» »

Trdi tečaji (panti) ekrana na prenosniku

Trdi tečaji (panti) ekrana na prenosniku

malini ::

Pozdravljeni,

Na prenosniku se tečaji (panti) za odpiranje ekrana zelo težko premikajo. Ma kdo kako idejo kako to sanirati da ne bo spet prišlo do poškodbe ohišja prenosnika.

hvala in lp
M

misek ::

Odstrani jih iz prenosnika in počisti. Ali pa malce pobrusi os.

steev ::

Podmazat?

Na netu si najdi navodila za odpiranje tvojega prenosnika. Verjetno boš moral dati dol samo tipkovnico in plastiko nad tipkovnico pa se bodo panti že videli.
:|

malini ::

Prenosnik imam že v delih. Bom probal tečaje dobit narazen in sanirati.

So pa taki.

GALINTECH ::

Namaži z industrijsko mastjo
http://galintech.si/

mat xxl ::

Najbolje našpricaj z silikon sprajem !

malini ::

bom probal
hvala
M

mat xxl ::

Ta silikon sprej je zakon, za gume na avtu, za armaturo, lahko gre na steklo , samo obrišeš nič mastnega ni na steklu samo drsi pa ...... sicer še nisem probal pod brisalce , ker imam rain x ..... , za pante vrat ... res zakon zadeva , poceni se pa to dobi par krat letno v Hoferjih in Lidlih , sicer imajo povsod a so cene ubijalske .

#000000 ::

Če me oko ne vara so tole panti enga prastarega HP nx laptopa, in celo mislm da imam dva para na lagerju, dam za šestorčka, pač je poletje, pozimi bi dal za malco, tko da maš srečo :) LP

malini ::

#000000 je izjavil:

Če me oko ne vara so tole panti enga prastarega HP nx laptopa, in celo mislm da imam dva para na lagerju, dam za šestorčka, pač je poletje, pozimi bi dal za malco, tko da maš srečo :) LP



To je od ACER Travelmate 2490. Je pa res prastara zadeva :) Bom prvo probal rešit zadevo tako da podmažem, drugače se pa lahko zmenma za sixpack :)

Iz katerega dela slo. pa si? Jst Posavje.

lp

#000000 ::

Ma ni hudič da tud teh nimam, če so enaki kar mislm da so kot pri 2300 ali morda 2500 seriji jih skor 99.9% imam, bi pa mogu pogledat.

LJ drugač


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava čipa na matični plošči

Oddelek: Pomoč in nasveti
142678 (1381) AtaStrumf
»

Lenovo servis

Oddelek: Pomoč in nasveti
122009 (1738) Andrejpan
»

počen plastičen rob zaslona prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
967648 (4467) 49106
»

HP notebook - USB ne dela

Oddelek: Strojna oprema
161785 (1526) Pyr0Beast
»

No, pa še jaz. Moja lesena vodenka :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152553 (2156) tiborrr

Več podobnih tem