» »

Pomoč pri nakupu kitajskega mobilnika

Pomoč pri nakupu kitajskega mobilnika

aerox45 ::

Odločam se za nakup med tema dvema mobilnikoma:

http://www.coolicool.com/elephone-p2000...

http://www.coolicool.com/inew-i6000-mtk...

zdaj me pa zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s to trgovino ter kako je s pošiljanjem preko dhl ter seveda kakšni so stroški carine.

Če kdo ve za kakšno trgovino s podobnimi cenami pa de je v EU, da se izognem carini pa prosim da jo linka.

Lp

vorantz ::

Mas malo bol dol to temo z vsemi odgovori

medenko ::

pa zakaj milion tem?
zakaj vsi s kitajske?

d4vid ::

Tem je miljon in v vsaki ti bodo povedali da se vzame preverjenega kitajca, jaz sem vzel s te strani Efox Value C6 s zalogo v EU (Nemčija). Zaloga v EU je bila plus, telefon sem imel doma v 3 delovnih dneh (naročil v sredo zvečer, dobil v ponedeljek) po navadni pošti.

Ne vem, kako je z omenjenima telefonoma, ampak moj deluje odlično za tako ceno.

Nakup kitajskega mobilnega telefona
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

aerox45 ::

vorantz je izjavil:

Mas malo bol dol to temo z vsemi odgovori


Sem prebral vse teme in če bi našel odgovor na to kar me zanima ne bi spraševal, nekateri pravijo, da je trgovina v smislu bigbanga in ok za kupovat stvari v njej vendar nobeden ni rekel, da je že kaj kupil iz nje zato bi pač rad dobil informacije od nekoga, ki je tam že kupoval. Glede na to, da nekateri omenjajo v spodnji temi o tem kako niso plačali carine če so naročali dostavo preko dhl sem seveda hotel zvedeti več o tem.

medenko je izjavil:

pa zakaj milion tem?
zakaj vsi s kitajske?


Mogoče zato ker nekateri menimo, da telefoni niso vredni 800+ €€€ in hočemo dobiti največ za svoj denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aerox45 ()

aerox45 ::

d4vid je izjavil:

Tem je miljon in v vsaki ti bodo povedali da se vzame preverjenega kitajca, jaz sem vzel s te strani Efox Value C6 s zalogo v EU (Nemčija). Zaloga v EU je bila plus, telefon sem imel doma v 3 delovnih dneh (naročil v sredo zvečer, dobil v ponedeljek) po navadni pošti.

Ne vem, kako je z omenjenima telefonoma, ampak moj deluje odlično za tako ceno.

Nakup kitajskega mobilnega telefona


Ja sem prvo hotel vzeti tega pa ga ni na zalogi, po malo brskanja sem pa našel ta dva, ki sem linkal vendar jih ni v EU skladišču tako da bo potrebno naročanje iz Kitajske.

d4vid ::

S coolicool sem naročil samo ta telefon iz EU in ni bilo poštnine in carine, kako je prek DHL, ne vem, se pa praviloma izogneš carini, kolikor sem bral.

Zakaj ne vzameš za tak denar raje Moto G ?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

echoman ::

Dodaj še tistih 30 € in si raje nabavi Motorolo Moto G iz computeruniverse s kuponom za prvi nakup, ker te skupaj pride 169,99 €. Sam sem imel kitajca, vendar za telefon ni bilo nobenih posodobitev in česarkoli podobnega, tudi z ROMi je bil precejšen problem, ker sem moral prositi ruse, da so mi pripravili angleški tutorial, kako se zadevo pravilno namesti (vse optimizirane ROMe so izdelali rusi in vsa navodila so bila prav tako ruska). Za ta denar ne boš dobil boljšega telefona, tudi kitajskega ne + imaš garancijo ter posodobitve.

aerox45 ::

echoman je izjavil:

Dodaj še tistih 30 € in si raje nabavi Motorolo Moto G iz computeruniverse s kuponom za prvi nakup, ker te skupaj pride 169,99 €. Sam sem imel kitajca, vendar za telefon ni bilo nobenih posodobitev in česarkoli podobnega, tudi z ROMi je bil precejšen problem, ker sem moral prositi ruse, da so mi pripravili angleški tutorial, kako se zadevo pravilno namesti (vse optimizirane ROMe so izdelali rusi in vsa navodila so bila prav tako ruska). Za ta denar ne boš dobil boljšega telefona, tudi kitajskega ne + imaš garancijo ter posodobitve.



Moto G je slabša od mojega trenutnega telefona, inewi6000 mi je všeč ker je velik pa glede na 130€ ma kr dobre specifikacije enako Elephone P2000.

Bobr123 ::

OnePlus One ne fališ nič. Včeraj naročil že drugega (ja, za nakup so potrebna povabila).

aerox45 ::

Bobr123 je izjavil:

OnePlus One ne fališ nič. Včeraj naročil že drugega (ja, za nakup so potrebna povabila).


Lep, sam preveč kot bi jaz dal za telefon.

traktor ::

Ka pa tale Xiaomi S1, sam gledam tega, redno se posodablja, pa kvaliteta je tudi zelo dobra, dober fotoaparat, GPS.
Edino zaslon je 4.7, kar mu sam štejem v plus, da ni cela televizija.

http://www.xiaomishop.com/100-xiaomi-re...

Okoli 150 Eur s poštnino poslan iz evrope.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon mi priporočate do 150€? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10222775 (18579) hojnikb
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8813612 (8866) joman
»

Telefon do 100€

Oddelek: Kaj kupiti
52415 (2183) pixelzgaming
»

Nakup novega telefona (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
838421 (6334) heero

Več podobnih tem