» »

Dilema nakupa novega telefona

Dilema nakupa novega telefona

DarKel ::

Pozdravljeni, najprej se opravičujem ker odpiram novo temo je takih veliko, ampak me zanima najnovejša mnenja uporabnikov.. se pravi želim si kupiti telefon zdajšnji mi je šel po "gobe" ker imam pa še kr odprto vezavo/naročnino mi nakup prek operaterja ne pride v poštev..
sam se nagibam na nakup telefona v tujini do max 200€ in me zanima kerga mi priporočate.. sam sem se zagrel za Motorolo moto G 16gb.. me pa zanima če ima kakšno konkurenco kar se tiče cena-zmogljivost?

hvala za odgovore vnaprej :)

hojnikb ::

me pa zanima če ima kakšno konkurenco kar se tiče cena-zmogljivost?

Ne. Vsaj kar se tiče brandname telefonov. Lahko pa dobiš zelo doberga kitajca za tak denar.
#brezpodpisa

Izaso ::

DarKel je izjavil:

Pozdravljeni, najprej se opravičujem ker odpiram novo temo je takih veliko, ampak me zanima najnovejša mnenja uporabnikov.. se pravi želim si kupiti telefon zdajšnji mi je šel po "gobe" ker imam pa še kr odprto vezavo/naročnino mi nakup prek operaterja ne pride v poštev..
sam se nagibam na nakup telefona v tujini do max 200€ in me zanima kerga mi priporočate.. sam sem se zagrel za Motorolo moto G 16gb.. me pa zanima če ima kakšno konkurenco kar se tiče cena-zmogljivost?

hvala za odgovore vnaprej :)


Pa kje si ti pri vseh telefonih ki so na trgu najdu Motorolo???

galu ::

Končno se najde ena svetla izjema - razumen OP, ki ne išče popularnega branda, ampak najboljši p/p, pa ga že nekdo napade. :facepalm:

hojnikb je izjavil:

me pa zanima če ima kakšno konkurenco kar se tiče cena-zmogljivost?

Ne. Vsaj kar se tiče brandname telefonov. Lahko pa dobiš zelo doberga kitajca za tak denar.
Tako to gre.

hojnikb ::

Izaso je izjavil:

DarKel je izjavil:

Pozdravljeni, najprej se opravičujem ker odpiram novo temo je takih veliko, ampak me zanima najnovejša mnenja uporabnikov.. se pravi želim si kupiti telefon zdajšnji mi je šel po "gobe" ker imam pa še kr odprto vezavo/naročnino mi nakup prek operaterja ne pride v poštev..
sam se nagibam na nakup telefona v tujini do max 200€ in me zanima kerga mi priporočate.. sam sem se zagrel za Motorolo moto G 16gb.. me pa zanima če ima kakšno konkurenco kar se tiče cena-zmogljivost?

hvala za odgovore vnaprej :)


Pa kje si ti pri vseh telefonih ki so na trgu najdu Motorolo???

a ti si pa bil pod kamnom zadnjo leto ?
Moto G predstavlja trenutno najboljši P/P kar se tiče brandname telefonov. Dejansko konkurenca ponuja samo srednjo žalost v tem segmentu.
#brezpodpisa

s6c-gEL ::

Nokia lumia 630 tudi ni slaba, če te ne moti WP okolje.

https://geizhals.at/nokia-lumia-630-sch...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

DarKel ::

Hvala vsem za hitre odgovore... kar se tiče me razni neznani kitajci res ne zanimajo je imel sodelavec ne lih pozitvno izkušnjo s takim telefonom... Motorolo sem najdel po spletnih forumih so jo kar hvalil uporabniki..

@s6c-gEL me ne moti WP okolje, nisem imel izkušenj še z windows phone ampak načeloma če je telefon vredu me nebi motil..

Nazadnje sm imel LG optimus 4 pomoje in nisem bil zadovoljen, počas je delal, štekal, slaba kamera ipd..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651158806 (49352) c00L3r
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717180 (10590) Scaramouche
»

Motorola Moto G 2015 - 3. gen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9822527 (11267) jacksy
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8813628 (8882) joman
»

Nakup nizkocenovnega smartphone-a

Oddelek: Kaj kupiti
486396 (5139) hojnikb

Več podobnih tem