» »

kje brezplacni tehnicni pregledi v Mariboru? Sos

kje brezplacni tehnicni pregledi v Mariboru? Sos

Hebiga ::

Zivjo, nujno naprosam za pomoc. Ta mesec moram avto peljat na tehnicnega in podaljsat prometno. Avtomehanik me nenehno nateguje z dodatnimi stroski, sem pac zenska, in mi nabija popravila v nebo, ceprav avto malo vozim, je pa res starejsi, a sem doslej edini lastnik. Pesjan ce drugega ne najde, si izmisli da je menjaval zracne filtre, ceprav sem mu prepovedala. Ker ga imam poln kufer, ga bom menjala, se prej pa bi sla na preventivni tehnicni pregled V MARIBORU, da me ne bodo ti avtomehaniki nategovali kar pocez. Vprasanje:

- kje v MB delajo brezplacne tehnicne preglede za OBICNE avte (ne vozim bmw-ja... :p) ? Baje nekje na Trzaski...
- katrega avtomehanika mi priporocate, da je koliko toliko posten in varcen :)

Nujno nujno naprosam za pomoc. Aja, nisem v AMZS-ju.

flbroker ::

Na trzaski imas tehnicne zadaj za nekdanjim Stand Up-om, ce pa delajo brezplacno pa ne vem.

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Bojim se, da slabo kaže... Če si član AMZS, je to zastonj za člane, drugače se pa takšni pregledi občasno izvajajo kot akcije za dvig varnosti v prometu.

LP

Jože

first_line ::

Pogooglaj za:
Brezplačni pregled ______ Maribor. Kjer na črto vpišeš znamko avta (Renault, Ferrari...)

Ni pa to tehnični pregled, dejansko je brezvezna reč, kjer ti bojo ugotovili kvečjemu če ti manjkata obe kolesi :/

Prijavi se na avtomobilizem.com forum, kjer ti bojo fantje/punce znali/e svetovati za kakšnega normalnega mehanika na tvojem koncu.

fosil ::

Jaz bi pa brezplačno kosilo.
Brezplačnih tehničnih pregledov ni.
Nekateri servisi sicer ponujajo "brezplačne" preglede s tem da ti potem najdene napake tam popravijo.
Ampak to je ravno tisto česar ti ne želiš, ker takemu pregledu težko rečeš objektiven.

Sicer pa pojdi na redni tehnični pregled pred registracijo, ki ga moraš itak plačat.
Če bo kaj narobe ti bodo povedali, nato pa imaš 1 teden časa da napake popraviš.
Tako je!

vorantz ::

tehnični pregled in servisiranje avta imata zelo zelo majhno skupno množico
tako, da tvoje vprašanje je že v osnovi faljeno

na tehničnem ti ne pregledajo, če je vse v redu z avtom ampak samo čisto osnovno (če maš zaruznjeno podvozje, če delajo vse luči, če je neki narobe v izpušnem sistemu)

BorutK-73 ::

fosil je izjavil:

Jaz bi pa brezplačno kosilo.
Brezplačnih tehničnih pregledov ni.
Nekateri servisi sicer ponujajo "brezplačne" preglede s tem da ti potem najdene napake tam popravijo.
Ampak to je ravno tisto česar ti ne želiš, ker takemu pregledu težko rečeš objektiven.

Sicer pa pojdi na redni tehnični pregled pred registracijo, ki ga moraš itak plačat.
Če bo kaj narobe ti bodo povedali, nato pa imaš 1 teden časa da napake popraviš.

A ni 3 dni?

spirit ::

Če imaš prek triglava zavarovan avto naj bi imel preventivni tehnični pri AMZs zasonj, ampak kot so drugi rekli tehnični in servis nista povezana. na avtomobilzmu, ali pa kar na forumu svoje znamke povprašaj katerega serviserja, ki ni zlatar priporočajo pa ti bodo pomagali.

prox ::

Vprašaj prijatelje/sorodnike ali na facebook objavi če je kdo član AMZS-ja. Tisti imajo zastojn in kolikor sem slišal lahko pelje tudi drug avto na tehnični pregled.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

radmannsdorf ::

nebi bila članica AMZS, nebi plačala tehničnega...ja nekje je treba plačat da imaš potem ugodnosti. sploh če ne poznaš dobrga mehanika.

majlo ::

Jaz sem sicer iz Ptuja, ampak ponavadi delam pri dominkotu. Tam imajo se mi zdi da celo leto brezplačne preventivne tehnične preglede. Ne dobiš pa potrdila za registracijo.

Ponavadi se zapeljem tja kake 3 tedne pred potekom registracije.
Rečem, da sem prišel na preventivnega, če naredim plačam, in mi nato izda potrdilo. V kolikor pa je ne naredim, ne plačam nič, vem pa vsaj, kjer je napaka.

Na servis pa vozim - v kolikor so male svari BHS hitri servis.
Za kaj večjega pa malo naprej od Lenarta - Vučetič, zaenkrat dobre izkušnje.

Hebiga ::

Hvala vsem, ki ste prispevali odgovore. Pri posameznih posameznih škodoželjnjih komentarjih me je sicer kar malo zvilo, a ste prebrali moj post? Ne izogibam se plačilu nečesa, kar bom morala plačati, problem imam s pogoltnim serviserjem, ki mi nabija stroške za potrebne in nepotrebne stvari, saj sem jasno zapisala... Pa če tudi bi hotela kar tako avto brezplačno potestirati, ja v čem pa je problem, ljudje božji, če je na voljo???! Posameznih žleht odzivov sploh ne razumem... Peace & tranquillity dečki, prijazna beseda nič ne stane, pa zelo bogati - tistega, ki daje, in tistega, ki jo prejme :)

Brezplačne tehnične preglede lahko v Mariboru naredite pri Štajerskem avtodomu na Tržaški, za bencinsko pumpo. Delajo vsak dan do 7 zvečer, dajo vam tudi kartico s popustom, če se odločite delati redni servis ali tehnični pregled pri njih. Potestirajo zavore, pregledajo podvozje.... Skratka, ni tako hudo, da se ne bi splačalo tja iti pogledati.

Če kdo pozna še kakšnega odličnega serviserja, ki ni predrag, se spozna na posel in ni izkoriščevalski ter mu ni hobi, da izžema ženske vedoč, da nimajo toliko pojma o avtomehaniki kot moški, v Mariboru seveda, se toplo priporočam za informacije. Vozim pa Fiata :=)

Hvala vsem še enkrat, ki ste se vključili v debato :)

Hebiga ::

spirit je izjavil:

Če imaš prek triglava zavarovan avto naj bi imel preventivni tehnični pri AMZs zasonj, ampak kot so drugi rekli tehnični in servis nista povezana. na avtomobilzmu, ali pa kar na forumu svoje znamke povprašaj katerega serviserja, ki ni zlatar priporočajo pa ti bodo pomagali.



O super, dobra ideja. Bom tudi po drugih forumih malce pobrskala, morda se najde kakšen dober nasvet za zaupanja vrednega avtomehanika :=)

Sem ga imela, pa je na žalost umrl, njegov sine pa žal ni kot ata, samo izžema, da je groza... Kaj čmo.

fosil ::

Za dobre fiat servise povprašaj na fiat forumu
Tako je!

Hebiga ::

Živjo fosil,

pregledala fiat forum po dolgem in počez, googlala kot nora, a ne najdem enega priporočila glede kakšnega dobrega avtomehanika v MB, pa za Fiat niti ne rabi biti pooblaščen. Hvalijo pa Marka Kavčiča, ki pa je iz LJUBLJANE, eh. Smola.

Še iščem, zaenkrat ni kaj dosti, kot da se ljudje bojijo priporočiti dobrega mojstra ali kaj?

Hvala ti za pomoč :)

Invictus ::

Jaz sem imel enega, ampak je v Kranju. Tako da ti bolj malo pomaga ... Še vedno pa lahko dobiš kontakte ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fosil ::

Pa se pripelji v Ljubljano :)
Narediš en izlet pa je. Kavčič je res v redu.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Veljavnost tehnicnega pregleda

Oddelek: Na cesti
2330014 (12938) Horas
»

Brezplačni tehnični pregled

Oddelek: Na cesti
4813083 (6737) jocoj
»

Tehnični pregled (koliko prej?)

Oddelek: Na cesti
3019476 (17246) solatko
»

Problem z novimi žarometi

Oddelek: Na cesti
153314 (2204) SkIDiver
»

Priprava avtomobila na tehnični pregled (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5414462 (12891) Izbeglica

Več podobnih tem