» »

Izgubljen profil - Firefox

Izgubljen profil - Firefox

jazkriza ::

a mi lahko kdo kakorkoli pomaga brez neprimernih izjav
na novo sem naložil mozilo in izgubil vse podatke(zaznamki, maaili, gesla)
ali se lahko to kakorkoli povrne???
nimam prav ničesar več...kljub temu da sem označil da želim obdržati podatke
hvala za pomoč

s6c-gEL ::

jazkriza ::

to sem poskusil ampak je datum nastanka datoteke ko je bila ponovno naložena
še kakšna ideja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jazkriza ()

hojnikb ::

v profile folderju so te zadeve... če tega folderja ni, si ob vse te stvari. Simple as that
#brezpodpisa

Cold1 ::

Uporabi Obnovitev Sistema. Bo šlo?

jazkriza ::

folder je ampak je očitno nov starega ne najdem
obnovitev sistema sem poskusil
obnovitvena točka je bila ustvarjena 2 dni pred ponovnim nalaganjem mozile po obnovitvi pa je izpisalo da je obnovitev sistema neuspešna ker manjkajo podatki mozila firefox in izbrisalo obnovitveno točko druge obnovitvene točke ne najdem
še kakšna ideja

Cold1 ::

Poglej še če imaš senčne datoteke.

Opomba: ker je okenski vmesnik štorast, si omisli Shadow Explorerja in poglej če obstajajo starejše kopije (t.i. senčne datoteke) v mapi kjer ima FF tvoje uporabniške podatke (če ne veš kje so, vprašaj da ti povedo).

Shadow Explorer:
http://www.shadowexplorer.com/

"ShadowExplorer allows you to browse the Shadow Copies created by the Windows Vista / 7 / 8 Volume Shadow Copy Service. It's especially thought for users of the home editions, who don't have access to the shadow copies by default, but it's also useful for users of the other editions.

From time to time, Windows Vista / 7 / 8 creates point-in-time copies of your files. This allows you to retrieve older versions from files you accidentally deleted or altered. This service is turned on by default on all versions of Windows Vista/7, but Microsoft grants access to these copies only in Ultimate, Business, and Enterprise editions. This is where ShadowExplorer comes into play. For more information on Shadow Copy, visit Microsofts website."





Tule pa so navodila za uporabo v slikah:
http://www.shadowexplorer.com/documenta...

jazkriza ::

a misliš da di s tem explorerjam lahko pol v profilu najdu tudi starejše datoteke bom poskusil in jutr javim če pa ne bo šlo pa res nevem kaj še mi preostane

BorutK-73 ::

Prvo nastavi da lahko vidiš skrite mape in datoteke
Nadzorna plošča/možnosti mape/pogled - pokaži skrite datoteke....

Potem pa poišči nekaj podobnega kot je to v raziskovalcu

C:\Users\"tvoje uporab. ime"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\

Tukaj bi morale biti dve mape, tvoja stara verzija je v mapi ki je malo starejša od sedanje

Lahko kar kopiraš vse v novejšo mapo (firefox mora biti izklopljen), ampak ne vem če bo to delalo pravilno.

Zgodovina sprememb…

Highlag ::

Tole kar je Borut napisal bi moralo držati. FF naredi nov profil če ga na novo inštaliraš. Vse pa imaš v profilu spravljeno. Če v start meniju vpišeš firefox.exe -p bi se moralo odpreti izbirno okno v katerem bi videl dva profila. (Prej moraš vsa okna FF zapreti) Potem je dovolj, da izbereš ustreznega in izbereš opcije za naslednji zagon pa imaš vse iz starega profila v uporabi.

Drugače pa ima FF orodje za sinhronizacijo vseh teh nastavitev v oblak. V takšnih primerih tole prav pride.
Never trust a computer you can't throw out a window

jazkriza ::

vse od naštetega sem poizkusil shadov explorer ne pokaže starejših datotek
firefoxs.exse kaže samo novi profil
za vsak slučaj sem v mapi profil iz nove mape prekopiral v starejšo ampak še vedno nič
ne vem več kaj še naj nardim
prosim pomagajte

jazkriza ::

A mi lahk kdorkoli se kaj svetuje prosim. Ali pa ce je kdorkoli sposoben to povrnit mu comp pripelem in placam. Se vedno je ceneje placat popravilo kot pa odvetnika za locitev. P.S. comp je od zene

hojnikb ::

nanovo nastavi firefox in začni od frišno. Naj pa bo to lekcija za prihodnje, da se vedno dela backupe :)
#brezpodpisa

jazkriza ::

Hvala za super pomoc. Ce ti ne znas se ne pomeni da nihce ne zna. Iscem tiste k znajo to povrnit. Vedn ostanejo nekje nekaksni podatki ali sledi .

hojnikb ::

če so dejansko zbrisani, lahko probaš z recuvo rešit fajle. Čeprav več kot zaznamke boš težko rešil.

Sploh pa ne štekam, zakaj je taka panika okol tega... Gesla maš itk na mejlu, cookiji niso problem... zaznamki edino..
#brezpodpisa

jazkriza ::

Gesla mas na mejlu ce jih nisi zbrisal pa da prides na mail rabis uporabnisko ime in geslo jaz pa nimam ne enega ne drugega... razumes da sem se tudi tukaj na novo registriral ker starih up imen ne vem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jazkriza ()

donvito ::

jazkriza je izjavil:

Gesla mas na mejlu ce jih nisi zbrisal pa da prides na mail rabis uporabnisko ime in geslo jaz pa nimam ne enega ne drugega... razumes da sem se tudi tukaj na novo registriral ker starih up imen ne vem...


Saj je dosti, da veš mail naslov, če pa tega ne veš ... pol je pa najbrž žena pobrisala, ti bi pa rad vohunil za njo?
Ne razumem ljudi, ki si ne zapomnijo glavnega gesla oz ga nekam ne zapišejo, sam si vse zaznamke shranim in jih nato samo uvozim.

https://www.google.com/accounts/recover...

hojnikb ::

jazkriza je izjavil:

Gesla mas na mejlu ce jih nisi zbrisal pa da prides na mail rabis uporabnisko ime in geslo jaz pa nimam ne enega ne drugega... razumes da sem se tudi tukaj na novo registriral ker starih up imen ne vem...

potem pa morš naredit najprej red kar se tega tiče. Če si nemorš zapomnit gesl in uporabniških imen, pa začni uporabljat kak program za password managment http://keepass.info/

Razn če so drugi razlogi uzad, kot je @donvito omenil.
#brezpodpisa

bobby ::

No na tvojem mestu bi disk ven,da i cimmanj brkljalo po njem pa potem z programom za obnovo podatkov probal resiti,kar se se resiti da,glede na to,da si ze kar poste o brkljal po disku. Druge resitve ne vidim.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

BorutK-73 ::

Glede gesel, namesti si KeePass in dodatek za Firefox in ne boš imel problemov z gesli, edino če pozabiš glavno geslo za KeePass;((

/edit
mogoče pomaga za stari profil:
https://www.google.si/search?q=Restorin...

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

jazkriza je izjavil:

A mi lahk kdorkoli se kaj svetuje prosim. Ali pa ce je kdorkoli sposoben to povrnit mu comp pripelem in placam. Se vedno je ceneje placat popravilo kot pa odvetnika za locitev. P.S. comp je od zene

Dolgoročno zna biti ločitev cenejša ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

hojnikb ::

Če ti grozi ločitev zaradi take bedaste stvari, bi jst resno razmislil na tvojem mestu o celi zvezi 8-O
#brezpodpisa

jazkriza ::

glede ločitve je bla mal šala
čist resno bi pa želel podatke nazaj pridobit glede na to da tudi z recuvo ni šlo so podatki prepisani takoj ko se na novo inštalira mozila. a ma kdorkoli še kakšen predlog razn ločitve...:)
prosim za pomoč

s6c-gEL ::

Potem pa poišči nekaj podobnega kot je to v raziskovalcu

C:\Users\"tvoje uporab. ime"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\

To si našel ali ne ?

Če imaš win xp je mapa "Documents and Settings".

BorutK-73 ::

s6c-gEL je izjavil:

Potem pa poišči nekaj podobnega kot je to v raziskovalcu

C:\Users\"tvoje uporab. ime"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\

To si našel ali ne ?

Če imaš win xp je mapa "Documents and Settings".

Je našel, ampak je prepisal napačno mapo, moral bi iz starejše v novo.

fosil ::

sem v mapi profil iz nove mape prekopiral v starejšo

S tem si uničil vse podatke.
Moral bi naredit ravno obratno.
Tako je!

jazkriza ::

Stara mapa je bila popolnoma prazna. Zato sem za vsak slučaj prekopiral iz nove v staro. A se ma kdo kaksen nasvet.

BorutK-73 ::

jazkriza je izjavil:

Stara mapa je bila popolnoma prazna. Zato sem za vsak slučaj prekopiral iz nove v staro. A se ma kdo kaksen nasvet.

Mislim da so podatki izgubljeni. Tudi če bi obnovil podatke z kako recuvo, ni garancije da bo obnovilo prave datoteke ali zmešalo končnice.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10722777 (1608) Tomas 33
»

Nov Firefox 57.0 in Sigenca

Oddelek: Programska oprema
111693 (1335) solatko
»

Firefox mi je zbrisal vsa shranjena gesla

Oddelek: Pomoč in nasveti
254132 (3516) BorutK-73
»

obnovitev zaznamkov v Mozzili

Oddelek: Programska oprema
5860 (782) Hayabusa
»

Sesutje diska / windowsa 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
243397 (2884) Seljak

Več podobnih tem