» »

Travian T5

Travian T5

El Toro ::

Zanima me če kdo igra Travian?

Vam je všeč verzija katera prihaja? Jo pričakujete zelo nestrpno?

Zanima me kdo od vas bo odšel igrati na si4 ki bo T5 kateri se začne 14 ta mesec?

m0f0x ::

Ne.

Me ne zanima. Ne.

Ne vem in me ne zanima :))

Si prišel delat reklamo, glede na to, da si se danes registriral na novo? ;(( Ti el toro loco :P

El Toro ::

Nisem prišel delat reklamo, imam pravico do vprašanj in novih tem tako da tu ne vidim problema ti neizvirni m0f0x ;)

m0f0x ::

Kdo pa pravi, da je problem? In v čem je fora, da sem neizviren? :|

Drugače pa sem igral davnega leta 2008 TribalWars, kateri mi je bil nekako bolj všeč kot Travian.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

Demon71 ::

Spletna igra Travian se preveč posodablja. Skoraj vsako leto napovedo prihod nove verzije in ko se navadiš na staro verzijo pride čez leto dni že spet nova. In to je glavni razlog, da Travian igre ne igra več toliko ljudi.

Večinoma igrajo samo še stari igralci, začetnikom pa tako ali tako stežka uspe, ker dejansko o sami igri nimajo pojma. Je pa bilo pred parimi leti lepo za pogledat, ko je na glavni strani pisalo, da to igro igra še preko 60.000 slovencev ... odlični časi.

lp
Demon

odbitko ::

Sem že dolga leta zvest igralec traviana ampak mislim da me bo T5 kar lepo razočaral... Pa si4 nebo T5 ampak bo posebna verzija z drugačno mapo :)

def0r ::

Se mi zdi da je bolj razlog da je vecina ljudi nehala igrat ... bolj da je izjemno time consuming se posebej ko imas par vasic.

Goran's Blog ::

Jaz sem nehal igrati Travian ko je prišla T4 ven. Zakaj? Iz preprostega razloga ker je T4 narejena tako, da tisti kateri ima denar je uspešen, drugi pa ne. Pri prejšnjih verzijah si bil tudi brez denarja med top50 brez problema!

BorutO ::

Jaz sem travian igral v času, ko je imel samo na enem serverju - po navadi je to bil speed server - po več kot 30.000 igralcev do zadnjega dneva. Takrat je to bilo zanimivo igrati, ko si imel tri "soigralce" ki smo igrali isti račun in jih tolkli kot po tekočem traku. Moj največji uspeh je takrat bil 17 mesto na koncu, od več kot 30.000 igralcev. To je bilo 10 let nazaj, ko je travian bil na vrhuncu. ;) Najbolj všeč so mi bili tisti, ki so me prvo napadli s parimi vojačeki, pol pa sem jih zasipal s katapulti in z vsem, da sem jim ukradel vas, pol pa so prvo jokali pol pa že grozili, na koncu pa izbrisali račun. :) To so bili časi online igre. ;)

Demon71 ::

Če si igral na slovenskem serverju potem podatek 10 let ni pravilen, ker se je prvi slovenski si1 strežnik začel 23.05.2007. Je pa moj dober kolega naredil skupino na Facebooku, ker mislim da ravno to manjka oziroma manjka nekdo, ki bi preko Facebook strani pisal novice oz. vse na splošno o SLO Travianu. Verjamem da se bo našlo veliko novih igralcev, ki za to igro še ne vedo, bodo pa izvedeli preko fb strani.

lp
Demon

Goran's Blog ::

Točno tako 2004 se je travian pojavil na .com serverjih in potem razširil na druge države!

BorutO ::

Pa dobro no, točnega leta ne vem več, kdaj sem to igral, pač, ko je igra bila pri nas na vrhuncu. Pa takrat še Facebooka ni bilo, ko je se travian pojavil v slo. Jaz po navadi, ko ne vem točnega leta, malo zaokrožim, če je 9, 8 let od tega, pač rečem 10 ... kaj zdaj, tisti dve leti gor ali dol. ;)
Še mam nekaj 100 golda za pokoristiti, ko je bilo serverja konec, da si ga lahko dam v drug račun oz. dalje ... bom videl, če bom kaj probal še to sranje igrati, drugače pa mi ta igra več ne sede.

Mr_Globus ::

Lol budilke na eno uro cele noci za katapulte poslat, priceless :P Je blo pa res precej nazaj, ker smo se se po msnju pogovarjali...

BorutO ::

Eh, po msnju ... jaz sem msn uporabljal vse dokler ga niso ukinili - za fb. ;) Švicali pa so dnevi ja ... zjutraj cel zaspan na fax hodil ipd ... :P

korenje3 ::

takrat ko je bil 1. server v sloveniji in 1. igra je bilo še najboljš. po tem ni več zanimivo in postane časovno potratno.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

BigSexy ::

Eh amaterji, včasih se je igral WOTAM, tisto so pa res bili časi ! ;)
To Infinity And Beyond !

Goran's Blog ::

BigSexy je izjavil:

Eh amaterji, včasih se je igral WOTAM, tisto so pa res bili časi ! ;)

Wotam ni imela niti približno toliko igralcev kot Travian!

Demon71 ::

Pri Travianu si ponoči vstajal z razlogom tako, če si hotel koga čez noč presenetit z katapulti.

https://www.facebook.com/pages/Travian-...

da se naredi malo reklame ...

lp
Demon

El Toro ::

če bo kdo igral antično evropo se mi naj javi :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Travian

Oddelek: Igre
354498 (3701) DonMatejo
»

Travian BOT

Oddelek: Programska oprema
288773 (6122) gendale
»

Travian - online game (strategija) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12315705 (7367) Dynko
»

travian!si4 iščemo igralce!

Oddelek: Igre
172583 (2002) Meizu
»

World of Warcraft ruši rekorde

Oddelek: Novice / Ostale najave
215597 (3633) ahac

Več podobnih tem