» »

geforce ti4200 zamenjava hladilnih reber

geforce ti4200 zamenjava hladilnih reber

partysound ::

pri GF ti4200 bi rad zamenjal hladilna rebra z zalmanovim heat sink al neki podobnga pa me zanima če je kdo že to naredil in kako se obnese? ali se da naviti več kot 257/575? k je ta kartica drgač mal švoh.
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

BaRtMaN ::

LOL! Ni glih tko švoh, če jo ma še morphling. Ti svetujem, da si prebereš tale člančič: GF4 Ti4200@4600

Trubadur ::

ti si švoh.ti4200 je v rangu r9500.
Berite Thomasa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trubadur ()

Dr_M ::

model verjetno hoce spilat u 1600x1200 in 8x fsaa...:\ :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

partysound ::

:D :D :D :D

mejbi bi pa res probu kej tacga. 8x agp pa odpade k je plata švoh in podpira sam 6x pomoje. treba kupt nforce ne pa ta epox 4pea+

kr ne dobim več točk kokr 12k

Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Dr_M ::

agp 6x???8-O



-------------------by tp
ni ti treba vedno miljon smajlijev dodat
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

morphling1 ::

partysound malo mešaš pojme, kot prvo agp transfer rate se praktično ne pozna pri hitrosti, drugič GF4 je še vedno več kot odlična kartica samo bolje da igraš pri visokih resolucijah kot pa da se zezaš z AA ter Aniso, ker to je šibka točka, tretjič 4200 v večini primerov ko nimaš vklopljenih AA ter Aniso zlahka prehiti 9500 in je v rangu 9500pro, sploh če igraš igre narejene na Q3 enginu. Novejše 4200 kartice se tudi zelo dobro navijejo sploh če jih voltmodaš. Tu je recimo moj rezultat v 3D marku o katerem lahko 9500 pro, bolj sanjajo in glede na to da je moja kartica ena boga Leadtek 4200 oem 64 MB, se bi dalo s kakimi novejšimi 128 MB 3.3ns DDR modeli še dosti več potegniti ven, tako da ne vem če gre za švoh kartico razen 3d marka 2k3 :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Jaka83 ::

Tukaj je slika moje kište, v kateri biva Inno3D GF4 Ti 4200 64MB in na njem ZM80A HP (heat-pipe).


Stvarca deluje odlično. OC je praktično enak kot prej (285/585) in poleg tega je stvarca popolnoma tiha.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

partysound ::

hy!
a lahk še mal po detajlih slikaš tvoje ohišje k me zanima kam si kable speljal, k jst mam res gužvo s kabli in imam čisto isto ohišje.
ker napajalnik imaš?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

the_unborn ::

Jakoslav: a je kej placa pod hladilnikom za rebra na ramih?

partysound ::

res imaš mal stvari v kompu. ne pa moja gužva.
pač je en kup kablov. kako pa daš slikco sem spodaj k mi ni jasn :D :O

Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Jaka83 ::

partysound: Podrobnih slik se mi ne da delat. Ko bom sestavil vodno hlajenje za CPU bo naredil še nekaj slik in jih lahko tukaj prilepim. Kable za diskovje in optične pogone sem razrezal po dolgem (po dve žički skupaj na ATA133 kablu) in juh zvil skupaj, tako da sem dobil doma narejene okrogle kable. Napajalnik imam original od Chiefteka 360W z uravnavanjem vrtljajev ventilatorja.

un|verse: Prostora za rebra je zelo malo, čeprav na njihovi strani piše, da je prostora dovolj za ramsinke. Pri meni je praktično nemogoče namestiti rebra na rame, razen na zgornji strani. Kar ti pa sploh ne pomaga, ker je rezultat isti, kot če ne hladiš ramov.

mlakar ::

@Jakoslav - kaj si reku, da maš na napajalcu regulator vrtlajev??? A to home made al že original pr napajaču? Zanimam me kej mam isti napajalnik k ti, pa me full mot glasnost ventilatorja?

partysound ::

jst imam enhaca pa sm dal notr zalmana f1 z adapterjem pa je komad tih.

ko bo dnar pa anteca pa bo. sj enhace je kr uredu ocene dobil kokr sem teste gledal o atx napajalnikih.
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Jaka83 ::

Že original je regulator notr. Uravnava se pa sam, glede na temperaturo napajalnika. Chieftek je pač inovativen.8-)

mlakar ::

ja pa se pr tep ful upaz k zmanjša vrtlaje? A se da to kako kje vidt, kdaj zmanjša obrate in kolk so?

LP

partysound ::

jst mam pa čist isto ohišje pa ni bilo napajalnika. kok pa je tak napajalnik
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Jaka83 ::

mlakar: Iz napajalnika vodi konektor (za navaden 80mm fan, le brez rdeče žičke), ki ga priklopiš na case konektor matične plošče. Senzor ti odčita vrtljaje (BIOS in/ali software v Win). Napajalnik pa sam uravnava vrtljaje glede na temperaturo in obremenjenost. Pri meni se trenutno vrti z 1800rpm, pa je prižgan že tri dni.

partysound: Verjetno si ohišje nabavil v Mlacomu, kjer uvažajo iz Nemčije, jaz sem pa ohišje kupil pri JAE, kjer uvažajo direktno iz Tajvana. Napajalnik on Chiefteka boš težko dobil, razen če pokličeš v JAE in vprašaš kako je s tem. Na cenikih ga nikjer nisem zasledil, ker se ti napajalniki prodajajo serijsko z ohišjem.

partysound ::

men se pa vrti z 2100 obrati pa ga ni slišat. sliši se pa ostalih 5 na ohišju ki so za prepih. tko da imam temp v ohišju samo 26 stopinj. procesor gre pa največ do 43 stopinj. samo grafična se mal greje. pa nj se prekur.

ka pa če kupm anteca, a je isto dobr. ima active pfc, ki mu jst ne vrjamem. sm vidu že zakurjen konektor od matične.
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

frenk ::

partysound: Če hočeš chiefteca ga dobiš v AGT-Računalniki v lj. 420Watt-ni je 17.140 Sit. Je eden najcenejših oz. je najcenejši napajalnik, ki ven pljune 417W.

MrX ::

partysound: KLIK

men se tud ti4200 navije samo na 275/575:'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716693 (8732) Vlad Tepeš
»

navijanje gf ti4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
824980 (3842) mloncar
»

Utišanje napajalca!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111340 (1068) partysound
»

Katero grafično

Oddelek: Kaj kupiti
281338 (1064) MrX
»

pomoje mal preveč len komp

Oddelek: Navijanje
181095 (853) AtaStrumf

Več podobnih tem