» »

Tusmobil ali simobil - paket brez narocnine

Tusmobil ali simobil - paket brez narocnine

heero ::

Me zanima kaksne so vase izkusnje s tusmobilovim paketom brez narocnine free2go mi je cudno ce ponis 10€ imas neomejeno sms in 100 minut klica v ostala omrezja, prenosa podatkov ne rabim, trenutno imam od simobila simpl ki nima takih ugodnosti ali je pri tusmobilu res tako ali je kaksen mali tisk?
Na mesec porabim okoli 10€ (seveda brez narocnine)

Hvala
  • polepsal: Mavrik ()

heero ::

pa ce gdo ima izkusnje kaksen je KENTAURUS i110s - ne rabim nic posebnega samo da ne steka da dela intenet normalno

hojnikb ::

teh 100 minut se odšteva od teh 10€ (torej po 10c na minuto) in te neomejene enote veljajo samo prvi mesec. Pa neomejene enote veljajo samo v tuš omrežju..
#brezpodpisa

heero ::

to pomeni da je isto kot simobil le vsak za svoje ima dolocene ugodnosti za svoje uporabnike

sem opazil pri simobilu simpl bonus klub kjer dobijes po 10% nagrade ce napolnis 10EUR torej 2EUR samo ko sem videl da je treba izpolnit obrazec me je minilo ker ne zaupam temu ker poves vse svoje podatke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

vorantz ::

poglej še bob
paket 4 cente je kul, če ne porabiš preveč

Izaso ::

hojnikb je izjavil:

teh 100 minut se odšteva od teh 10€ (torej po 10c na minuto) in te neomejene enote veljajo samo prvi mesec. Pa neomejene enote veljajo samo v tuš omrežju..


neke velike razlike res med paketoma ni, samo vseeno dajem prednost free2go paketu!

trnvpeti ::

Cene za iphone 6 pri Simobilu prevarantske, pri Tušmobilu precej razumne
Preplačati telefon za več kot 200 evrov ob hkratni dveletni vezavi z operaterjem, je praksa, ki je v Sloveniji še ni bilo.


bombasticen naslov na delo.si, in ni dalec od resnice

GTX970 ::

Za 10 eur, če ne potrebuješ data je ugoden paket premium l klik .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15441045 (17391) VrtniPalcek
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016445 (11542) ...:TOMI:...
»

Free2Go neomejeno

Oddelek: Mobilne tehnologije
318986 (6659) hojnikb
»

Predplačniški paket

Oddelek: Mobilne tehnologije
184062 (3444) GTX970
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635916 (30767) Bobr123

Več podobnih tem