» »

Zatikanje računalnika

Zatikanje računalnika

RutS ::

Pozdravljeni!
Imam težavo, da se ob recimo brskanju po netu, oziroam kadar odprem nov zavihek, ko kaj kliknem, mi zelo nadležno začne štekati(oziroma popačiti) zvok, pa ali naj bo to v winampu, ali pa tv2go v chromu. Poraba procesorja pride do 50% na momente, tako ni polno obremenjen. Na stari kišti in XPjih tega ni bilo, ali se je popolnoma ustavila glasba, ali pa je delalo kot mora, tle mi pa gre to res na živce. Tudi miška se zatika kadar se zvok, u bistvu sploh se ne da glasbe poslušat ob brskanju. U bistvu tudi zdej ko to pišem, ko nič ne odpiram novega, skoz nekaj hoče štekati zvok.
Imam pa win 7 64 bitni,
i5-4570, 8gb rama, 7950 sapphire.
Hvala za odgovore, lp!

RutS ::

U bistvu mi cel komp šteka, s tem posledično zvok. Pod procese in poraba rama je normalno brskalnik, in ni da bi nabival 100%, pač so normalne cifre.

menjalnik ::

formatiraj:)

gddr85 ::

probej mogoče z drugim audio driverjem, kolk časa se ti že zatika, si zadne čase kakšne driverje updajtal itd...če ne pa mogoče defragmentacija hdd oz. na novo inštalirat win.

RutS ::

ja od začetka tega ni bilo, to pa opažam zadne čase. Edin kar sm na novo naložu od driverju, so od grafične, ker prej sem imel na integrirani. Hdd ni fregmentiran. Audio driver pa more bit ok, saj pravim, mi tudi slika šteka, ne sam zvok (recimo na tv2g0).

BorutK-73 ::

Kateri napajalnik imaš?

RutS ::

XFX 550, tako da je dosti moči :) Če mi igre delujejo kot morajo, pa je tam polna poraba, je pol v idle drug problem kakor napajalnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTPC (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27856118 (32843) Netrunner
»

ASROCK -ION 330 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11218181 (9356) OK.d
»

windows 7 audio driveri

Oddelek: Operacijski sistemi
394960 (3602) skyspy
»

Dell Inspiron 1520 T7500 xp driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
81551 (1356) Scorpia
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458574 (5023) d4rko

Več podobnih tem