» »

Študentski dom

Študentski dom

ZarodeX ::

Pozdravljeni,

Letos oktobra bom postal študent, in me zanima glede bivanja v Ljubljani, dohodek imam kar visok,kar je problem, vendar bi vseeno rad zaprosil za študentski dom, pa me zanima, če se to da prek interneta ali kako naj zaprosim?

Zanima me tudi, v primeru da ga ne dobim in si najdem svoje stanovanje v ljubljani, če tu država kaj subvencionira stanovanje?

Ker nimam nobenega prijatelja, ki študira v ljubljani bi rad šel v neko stanovanje ali študentski dom, kjer živi več ljudi, da nebi bil sam v kakšni sobi.., zato bi rad šel nekam kjer je družba, da nebom asocialen človek, brez prijateljev :D

hvala za odgovore :)

St235 ::

predlagam da začneš tukaj: http://www.stud-dom-lj.si/

cen1 ::

1. Objavljen je že ratpis za vpis, pojdi si lepo pdf prebrat. Čas maš do srede avgusta.
2. Določeni privat ponudniki imajo tudi subvencioniranje. Odvisno od primera do primera, nimajo vsi.
3. Sam v sobi skoraj gotovo ne boš, vsaj en cimer je še zraven. Maš tudi možnost apartmaja kjer vas je več.
4. Ne vem če dohodki sploh majo kaj veze s študentskim domom, kolikor vem so vsi do njega upravičeni, razlika je samo kdaj prideš noter.

hojnikb ::

4. Ne vem če dohodki sploh majo kaj veze s študentskim domom, kolikor vem so vsi do njega upravičeni, razlika je samo kdaj prideš noter.

To ni res..
#brezpodpisa

cen1 ::

Hmm ja pardon, tole je pogoj:

-povprečni bruto dohodek na člana družine v preteklem letu ne presega 150 % povprečne bruto plače na zaposlenega v Republiki Sloveniji v istem obdobju

hojnikb ::

pravtako morš bit oddaljen vsaj 25km od kraja šolanja afaik
#brezpodpisa

cen1 ::

Ja, je več pogojev. Saj ma vse v PDFju napisano pa naj si prebere.

ZarodeX ::

hvala :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tihi študentski dom

Oddelek: Šola
115096 (4562) FormerUser
»

Vprašanja glede študentskih domov

Oddelek: Šola
246460 (4021) Groot
»

Študentski dom VS Privatna soba

Oddelek: Šola
133999 (3251) galu
»

Študentski domovi v LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7730907 (18532) St235
»

Študentski dom v Ljubljani, izkušnje, nasveti?

Oddelek: Loža
127046 (6424) Xickle

Več podobnih tem