» »

grafiÄna kartica ali kaj drugega?

grafiÄna kartica ali kaj drugega?

strojnik11 ::

Pozdravljeni!

Da kar konkretno povem: igram igro Euro Truck Simulator 2 in vse deluje z zamikom, ko obrnem volan, se v igri obrne šele čez dobre pol sekunde, tudi slika ni gladka, ampak malo skače. Ko pridem v mesto, torej bolj zahtevno, saj mora "narisat" već podrobnosti, začne bolj trokirat, bolj skače in odzivnost na volan je še bolj zamaknjena. Enako se zgodi, ko v igri grafične nastavitve nastavim na HIGH.

Prilagam screendhot, v katerem so podrobnosti grafične kartice. Še nekaj me zanima: piše, da ima 1695 MB pomnilnika. Ali to velja za grafično? Dvomim, da bi bil tak problem, če bi imela toliko pomnilnika, saj je za to igro priporočena kartica z 1GB, minimalna zahteva pa je 256MB.

Hvala za pomoč!

strojnik11 ::

Sem pa nov na forumu, zato ne znam naložiti slike zaslona, na katerem so podatki o kartici..

lp

Aha, evo.
 Grafična kartica

Grafična kartica

Zgodovina sprememb…

verdirck ::

Imaš integrirano grafično, katera jemlje pomnilnik iz RAM (osebni računalnik). Ta grafična žal ni sposobna za igranje igric. kak film pogledat to je pa to.

noob96 ::

kakšen računalnik maš to?

strojnik11 ::

nevem, sploh kakšen je računalnik, ker so ga starši kupil že precej let nazaj, vem pa, da je jajc. mislm..sej procesor niti ni slab, čeprav je dvojedrni, 3,00 GHz. 4gb rama.

kaj pa tale, bi bla ok?
http://www.mimovrste.com/graficne-karti...

hvala in lp.

BorutK-73 ::

Za informacije o računalniku najdi program Speccy
https://www.piriform.com/speccy

LAhko tudi probaš da preden greš igrat ugasneš vse ostale programe in v grafičnih nastavitvah igre nastaviš vse na LOW.

Zgodovina sprememb…

cen1 ::

Desni klik na Moj računalnik->Upravljaj->Device Manager->Display adapters->razširi

Tam ti piše kako grafično imaš.

strojnik11 ::

Hvala vsem. Vedno igram z vsemi ostalimi programi zaprtimi, nastavitev grafike na LOW je pa ravno tisto, česar se želim rešiti z novo grafično kartico. Zato me še vedno zanima, ali je tista, katere link sem prilepil, dobra in zakaj ne? :)

lp

hojnikb ::

ne, slaba je.
Kupi vsaj 260X
#brezpodpisa

Siddh ::

Saj se lepo vidi iz tiste njegove slike, da je integrirana iz časa 775 podnožja.




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik za igranje iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
507673 (7153) lacen1234
»

grafična kartica gigabyte gtx600

Oddelek: Pomoč in nasveti
323788 (3541) klkkkkkkkkkk
»

Pomoč pri nakupo računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
273641 (3213) klkkkkkkkkkk
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849951 (8173) fruchty
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117284 (9554) DiaMonDer

Več podobnih tem