» »

MEDION® AKOYA® E7226 (MD 99391)

MEDION® AKOYA® E7226 (MD 99391)

ek007 ::

Zanima me kaj menite o MEDION® AKOYA® E7226 (MD 99391), ki ga prodajajo v Hoferju. Je za kupit? Uporabljal bi ga predvsem za pisarniško in domače delo (Excel, Word, Access v kombinaciji z SQL bazo, včasih kakšna igrica, film itd...). Kakšne izkušnje z Medion prenosniki?

MEDION AKOYA E7226 (MD 99391):
procesor Intel® Pentium® N3530 (2,16 GHz, 2 MB velik pametni predpomnilnik Intel®) – zmogljiv, zanesljiv in hiter – novi štirijedrni procesor Intel® Pentium® z načinom turbo je zdaj še hitrejši
43,9 cm (17,3") velik široki zaslon z LED-osvetlitvijo iz ozadja in HD-ločljivostjo 1.600 x 900 slikovnih pik
500 GB velik hibridni trdi disk SSHD z 8 GB velikim bliskovnim pomnilnikom – trdi disk SSHD združuje hitrost trdih diskov SSD in velikost običajnih trdih diskov, zato kratek čas nalaganja in hitra odzivnost omogočata, da ste vedno produktivni, vaši podatki pa varni
4 GB velik delovni pomnilnik
zvočni sistem Dolby® Advanced AudioTM certificiran
USB 3.0 in Bluetooth 4.0
večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik1 s podporo za DVD-RAM in Dual Layer
spletna HD-kamera in mikrofon
digitalni avdio/video HDMI®-izhod
Windows 8.1 in bogata programska oprema
mere/masa: ca. 42,3 x 3,1–3,4 x 28,1 cm (Š x V x G)/2,82 kg (vključno z baterijo)

Hvala.
  • spremenilo: ek007 ()

fosil ::

Ena žalost. Procesor je res zelo slab.
Glej spodaj in preberi temo o hoferju.
Tako je!

shadeX ::

Jaz Medion robe ne bi kupoval. Ima znanec in se mu skoz neki je*e.

medenko ::

Zakaj nova tema?

M@73Y ::

Pa smo nazaj v dobi 386-ke in 486-ke ko smo uporabljali TURBO stikalo :D
novi štirijedrni procesor Intel(R) Pentium(R) z načinom turbo je zdaj še hitrejši
..jump into psytrance tunnel..

first_line ::

shadeX je izjavil:

Jaz Medion robe ne bi kupoval. Ima znanec in se mu skoz neki je*e.


Jaz imam Mediona in me nikoli nič ne j. Tudi prejšni teden ko je bila vročina mi ni delal težav.

Eni imajo težavi sami s sabo in je potem znamka kriva. Itak je samo ohišje Medion, drugo je isto kot MSI, sam folku to dopovedat... še BIOS od MSI lahko gor daš.

trnvpeti ::

n3530 procesor je na ravni i3 3217u za potrebe taksnega budget notebooka

hojnikb ::

first_line je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz Medion robe ne bi kupoval. Ima znanec in se mu skoz neki je*e.


Jaz imam Mediona in me nikoli nič ne j. Tudi prejšni teden ko je bila vročina mi ni delal težav.

Eni imajo težavi sami s sabo in je potem znamka kriva. Itak je samo ohišje Medion, drugo je isto kot MSI, sam folku to dopovedat... še BIOS od MSI lahko gor daš.

niso vsi MSI, nekateri so tut lenovo :)
#brezpodpisa

d4vid ::

hojnikb je izjavil:

first_line je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz Medion robe ne bi kupoval. Ima znanec in se mu skoz neki je*e.


Jaz imam Mediona in me nikoli nič ne j. Tudi prejšni teden ko je bila vročina mi ni delal težav.

Eni imajo težavi sami s sabo in je potem znamka kriva. Itak je samo ohišje Medion, drugo je isto kot MSI, sam folku to dopovedat... še BIOS od MSI lahko gor daš.

niso vsi MSI, nekateri so tut lenovo :)


Meni osebno precej vredu znamka. Medion kišto sem imel na popravilu (zapacan sistem, Vista). Vredu PC, deluje vredu, problemov kot sem slišal od ni, pa PC deluje v dnevni sobi 24/7, kak mesec uptime, potem pa resetirajo.

Za prenosnike pa ne vem, če so lenovo potem bi jaz vzel (mam lenovo prenosnika in je zakon zadeva, oblika sicer ni nevem kaka ampak deluje pa bp, prej mel HP, stalni problemi)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali bi mi kdo od vas sestavil nov računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9715493 (13310) anketar
»

MEDION hibridni računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
123290 (2967) Invictus
»

Ultimativni prenosnik za cca 600eur

Oddelek: Kaj kupiti
262932 (2106) Dromar
»

Prenosnik Dell Inspiron Q17R

Oddelek: Kaj kupiti
51468 (1377) bajsibajsi

Več podobnih tem