» »

Nakup treking kolesa

Nakup treking kolesa

njyngs ::

Kupujem novo treking kolo in ker že lepo število let nisem kupoval kolesa me zanima kaj moram gledati pri nakupu. Iščem kvalitetno zadevo.

Moja višina je nekje 195-200cm.

Kakšno velikost okvirja?
Velikost koles?
Priporočate kak bicikel (link)?
Kakšne so cene za kvaliteten treking bicikel? Sem gledal da se gibajo nekje med 400-800eur?
Kje se nahajajo (predvsem štajerski/pomurski konec) kolesarske trgovine, kjer ima prodajalec znanje za prodajo koles ter imajo ustrezno izbiro koles (torej razni Hervisi z raznimi študentki in ostalimi papki odpadejo).

Edit: bicikel naj NIMA vzmeti, zaželjeno je da ima disk zavore.

Prosim, da odgovarjajo ljudje, ki vedo kaj govorijo (ter imajo izkušnje) in ne neki kvazi strokovnjaki, ki so na netu prebrali dva članka in nazadnje biciklirali 5 let nazaj.

GamerBoy ::

Bi ti še kaj odgovoril, pa heh ta tvoj odnos je poden. Jaz sem tudi visok od 195 do 210 cm odvisno ali sem na doma internetu ali ...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

njyngs ::

GamerBoy je izjavil:

Bi ti še kaj odgovoril, pa heh ta tvoj odnos je poden. Jaz sem tudi visok od 195 do 210 cm odvisno ali sem na doma internetu ali ...

Ko človek misli do jurja plačati za kolo le-ta pričakuje ustrezne in kvalitetne odgovore. Torej razno pametovanje za tako ceno odpade.

letmein ::

1. glede na tvojo višino navadno kar največja številka okvirja, ki jo ponuja proizvajalec
2. se razlikujejo glede na proizvajalca/geometrijo okvirja
3. je mišljeno pod "NIMA vzmeti" to, da nima vzmetene sprednje vilice?
4. če se misliš malo več vozit, kupi kolo z opremo Shimano Deore ali več, kar se da dobit za okoli 800EUR ali pa še manj z raznimi popusti
5. factorystore.si, bike-center.si, bikeek.si , GHOST.SPORT(Maribor),eurobike.si, den.si, freerider.si pa še kakšen verjetno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: letmein ()

negot ::

Najkvalitetnejša izbira je vsekakor BMC, v tej kategoriji koles se cena začne pri 1000€ z opremo sora pa do 3600€ sram xx1, si ga lastim in sem preprosto navdušen, :), lp

http://www.bmc-racing.com/int-en/home/

BMC alpenchallenge AC01

poglej pod lifestyle AC01, lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: negot ()

mr1two ::

Razmisli raje o cyclocross kolesu. Je bolj univerzalen.
Canyon Inflite
Kona Jake
Colnago world cup
Pa še kakšnega si poglej malo naokrog.
Bolj je udoben, ker maš več možnosti za balanco prjet od navadnga trekinga.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 495 96 97 98 )

Oddelek: Šport
4852722871 (1162) issak
»

Nakup gorskega kolesa

Oddelek: Šport
154758 (4124) oemdzi
»

Nakup novega kolesa

Oddelek: Šport
263564 (2982) AlesLJ25
»

Kolo - 80k - Help!

Oddelek: Loža
182474 (2125) Mercier

Več podobnih tem