» »

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege

«
1
2 3 4

oo7 ::



Tole zgleda dobro:)

Skyman ::

yea res dobr špil,upam da pride da ne bo tako kot rainbow patriots

oo7 ::

Res je Rainbow six patriots so ukinili.

Rainbow Six: Patriots canceled, replaced by Rainbow Six: Siege
http://www.polygon.com/2014/6/9/5792660...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Isotropic ::

ce prav razumem, je to MP?

me zanima, kaksen bo SP.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Ja tisto v videu je multiplayer. Single player pa bo po moje tak kot je bil ponavadi v igrah Rainbow six reševanje talcev in ubijanje teroristov in seveda pred tem taktično načrtovanje :)

Igra pa naj bi bila za Pc, Ps4 in Xbox one in naj bi izšla enkrat leta 2015

dr.Akula ::

Zgornji gameplay je katastrofalno narejen. Polovico časa naš POV igralec strelja dobesedno brez cilja, takrat ko pa dejansko meri v nasprotnika je pa večinoma nenatančen. Bi mislil da bodo vsaj zrežirani gameplay videei od založnika narejeni kot se zagre.

P.S. notice the bullet counter :D A je bil HUD naknadno dodan?
ni podatka

oo7 ::

dr.Akula je izjavil:

Zgornji gameplay je katastrofalno narejen. Polovico časa naš POV igralec strelja dobesedno brez cilja, takrat ko pa dejansko meri v nasprotnika je pa večinoma nenatančen. Bi mislil da bodo vsaj zrežirani gameplay videei od založnika narejeni kot se zagre.

P.S. notice the bullet counter :D A je bil HUD naknadno dodan?


In zaradi tega je gameplay slab, ker igralec strelja brez cilja in nič ne zadane?:|

dr.Akula ::

oo7 je izjavil:

dr.Akula je izjavil:

Zgornji gameplay je katastrofalno narejen. Polovico časa naš POV igralec strelja dobesedno brez cilja, takrat ko pa dejansko meri v nasprotnika je pa večinoma nenatančen. Bi mislil da bodo vsaj zrežirani gameplay videei od založnika narejeni kot se zagre.

P.S. notice the bullet counter :D A je bil HUD naknadno dodan?


In zaradi tega je gameplay slab, ker igralec strelja brez cilja in nič ne zadane?:|

Napisal sem "katastrofalno narejen" ala katastrofalno sproduciran za nekaj kar bo predstavljeno kot offical gameplay trailer. Založnik bo hotel stvar, ki igro predstavi v kar se da dobri luči. Misliš da niso prej določili kakšna bo pot igralcev po hiši, v katerih sobah bodo "spopadi", kakšen bo zaključek... Po možnosti so igralcem še napisali besedilo oz. najeli voice actorje za voiceover. Za to mi ne gre v račun, zakaj v vsej tej režiji niso opazili da je POV igralec nesposoben strelec.
ni podatka

oo7 ::

dr.Akula je izjavil:

oo7 je izjavil:

dr.Akula je izjavil:

Zgornji gameplay je katastrofalno narejen. Polovico časa naš POV igralec strelja dobesedno brez cilja, takrat ko pa dejansko meri v nasprotnika je pa večinoma nenatančen. Bi mislil da bodo vsaj zrežirani gameplay videei od založnika narejeni kot se zagre.

P.S. notice the bullet counter :D A je bil HUD naknadno dodan?


In zaradi tega je gameplay slab, ker igralec strelja brez cilja in nič ne zadane?:|

Napisal sem "katastrofalno narejen" ala katastrofalno sproduciran za nekaj kar bo predstavljeno kot offical gameplay trailer. Založnik bo hotel stvar, ki igro predstavi v kar se da dobri luči. Misliš da niso prej določili kakšna bo pot igralcev po hiši, v katerih sobah bodo "spopadi", kakšen bo zaključek... Po možnosti so igralcem še napisali besedilo oz. najeli voice actorje za voiceover. Za to mi ne gre v račun, zakaj v vsej tej režiji niso opazili da je POV igralec nesposoben strelec.


To sem tudi jaz opazil, da je streljal v prazno mogoče je hotel pokazat kako se lomijo stene glasovi so pa itak uigrani.
Za pre alpha zgleda super in se že veselim single playerja.
Rainbow six Rogue spear sem preigral vsaj 10x ena najboljših iger8-)

oo7 ::

Rainbow Six Siege - E3 Awards Trailer

m0f0x ::

Evo spet mene M-Power :D

Ta špil bo verjetno tudi fail. Najboljše, da kar takoj celo bajto podrejo, mislim kake majo. 3x ustreliš v steno in je že pol manjka. Prikazan gameplay je že skoraj na meji Bollywooda.

s1m0n ::

Če pa so to ameriške hiške :) Tam si z roko skozi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

bluefish ::

Bejži no, obični naboji tudi ob letu skozi leseno/knauf steno ne delajo lukenj premera grenivke.

oo7 ::

m0f0x je izjavil:

Evo spet mene M-Power :D

Ta špil bo verjetno tudi fail. Najboljše, da kar takoj celo bajto podrejo, mislim kake majo. 3x ustreliš v steno in je že pol manjka. Prikazan gameplay je že skoraj na meji Bollywooda.



Pozdravljen:)

Jaz sem velik ljubitelj iger Rainbow six imam doma še kartonaste škatle od prvih delov8-) Rainbow six(1998) Rogue spear (1999)8-)

Mene ne moti to rušenje zidov ubistvu so mi taki efekti čisto v redu edino skrbi me, da bo igra bolj MP kot SP. Če igra ne bo imela pravega Singleplayerja jo ne bom kupil če pa bo imela potem pa jo kupim 100%

Mi je pa žal, da so skenslali Rainbow Six Patriots;((










Drugače pa najboljša Rainbow six je definitivno Rogue Spear(1999)>:D
Se spomnim tele melodije, ko si v meniju planiral kam bo šla kakšna ekipa8-)


Tudi Rainbow six 3 Raven Shield(2003) je odlična igra.

oo7 ::

bluefish je izjavil:

Bejži no, obični naboji tudi ob letu skozi leseno/knauf steno ne delajo lukenj premera grenivke.


Razen če imaš v roki AA12>:D



The AA -12 the Most Deadly Shotgun on Earth !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

m0f0x ::

To je bla igerca :)

Pesimist ::

http://www.twitch.tv/ubisoft/b/548447697
od 20 min dalje. Meni se dopade.

bluefish ::

Imajo pa tudi glupe scene. Z avtočkom se pelje med teroristi, slednji ga pa sploh ne opazijo. Jao.

m0f0x ::

Ma glup je že začetek, saj so vrata odprta :)) Mislim, kdo pa je tak glup, da zavzame hišo in pusti vhodna vrata odprta? :| Glupan razstreli steno zraven vrat... dalje pa se mi ne da gledat :)

Tr0n ::

Alpha je out. Streami so out.

Zgleda ... lame. :)

http://www.twitch.tv/directory/game/Tom...

oo7 ::

O single playerju niso povedali še popolnoma nič multiplayer mi pa ni všeč. Če igra ne bo imela singleplayerja bo tole en velik polom:|

Isotropic ::

bolj dumbed down glede na uspeh bf, cod...

oo7 ::

Pa če boš hotel igrati to igro boš moral imeti non stop 5 poznanih v ekipi s katerimi boš lahko govoril:)) drugače bo vsak po svoje nekaj delal.
Bi bilo že bolje, da naredijo team deathmatch.

Tr0n ::

Kaj ti bo TDM, potem je yet another shooter. :)

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Kaj ti bo TDM, potem je yet another shooter. :)


Vsaj igraš lahko takrat kot ti paše ne, da si odvisen od drugih.

PredatorX ::

Dobil kodo za closed beta :) zlo dobr špil. Upam, da nebo omejen in da bo velik dobrih modov.
Trenutno še crasha drgač pa performance je dobr. Mal je zoprn, ker včasih se nekdo malo zajebava pa nalašč ubije svoj team oz. ujetnika. Drgač, pa problemov ni tud zelo zelo taktična igra. Edin recoil (premalo) me moti, čeprav je zelo podoben kakšnemu CS-ju.

PredatorX ::

Tr0n je izjavil:

Kaj ti bo TDM, potem je yet another shooter. :)



Zato, ker nekateri špilajo sam to... sj TDM je beden ampak pač otroci špilajo to, in da se bolj prodaja je met bolj raznovrstne mode.

Tr0n ::

Vem da spilajo, ampak fora Six-a bi naj ravno bila v teh hitrih rundah, kjer se izmenicno menjavas med teroristi in counter teroristi. Ce nekdo kupi samo zaradi TDMja, je IMO zgresil igro.

PredatorX ::

Tr0n je izjavil:

Vem da spilajo, ampak fora Six-a bi naj ravno bila v teh hitrih rundah, kjer se izmenicno menjavas med teroristi in counter teroristi. Ce nekdo kupi samo zaradi TDMja, je IMO zgresil igro.


špil je zlo vredu, sploh zaradi tega ker metke letijo čez stene oz. lesene stene.
ja prve dve igri sm mal rabu, da sm "pošteku" kako pa kaj... pa tud na zaćetk se mi je zdel bl lesen špil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Vem da spilajo, ampak fora Six-a bi naj ravno bila v teh hitrih rundah, kjer se izmenicno menjavas med teroristi in counter teroristi. Ce nekdo kupi samo zaradi TDMja, je IMO zgresil igro.


Bistvo iger Rainbow six je bil single player z taktičnim načrtovanjem. To je bilo takrat, ko si bili glavni razvijalci še Red Storm Entertainment.
To so bili najboljše igre Rainbow six





Takole zgleda prava Rainbow six igra>:D






Potem je pa prevzel Ubisoft in so prišle igre kot so Rainbow six Vegas 1 in 2 kjer ni bilo več taktičnega načrtovanja samo še akcija.

Rainbow six Siege dela Ubisoft in ni ne druha ne sluha o single playerju in oglašujejo samo multiplayer toliko o pravi igri Rainbow six:|

PredatorX ::

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Vem da spilajo, ampak fora Six-a bi naj ravno bila v teh hitrih rundah, kjer se izmenicno menjavas med teroristi in counter teroristi. Ce nekdo kupi samo zaradi TDMja, je IMO zgresil igro.


Bistvo iger Rainbow six je bil single player z taktičnim načrtovanjem. To je bilo takrat, ko si bili glavni razvijalci še Red Storm Entertainment.
To so bili najboljše igre Rainbow six





Takole zgleda prava Rainbow six igra>:D






Potem je pa prevzel Ubisoft in so prišle igre kot so Rainbow six Vegas 1 in 2 kjer ni bilo več taktičnega načrtovanja samo še akcija.

Rainbow six Siege dela Ubisoft in ni ne druha ne sluha o single playerju in oglašujejo samo multiplayer toliko o pravi igri Rainbow six:|


Si slučajno že igral? tale igra je velik o taktizeranju.

oo7 ::

Nisem še igral Rainbow Six Siege sem pa pogledal nekaj video posnetkov na You tube.
Če bo imela igra Single player jo kupim drugače definitivno ne.

Pesimist ::

multiplayer na publick serveru definitivno ni izvedljiv. Zato jaz nebom kupo.

plaz21 ::

Igra bo imela single player, samo trenutno ni znanih informacij o igri glede tega načina, ker Ubisoft še ne ve kako bo ta del igre vključil v samo igro.
SP bo samo ne ve se še v kakšnem obsegu. Nekaj je govora o kampanji, vendar bi mogoče sam osebno si bolj želel team deathmatch način, torej da bi bil kot MP samo da bi pač preostale slote zasedel računalnik.

Pesimist ::

kot prejsni rainbow sixi i guess.

PredatorX ::

plaz21 je izjavil:

Igra bo imela single player, samo trenutno ni znanih informacij o igri glede tega načina, ker Ubisoft še ne ve kako bo ta del igre vključil v samo igro.
SP bo samo ne ve se še v kakšnem obsegu. Nekaj je govora o kampanji, vendar bi mogoče sam osebno si bolj želel team deathmatch način, torej da bi bil kot MP samo da bi pač preostale slote zasedel računalnik.



morajo, dodat še search and destroy. Večje mape z večimi ujetniki + več igralcev. MP nesme bi preveč omejen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

oo7 ::

Rainbow Six Siege - Spectator Cam Gameplay




Če bi kdo rad probal Beta verzijo 24.9.2015 - http://microsites.ign.com/rb6_betaCodeS...

oo7 ::

Rainbow Six Siege Beta

opeter ::

Ko gledam zgornji video, ne vidim nobene taktike. To je samo nešteti klon raznih MP variatn serij kot so Call of Dutyjev ali Counter-Strike.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Trololololol ::

Seljak ::

Kaj so katerega od vas povabili k closet beta testiranju?

Tr0n ::

Glede na to, da rabis uPlay, me ne bodo vidli. :)

oo7 ::

Sem se prijavil ampak mi niso poslali nobenbe kode.

timek4 ::

Jaz imam eno kodo odveč, če jo kdo potrebuje.
8HBA-87AC-AC6P-PXRN

oo7 ::

timek4 je izjavil:

Jaz imam eno kodo odveč, če jo kdo potrebuje.
8HBA-87AC-AC6P-PXRN


HVALA :)

Seljak ::

Mene so povabili k testiranju in sem danes malo sprobal.Igra sploh ni slaba oz je zamisel kar dobra. Pač popolnoma drugačna,kot smo bili vajeni iz prvih delov Rainbow Six. Ampak tudi tukaj moraš kar taktično opravljati misijo,ker drugače se kaj hitro zgodi,da ti sovražnik napolni črevesje z svincem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

oo7 ::

Sem malo sprobal in ni slabo samo to ni zame.
Ni mi všeč ta način, da ko te ubijejo, da moraš čakati, da še drugi igralci odigrajo, do konca. Sem igral terorist hunt bilo nas je pet v ekipi in štirje smo pomrli potem pa smo enega gledali skoraj 10 minut, da je odigral, do konca.

Ga ni čez team deathmatch:)

Mcsin ::

Če ma kdo kakšno odveč kodo se priporočam :)

Trololololol ::

UPKK
V6IK
ZHDJ

Aja Ubi, povuci me za muda, so bolj trdna in stabilna kot tvoj matchfinding.

AEKU-CJFP-XBL6-NLR8


Brum brum, BRING UP MY POST

Še trije ključi na voljo.

Vrum vrum

BRING UP MY POST

SLO_TECH plz fix that problem

Zgodovina sprememb…

miraldi ::

Evo eno ravno dobil na mail:

CWJD-AX7E-4749-PQ7X
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29842442 (476) oo7
»

Splinter Cell 8

Oddelek: Igre
403731 (117) oo7
»

For Honor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14620117 (7366) ahac
»

V Sloveniji se bodo odvijali spletni igričarski turnirji LockDown

Oddelek: Novice / Ostalo
246969 (3574) DeeCoy
»

Win 10 namestitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
394047 (3140) ST-777

Več podobnih tem