» »

TV Tuner Cinergy 400 zvok utihne ?

TV Tuner Cinergy 400 zvok utihne ?

-MiS- ::

Vse mogoce sem ze sprobal, zdej pa ne vem vec, kaj bi se,... Namrec Tuner po nekaj minutah gledanja televizije utihne (Terratec Cinergy 400), torej slika tece gladko naprej, zvoka pa "zmanjka" ?! :\
Ce pa prestavim kanal pride zvok nazaj,... In spet dela nekaj minut in spet utihne,...

Poskusil sem ze zamenjat driverje za zvocno, oz. jih namestil ponovno, (rezultat: isti)
Pravtako ponovno namestil program za gledanje TV-ja (rezultat: isti)

  • spremenil: -MiS- ()

MALJUTKA ::

Sam sem imel popolnoma isti problem, vendar imam drgacno kartico od tebe. Anyway, po petih mesecih(!!!)sem koncno ugotovil, da so krivi driverji zvocne in sem jih(ze cetrtic) spet zamenjal za nove. Od takrat dalje dela vse, kot more. Sem pa pred tem sprobaval z novimi driverji za TV tuner, za grafiko, celo nove winse nalozil...itd. Skratka, skoraj zgubil zivce
LP

buhica1 ::

No ne vem če ti bom s tem zagotovo pomagal ampak pri recimo programu Dscaler za gledanje TV s to kartico pri meni je dana možnost da si zapomni jakost zvoka (vsaj mislim) in nastavitve slike (to sigurno) za vsak program posebej. Ko prestavim kanal se nastavitve za ta kanal (recimo svetlost slike) nastavijo šele po nekaj sekundah. Poskusi si s tem pomagati...

Lp Buhica

-MiS- ::

Torej najverjetneje driverji od zvocne kartice,... hmmm dol z njimi in se enkrat gor (pa to 4×:) ) da bo zihr delal,... malo sem ze prej sumil zvocno, to bo to potem,... bom poskusu

Buhica: eno vprasanje
Kje si staknu program "Dscaler" za gledanje TV-ja, a se ti zdi dosti boljsi od slednjega, ki je prilozen Terratecovi kartici Cinergy 400 ?

buhica1 ::

Program Dscaler je neprimerno boljši od priloženega na CD-ju. Najdeš ga na www.dscaler.org. Je brezplačen in od verzije 4.0.1 podpira tudi to TV kartico. Poskusi in poročaj kako se tebi dopade...

Lp Buhica

-MiS- ::

bom sprobal,... hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509781 (7590) edublin
»

Nakup TV Kartice

Oddelek: Kaj kupiti
81702 (1506) Bramac ^^
»

FlyVideo 98 problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271601 (1163) thramos
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252001 (1487) All
»

Tv-kartica

Oddelek: Kaj kupiti
231807 (1389) AngelOfDeath

Več podobnih tem