» »

Štekanje youtuba v Kubuntuju

Štekanje youtuba v Kubuntuju

Apofis ::

Oj. Imam os kubuntu 14.04, proc. amd 3500+, 3g rama, hitrost neta 6/2. Zakaj mi štekajo video posnetki na youtubu, tud če dam na min. resolucijo? Probu chrome/firefox. Drgač HD filmi z diska ne štekajo. V win7 youtube vseen lepš dela. Thx

eric_cartman ::

To je že znan bug pri Chrome-u in Firefox-u. Nekaterim šteka tudi z i7 procom in 16 giga RAM-a. Problem pa se nahaja mislim, da nekje v dodatkih. Ali je shockwave player ali pa nekaj drugega.. Pogooglaj tole, ker je bil problem že nekje razrešen, prav konkretno o štekanju tubice na chrome-u.

s6c-gEL ::

Uporabljaš adobe flash player ali html5 pri YT ?

Apofis ::

Mislim, da html5

Apofis ::

Hm, sm ruknu v chroma extension "improvedTube" in izključu html player...razlika je opazna...

axee ::

Jaz sem našel problem v eni razširitvi za utorrent remote, na i7 in 32GB RAM-a je Chrome rabil 2 sekundi da je samo osvetlil gumb, čez katerega sem šel z miško, cpu konstantno med 80 in 100%. Odkar je Youtube na HTML5 je ta problem bolj opazen, je treba res pazit na razširitve..

Nažalost tudi v Chrome task managerju ni kazalo, da bi bila problematična razširitev, ampak vsak je vsak zavihek CPU nabijal do konca.

Tako da priporočam da pregledaš razširitve, prižigaj eno za drugo, pa boš našel problem.

Apofis ::

Ma sej mam sam ablock od razširitev. Očitno ta html5 dela probleme

Meizu ::

To se je dogajalo tudi pri meni na laptopu z i7 3xxx in 6gb rama na win8. Sedaj na win7 ni problema.

Apofis ::

Crap, zdej po parih tednih spet ful šteka oz. še malo bolj...pa nč nism upgrejdu oz. karkol spreminju...v w7 pa mislim, da celo še mal lepš dela k prej XD

toplakd ::

Sam sem enako stvar opazil pri Linux Mint 17 Cinnamon. Na 17KDE te težave ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Štekanje youtube full hd...pomoč?

Oddelek: Pomoč in nasveti
364438 (3396) KTr1sk
»

"slab zvok" na prenosniku....

Oddelek: Pomoč in nasveti
81114 (913) egamad
»

Petnajsti Firefox (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5617972 (14078) imott3791
»

Internet Explorer 9 v prvem dnevu solidno

Oddelek: Novice / Brskalniki
4012101 (10591) Bor H

Več podobnih tem