» »

The Hateful Eight

The Hateful Eight

«
1
2

oo7 ::

Nov film Quentin Tarantin-a >:D

Quentin Tarantino’s The Hateful Eight will begin production this November in Wyoming. The report adds that all of the actors who participated in the recent live read of the script—Dern, Samuel L. Jackson, Michael Madsen, Kurt Russell, James Remar, Amber Tamblyn, Walton Goggins, and Zoe Bell—will star in the film, but sadly Christoph Waltz will not be a part of the cast.
http://collider.com/the-hateful-eight-f...



Quentin Tarantino's THE HATEFUL EIGHT - EXCLUSIVE VIDEO


http://www.imdb.com/title/tt3460252/?re...

oo7 ::

Začeli so snemati film The Hateful Eight.




Set six or eight, or 12 years after the Civil War, a stagecoach hurtles through the wintry Wyoming landscape. The passengers, bounty hunter John Ruth (Russell) and his fugitive Daisy Domergue (Leigh) race towards the town of Red Rock where Ruth, known in these parts as "The Hangman," will bring Domergue to justice. Along the road they encounter two strangers Major Marquis Warren (Jackson) a black former Union soldier turned infamous bounty hunter and Chris Mannix (Goggins) a southern renegade who claims to be the town's new sheriff. Losing their lead on the blizzard, Ruth, Domergue, Warren and Mannix seek refuge at Minnie's Haberdashery, a stagecoach stopover on a mountain pass. When they arrive at Minnie's they are greeted not by the proprietor but by four unfamiliar faces. Bob (Bichir) who's taking care of Minnie's while she's visiting her mother, is holed up with Oswaldo Mobray (Roth) the hangman of Red Rock, cow-puncher Joe Gage (Madsen), and Confederate General Sanford Smithers (Dern). As the storm overtakes the mountainside stopover, our eight travelers come to learn they might not make it to Red Rock after all...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yoco ::

Upam da bo film dober :) Django mi je bil res super!

oo7 ::



Quentin Tarantino's 'Hateful Eight' to Open Christmas Day Exclusively in 70mm
http://www.thewrap.com/quentin-tarantin...

oo7 ::

Quentin Tarantino Says Upcoming Western Flick Is "The Funniest Snow Western Ever Made"

http://www.vcpost.com/articles/77565/20...


V Soboto na comic conu upam, da pokažejo trailer :)

oo7 ::

Škoda, ker ni še trailerja :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

THE HATEFUL EIGHT - Official Teaser Trailer - The Weinstein Company


Pa je končno trailer tukaj:D

oo7 ::

THE HATEFUL EIGHT - Official Trailer



.

oo7 ::

The Hateful Eight Featurette - Ultra Panavision (2015) - Quentin Tarantino Movie HD



.

oo7 ::

The Hateful Eight IMDB: 9,2 http://www.imdb.com/title/tt3460252/

The Hateful Eight RT 92% http://www.rottentomatoes.com/m/the_hat...


The Hateful Eight film naj bi zšel 1 januraja 2016 ampak tudi ta film je že na travniku v lepi kvaliteti8-O Ali ne znajo več paziti na filme, da prej pridejo na travnik kot v kino? Pa ravno včeraj sem bral, da se je Tarantino pritoževal, da mu film Star Wars jemlje kino dvorane zdaj za božiča ampak kot kaže bo imel drug problem, ker film je že na travnikih:O

bambam20 ::

Enako je bilo lani, s tem, da so Screenerji prišli šele janurja. No, izgleda, da bo tole postala kar klasika.

gddr85 ::

lepi kvaliteti? screener? sprobal in je ena crappy verzija, odstranjeni watermarki z neko čudno barvno korekcijo, ostrino itd in v sd formatu, zgleda zelo švoh (niti blizu ultra panavision), al počakaš na proper br rip al pa kino 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

oo7 ::

Bom šel gledati v kino ampak še nič ne piše za Slovenijo drugače pa film dolg 3 ure in 2 minute:)


Še en opis filma brez spoilerjev

oo7 ::

To, da je Tarantino uporabil glasbo od Enio Moriconeja je čista zmaga sem že v kinu:D

Ennio Morricone, Clint Eastwood in Sergio Leone so naredili za moje pojme najboljšo triologijo filmov (A Fistful of Dollars, For a Few Dollars More in The Good, the Bad and the Ugly) kar sem jih videl in film The Good, the Bad and the Ugly http://www.imdb.com/title/tt0060196/ je meni osebo najboljši film kar sem ga kdaj gledal to sem tudi že na tem forumu parkrat omenil:D

Priporočam ogled te triologije posebno pa filma The Good, the Bad and the Ugly :)


Ennio Morricone





In še najboljše finale v zgodovini filma

D3m ::

BLONDIE!!!!!!
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Tr0n ::

Moram priznati, da sta mi bila Inglourious Basterds in Death Proof boljsa, sploh kar se tice setup-a in dialogov.

Glede na tip filma, kjer so dialogi alfa in omega, mi je manjkalo tiste Quentin Tanrantino napetosti in negotovosti, ko poslusas in gledas pogovore med liki in nekako ze slutis, kaj se bo zgodilo, ampak ne ves tocno kdaj in kako.

V Hateful Eight je ta negotovost, ta misterij precej manjsi, ker ze relativno dobro ves, kaj se bo zgodilo in v vecini primerov tudi kako.

Lep, odlicno posnet film, ki pa mu nekako manjka tisti "kick", ki ga poznamo iz Quentin filmov.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Bom šel gledati v kino ampak še nič ne piše za Slovenijo drugače pa film dolg 3 ure in 2 minute:)


Seveda piše :)

v Kinu Bežigrad štarta 7.1.2016 :).

http://www.kino-bezigrad.si/item/157/po...

Če boš zdržal do začetka predvajanja ti lahko samo povem, da boš iz kina odšel zadovoljen. Osebno mi je boljši kot zadnji Django.

D3m ::

Koliko je dolg? Nekje piše 3h 2min in 2h 48min?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

Prva je "roadshow" verzija, ki je daljsa, druga pa "multiplex" verzija, ki je malce krajsa. Racunaj cca. 3 ure.

bambam20 ::

DVD Screenerji se kar vrstijo..

Steve Jobs,
Peanuts Movie Charlie Brown, Snoopy in prijateljčki ,
Herat of The sea,
Creed ( Sly Stalone kot Rocky , ki postane trener sinu od umrlega Apolla Creeda )

Legend ( Tom hardy igra mafijska brata dvojčka )

D3m ::

A so kaj kvalitetni?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Tr0n ::

Veliko jih je letos ja. Pa se Carol in Brooklyn.

bambam20 ::

D3m je izjavil:

A so kaj kvalitetni?

Sam si podaj oceno... Slike iz filmov.

 Creed

Creed



 Peanuts

Peanuts



 Jobs

Jobs



 in the heart of sea

in the heart of sea



 legend

legend




 The Hateful Eight

The Hateful Eight




 Revenant

Revenant

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

D3m ::

Opa. Grem malo pokukati na piratski zaliv.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Opa. Grem malo pokukati na piratski zaliv.

Lp.


Bolje ti je Fartis ali pa Kickass :).

IL_DIAVOLO ::

Bolj boga kvaliteta

Nikec3 ::

Gledat The Revenenta ali Hatefull Eight na screenerju je pa kriminal najhujše vrste.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

meho7 ::

Nikec3 je izjavil:

Gledat The Revenenta ali Hatefull Eight na screenerju je pa kriminal najhujše vrste.

Niti ne
Revenant je se dokaj solidne kvalitete


bambam20 je izjavil:

Enako je bilo lani, s tem, da so Screenerji prišli šele janurja. No, izgleda, da bo tole postala kar klasika.

So bli ze konc novembra zun na dolocenih trackerjih(Fury, Still Alice, Mr Turner,... )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

oo7 ::

Ker je ravno zgoraj omenjen film Creed jaz sem ga ravnokar pogledal in moram rečt, da je film res dober :)

Men osebno sta najboljša boksarska filma Rocky in Raging bull. Creed je pa skoraj isto kot bi gledal film Rocky samo, da je Rocky tokrat v vlogi trenerja.

Michael B Jordan je odličen kot Creed.

Sylvester Stalone je fenomenalen v tem filmu najbrž najboljša predstava po prvem Rocky-ju in če se ne motim je tudi nominiran za stransko vlogo in bi mu privoščil tega oskarja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Nikec3 je izjavil:

Gledat The Revenenta ali Hatefull Eight na screenerju je pa kriminal najhujše vrste.

Oba screenerja sta v visoki kvaliteti in brez napak. Nobene razlike če pogledaš zdaj ali pa če počakaš na uradno predvajanje.

Pogledal oba ;) in moram reči, da je The Hatefull Eight brez dvoma boljši kot The Revenant. Sicer sta oba zelo gledljiva ampak Tarantino je spet zadel žebljico na glavico, medtem ko je The Revenant samo še en izmed vizualno lepih filmov brez kakšne posebne vrednosti.
Jaz sicer nisem kakšen Tarantinov fan. od njegovih 8 filmov so mi zelo všeč štirje, medtem ko mi ostali štirje sploh niso kaj prida. Dialogi so spet fantastični in čeprav se bolj ali manj vse skupaj dogaja na eni sami lokaciji je ves čas dovolj zanimivo da z užitkom gledaš do konca ko po stari navadi Tarantina spet zanese v hudo pretiravanje ampak to v pozitivnem smislu.

The Revenant pa je sicer v redu za pogledat ampak nič več kot to. Film z lepo pokrajino, zgodba pa je pač samo še ena v nizu kavbojk, še večji problem pa je za stare filmofile, da je bila ta ista zgodba že kar nekajkrat prenesena na film.
Igra tudi ni nič posebnega, moram celo omeniti, da mi je šlo močno na živce prisilno pačenje jezika (angleščine), verjetno da bi bilo bolj avtentično za 200 let nazaj, ampak izpade samo zelo nadležno in večina nenativnih Američanov potrebuje podnapise, da tisto pačenje lahko v celoti razume.

Skratka oba filma sta v redu, ampak Tarantinov je vsaj meni osebno precej boljši. Verjetno ga bom nekoč še enkrat pogledal.

IL_DIAVOLO ::

@Izi

Jaz ze iz slik vidim, da je megleno. Je rekel da ne bo nobene razlike :))

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Ce si navajen na 1080p bluray ali kvaliteten x264 encode, potem ni vredu kvaliteta. Za silo pogledat je pa boljse, kot nek cam release. :)

Tr0n ::

Meni je pa bil Steve Jobs od Aaron Sorkina boljsi od obeh omenjenih filmov.

Klasicni Sorkin lightning fast dialogi, odlicno zaigrano, zanimivo za pogledat.

IL_DIAVOLO ::

Revenant s taksnim poudarkom na sliki enostavno moras gledat v HD kvaliteti.

gddr85 ::

tole izgleda super na telefonu, ko daš pa na en monitor ful screen, te pa kar stisne pri srcu ;)

Tr0n ::

Ali pa TV preklopis v 480p.

oo7 ::

The Tateful eight bom šel gledati v kino za the Renevant se pa še odločam bom pa definitivno počakal na boljšo sliko.

scipascapa ::

the intern je še zunanj :)

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

@Izi

Jaz ze iz slik vidim, da je megleno. Je rekel da ne bo nobene razlike :))



Če ni v HD-ju. je zgolj xvid kvaliteta zato to ni za gledat na HD tv-jih. Za računalniški monitor je ok.

bambam20 ::

Izi je izjavil:

[
Oba screenerja sta v visoki kvaliteti in brez napak. Nobene razlike če pogledaš zdaj ali pa če počakaš na uradno predvajanje.

Pogledal oba ;) in moram reči, da je The Hatefull Eight brez dvoma boljši kot The Revenant. Sicer sta oba zelo gledljiva ampak Tarantino je spet zadel žebljico na glavico, medtem ko je The Revenant samo še en izmed vizualno lepih filmov brez kakšne posebne vrednosti.
Jaz sicer nisem kakšen Tarantinov fan. od njegovih 8 filmov so mi zelo všeč štirje, medtem ko mi ostali štirje sploh niso kaj prida. Dialogi so spet fantastični in čeprav se bolj ali manj vse skupaj dogaja na eni sami lokaciji je ves čas dovolj zanimivo da z užitkom gledaš do konca ko po stari navadi Tarantina spet zanese v hudo pretiravanje ampak to v pozitivnem smislu.


Skratka oba filma sta v redu, ampak Tarantinov je vsaj meni osebno precej boljši. Verjetno ga bom nekoč še enkrat pogledal.


Sicer se pozna, da je zgolj DVD screener sicer v dovolj kvaliteten za ogled na monitorju, nikakor pa ni dovolj ostra slika za na HD TV. Tukaj bodo oči trpele,

lepo si podal opis Hatefull 8 .. Meni je bil tudi zelo všeč, veliko bolj kot njegov zadnji Django. Zagotovo si ga bom še kdaj ogledal.


Pri Revenantu mi je zgodba povprečna, je pa režiserju uspelo , da je ustvraril dokaj avtentičen oz. pristen občutek 18. stoletja. Všeč so mi detajli, kako so zašite obleke, pa nosila na muli za kože , umazanija, mraz, beda, trpljenje...


Vsak na svoj način odličen.

vaščan ::

Gledal The Hatefull Eight top film meni so ponavadi všeč filmi od tarantina. Zanimivo mi je bilo sem ravno razmišljal za nazaj ko smo šli gledat star wars smo vsi jamrali ko smo se peljali domov kaj vse so zafrknili da je bilo vse skupaj bolj meh in da smo gledali vizualno res lepo reciklažo. The Hatefull Eight no temu se pa reče film nikoli ne moreš vedet kaj bo ves čas je zanimivo dialogi so fantastični posneto je noro glazba zvoki detajli res se vidi da je moral to delat en psihopat v dobrem smislu nasmejali smo se v kinu cela dvorana bolj kot pri katerikoli komedeiji v zadnjih letih in zgražanja je bilo tudi dosti v dobrem smislu. Špica film priporočam razen tistim ki so jim všeč risanke hitri in drzni Minioni ter podobne zadeve tem ljudem odsvetujem ogled.

bambam20 ::

vaščan je izjavil:

Špica film priporočam razen tistim ki so jim všeč risanke hitri in drzni Minioni ter podobne zadeve tem ljudem odsvetujem ogled.


In tistim, ki obožujejo Star Wars .

Nikec3 ::

Meni je všeč Star Wars, všeč so mi pa tudi Tarantino filmi. Kaj pa zdaj? Luknja v vesolju? Kako bosta to pojasnila?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vaščan ::

Kdo pa je rekel da je star wars slab film ima napake smo ga kritiziral ampak še vedno ni slab film omenil sem risanke hitri in drzni Minioni ter podobne zadeve star wars je svetlobna leta pred tem pač pričakuješ veliko in potem se počutiš rahlo nategnjenega ko ti servirajo še en death star za tiste ki prejšnjih niso gledali je vrjetno dober.

Tko bi rekel The Hatefull Eight je proper movie star wars je popcorn flick. Zadnji del Hitri in drzni je pač žaljenje človeške inteligence če imajo filmi par takih kadrov to odpustim ne pa 2uri skupaj ampak to so že druge zgodbe offtopick.

galu ::

Prosim, najdi tipko na kateri je narisan znak , in jo začni uporabljati.
Tako to gre.

Vitez ::

Pač klasično tarantinovsko pretiravanje na B produkcijo, vzel je verjetno za osnovo klasični film Poštno kočijo od Forda in špaget vestern Il grande silenzio Corbuccija, dodal je ščepec svojih starejših filmov in to je to.

arnecan1 ::

Vitez je izjavil:

Pač klasično tarantinovsko pretiravanje na B produkcijo, vzel je verjetno za osnovo klasični film Poštno kočijo od Forda in špaget vestern Il grande silenzio Corbuccija, dodal je ščepec svojih starejših filmov in to je to.

Bilo bi fajn, da Tarantino enkrat posname film, ki ni kopija prejšnjega filma.

Npr. Inarritu je to z Revenantom uspelo, edini link je kamera, direktor kamere pri obeh zadnjih filmih je isti.

dronyx ::

Film meni deluje kot bi bil posnet po kakšni gledališki predstavi, dodanih pa še par posnetkov zasnežene pokrajine, ki so ostali od Revenanta. Scenski delavci s tem ne bi imeli veliko dela, saj je praktično potrebno postaviti samo dve kulisi - notranjost kočije in leseno kočo. Sicer meni film nič posebnega, zgodba močno razvlečena in deluje kot bi si nekdo najprej izmislil vse brutalne umore, potem pa razmišljal, kako to povezati z neko vsebino. Škoda, da na koncu vsega skupaj ne odnese snežni plaz. To bi bilo vsaj delno zadoščenje za ukradene 3 ure časa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LoneWolf ()

dronyx ::

Kot kaže je Kurt Russell pri snemanju tega filma razbil napačno kitaro iz leta 1870. :|

kixs ::

A morajo res uporabiti tak format, da imas se na 21:9 monitorju zgoraj/spodaj crni rob :|
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Revenant (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5719834 (6035) oo7
»

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino ) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19331214 (12344) oo7
»

Najboljši film zadnjih 5 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210957 (7413) gus5
»

Najboljši filmi leta 2015

Oddelek: Sedem umetnosti
214619 (3655) garamond
»

Podlih osem in Povratnik že ušla na internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
7222905 (17914) Machete

Več podobnih tem