» »

Battlefield HARDLINE

Battlefield HARDLINE

1
2
3 4

klkkkkkkkkkk ::

Res... jaz sem jo tako dobil.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

kriko1 ::

Hm cena je malo... visoka trenutno.
Sem pričakoval nekje bolj v rangu kakih dlc-jev / dodatkov.

 bf past

bf past

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

klkkkkkkkkkk ::

mal boste vrjetn počakal... FUL je praznih serverjev.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

hmm? ::

hm... sem dobil invite pa sem ga zavrnil...
Tematika je tk fkurcu o tem ni dvoma. To pa, da še prav nisem začel igrat BF4, da še sploh ni vseh dlc veni in da še špil skoz debugajo pa že težijo zneko beto za nov bf se mi pa zdi kr focn.
WTF? dajte si malo mira pejte na dopust na svoje mega yachte, nam pa pustite vsaj kako leto dni cajta da v miru odšpilamo špil...

Jerry000 ::

hmm? je izjavil:

hm... sem dobil invite pa sem ga zavrnil...
Tematika je tk fkurcu o tem ni dvoma. To pa, da še prav nisem začel igrat BF4, da še sploh ni vseh dlc veni in da še špil skoz debugajo pa že težijo zneko beto za nov bf se mi pa zdi kr focn.
WTF? dajte si malo mira pejte na dopust na svoje mega yachte, nam pa pustite vsaj kako leto dni cajta da v miru odšpilamo špil...


Tematika u kurcu? Tematika je zdaj še najbol frišna...sej smo pa ja skos al WW2 al pa modern war dobival -.-, to je pa vsaj zanimiva tematika

hmm? ::

hm... ja tematika je kul za sprane dečke, ki radi gledajo 4,5 imdb action movije.... zarad mene bi lahko naredli BF WW1 pa bi dost bolj zažigalo k pa neki ameriški wild wild west - ko špilaš hardline si obleči kavbojke pa klobuk boš mogoče bolj not padu...
Kar se tiče fizike vozil pa lahko rečem samo, da igramo BF zarad tega, da lahko vozimo tanke ne pa ferarije...

matija14 ::

Niso normalni, 5.18Gb update! :( Že itak na 1Mb/s traja celo večnost da se igra downloada, pol dajo še pa update skoraj v velikosti igre ven, popolno :D

ahac ::

Tematika je tk fkurcu o tem ni dvoma.

ja tematika je kul za sprane dečke, ki radi gledajo 4,5 imdb action movije.

In vojna je ful boljša tematika? Men je všeč, da je končno nekaj malo drugačnega.

Čeprav... to je itak Battlefield samo po imenu (ker se bo tako boljš prodajal kot, če bi se mu reklo samo Hardline).

Zanimiv članek na to temo (objavljen pred napovedjo BF Hardline):
http://www.polygon.com/2014/5/27/575438...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

klkkkkkkkkkk ::

eh,... lahko še naredijo BF:(WW2)... kupiš tisto, ki ti je ljubša.

Lp
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

54j0 ::

Pogledal sem video te bete. Ni nič drugega, kot plačljiva modifikacija za BF4. Takih in podobnih bi bilo na tone, če bi igra bila odprtega tipa, kot je bilo v navadi v preteklosti. Sramota.

hmm? ::

54j0 je izjavil:

Pogledal sem video te bete. Ni nič drugega, kot plačljiva modifikacija za BF4. Takih in podobnih bi bilo na tone, če bi igra bila odprtega tipa, kot je bilo v navadi v preteklosti. Sramota.


natanko tako, natanko tako...

Jerry000 ::

hmm? je izjavil:

hm... ja tematika je kul za sprane dečke, ki radi gledajo 4,5 imdb action movije.... zarad mene bi lahko naredli BF WW1 pa bi dost bolj zažigalo k pa neki ameriški wild wild west - ko špilaš hardline si obleči kavbojke pa klobuk boš mogoče bolj not padu...
Kar se tiče fizike vozil pa lahko rečem samo, da igramo BF zarad tega, da lahko vozimo tanke ne pa ferarije...


Torej imaš raje zlajnano tematiko k se skos že vrti...ww2 ali ww1...bravo. ww1 res ni še blo...ampak nočem še ene ww serije. Teh tematik pa še ni kokr je hardline. Igrej World of tanks, pa boš mel tanke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

54j0 ::

To, da je tebi zadeva všeč, še ne spremeni dejstva, da je to navaden MOD že obstoječe igre in zanj zahtevajo 60€. Kar kupi, čaka te.

klkkkkkkkkkk ::

54jo pa ne taklih bedarij govorit... zdele preoder je 60€ potme jo boš dobil za 30€... kasneje za 15-20€.

lp
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

54j0 ::

Navaden MOD! 0€ or gtfo.

klkkkkkkkkkk ::

54jo meni je vredu špil. Če ti ni kaj všeč ti tega ni potrebno nonstop razlagat na forumu.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

galu ::

s1m0n je izjavil:

Hit-detection je boljši ker nimaš ne suppressiona in ne random bullet deviationa.


Za suppression vem, da je orenk zmanjšan (če ga je sploh za opaziti), za bullet deviation pa dvomim, da so ga "izklopili" - vir? Grem pa vseeno probat tole.
Tako to gre.

54j0 ::

Tudi tebi ne bi bilo treba ves čas zagovarjati amd-jeve oslarije (ker je pač za en drek), pa to vseeno počneš.

klkkkkkkkkkk ::

že spet govoriš bedarije...

je BF hardline še bolj CPU intensive game?
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

54j0 je izjavil:

Navaden MOD! 0€ or gtfo.


Sorry, neumen je ze tko vsak k kupi igro takoj ob izidu. Malo se spomni, nedolgo nazaj je bil BF3 zastonj, tko da...30-60€ ne dam vec za igro.

M-XXXX ::

Jerry000 je izjavil:

54j0 je izjavil:

Navaden MOD! 0€ or gtfo.


Sorry, neumen je ze tko vsak k kupi igro takoj ob izidu. Malo se spomni, nedolgo nazaj je bil BF3 zastonj, tko da...30-60€ ne dam vec za igro.

BF3 je prišel v začetku novembra 2011. To pomeni je do sedaj minilo 2 meseca v 2011, cel 12, 13 ter pol leta v 14. Z drugimi besedami: 2 leti ter pol. Če vsak teden igraš 1 uro v povprečju (samo eno uro!!) te pride znesek igranja na uro (če si za BF3 plačal ob izzidu cca 35€): 35/ 125 (tednov): 28 centov na uro. Bogi reveš, res je drago...

54j0 ::

Jerry000 je izjavil:

54j0 je izjavil:

Navaden MOD! 0€ or gtfo.


Sorry, neumen je ze tko vsak k kupi igro takoj ob izidu. Malo se spomni, nedolgo nazaj je bil BF3 zastonj, tko da...30-60€ ne dam vec za igro.


Ne vem, zakaj to pišeš meni. In še enkrat, to ni igra, ampak standalone mod za bf4.

Jerry000 ::

M-XXXX je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

54j0 je izjavil:

Navaden MOD! 0€ or gtfo.


Sorry, neumen je ze tko vsak k kupi igro takoj ob izidu. Malo se spomni, nedolgo nazaj je bil BF3 zastonj, tko da...30-60€ ne dam vec za igro.

BF3 je prišel v začetku novembra 2011. To pomeni je do sedaj minilo 2 meseca v 2011, cel 12, 13 ter pol leta v 14. Z drugimi besedami: 2 leti ter pol. Če vsak teden igraš 1 uro v povprečju (samo eno uro!!) te pride znesek igranja na uro (če si za BF3 plačal ob izzidu cca 35€): 35/ 125 (tednov): 28 centov na uro. Bogi reveš, res je drago...


Kaj ti si placan da igras? 50-60€ je prevec za igro...razn ce si placan da igras tko kot si ti 28centov na uro

hojnikb ::

Sj če mama kup, je čist vseeno kolk stane :)
#brezpodpisa

medenko ::

Če ima kdo kodo, prosim :>

klkkkkkkkkkk ::

Ja, fak
Skočm z motorjem iz stolpnice pa preživim z 100% hp
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Jerry000 ::

hojnikb je izjavil:

Sj če mama kup, je čist vseeno kolk stane :)


Ampak žal ne, zato pa pravim da je 50-60€ drago za špil. Sploh danes ko imaš razne bundle in popuste

klkkkkkkkkkk ::

Če bi bli vsi serverji z 120Hz tick rate bi dal tistih 50-60EUR velik raj kot pa 15EUR za 10Hz tick rate serverje
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

particle ::

Sedaj sem igral tole pol ure, in če rečem temu MOD za BF4, sem igro še pohvalil. Vsekakor ni vredno 20€, kaj šele kaj več. Škoda ker se je ta franšiza tako oddaljila od tistega kar so bili na začetku. Tole je postal čisti CoD z vozili. Pa še to sploh nevem kaj jih tiščijo v tako majhne mape. Pri meni je od BF mesto že nekaj časa nazaj, prevzela Arma.

hojnikb ::

Končno dobil beto :)
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

particle je izjavil:

Sedaj sem igral tole pol ure, in če rečem temu MOD za BF4, sem igro še pohvalil. Vsekakor ni vredno 20EUR, kaj šele kaj več. Škoda ker se je ta franšiza tako oddaljila od tistega kar so bili na začetku. Tole je postal čisti CoD z vozili. Pa še to sploh nevem kaj jih tiščijo v tako majhne mape. Pri meni je od BF mesto že nekaj časa nazaj, prevzela Arma.



lol, bf4 /BF:H primerjaš z arma... arma ima pa res engine v *****
Dice je naredil pravilno BF:H je dober špil! Predvsem za tiste, ki radi špila CoD, FPS (TDM) ...

lp
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

particle ::

Sej ti si verjetno premlad, da bi se spomnil kaj je na začetku BF bil, in v katero smer je šel, dokler ga EA ni uspel uničit.

s1m0n ::

Po mojih par rundah in zgodovine od BF2 mi je Hardline mah povprečen špil! Premikanje, merjenje je čudno, vožnja z vozili je čudna. Je bilo to dovolj, da sem testiral in izbrisal :) Tistim, ki pa se igra dopade pa jo naj kupijo/igrajo ima par stvari, ki v BF4 manjkajo...

fireX88 ::

s1m0n je izjavil:

Po mojih par rundah in zgodovine od BF2 mi je Hardline mah povprečen špil! Premikanje, merjenje je čudno, vožnja z vozili je čudna. Je bilo to dovolj, da sem testiral in izbrisal :) Tistim, ki pa se igra dopade pa jo naj kupijo/igrajo ima par stvari, ki v BF4 manjkajo...



to so?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

s1m0n ::

Da ne rabim letat pa čakat, da bo kdo dal ammo ali medbag.
Da lahko streljaš iz vozil.
Pa še kaj majhnega se najde!

puma982 ::

Ne vem komu bojo uturili tole za 60€...15, max 20 je realna cena. Tudi najbolj obsesivni igričarji se ne dajo več kar tako ožemat za en navaden mod.

matonson ::

Všeč mi je. Ves čas se nekaj dogaja. Nekaj novega, da ni vse po istem kopitu.

BorutK-73 ::

s1m0n je izjavil:

Po mojih par rundah in zgodovine od BF2 mi je Hardline mah povprečen špil! Premikanje, merjenje je čudno, vožnja z vozili je čudna. Je bilo to dovolj, da sem testiral in izbrisal :) Tistim, ki pa se igra dopade pa jo naj kupijo/igrajo ima par stvari, ki v BF4 manjkajo...

To je pa res da so nekateri premladi tukaj. BF je bil včasih tako kot je zdaj Skyrim ali HF2 z poplavo modov.

klkkkkkkkkkk ::

krivec je EA.

Zdej BF5 oz. naslednji BF naj bi imel celo že Frostbite 4 engine. Forstbite 3 je preveč CPU intensive...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Dua'L ::

to bi kamot izdali kot bf4 dlc. for premium members
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

kriko1 ::

A ni boljše računat DLC za ceno polne igre? :>
EA - the next gen pricing.

hmm? ::

Lahko mi placajo da spilam da nebojo meli praznih serverjev...

klkkkkkkkkkk ::

Še koga mantle zajebava?
nemorem igrat na več kot
medium teksture
ostalo high + 2x msaa

hardline rabi še več Vrama...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Jerry000 ::

hmm? je izjavil:

Lahko mi placajo da spilam da nebojo meli praznih serverjev...


Ja tko kot 54j0 je plačan za igranje iger...vsaj tko zgleda iz njegovega posta

GabrieLeo ::

Damn ta hardline. Mene je isto presenetil s leaked fotkami ampak potem pa sam gameplay... Preveč vozil, nereda, zmede. Sem mislil da bo nekaj na foro
preprostosti kakor counter strike, grafično dodelan kakor bf4 ter s epic krajami ranga gta5. Ampak to so že sanje. Team playa ni šans da bomo tukaj
dobili. Že v beti se dobesedno gazijo z avti ter kradejo denar drug drugemu in to je to. Nobene domišljije.
Sicer pa spomnite se kakšen bum je bil za moh warfighter:)). Da bo spravil cod na kolena. Zdaj pa cerka 2000 online.

54j0 ::

Jerry000 je izjavil:

hmm? je izjavil:

Lahko mi placajo da spilam da nebojo meli praznih serverjev...


Ja tko kot 54j0 je plačan za igranje iger...vsaj tko zgleda iz njegovega posta



Kakšne popadke imaš spet? To je že drugič, da v mojem imenu pišeš neke oslarije in zdaj je dovolj. Razloži, kaj misliš, ali pa bom ustrezno ukrepal.

klkkkkkkkkkk ::

GabrieLeo je izjavil:

Damn ta hardline. Mene je isto presenetil s leaked fotkami ampak potem pa sam gameplay... Preveč vozil, nereda, zmede. Sem mislil da bo nekaj na foro
preprostosti kakor counter strike, grafično dodelan kakor bf4 ter s epic krajami ranga gta5. Ampak to so že sanje. Team playa ni šans da bomo tukaj
dobili. Že v beti se dobesedno gazijo z avti ter kradejo denar drug drugemu in to je to. Nobene domišljije.
Sicer pa spomnite se kakšen bum je bil za moh warfighter:)). Da bo spravil cod na kolena. Zdaj pa cerka 2000 online.


Malo se motiš tud BF hardline je odvisen od teamplay-a... Meni se zdi, da še bolj kot BF4. Igra je hitra, to sem nekako pričakoval...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

s1m0n ::

Teamplay-a ne more bit, če s soigralci nisi v stiku (pogovor) in pri Hardline je teamplay še bolj pomemben kot pri BF4. Nič ti ne pomaga, če ti soigralec s prevozom pred nosom pobegne ti pa nosiš keš :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

GabrieLeo ::

Ampak kar sem videl gameplaya so bili sami cepci, ki so se gazili s avti in so večinoma peške hodili nazaj do kamjona in vračali keš,
med tem so pa ostali po strehah bezljali s tisto špago pa snajpal. Kaj je to ena fora?

BorutK-73 ::

GabrieLeo je izjavil:

Damn ta hardline. Mene je isto presenetil s leaked fotkami ampak potem pa sam gameplay... Preveč vozil, nereda, zmede. Sem mislil da bo nekaj na foro
preprostosti kakor counter strike, grafično dodelan kakor bf4 ter s epic krajami ranga gta5. Ampak to so že sanje. Team playa ni šans da bomo tukaj
dobili. Že v beti se dobesedno gazijo z avti ter kradejo denar drug drugemu in to je to. Nobene domišljije.
Sicer pa spomnite se kakšen bum je bil za moh warfighter:)). Da bo spravil cod na kolena. Zdaj pa cerka 2000 online.

Se bere kot kakšna free2play igra kjer je vsak player za sebe in team play je tujka za večino folka gor.

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276208 (40239) opeter
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272689 (29288) oo7
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538662 (19983) opeter
»

Modern Warfare 3 ali Battlefield 3 multiplayer?

Oddelek: Igre
353727 (3345) r3dkv1c4

Več podobnih tem