» »

Ali kdo pozna Damijana Lazarev

Ali kdo pozna Damijana Lazarev

BrokenSouŁ ::

Zdravo!

Zanima me če kdo pozna Damijana Lazarev iz Pesnice oziroma Mariborja?

Zadeva je sledeča pred kratkim sem bil v stiku z njim obljubljal je da bo uredil poceni opremo iz nemčije. Vzel je avans ipd. Vendar ko bi morala oprema priti se več ni javil. Potem ko se je javil je imel neke izgovorje. Zdaj ker je v igri kar nekaj dinarčkov, bi rad dobil kakšno informacijo če je še koga tako po domače povedano nategnil ?

Ali pa ima kakšne podatke o njem kje bi ga lahko našel da se iz oči v oči pogovorima in nekako rešima zadeve z lepega, preden vključim uradno prijavo. (dokaze in priče imam)....

LP

black ice ::

Prijavi. Čim prej.

radmannsdorf ::

http://badoo.com/sl/0241745856/
Zmen se, pa reč da si punca 25-40 let ;)

bluefish ::

Naredi prijavo. Če se ti je doslej izmikal, v prihodnje ne bo nič bolje.

korenje3 ::

kaj dajaš denar brez pogodbe... to je tvoja prva napaka. zdej niti nimaš podlage za tožbo ker ni papirja. on bo rekel da ni nič dobil.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

T0RN4D0 ::

Ima pogodobo. Tudi ce ne na papirju.

Nategne te lahko pa s papirjem ali brez.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Pesimist ::

T0RN4D0 je izjavil:

Ima pogodobo. Tudi ce ne na papirju.

Nategne te lahko pa s papirjem ali brez.


ok pol si pa ti meni jurja dužni. Cimprej mi nakazi na trr ali te prijavim. Blesavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

BrokenSouŁ ::

res je nimam na papirju. imam na SMSjih njegovo besedo pa na logih od FB tudi. Tako da nekaj sicer je čeprav tudi jaz nevem v tem če je veljavno ali ne. Tako da ja osebna tožba tak ne pride v poštev. Prijavim ga lahko zaradi goljufije. čeprav je mala verjetnost oz skoraj ničelna da dobim denar nazaj, mi je bolj važno načelo če bo le se kaj s tega naučil da nebi potem drugim tega naredil...

korenje3 ::

za kako veliko količino denajra se gre?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

BrokenSouŁ ::

cca 1000

Vice ::

Za kakšno "načelo" v vrednosti 1000€ ti je marsikdo pripravljen karkoli obljubit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kurzweil ()

Kurzweil ::

Za kakšno opremo sploh gre?

Prijavi ga, če imaš dokaze in priče, nevem o čem fantaziraš sedaj, v najslabšem primeru, če ga medtem najdeš ponudiš izvensodno poravnavo, kar je precej ljudem v interesu, glede na to, da privarčujejo kakšnega tisočaka stroškov. Če boš urejal stvari na štiri oči, zna biti da bo kdo dobil focko in še bolj zakopliciral sodne postopke, tudi sicer glede na slike izgleda, da je bolj heavy weight kategorija (mogoče tudi preveč za kakšen soliden high kick).

Sicer pa mogoče ga izslediš preko teh osebkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

ak47lowryder ::

Tut mene je nategnu u petek ko je rekel da menja negov iphone 5 za moj netbook in drugi telefon. Poslal sem mu laptop in on naj bi meni iphona vendar poslal sem samo jaz. Sedaj pa nevem a nj grem na policijo a ne

radmannsdorf ::

kaj še čakaš!?

shadeX ::

ak47lowryder je izjavil:

Tut mene je nategnu u petek ko je rekel da menja negov iphone 5 za moj netbook in drugi telefon. Poslal sem mu laptop in on naj bi meni iphona vendar poslal sem samo jaz. Sedaj pa nevem a nj grem na policijo a ne


Blagovno menjavo se dela samo osebno. Kako pa ti veš da ti bo on robo poslal ? Vmes ni nobene "varovalke" s strani pošte.

NejcSSD ::

Pa sej ne morem verjet kaj eni delate, joj.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

ak47lowryder ::

mam račun, pogovor, smsje, klice. Ime priimek in njegov naslov kar pa nevem če je pravi

mitja73 ::

Človeška neumnost res nima meja.

sensei ::

ak47lowryder je izjavil:

mam račun, pogovor, smsje, klice. Ime priimek in njegov naslov kar pa nevem če je pravi

Če te nekdo nategne, potem prijaviš policiji. Nimaš kaj razmišljat (razen o tem, da si sicer šenkal netbook in telefon nekemu ščurku, ki se smeji, če ne prijaviš).

Lahko poveš kaj več kje si sploh našel to osebo Damijan Lazarev ?

s6c-gEL ::

http://badoo.com/sl/damijan.lazarev/
moški, 37 | Pesnica pri Mariboru





http://issuu.com/mojoglas/docs/mojoglas...
27. jan. 2010 - 030/325-058, damijan.lazarev@gmail.com DELTA HF integrale (5 vr.), limuzina, bencinski, 126.000 km, l. 1990, 200 kW, barva: kovinsko črna, ..


http://www.alfa-klub.com/forum/search.p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

fiercepoop ::

O tem tipu sem bral že na nekaterem od drugih forumov, splošno znan nategun. Enkrat se bo že opekel ko ga dobijo tisti, katerim je kradel :)

ak47lowryder ::

Tukaj sm našel negov oglas.

http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

ak47lowryder ::

Rekel sem mu da grem na policijo jutri, imam stiskane vse emaile, poazal jim bom smsje in tako naprej.

sensei ::

Policiji povej, da nisi edini (verjetno vejo), povej tudi, da če jim kaj ni jasno, da je dovolj podatkov o njem na internetu. Mogoče pomaga. Kaj pravi opica na prijavo?

detroit ::

Kako da ta odojk še brca?:P
Bi citiral Einsteina (oz. sploh ni dokazan da je to on rekel) o njegovi neskončnosti...
Skero

ak47lowryder ::

Ko sm mu rekel da sm vidu da nateguje folk je reku da so to zelo resne obtožbe, potem sm mu reku da bom to vidu jutri če pride paket, ker če ga nebo grem na policijo.

sensei ::

Hehe, grobe insinuacije a :)

A je trdil, da je poslal? Poročaj kaj pravjo na policiji. Vpraš, če se je še kdo drug prtožu :D

s6c-gEL ::

Danes pojdi.

sensei ::

Haha, pa ti si resn. Sm mislu, da je lih obratno, da ne veš, če se ti splača, ampak ne, teb je policija samo dodatna ovira. Ni sile, se boš že znajdu. Ampak, če prijaviš je po mojem najbolj efektivno. Ni neka znanost za policaje to :)

sensei ::

Za izkušnje drugih v teh primerih poklikaj linke tule, prvih pet je več ali manj relevantnih.

korenje3 ::

jaz tudi pri osebni menjavi zahtevam dokument osebe. če bi mene ogljufal, bi bil že pri njemu na domu.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Lonsarg ::

Prijavi(no kak dan gor dol res nima veze, recimo da mu ponudiš kak dan, da vrne denar). Moj brat je kake 2 leti po prijavi dobil 250€ nakazano direkt od Slovenskega sodišča, ko so očitno izterjali od mulca, ko se je goljufije okoli špilal. Je fasal veliko prijav, ne samo od mojega brata.

ak47lowryder ::

Ko sm mu napisal da me je zajebal mi je napisal da bo prišel s svojo ekipo do mene in mi razbil laptop na glavi. Jaz nevem kaj je s tem človekom narobe, najprej zajebe, potem grozi???!!!

mitja73 ::

A si že prijavil na Policiji ?

Janac ::

ak47lowryder je izjavil:

Ko sm mu napisal da me je zajebal mi je napisal da bo prišel s svojo ekipo do mene in mi razbil laptop na glavi. Jaz nevem kaj je s tem človekom narobe, najprej zajebe, potem grozi???!!!


hitro kliči policijo...

naj te varujejo 24h/7

dottor ::

Tu imam občutek kot da se ga ne upa noben prijavit ker se mu ne da ubadat s policijo ali se je sprijaznu s tem da ga je nekdo nategnu. Pes ki laja ne grize pravijo, zato grožnje koristijo le tebi saj imaš več dokaznega gradiva.

Da bi jaz doživljal kej takega + grožnje z ekipo bi mu poslal jaz 10 norcev pa bi mu hitro zravnali bajto z zemljo...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

vostok_1 ::

There's no easy money.
Jaz se strogo izogibam vseh šalabajzerjev. Do sedaj sem se zgolj legalno nategnu.

njyngs ::

Spravi se na Policijo ne pa na forum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

c3p0 ::

Zdaj ti že fizično grozi, ti pa še vedno tipkaš po forumu in glumiš gljivo? Marš na policijo.

BrokenSouŁ ::

ma to je že rešeno blo samo nisem več nič pisal potem, tak da naj se forum zapre oz zbriše.
pa ni fizično grozil...

lp

shadeX ::

rešeno, kako?

šernk ::

Takšni komaj čakajo, da se spustiš na njihov nivo, zato precej bolj deluje prijava na policijo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

francek1 ::

ak47lowryder je izjavil:

Ko sm mu napisal da me je zajebal mi je napisal da bo prišel s svojo ekipo do mene in mi razbil laptop na glavi. Jaz nevem kaj je s tem človekom narobe, najprej zajebe, potem grozi???!!!

Odlično, imaš še podlago za kazensko ovadbo zaradi groženj; in to v okviru organiziranega kriminala...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nateg preko bolhe. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9416257 (12160) Blum
»

Nateg na bolhi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9818741 (13988) francek1
»

"Nateg" pri nakupu preko bolhe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8315341 (11228) shadeX
»

bolha prevara

Oddelek: Loža
4813787 (11207) Blinder
»

Pomoč - facebook,msn - hackerji

Oddelek: Pomoč in nasveti
295011 (4161) slavkorajko

Več podobnih tem