» »

Simobil šel na dopust ?

Simobil šel na dopust ?

AngelOfDeath ::

Ve kdo zakaj ne deluje ?
edit: Slovnica

eric_cartman ::

Kaj pa ti pravzaprav ne deluje?? Meni dela vse BP.

gddr85 ::

Sem prejle hotu klicat na 040404040 pa nič, niso dosegljivi.

jurre ::

na FB so napisali:
Trenutno prihaja do motenj pri uporabi nekaterih mobilnih storitev. Situacijo že preverjamo, vas obveščamo sproti.

gddr85 ::

aha, ker nimam več gsm omrežja, internet mi drugače dela.

mn ::

Imam podoben problem. Sem sicer na BOBu in ne SiMobilu. Drugi telefon v gospodinjstvu, ravno tako na BOBu dela brez problema.

...:TOMI:... ::

Ista lokacija, meni dela, bratu ne. Jaz imam nokio (tudi 3G), brat ima iphone, pa mu ne dela nič.
Tomi

dragonlord ::

V Murski Soboti isto...Internet dela,gsm pa mrknil...

blackbfm ::

okolica ljubljane, najprej je vrglo ven en telefon, čez 10-20 minut še drug.. 8-O

Sami ::

Zdaj bi moralo že vse delovati bp, bile so nadgradnje sistema.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

blackbfm ::

objave na twitterju so take kot da pri simobilu nevejo kaj se dogaja, najprej nič, potem okvare, zdaj nazadnje pa nadgradnje

nesposobni

RockyS ::

Čist lepo so vse objavili da ne vedo v čem je napaka in da tehniki že odpravljajo.

Folk na FB pa že zahteva 20% popusta. Ste vsi poslovni uporabniki, da morate imet omrežje na voljo vsaj za štiri devetke? Ne niste. Tako da drugič raje idite na kolo, laufat ali pa v gostilno na pivo, kjer se boste družili in pogovarjali na štiri oči in ne preko aplikacij.

In če je kdo tukaj nesposoben ste to tisti, ki ne znate preživet par ur brez mobilnega omrežja.

trnvpeti ::

Nekako velikokrat se to dogaja operaterju, ki je dalec najboljsi,ki nikoli ne naredi napake,ki je....

cen1 ::

Dvakrat se mi je zgodilo v zadnjih 14 dneh da je za par ur mrknil signal..

...:TOMI:... ::

Se zgodi... Nikoli ne veš iz kje so bo pokadil bel dim. Škoda je edino, da so si naredili ceh, kjer se nadomestila izplačuje šele po 12 (ali 14 urah) izpada. V tujini se izplačuje veliko večje vsote za manjše izpade.
Tomi

Slowenc ::

Sami je izjavil:

Zdaj bi moralo že vse delovati bp, bile so nadgradnje sistema.


Nadgradnje se izvajajo med 00.00 in 5.00 ne pa v prime time ob 20h, tako da ne prodajaj buč, sploh pa ne na tehničnem forumu, saj nismo nori.
Skiny gate.

BladE_ ::

Včeraj mi je vrglo ven signal okoli 20:00, ročno sem signal dobil ampak se tel ni mogel registrirati v omrežje, 2x sem resetiral tel in je bilo vse ok... Nazadnje, ko sem imel težavo je bilo v času ujme tako da se niti ne sekiram za nekaj 10min izpada...
Akcija - Reakcija

Machete ::

Pejte že enkrat na mobitel, pa ne bo niti potrebe več po odpiranju teh tem o failmobilu

eric_cartman ::

Pejte že enkrat na mobitel, pa ne bo niti potrebe več po odpiranju teh tem o failmobilu


No ja..Kolega je imel mobitel in očitno je njihova pokritost slabša od Simobilovega. Tam, kjer sem imel jaz še vedno vse črtice pri omrežju, ga je on izgubil. To pa tut ni nič potem.

blackbfm ::

Ste vsi poslovni uporabniki, da morate imet omrežje na voljo vsaj za štiri devetke? Ne niste. Tako da drugič raje idite na kolo, laufat ali pa v gostilno na pivo, kjer se boste družili in pogovarjali na štiri oči in ne preko aplikacij.


lahko je bit pameten, dokler ne rabiš kakšnega nujnega klica..že kej pride takrat ko je najmanj potrebno

In če je kdo tukaj nesposoben ste to tisti, ki ne znate preživet par ur brez mobilnega omrežja.


da vrže eno, dve, tri bazne postaje na neki lokaciji bi razumu.. da pa zmeče ven pol slovenije, to je pa pač šalabajzersko.

...:TOMI:... ::

Če rabiš telefon za nujne zadeve, imej 2 ali 3, na različnih omrežjih.

Če pa potrebuješ klic na 112, pa ti lahko kličeš preko kateregakoli omrežja, če ni tvojga domačega na razpolago.
Tomi

mitja73 ::

blackbfm je izjavil:

Ste vsi poslovni uporabniki, da morate imet omrežje na voljo vsaj za štiri devetke? Ne niste. Tako da drugič raje idite na kolo, laufat ali pa v gostilno na pivo, kjer se boste družili in pogovarjali na štiri oči in ne preko aplikacij.


lahko je bit pameten, dokler ne rabiš kakšnega nujnega klica..že kej pride takrat ko je najmanj potrebno

In če je kdo tukaj nesposoben ste to tisti, ki ne znate preživet par ur brez mobilnega omrežja.


da vrže eno, dve, tri bazne postaje na neki lokaciji bi razumu.. da pa zmeče ven pol slovenije, to je pa pač šalabajzersko.


Nabavi si satelitski telefon in ti bo vedno delal. Aja je predrag za šalabajzerje ;-)

mihec87 ::

Sami simobil fani al kaj na slo-tech zgleda..

blackbfm ::

nihče ne bo nosil 3 telefone s sabo zarad nesposobnosti operaterja

drugač pa je loh še kaj druzga nujnega..ti crkne avto bogsigavedi kje, verjetno ne boš šel klicat 112:)

...:TOMI:... ::

Klic na 112: če potrebujete nujno medicinsko pomoč, pomoč gasilcev, nujno veterinarsko pomoč, pomoč gorskih, jamarskih reševalcev, drugih reševalnih enot ali policije;

Jaz to smatram kot pomoč na cesti (vlečna služba, AMZS itd.).

Pa če si bogsigavedi kje, najbrž tudi ob normalnem delovanju omrežja ni signala od kateregakoli operaterja.

V tem primeru počakaš ob cesti in čakaš na pomoč sovoznikov ali pa greš peš po pomoč.


Oh, kako težko je življenje danes, ko mrkne mobilni signal, sploh ni mogoče živeti in preživeti. Jaz grem kar po štrik in na najbližje drevo ali tram...
Tomi

blackbfm ::

Jaz grem kar po štrik in na najbližje drevo ali tram...


ne, je bolje obesit simobil za jajca:)

kunigunda ::

Sej nadgradnjo so imeli prejsni dan, to kar so cez dan poceli nej bi bilo cist normalen work po upgradu, ki se jim je po murfiju zalomil,
zato tud sporocit niso mogli uporabnikom prej.

Drugace mesec nazaj podobno tudi na Mobitelu, malo nepazljivosti, pa so zj...li routing in si dobil cist napacno osebo katero si klical.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kunigunda ()

cen1 ::

Evo, danes spet brez omrežja. To zagotovo niso nadgradnje ampak se jim je nekje zalomilo..

Sem pa bil v zadnjih dveh tednih zagotovo čez 12 ur brez.

Dr_M ::

eric_cartman je izjavil:

Pejte že enkrat na mobitel, pa ne bo niti potrebe več po odpiranju teh tem o failmobilu


No ja..Kolega je imel mobitel in očitno je njihova pokritost slabša od Simobilovega. Tam, kjer sem imel jaz še vedno vse črtice pri omrežju, ga je on izgubil. To pa tut ni nič potem.


SŽ so iz simobila saltale na mobitel, ker si delavci na terenu niso mogli s simobilom nic pomagat.

kunigunda ::

Ce bi velik uporabnikov pritozbo napisalo, kjer se zahteva zmanjsanje narocnine za ta mesec zaradi nezagotavljanja storitev, sem preprican, da bodo
naslednjic zelo previdni :)

...:TOMI:... ::

Seveda bodo pa to previdnost lepo zapakirali v podražitev vseh naročnin za recimo 1€.

SŽ so pa itak skupek koruptivnih pralcev denarja. Tudi s telekomovim signalom si na nekaterih področjih nimajo kaj pomagat. Delajo GSM-R, če bi razpis dobil telekom bi pokril bele lise, sedaj jih pač ne bo, ker ni dobil razpisa. Včasih je bolje izbrati malo dražjo ponudbo in imajo še potniki od tega. Recimo med LJ in MB lahko telefon kar izklopiš, saj je na vlaku neuporaben.
Tomi

Dr_M ::

No sej, vazno, da je korupcija kriva.
Zelo prirocen izgovor.;)

...:TOMI:... ::

Kaj pa je drugega kot korupcija? Lahko bi imeli že zlate tire, ne pa izgube vsako leto.
Tomi

Dr_M ::

Zanimivo mi je, kako folk vedno isce teorije zarote, ce ni po njihovo. :))

AngelOfDeath ::

Pri državnih firmah pa je korupcija nekaj vsakdanjega tako da ne rabiš iskat teorij zarote, ker te praksa prehiteva :P
edit: Slovnica


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom - Mobitel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21346546 (19088) cekr
»

Tušmobil omrežje - katastrofa

Oddelek: Mobilne tehnologije
4211721 (10184) an3333
»

Problemi s SiMobilom in njihovim največjim 3G omrežjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5410704 (8419) MrStein
»

Tretji operater mobilne telefonije: Tuš mobil

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4710529 (5168) neres

Več podobnih tem