» »

indiana jones question :)

indiana jones question :)

darky ::

fantje, ce mogoce kdo spila tanovga indiana jonesa nej mi prosm nekj razlozi...
"skocis na verigo in se ujames...se gugas in gugas in se ustavis v zraku...splezas naprej gor po verigi..."
in vprasanje je...kako se iz mirnega polozaja zacnes gujsati?

lepo bi prosu ce mi lahk poveste...tnx ;)
__________________________
2 Beer Or Not 2 Beer - SixBeer

ahac ::

špil je tolk obupno zanič.. da tega še nisem probal.. in tud ne bom..

full me je razočaral.. sploh, ker se ne da sejvat.. nalaga se 2 uri.. problem, če se fajtaš z več nasprotniki.. zajeba*o menjanje orožja..

probaj mal naprej, nazaj (w, s) .. z space verjetno skoči dol.. no, mogoče pa ne.. probaj..

Binji ::

Prtiskas naprej nazaj (W, S)
Drgac pa.. kaku prides naprej ko si pr enih stengah naprej je voda pol pa neka vrata. To cist taprva misija.
Spil pa drugace res ni ravno odlicen;(
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

pajek ::

no ok!...sem pogruntal, kako sa Indy pač zagunca ... ( če enostavno si prirediš tipki "w in s") te enostavno ne "jebe" in se lahko samo guncaš s tema dvema tipkama !! >:D

in lepo igram še kar časa brez problemov - no vsaj s tipkami jih ni bilo in pridem do poglavja "PENG LAI LAGOON" in do stopnje, ko se moraš skozi en ventilator nekam prebit? ... ( The High Road to Peng Lai - se mi zdi, da je ta stopnja ) in kaj je spet narobe se verjetno sprašujete? .. no moja nevednost ali pa natančneje "tipke!" ;( ... v tej stopnji namreč lepo najdem ventilator-ga ugasnem in sedaj neznam tega " namreč - kot pribit kreten stojim pri ugasnjenem ventilatorju in NEZNAM - SKLONT oziroma Indyju povedat, naj se malo skloni, zniža !!! " , kje ZABOGA je tipka da se tip skloni - ker do sedaj te tipke nisem rabu in tudi pod nastavitvami je ne najdem !!!

... neroden lik, še bolj mi pa gre na živce to s tipkami !!, ali pa sem sam malo neroden!

lp

gonilnik ::

Indy se sklonit ne zna sploh.Edino kar lahko narediš je da laufaš in narediš preval.Tako prideš skozi majhne luknje
Sem pri glavnem v tretji misiji pri Hobotnici.A mi lahko kdo pove kako jo naj ubijem oz.kaj je treba narediti?
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gonilnik ()

M&M ::

Kurac se lahko zaguncaš, ko enkrat obvisiš na verigi. Če pritiskaš NAPREJ in NAZAJ, tumasti dr.Jones samo leze GOR in DOL po ketni. Sem obtičal v drugem poglavju v eni kurčevi lukni, ko ne gre drgač naprej, ko pa da bi se zagugal,... sem že 100 krat dol padel, ker NE GRE.

Sem se ful odločil dokončati en špil, po dolgem času, pol pa taka bedna finta.

Sem že čisto obupal.

Očitno pa se da tam naprej prit, ker drugače se vi tu ne bi pogovarjali o tretjem poglavju in nekih hobotnicah.

a se da zaguncati ali ne !!!!!!!
M&M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M&M ()

gonilnik ::

Seveda se da guncati
Če pritiskaš gor in dol se Indy vzpenja oz.spšča po vrvi.
Za guncanje pa moraš porabiti W za naprej in S za nazaj
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

M&M ::

Jaz sem si tipke spreminjal in sem si naštimal naprej nazaj levo desno na smerne tipke. W in S ne delata sploh. !!!

Fak pa tak špil. Pa še shranit se ne da vmes. Banda hudičeva, kaj nardijo!
M&M

gonilnik ::

JUHUHU
Pravkar sem končal igro,še kar dobra igra
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

lepi joker ::

ko igro nekaj časa igraš,le ta postane ful zanimiva in te vedno bolj privlači..zato naj nihče ne šinfa igre prej kot jo je sploh začel igrat,ker pa ste eni tako levi in nepismeni da niti tipk ne veste uporabljati pa je res bolje,da si pogledate kakšno risanko in se zraven smejite...

tudi sam sem že velikokrat za kakšno igro povedal da je ful brezveze,ko pa sem se jo spravil za resno igrat pa mi je spet bila med najtaboljšimi...

in ravno take igre ki se ti zdijo na začetku bolj brezvezne npr.1 tabla ,ko še sploh ne veš za kaj se gre,ravno te postanejo vedno bolj zanimive,ker niso monotone...

lepi joker ::

M&M ...zgoraj si napisal.... tumasti dr.jones..

...ko do konca prebereš tvoj post pa res takoj vidiš kdo je najbolj tumast...
kaj se sploh spravljaš igrat in šinfat igro če si dotalno tumast..

....sorry, ne me vzet za res .....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prince of Persia: The Sands of Time (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19711286 (747) MojsterX
»

Dead Space (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
586475 (1766) Machete
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477137186 (33427) Sandi1987
»

Igra kdo igro Indiana Jones and the Emperor's Tomb ?

Oddelek: Igre
71569 (1049) Philiper
»

Prototype

Oddelek: Igre
493002 (1240) Outsajder

Več podobnih tem