» »

piaggio ciao

piaggio ciao

«
1
2 3

nej kralj ::

Kupujem piaggio ciao.Zanga bi dau od 60-100 eur ali mi lahko kdo pomaga najdet al pa ce ga ma kdo doma pa mu stoji v kotu rabu bu glih tuk da je delujoc za po šoli mal vožne (cca,10-15 km/dan)lahko je slabše ohranjen glavno da je vozen zrihtu bi ga že jst mal.
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

hojnikb ::

za 100€ ga boš težko dobu :)
#brezpodpisa

nej kralj ::

za koliko denarja bi ga pa dobil ker ga nimam glih kej prevec

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=832... tale me zanima sej mal loh znizam ampak manjša el. napaka kaj bi to lahko bilo
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

hojnikb ::

kup si kolo rajš, ne pa te jajčke. Ko pa maš izpit, pa kupiš proper motor :)
#brezpodpisa

nej kralj ::

kolo mam se usak dan vozm z njem sam bi rad še mal piaggota preden začnem delat izpit za 50 ccm
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

leži komu kakšen piaggio ali pa ve da ga kdo prodaja
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Kupil bi ga pozimi, zdaj boš težko kaj pametnega dobil pod 200e. Samo ne kupuj kakšnih jajc, ki ne delajo. Manjša električna napaka je lahko milijon stvari, lahko ne sveti luč, lahko pa vžig ne deluje, lahko so platine zjebane, lahko je kondenzator zanič (za to razstavljat rabiš posebno orodje da vetrnico ven potegneš)

nej kralj ::

bom malo spremljal avto net pa bolho pa upam da bo kaj
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

hojnikb ::

kot že rečeno, zdaj ni pravi čas za nakupe.. Bolje da preskočiš to in nabaviš potem 50ccm..
#brezpodpisa

MeGreat ::

Bolje da nabaviš piaggio ciao in preskočiš 50ccm izpit, šparaj dve leti in pejt delat za 125kubov. 50 kubikov je glih en drek, ker maš omejeno na 45km/h zakonsko in čim greš več si v prekršku..

nej kralj ::

kdaj grem pa lahko delat za 125 kubikov ispit namreč star sem 13 let in ata mi bo dal ko bom star 15 let pa k bom 50 ccm izpit naredu enga skuterja kmyco.in me zanima kdaj grem delat za 125 ccm
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

16let

nej kralj ::

bom še premislu koliko denarja je pa za plačat pr 125 ccm pa 50 ccm
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

ce si vsaj malo mehanika si kupi ciao,bravo,si (je isti motor) karburator imas samo za stelat minimum nima ne za zrak ne bencin in pa masina je velikosti kavnega mlincka se nima kaj za pokvarit .sem imel ciao z brezplatinskim vzigom nikoli ga nisem odpiral samo ko se karburator zamasi (je bil v prasnem prostoru)
mi je zal da sem ga prodal
zelo dober motor

lp

s6c-gEL ::

Google:
1) avtošola moped
2) avtošola a kategorija

nej kralj ::

heero za koliko pa misliš da bi dobil jaz piaggota
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

100€ slabo stanje 150 srednje 200€ dobis v dobrem stanju 300€ nikakor ne gledat je predrago

nej kralj ::

na kaj morm bit pa pozoren pri nakupu k ga grem gledat
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

bremze prednje zadnje,luc poglej ce ne dela je lahko zarnica lahko pa je vecja napaka v stiku magnet (sem imel jaz - problema nisem nikoli resil sem bil brez luci) , luft v zadnjem kolesu,zadnji zobnik poglej kaksen je ko zapeljes na pedala ne sme spustit mora zagrabit,obvezno da ima variator drugace se ne premaknes , puscanje kompresije med cilindrom in glavo pa tudi med cilindom in avspuhom zna puscat ker ima samo objemko das roko blizu ce piha zrak pusca (to ni nic narobe samo mu lahko das razlog za spustit ceno) , nesme biti predelan drugace bos sraufal vsak teden - razen ce ima bat z l obrockom je vredu, te z sportnim avspuhom spusti ker zna priti do nepravilnega izgorevanja (samo nekateri avspuh)

ce se se kaj spomnem bom dopisal

nej kralj ::

ok bom bil pozoren sej to za predelovanje pri ciaotu ni šanse piaggoti so men zato da ni treba met ispita in reg. pa da je tih ne pa tko k usazka tadruzga vids k ma polini k prdi k norc piaggio mora bit tih...

hvala se enkrat za pomoc.
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

piaggio z malossi kit 65ccm + delorto 17,5 leti ga ne mores obvladat samo so problemi vsako tolko
ti samo glej da je original vse
trenutno na avto net ni neke izbire pocakaj se malo

nej kralj ::

vem sem videl bom čakal dokler nebo kej.
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Brezveze metat denar v piaggio ciao z raznoraznimi kiti, izpuhi ter fergazerji. Okvir je čisto drek in hitro poči, policaji te bodo dobili če se boš vozil prehitro, pri prodaji boš bil na izgubi ker noben noče razjebanega ciaota z kiti ipd.. Prišparaj ta denar počakaj dve leti in pri 16 naredi izpit za 125ccm.. cbr 125 4t dobiš že za okoli jurja, poraba bo manjša kot pri ciaotu(2.5-4.5litra/100km) šel bo pa 120-130kmh. Izpit te bo pa koštal 500-1000e, registracija +zavarovanje pa je 70e. Mogoče se ti zdi dosti, vendar prvič ko bo policaj videl da se voziš več kot 25 na ciaotu dobiš sledeče kazni: Neuporaba čelade, nimaš izpita, motor ni izpraven(nelegalna predelava). Strošek cca 600-1000e (lahko plačaš polovičko) + poslovi se od mopeda (ga zaplenijo)

nej kralj ::

jaz bom piaggota kupil original vozil se bom s čelado ,predelal ga nebm ker nism kreten tko k eni k nevejo kva je piaggio če se voziš 30-35 khm ti policaj spregleda mnde k boš radar vidu boš upočasnu ne pa dokonca gas da gre za tabo.piaggio je zakon skus spremlam .

niti prodat ga nimam v mislih, pol naprej
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

mihec87 ::

MeGreat je izjavil:

Brezveze metat denar v piaggio ciao z raznoraznimi kiti, izpuhi ter fergazerji. Okvir je čisto drek in hitro poči, policaji te bodo dobili če se boš vozil prehitro, pri prodaji boš bil na izgubi ker noben noče razjebanega ciaota z kiti ipd.. Prišparaj ta denar počakaj dve leti in pri 16 naredi izpit za 125ccm.. cbr 125 4t dobiš že za okoli jurja, poraba bo manjša kot pri ciaotu(2.5-4.5litra/100km) šel bo pa 120-130kmh. Izpit te bo pa koštal 500-1000e, registracija +zavarovanje pa je 70e. Mogoče se ti zdi dosti, vendar prvič ko bo policaj videl da se voziš več kot 25 na ciaotu dobiš sledeče kazni: Neuporaba čelade, nimaš izpita, motor ni izpraven(nelegalna predelava). Strošek cca 600-1000e (lahko plačaš polovičko) + poslovi se od mopeda (ga zaplenijo)


Opis nerazčiščene zadeve v glavi oz ciao kupljen z napačnim namenom...
Op nima namena počet tega...

negotiator ::

heero je izjavil:

100€ slabo stanje 150 srednje 200€ dobis v dobrem stanju 300€ nikakor ne gledat je predrago


vredni so pa 30, če so v dobrem stanju

če smo realni...
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

negotiator ::

ps: v čem je pa fora op-jevega podpisa?

malo čuden podpis za 13-letnika? on seveda avta nima, če pa ga ima foter in z njim letita 320km/h, potem vemo, kakšne namene ima op na mopedu (definitivno večje od 25km/h)
All easy problems have already been solved.

nej kralj ::

haha avta nimam ne js ne oči ne mami .loh bi se temu rekl stric da ga ma sam ni stric sin od ženske mojga dedija ker so usi ločen in js sm se enkrat z nim vozu itak ga zdej prdaja ker je 2 izpit zgubu k bom meu pa denar pa izpit bom pa mitsubishija kupil.piaggota nimam namena predelat amapak se z užitkom pelat lepo 30-35 kmh.In kdaj sm omenu da sm se pelu 320 js sm sam napisu da leti k hudič 320 pa da je najači.
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

MeGreat ::

kot sem rekel, vzemi ciaota za dve leti, ne predeluj potem prodaj in kupi kaj 125 kubičnega.. to je užitek ne pa mopedi kjer je treba skoz gledat če ni kje kakšnega policaja, pri skuterju voziš 45km/h kjer je ful luštno ko te prehiti kakšen tovornjak 15cm od tebe

nej kralj ::

to imam tudi namen
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

nobeden te ne bo ustavljal ce te bo ti bo iskal samo papirje

res pa je malo neroden vzig tega ciaota na pedala se bos rabil naucit ko zapedaliras moras doseci doloceno hitrost da sklopka prime motor in jermen v tem trenutku se stisne rocica pod bremzo (nekateri recejo rocica sklopke) in hitro spustis in se vzge - ni tezko je pa nerodno ko se vozis pa se ustavis nekje med ljudmi na kaksem trgu pa ga pedaliras nekako smesno ispade

manjse predelave niso problem jaz sem imel bat z L obrocki avspuh sito plus(isti kot original) , bruseno glavo do max,malo bruseni sesalni kanali original karburator z dizo 55 variator z 8 valcki pa brezplatinski vzig . hitrost je bila okoli 50 km/h(nisem imel stevca zato nevem tocno) pospeski so bili zelo dobri problemov nisem imel z popravili

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

nej kralj ::

sam to če me bo ustavil bo isakl papirje kje jih pa nej dobim ce jih skor noben nima piaggio mu loh kupoprodajno pogodbo pokažem za vžgat te pa nisem čist razumu :a to ga maš na štenderju pol pa pedale zavrtiš pa bremzo na hitr stisneš pa vžge.
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

rocica pod bremzo (nekateri recejo rocica sklopke). Nihče ne reče ročica sklopke. To je dekompresor na motorju, ki odpre cilinder zato da lažje zavrtiš. Vžgati ciaota je popolnoma preprosto, še moja babica bi znala, stisneš dekompresor, se zapelješ in zapreš dekompresor

nej kralj ::

aja zdej razumm
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

ce nima papirjev ne niti kupovat in pa kupoprodajne pogodbe ne mores imeti ce nimas papirjev

MeGreat @ nekateri pa nevejo vecina ljudi ki ni vozila ciao nezna kako ga prizgat ker mislijo da je kot tomos samo gas pa bo upalu - vem da je dekompresor samo mi na obali recemo sklopka je lazje za razumet kot npr avto ko prizigas najpres stisnes sklopko in ga prizges


ni tezko samo jaz sem zakompliciral

nej kralj ::

aja ok tnx ja sem mel pa tomos torija cross moj pru motor pa sm ga prodau usako vožno sm meu probleme

js doma kupoprodajno skopiram vse svoje podatke dam mu dam list on napiše pa je ker mam soseda ma 2 ciaota in na obeh je naredil kupoprodajne pa nimata papirjev pa ga ma ze vec k 8 let al kuk nevem no.pa ga nkul niso polcaji j...l
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

heero ::

kupoprodajno odneses na opcino overit kjer ti dajo nalepko za dokaz podpisa. tvoj sosed ima neke mutne posle je.ali ga niso ker ga niso nikoli ustavli . papirje mora imeti sej niso vsi brez papirjev nekateri imajo papir z policijske drazbe z njihovim podpisom da je kolo z pomoznim motorjem malo pa jih ima original ko kupujes dobro preglej papirje ce so fotokopirani ali vidis da ni nekaj vredu ne niti kupovat ga preskoci

nej kralj ::

no bom šel kakšne pogledat kdaj
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

pa ne nasedat na govorice ko rece obnovljena masina vse zamenjano ker to se sploh ne splaca delat ce bi bilo res ga nebi prodajal
vidim je kar nekaj takih na avto net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

nej kralj ::

aha ok sem videl ja
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

jutr al pa pojutrsnm grem enga pogledat k ga poznam za 120 eur sam je treba par stvari porihtat. kuk pa mislite da je jermen drag
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

mihec87 ::

Pokličeš tja ko majo rezervne dele...

nej kralj ::

evo prejle domov prpelu ga sm ga mogu rint ker ni zalavfu doma sm dau bencin je prc zalavfu sm vidu da ma sito izpuh ,lite feltne ,nov jermen.
je pa en problem na štant gasu lavfa normalno k dam pa gaas do konca al pa tut ce ne nima moci pa se muka al pa trokira .frgazr sm spucu je isto a bi lahko bile platine .jih naštelam al bi mogu kr nove kupt no pol bi že kr elektronski vžig dau (elektronka al neki tazga). pa ce bi bilo drago kuk bi bla platina al pa elektronka ce bi blo treba zamenat

aja 110 eur sm dau zanga pa jutr dobite slike treba ga je pa porihtat
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

nej kralj ::

http://www.frcomoto.si/index.php?route=... a so to dobre platine pa kukr vem morjo bir nastimane na 0.45 mm
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Platine so platine, vsake so ok, če je mehanika. Če so zanič se prec vidi, malo pošmirglaj naležno površino med kontaktoma in bi moralo delati. Elektronski vžig in platine so čisto nekaj drugega in je pol mašine drugačne

nej kralj ::

ok bom jutr mal pogledu pa nastimu ke pa so drgac kukr js vem so pod magnetom pa rabs abciger
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

mihec87 ::

Najslabše možno je da kupiš zadevo ki se je ne da ob nakupu sprobat jo prerineš domov-saj to lahko pomeni popravilo za par eur(če je to zakaj ni prodajalc dal teh par eur in zadevo porihtal saj bi lahko dosti dražje prodal) ali pa fajn strošek popravila/deponija

nej kralj ::

on je reku da se mu nelupp s tem ukvarjat ker majo usi ze avto in ga nerab
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

mihec87 ::

itq tega je dal za 110eur delujoči so pa 200+ (torej 100+v žep za par eur in mal sraufanja)..Ne rečem da je tu isto lahko da se mu res ne da ukvarjat z tem..

Predno začneš menjavat dele vsepovprek in metat eure,ugotovi v čem je problem ali pa najdi koga ki se z tem ukvarja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PIaggio ciao in ustreznost za vožnjo brez vozniškega dovoljenja

Oddelek: Na cesti
3920230 (9408) konspirator
»

Kupujem Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182976 (2573) urostech
»

Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182743 (2274) melvooss
»

Nakup Piaggio Ciao

Oddelek: Loža
3113054 (2129) ;-)
»

Piaggio-poceni nakup

Oddelek: Na cesti
243126 (2707) komar88

Več podobnih tem