» »

piaggio ciao

piaggio ciao

1 2
3
»

MeGreat ::

Ja vem da ga ni, zato so pa platine zanič

nej kralj ::

v čem je razlika med telimi :http://www.frcomoto.si/index.php?route=...

in telimi: http://www.frcomoto.si/index.php?route=...

razn v ceni

da jih naročim
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

MeGreat ::

ne dela link

nej kralj ::

pol pa nevem uglavnem naroču sm une za 8 eur . Zdej me pa zanima k bojo prsle na kolk morjo bit platine pr ciaotu narazn in kako lahko tak merilo naredim
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

0.45mm rabiš merilni listič
Pa upam da veš, da brez abcigra boš zelo težko menjal platine

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MeGreat ()

nej kralj ::

sem jih že 2 snel pa nazaj dal sam une zakrivlene kleše rabs pa gre lepo ven pa not drgac sm pa ze snel ta stare platine.
kako naj naredim merilni listič
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

MeGreat ::

kupiš ga

nej kralj ::

ja ta je dobra ja kuk pa je
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

ja nevem kaj ti zgledam kot trgovina?

nej kralj ::

ja
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

mihec87 ::

Vzames kljunasto merilo in poiščeš plehec al pa nekaj te debeline v sili kombiniras dve tanki stvari.....

nej kralj ::

a je zelo hudo če so platine nastavljene na 0.50 mm
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

ma kaj komplicirate nabij en tanek izvijac ali pa 2x prepogni navaden papir in daj vmes in bat v najvisjo lego in stisnes vijak na platinah . z temi platinamse sem imel vedno probleme zato sem dal gor brezplatinski vzig od takrat nisem imel nikoli problemov z tem

lp

z platinami menjaj tudi kondenzator da nebos moral vse znova podirat ker se neda locit ali so krive platine ali kondenzator lahko je oboje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

nej kralj ::

hvala amapk kondenzator sm meu dons dol pa sm ga nazaj dau kriv je po blo kabl crn k gre pol na cinšpulo je b iu čist oguln pa tazga volka je meu da sm ga dau stran use ves kabl pa nouga not potegnu platine so ble pa itak sfukane do amena. za mere bom ze poskrbu
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

poopravu platine so prsle ampak se zmer je isto delal in smo ugotovil da prebija na platinah (tut ta novih(slaba roba))in ni izolatorja za silo smo dal dve plasti laka za nohte zdej že 2 dni drži drgač sm pa s GPS meru gre točno 50 pa pa še neki(50.25 km/h Npr.)
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

perlic ::

Lp
Mene zanima kako gre od piaggotu ciaotu cela masina vn nevem nism se nič delo kr nevem kak se lotit.
Če ve kdo kako prosim ubistvu kako gre os vn...

heero ::

odvijes jermenico ali variator (to kar imas) 3 dolge vijake (nosilce) na eni strani je matica na dtugi pa vijak pred tem pa odstranis zracni filter in karburator in malo levo in desno in motor pade sam vn

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

qwertyy ::

Kdo prodaja delujočega Ciaota do 200€?

qwertyy ::

Zanima me tudi, če me policaj ustavi, ali rabim papirje?

heero ::

hahaha kaksno je to vprasanje .. seveda da jih rabis drugace cemu bi sluzili

qwertyy ::

heero je izjavil:

hahaha kaksno je to vprasanje .. seveda da jih rabis drugace cemu bi sluzili

Servis?

heero ::

kaksen servis sej ciao nima olja v motorju ampak v mesanici in nevem zakaj je potrebno servisiranje saj ne potrebuje vzdrzevanja

nej kralj ::

evo včeraj ob 11 zvečer smo prišli iz vipave k ma tm en servise pa to za motorje in je reku da nam da za 100 eur mašino z elekttronko komplet sem jo kupil, danes ob 7 zjutri sm jo šu montirat in poka poka užgala u prvo a je možno da gre 60 k mam tut sito izpuh in una mašina k sm jo meu prej je šla 53 km/h kle se mi pa zdi da gre zelo hitreje bom pol enkrat zmeru.Je pa en problem je biu tut že prej neki u zvezi s sklopko pomoje k ga hočm užgat noče zagrabt in morm zagont ceu krog ampak ona nč ne zagrab ampak iz nenada užge če se spustim po klancu tut kr iz nenada kr naenkrat užge nč ne zagrab kaj bi loh bilo ???
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

ne mislit da je sito izpuh bog to je navadno jajce z zvokom , za 60 moras kr predelat motor brez kita ga nebos dal na 60 , to ki govoris ob vzigu ne zagrabi poglej kaksne valcke imas ce imas variator in ce ne je sklopka , mozno tudi kak zobnik

LP.

s6c-gEL ::

heero je izjavil:

kaksen servis sej ciao nima olja v motorju ampak v mesanici in nevem zakaj je potrebno servisiranje saj ne potrebuje vzdrzevanja

Olje v menjalniku :D ?

nej kralj ::

motor je res 50 ccm z brezplatinskim vžigom ampak se mi zdi da je hiter bom pol z gps meru
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

še eno vprašanje :kakšne gume mi priporočate imam eno 16 col feltno eno pa 17 col feltno zaenkrat bi rabil samo ta spredno naj bo čim bolj cestna pa po asfaltu se vozim največ in rabim tudi malo oprijema kakšna gumo mi predlagate

LP
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

heero ::

prevec kompliciras gume daj enkrat katerokoli firmo in jih ne menjaj dokler ne razpadejo ce ze menjas je vseeno katere vzames samo da so dimezije prave al ti pricakujes goodyear ali michelin ker jih ne bos dobil

nej kralj ::

men je usejn kera znamka je vem da je sava dobra ampak so različni profili pa use to .
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PIaggio ciao in ustreznost za vožnjo brez vozniškega dovoljenja

Oddelek: Na cesti
3920120 (9298) konspirator
»

Kupujem Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182956 (2553) urostech
»

Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182729 (2260) melvooss
»

Nakup Piaggio Ciao

Oddelek: Loža
3113030 (2105) ;-)
»

Piaggio-poceni nakup

Oddelek: Na cesti
243108 (2689) komar88

Več podobnih tem