» »

Piaggio-poceni nakup

Piaggio-poceni nakup

teknoslo ::

Kdo ve kje bi lahko dobil zelo poceni piaggio ciao, za 50€. NUJNO mora biti iz Lj in okolice. Ni mi vazno kaksen je moped, le da se pelje in ne bom imel problemov z njem in s policaji.

Hvala za odgovore, ze za vnaprej,

Lp

blackbfm ::

optimist? prodajajo se bolj po 200-300...

hojnikb ::

Izpravnega boš težk dobu za 50€ :D
#brezpodpisa

Janac ::

lol pripravi najmanj 200 če se boš še pogajal. A izpit maš?

alexa-lol ::

Za ciaota ne rabis izpita... 50€ je nov zračni filter, zračnice, liter olja in poln tank... ne se hecat

Janac ::

od kdaj pa to da ga ne rabiš? Seveda ga rabiš. Ima 50ccm in gre 45km/h, če ne bi rabil izpita bi šel le 25km/h. Je bla pa ena serija Ciaotov, ki so mel nalepke da niso šli več kot 25km7h...

alexa-lol ::

49cc če daš kit 60cc :D

js sm dou 60cc kit in variator in mi je šel ravno 48... če bi dal še športno sklopko in variator ter zračni filter ni vrag da bi šel čez 50

Zgodovina sprememb…

T0RN4D0 ::

alexa-lol je izjavil:

49cc če daš kit 60cc :D


Genialna izjava pravega mopedista. :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

teknoslo ::

Zanima me ali kdo ve kje dobiti tako poceni? Ali pa da kdo od vas prodaja? Vem da bi za lepega rabil dati cez 200EUR, ampak rabim le da se pelje in mi policaji nic nemorejo. Res da sem optimisticen, ampak se kdaj pa kdaj najde kdo, ki ima recimo takega piaggiota in se nic ne vozi, samo v kotu mu lezi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: teknoslo ()

mihec87 ::

Po pravici za 50eur boš dobil zadevo pri kateri boš moral sabo imeti torbo orodja oz več šravfal kot pa vozil dokler neboš vložil nekaj notri boš pa hitro na 200eur...Edino če maš srečo da dobiš nekoga ki da samo da se znebi..

Go-ahead ::

Za 150 EUR ti ga lahko priskrbim. Povprašaj na ZS.

teknoslo ::

Mihec res cakam na koga takega ki bi se ga rad le znebil in bi mi ga dal za majhen denar. Cakati na nekoga takega pa bo lahko se kar dolgo. S piaggiotom bi se vozil le v solo (5km tja, 5km nazaj).

BladE_ ::

Najcenejši trenutno se prodaja za ~150€, za 80€ ga dobiš v kosih....

Janac je izjavil:

od kdaj pa to da ga ne rabiš? Seveda ga rabiš.


Kolikor je meni znano ga ne rabiš, res je 50cc ampak gre samo 25km/h tako kot flexer recimo...
Akcija - Reakcija

MeGreat ::

Si pravi optimist, kdorkoli ga da na net za 100e ga ma prodanega v par minut, sploh nima veze stanje..

teknoslo ::

Nehajte ze s tem optimistom, vse kar sem naredil sem vprasal ce kdo ve ali prodaja piaggio zo okoli 50€, da je vozen in mi policaji nic ne morejo.

Janac ::

BladE_ je izjavil:

Najcenejši trenutno se prodaja za ~150€, za 80€ ga dobiš v kosih....

Janac je izjavil:

od kdaj pa to da ga ne rabiš? Seveda ga rabiš.


Kolikor je meni znano ga ne rabiš, res je 50cc ampak gre samo 25km/h tako kot flexer recimo...


Motiš se. Piaggio gre 45Km/h.

teknoslo ::

Stari piaggioti nej bi sli 45km/h, novejsi (se vedno vec kot 10 let...) pa nej bi sli 25km/h. Ponavad pa pol pr teh ˝novejsih˝ majo kaksen drug auspuh al pa kej, pa tud gre vredu...

Vcasih so lohka pr 14 let nardil izpit za 50ccm pa si mel sterko/avtomatika... pa si se lahko merno po cest vozu, zdej pa izpit za 50ccm sele pr 15 let... Tak izpit bi rabu bit pr 12-ih letih al pa se manj...

Daedalus ::

S piaggiotom bi se vozil le v solo (5km tja, 5km nazaj).


Za 50€ še spodobnega bicikla ne dobiš. Pa bi za 10km/dan poti bil precej bolj primeren kot neka sklumpana prdalica.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

teknoslo ::

Eden, ki ga poznam je dobil avtomatika za 10€ z delojocim motorjem, lepo presalta, lepa barva, skratka super motorcek le umazan je bil. Mislim da ce bi imel sreco bi dobil tudi piaggiota za 50€, dost vredu za 10km

francek1 ::

teknoslo je izjavil:

Eden, ki ga poznam je dobil avtomatika za 10€ z delojocim motorjem, lepo presalta, lepa barva, skratka super motorcek le umazan je bil. Mislim da ce bi imel sreco bi dobil tudi piaggiota za 50€, dost vredu za 10km

Če imaš srečo, tudi 10 miljonov zadeneš na lotu. Ampak tega, da ti kdo proda Ciaota za 50€, pa ne verjamem....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

MeGreat ::

avtomatike dobiš na odpadu zastonj, piaggiote pač ne ker jih ni potrebno registrirati+ ne rabiš čelade..

No ja če kdo prodaja za 50e, ponudim jaz 60 :)

Janac ::

na katerem odpadu????????

ciaota je treba registrirat in rabiš čelado, ter izpit za 49ccm.

komar88 ::

Če kopuješ moped kupi Tomosa, jaz imam trenutno Youngster-ja (seveda govorim o tistih, ki letijo 25km/h). Imam trenutno drugega, nikoli nobenih problemov, samo tankam in vozim :) Ga pa sicer nameravam sedaj prodati, ker bi kupil Alpinota.
MAN UTD <3

Janac ::

škoda denarja za te ki grejo le 25km/h še peš grem hitreje... ali pa kolo se še malo razgibaš.

komar88 ::

Imaš tudi prav: KOLO JE ZAKON (Y)!
MAN UTD <3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moped (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8016421 (4180) woroh4
»

Vožnja motornega vozila do 50ccm(kubikov).

Oddelek: Loža
2512679 (4078) Gapi
»

PIaggio ciao in ustreznost za vožnjo brez vozniškega dovoljenja

Oddelek: Na cesti
3920121 (9299) konspirator
»

Za katera kolesa z pomožnim motorjem je potreben izpit?

Oddelek: Na cesti
3932652 (2754) St235
»

a rabm izpit za 49ccm

Oddelek: Loža
3313766 (8996) majko123

Več podobnih tem