» »

piaggio ciao

piaggio ciao

1
2
3

MeGreat ::

Slike ne delajo, ali je ciao mogoče črne barve, z črno balanco? Enega takega sem prodal dve leti nazaj, imel je lite feltne in sito izpuh :)
Aja pa variomat je imel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MeGreat ()

nej kralj ::

podobn je temu ja ma dve različni liti feltni,chrome balanco,sito izpuh je crn tut ja a kej ves iz kje je biu un k si mu ga prodau slučajno iz litije
za varimat ma bunko vn variomata pa nima aja pa eno vprašanje v zadnjem pestu mi poka vsakič k se zavrti kaj je to ?slike dobite mal kasne

pa a si ga prodal za 250 eur on je reku da ga je za tuk kupu
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

francek1 ::

negotiator je izjavil:

heero je izjavil:

100EUR slabo stanje 150 srednje 200EUR dobis v dobrem stanju 300EUR nikakor ne gledat je predrago


vredni so pa 30, če so v dobrem stanju

če smo realni...

No, ko boš imel kakega za 30 ti ga kupim za 60....pismo ste eni pametni; Ciao cenite na 30 EUR, telefone pa za 700 EUR kupujete...samo nove original pnevmatike za Ciao stanejo 70EUR.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

nej kralj ::

sam res evo motor zrihtu sm se kr doug jebu od zjutri zdej pa gre 50 u klanc pa negre tuk hitr ker nima variomata
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

hojnikb ::

nima dovolj moči, zato negre tak hiter v klanec ;)
#brezpodpisa

nej kralj ::

kako mu dam moč ker tut k spelem moooooo pa spele ne spele noramlno drgac uziga pa u prvo
pa leti
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

hojnikb ::

glej, da de kapsi ne dobijo, ko se furaš 50Km/h, ker sicer ode motor :)
#brezpodpisa

nej kralj ::

vem to sej nikol razn kle k ni nkol skor plcajev dam mal gasa da gre ene 30 mogoce se kej mejn sm ga pa dokonca nažgav gre pa ene 55
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

55 po "od okativni" metodi? Zna biti to cca 40 :)

hojnikb ::

Zmeri z GPS. Boš presenečen o dejanski hitrosti :)
#brezpodpisa

nej kralj ::







evo vam slike bom pa zmeru ja
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

jutr grem po barve dejte mi povedat kak je lep motor kake barve feltne pa okvir pa plastike
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Matevz96 ::

Ne pobarvaj ga preveč "kričeče". Sam bi ga pobarval ali belo ali pastelno zeleno.

francek1 ::

Črno in zlate feltne JPS style...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

nej kralj ::

prebarval ga bom isto kot je zdaj al pa na modro pa bele feltne.
en problem zjutri sm se pelu je blo use uredu prejle sm se pa spt šu mal pelat pr nizkih obratih tko no ce se pelem ene 20 lepo gre pol dam pa gas pa sam trokirat začne prc.platine sm že probu stelat in je isto.kaj bi lahko bilo je lahko svečka.aja drgac k spelem pa dela moooo sm najdu problem pakne na sklopki je šu un kreten brust in jih je tko zbrusu da te glava boli jih skor ni vec
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

hojnikb ::

In to dobiš, ko šparaš. Jajce, s katerimi si potem puliš lase :)
#brezpodpisa

s6c-gEL ::

Vsaka šola nekaj stane.
Mogoče postane mehanik, druga opcija je, da se mu popravljanje zameri.

mihec87 ::

Pakne na sklopki se pač sčasoma obrabijo...tist moooo verjetn treba vplinjač naštelat.

nej kralj ::

ok zdej sm su po svecko pa platine sm nastimu brez unih meril in gre odlicno drgac ja rad sravfam sam une pakne ne zgledajo tko da bi se same obrable. kupu sem motor nedelujoč vanga sm uložu ene 10 eur šravfanja pa 2.50 eur in dela kar se tiče okvirja bom pa se barve kupu
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Ha, mogoče imaš moj motor, samo je bil rahlo predelan. Daj poglej če je pod plastikami spodaj pod tankom kje varjen. Moj je namreč počil in sem tam švasal

nej kralj ::

kukr se dva peleta se pa platine spet sfukajo nimam js živcov za te platine štelat usak dan zdej me pa zanima ce bi ble dobre od automatika platine dobre ker od piaggota so 12 eur od a3 pa 4 eur pa frco moto je 5 eur postnina in ne mislem tuk placat grem pa pogledat zdle če je varjen
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

ja nevem kako ti variš a lepo variš če lepo variš pol je neki zavarjen ja
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Je kar lep var + ojačitev. Na mojem je bil problem z tuljavo, neki je žica bila zjebana in je včasih prebijalo na magnet. Potem sem dal bužirko čez za silo in prodal :)

nej kralj ::

ali mogoče zaradi tega prebijanja trokira

pa še to me zanima ali pašejo na piaggio ciao od tomos a3 platine ker so čist podobne sam cena se ful razlikuje pa od tebe je motor ja vretn sam da ni ukraden

ja tvoj je ja to sm pa vidu žica je štukana al neki tazga in je bla za rjavim salotejpom povita ja zdej sm pa lepo jo povil z izulir trakom to pa je ja
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

MeGreat ::

Daj povej serijsko številko okvirja

nej kralj ::

ja to bi bilo tudi dobro če bi vedel kje je pa dejte mi povedat če pašejo od a3 na piaggio ciao platine da jih grem kupt
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

megreat to je tvoj motor dej povej kje je prebijal pr notranji al zunanji tuljavi ker platine so odlično naštimane in pržgem na štantgasu laufa odlično dam gas začne trokirat mal pošpricam wd 40 in dela odlično k pa ta wd40 poteče pa spet začne trokirat
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

nč govort use vem ti si dau požerko na črn kabl (notranja tuljava)in se vid požirka sam je prc za požirko 1 cm kabla ogulnga :)zdej bom popravu

mal sm se jeb.. amapak zdej pa leti
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nej kralj ()

MeGreat ::

Kako si pa popravil brez abcigra?
Drugače serijsko številko imaš spodaj pod plastikami nad izpuhom ali pa na drugi strani. Ta motor je bil drugače iz odpada, kupil sem ga za 100e sam takrat je mel variomat, iste litke, ampak zjebano mašino(zapečeni obročki, zjebana gred) in okvir. Prodal sem ga pa za 250 ja

Platine pa niso bile problem. Če imaš res mojga ciatoa bi znal imeti probleme z ležajom na gredi, ker je bil v originalu zbrušen sem potem z nekim lepilom to zalepil samo glih za dolgo nevem če bo

nej kralj ::

povej še kej slabga o tem motorju da me bo glava začela pečt brez abcigra tezko un oknck k je za abciger tm sm popravlu in je kr šlo.na kermu odpadu pa,zakaj ni več varimata,po čem se pa pozna da bi mel probleme so kakšni zvokovi ali kaj .
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

mihec87 ::

nej kralj je izjavil:

on je reku da se mu nelupp s tem ukvarjat ker majo usi ze avto in ga nerab


sedaj ves zakaj se mu ne lub..

nej kralj ::

ja on je pa vedu da je biu iz odpada pa nevem kva se use
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

dobr da si mi to povedu da ga bom prdau poštrihu lepo zadnjo luč kupu pa mal mašino zrihtu k nedel a še odl. pa ga prdau za 200 eur
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Tist okenček je za nastavljat platine. Abciger se da v sredino in potegne ven mašino.. Ha kaj je blo slabga? Ful stvari :)
Variomat je mel neki zjebano matico in se je vsake 100km odšraufal, to sem zalepil z loctite pa malo zabil
Mašina je bila za en k. Zjeban variator je uničil ležišče ležaja na gredi, tako da ohišje motorja je zanič, to bi mogu menjat. Batni obročki so bili zapečeni, cilinder kar zelo znucan, sem dal neke malo večje batne obročke in zbrusil. Za silo OK. Kabel na tuljavi se je drgnil ob magnet in se je malo znucal. En nosilec motorja je imel uničen navoj. Pa barva je bila zanič. Razbita sprednja luč
Ha ha pa spomnil sem se zakaj je sprednja litka drugačna, ja sprednja lita feltna z balanco je bila fuul zvita je je mal vibiriral vse skup, tko da je zgleda menjal

Jaz sem to kupil od enga mulca, nisem kupu iz odpada mam pa potrdilo iz odpada ki mi ga je dal

nej kralj ::

kuk bi to mogu dnara uložit da bo normal delal
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

hojnikb ::

poslušal bi nasvet na začetku in nebi kupil teh jajc iz odpada...
Dnarja pa lahko zmečeš še pa še, da bo stvar tip-top :)
#brezpodpisa

mihec87 ::

nej kralj je izjavil:

dobr da si mi to povedu da ga bom prdau poštrihu lepo zadnjo luč kupu pa mal mašino zrihtu k nedel a še odl. pa ga prdau za 200 eur

Če boš napacal skupaj kot predhodnikki potem bos prodal z+, drugače ne..

MeGreat ::

Če hočeš da bo naredil še kakšnih 20tisoč km, bi moral vložiti kakšnih 100e. Najcenejše te bi prišla nova mašina z novim cilindrom in batom, sklopko lamele boš moral menjati pa zadnje pesto.

nej kralj ::

aha

u zadnjem pestu ja skus poka kaj je to
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

MeGreat ::

Najbrž je olje steklo ven nihče ga ni zamenjal in zdaj je zanič pesto

nej kralj ::

a popravt se ga neda
tko da ole nalijem ker če mal jermenico zavrtim neha pokat pol pa spt zacne cez 2 minuti pa kak ole dam not
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

nej kralj ::

evo ola je blo mal not sm ga vn stocu pa nouga istiga sam svezga dau not
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Prodaj čimprej. Naslednjič ko kupuješ naredi sledeče stvari:

Sprednjo gumo na stojalu zavrti in glej s sprednje strani ali je ravna. Zadnjo gumo zavrti spet poglej če je feltna ravna.
Preglej okvir če je kje počen. Poglej kompresijo motorja, plastiko dol in probaj direktno sklopko vrteti če gre popolnoma brez upora je zanič kompresija.. mora biti toliko upora da sili sklopka nazaj. Mašino zavrti na polne obrate, če kaj cinglja je gred zanič. Poglej če je spodaj mastno, če je so tesnila na glavi /cilindru zanič (to je zelo poceni menjati, tako da ni hud problem).

Aja pesto je zanič, če je brez olja laufal, slej ko prej bo treba menjat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MeGreat ()

nej kralj ::

ok amapak zdej je motor spet zgubu moc tko zgleda k da bi ble platine čist razštelane nikamor negre trokira k norc sam platine so dobr naštelane.bom postrihu mal masino za silo naredu nc se vozu pa prdau

drgac mi bo dal en sosed cilinder, glava, bat, pa uprašu ga bom za ojnco ,in potem ga bom prdau barvo bom pa kupu in ga strihnu kukr je zdej
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

nej kralj ::

no bom zdej še enkrat opisal to trokiranje in pokanje da bote bolje razumeli...

ko sem dobil motor ni deloval sem prišel domov dolil bencin je užgou v drugo.Ko se dodal gas je zelo začel trokirat ,doma smo naštimal in pobrusili platine in je vžgalo in ni trokiralo vozil sem se 1 dan pa pol.In začel je spet trokirat ampak tokrat pri visokih obratih ali brzini in ni vlekel sel je en 35.pol smo mal platine preštimaval in je cist mal delal pol pa spet začel trokirat in smo pošpricali z posebnim wd 40 in je delovalo normalno dokler wd ni potekel in potem smo domnevali da nek prebija in je res črn kabl bil mal oguln sva dala požirko čez ampak ni bilo dostopa tko da sm sam na začetki zažgou ,spet platine naštimu in je mal delal pol pa spet trokiral pri visokih obratih.prejle je pa zgubu skor vso moč in sm znoru sm zaklenu drvarnco se šu mal shladit pršu nazaj in užgau mašino in je tko k sm ga dubu je že nazačetk trokeru.spet pošpricu wd in delal je odl. spet kva je toooooooooooo???????????

a bi bila lahko zunanja cinšpula
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

nej kralj ::

platine so v kurci sm ugotovu k ne pošpricam lepo laufa tut iskra je lepo na mestu not dam gas zažne trokirat in na platinah umes začne iskre 2 metat posod,pošpricam in lepo deluje brez trokiranja in pogledam platine tut lepo notr iskra nč vn ne skače
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Najbrž je vzmet na platinah zarjevela, če nimaš gumijastega pokrovčka na magnetu

nej kralj ::

gumijast pokrovček je, če misliš tole

mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

MeGreat ::

Ne, ne mislim tega. Gumijast pokrovček pride prav na magnetu, tam kjer je luknja za štelati platine

tam ob strani pride pokrovček

nej kralj ::

tam ni nobenega pokrovčka

mogoce veš kje bi lahko dobil ceneje platine ali pa vsaj ceneje poštnina ker kle je http://www.frcomoto.si/index.php?route=... 5 eur
mitsubishi lancer evo 9 najači for ever
320 km/h predelan leti k hudič

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PIaggio ciao in ustreznost za vožnjo brez vozniškega dovoljenja

Oddelek: Na cesti
3920201 (9379) konspirator
»

Kupujem Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182970 (2567) urostech
»

Piaggio Ciao

Oddelek: Na cesti
182742 (2273) melvooss
»

Nakup Piaggio Ciao

Oddelek: Loža
3113051 (2126) ;-)
»

Piaggio-poceni nakup

Oddelek: Na cesti
243123 (2704) komar88

Več podobnih tem