» »

Access point problem

Access point problem

chiiiii ::

Pozdravljeni,

Imam eno težavo. Pravkar sem na Hrvaški obali in si urejam internet. Ker predplačniški USBji delajo res slabo, sem potegnil kabel (10 metrov) od soseda, ki ima naročnino pri t-mobile (router Thompson). Na drugi strani uporabljam router "Linksys wrt54gl" ki sem ga nastavil kot access point. Uporabljal sem tale postopek: http://www.wikihow.com/Convert-Linksys-...

Internet sicer deluje, vendar mi vsakih 15-20 min prekine povezavo. Po minuti/dveh začne spet samo od sebe delovati. Kaj še lahko storim?

Lepo prosim za pomoč!

Hvala

Marko

popster ::

ena varjant bi bla namestitev ddwrt ali tomato, ki sta kompatibilna s tvojim routerjem. Baje deluje zelo stabilno.. poročaj.

s6c-gEL ::

Prekinja pri tebi ali pri sosedu ?

Tomato victek
WRT-54G & WRT-54GL. - Version 1.28.121006 with Captive Portal.
http://victek.is-a-geek.com/downloads.h...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

chiiiii ::

Hvala obema. Poskusim enkrat naslednji teden ko grem spet na obalo.

Javim

Daniel ::

Mogoče eno vprašanje, a uporabljaš s sosedom tudi deljenje datotek ali kaj podobnega? Ker, če ne je bolj enostavno, da router tako kot je tovarniško nastavljen kar pustiš (torej WAN na DHCP) in le zaščitiš svoj WIFI. Kabel, ki pride od njega priklopiš v svoj router na WAN port (internet). Sicer si v tem primeru za dvojnim NAT-om, kar pa ni ovira, če ne boš uporabljal kakšnih P2P programov ali programov, ki rabijo odprte specifične porte (kar se spet da urediti, če odpreš porte na obeh routerjih oziroma routerju in modemu).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

linksys wrt54gl router ne najde modema

Oddelek: Omrežja in internet
413324 (2521) candy58
»

Kako iz ruterja narediti "range extender"?

Oddelek: Omrežja in internet
172912 (2392) pisco
»

Linksys WRT54G In Tomato Firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7418670 (11607) Hayabusa
»

Linksys BEFSR41 router - (pre)pogost restart?

Oddelek: Strojna oprema
232213 (2022) patriot10
»

Vezava dveh routerjev linksys WRT54GL (enoten WLAN)

Oddelek: Omrežja in internet
62917 (2863) johan9

Več podobnih tem