» »

RAM problems...maybe?

RAM problems...maybe?

duh ::

Sm opazu, da več kot vem od računalništva, večje probleme mam, v določeni primerih nerešljive. Tle mam enga.

Punca ima P II 300 z 32Mb RAMa. Ponavadi prinesem k njej moj HD, da si izmenjava mp3je ipd. Zadnjič, kot ponavadi, ko končam delo z njenim računalnikom dam Shut Down, izklopim elektriko in potegnem ven moj disk.

Pol sm pa še pogledu RAM in ga iz čistega firbca potegnu vn iz reže, si ga ogledu in ga dal nazaj notr. Vžgem računalnik in stvar začne piskat 2x-3x, pri tem monitor oziroma bolje slika ostane črna. Po mojih izkušnjah je kot, da RAMa ne bi prepoznalo in zato mislilo, da ga ni.

Kaj ima kdo kako idejo, what is that all about? Mislim, računalnik deluje, daš RAM vn in nazaj notr in ne dela več. HALOOO??? ;(( ;(( ;((

LP duh

frenk ::

Nisi ga dobr not ustavu al pa u narobno banko. Ne se bat ti ga kr prtisn:D.

duh ::

Jst bom sicer se enkrat probu ga dat vn pa bolje notr prtisn ampak vem, da sm ze v prvo probu dat v vse tri slote, pa dobro pritisnt in nc! ;((

Ne vem.. sej ni mozno da se je kej kakroli skurlo ne? :\

LP duh

ali3n ::

Ne, ni možno - če si ga prej izklopil... (a se to v računalništvu sploh sme rečt, da nekaj NI mogoče?!:D ); skratka - ponovi vajo - ven, not... naj ti pomaga punca>:D

PS: ponovi vajo z grafično kartico - ven - not... (pri men so 3je piski za grafo...)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Baja ::

Če si bil naelektren (statika), si ga mogoče fental.

Blup ::

Poišči specifikacije od plate in ugotovi kaj ti piski pomenijo... če se ti ne lub vsega vn pa not :D

Blup
:\

Gejmer ::

FULLL ga morš prtisnt.Enkrat sm jz mel take luknje kr sm ga tok prtisku not.Pa se ni zlomu...
Nanda yo?

duh ::

Ali3n:PS: ponovi vajo z grafično kartico - ven - not... (pri men so 3je piski za grafo...)

Zanimivo, da tudi pri moji punci racunalnik piskne 3x ko je neki z graficno narobe. In res, cist malo je bla vn. Zgodilo se je pa najbrz to, da ko sm dal vn RAM, sm ponesreci potegnu vn tudi malo graficno ker je ful blizu RAM slota.

Am... ja... res je bil hudo težek in nerešljiv problem... geez :\

LP duh

Packač ::

Dobra postavitev :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napaka v grafični? Napajalniku?

Oddelek: Pomoč in nasveti
112049 (1758) konspirator
»

grafična ok, slike ni!!!???

Oddelek: Pomoč in nasveti
352434 (1854) polde66
»

Po zamenjavi cpu & NB coolerja se komp ne pržge

Oddelek: Pomoč in nasveti
401795 (1486) Klemzz
»

Paged oz nonpaged KERNEL v Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
211054 (796) Blup
»

po 5-ih sekundah se ugasne!

Oddelek: Pomoč in nasveti
211925 (1443) kn3z007

Več podobnih tem