» »

Tipka

Tipka

izbrisiracun ::

Iščem tipko točno določene dimenzije za zamenjavo pokvarjene. Uporablja se na otroškem električnem triciklu(6V akumulator). Nameščena je pod "gasom" in ko otrok pritiska z nogo se tricikel poganja, ko jo spusti se ustavi(zato ne sme biti stikalo....)

Mere so sledeče: dolžina 2.7 cm, širina 1 cm , višina(lahko večja odstopanja) 2,1 cm. Sponke so za kabel-čeveljčke. Važno je tudi, da ima nekaj roba na vrhu(se lahko zatakne..)

Sem poslal mail na IC elektroniko in mi je ponujal samo stikala, bil sem v elektronabavi in niso našli nič podobnega. Kje bi lahko še dobil kaj takega? V obeh trgovinah so sicer imeli stikalo v enakem ohišju, ampak jaz rabim tipko.
 tipka

tipka


 tipka

tipka

sandmat ::

V obeh trgovinah so sicer imeli stikalo v enakem ohišju, ampak jaz rabim tipko.

Slike so zablurane in ni razvidno. Zame je na sliki prikazano stikalo?

edit: če sem prav razumel (šel na spletno stran od ic elektronike) tale tipka ne ostane v poziciji? Je v bistvu feder notri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sandmat ()

izbrisiracun ::

Vem da so slabe slike, žal. Zgleda kot stikalo, ampak ima feder, torej je tipka,v glavnem se vrne v pozicijo.

sandmat ::

Na 2. sliki izgleda nekaj podobnega zapisu številke elementa in drugih stvareh. Si poskusil slednje prepisat v google? Mogoče se najde kaj na ebayu ali dx?

Andrejpan ::

Kakšen je model tricikla oziroma firma, ki ga je naredila? Verjetno bi se lahko poklicalo to firmo ali ji pa poslalo kakšen email?

Zgodovina sprememb…

settler ::

izbrisiracun ::

Hvala settler, to bo to, ja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompatibilni daljinec za garazna vrata

Oddelek: Loža
3712934 (800) c3p0
»

Blokada faze v eno smer

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
335169 (3800) int47
»

Brez elektrike v kopalnici

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
184350 (3783) lovro535v2
»

Kako delujejo ta stikala

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91605 (1303) barbaricb
»

uporaba tipke kot on/off stikalo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
102467 (2073) All

Več podobnih tem