» »

[Android] SudokuSolver

[Android] SudokuSolver

Yacked2 ::

Pozdravljeni,

v Javi sem spisal program, ki mi reši sodoku, podatke moraš pretipkati ročno. Namesto praznih polj vneseš 0. Sedaj pa želim najti nekoga, ki je ta program pripravljen spraviti v android obliko.

Ideja je taka, da bi s mobilnikom slikal nerešen soduku. Nato bi aplikacija iz nerešenih polj pridobila vrednosti (OCR), ki so že vpisane, ter izoblikovala niz ter ga poslala skozi mojo funkcijo, ki bi sudoku rešila in nato bi aplikacija izpisala rešitev.

Sprogramiral sem za svoje veselje in s tem nisem/ne bom ničesar zaslužil, zato tudi vaše sodelovanje ne bo plačano!

A je kdo zainteresiran ?

Lp
Yacked2
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

nightrage ::

Ja ne, danes tulk folka dela zastonj, da se ti bo kr vrsta naredila. Good luck. :))

Yacked2 ::

Vidim, da ni zainteresiranih. Kaj ne bi bilo zanimivo nek problem rešiti za svojo dušo, brez šefa, ki ti piha na dušo, brez rokov za oddajo?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

def0r ::

Saj si tudi dal samo par uric casa ljudem da se javijo :) Pocakaj se malce mogoce bo kdo zelel. B ti pomagal ampak se mi zdi malce.. over the top trenutno kar se mojega znanja za Android tice.

Pithlit ::

Yacked2 je izjavil:

Kaj ne bi bilo zanimivo nek problem rešiti za svojo dušo

Rešujem sudoku.

Kje je že point goljufanja?
Life is as complicated as we make it...

Hayabusa ::

http://www.codeproject.com/Articles/238...
Tu ima nekdo podobno idejo.

in jo uresničil na androidu
https://play.google.com/store/apps/deta...

http://sudokugrab.blogspot.com/2009/07/...
iphone, ni tako trivialna zadeva, predvsem ocr

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

def0r ::

Pithlit je izjavil:

Yacked2 je izjavil:

Kaj ne bi bilo zanimivo nek problem rešiti za svojo dušo

Rešujem sudoku.

Kje je že point goljufanja?


Mogoce bi bil popularen glede na to da so moji svojci uporabljali stran kjer so bile resitve za krizanke vsakic ko so se zataknili.

Za taksne stvari bi bil vedno market:)

Pithlit ::

Ja sej... tud scrabble cheatov maš malo morje.

Ampak dobro, za kržanke zastopim. Včasih se uporabljajo res obskurni pojmi. Pa še kak pogovorni jezik se kdo odloči uporabit. Celo narečje.

Sudoku pa ima samo eno možno rešitev (v kolikor je korektno zastavljen). Cheat ti tud kot ego boost ne pomaga.
Life is as complicated as we make it...

Yacked2 ::

Pithlit je izjavil:

Ja sej... tud scrabble cheatov maš malo morje.

Ampak dobro, za kržanke zastopim. Včasih se uporabljajo res obskurni pojmi. Pa še kak pogovorni jezik se kdo odloči uporabit. Celo narečje.

Sudoku pa ima samo eno možno rešitev (v kolikor je korektno zastavljen). Cheat ti tud kot ego boost ne pomaga.


Sudoku nima samo ene rešitve.

Vem da je OCR kompliciran, a bi se pomojem mnenju našel heroj, ki bi mu tudi to uspelo.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

111111111111 ::

Žal te je na androidu in iOS-u prehitel google. :(

Klik

Zgodovina sprememb…

Yacked2 ::

111111111111 je izjavil:

Žal te je na androidu in iOS-u prehitel google. :(

Klik


Kot sem že povedal, nimam namena s aplikacijo ničesar zaslužiti razen izkušenj.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

LJ4L ::

Imaš sedaj aplikacijo za računalnik ali tudi tega ne?
LP from LJ

Pithlit ::

Yacked2 je izjavil:

Sudoku nima samo ene rešitve.

Any given Sudoku puzzle has just one solution. This is so long as the puzzle already comes with at least 17 digits already placed on the grid. If there are any less than 17 digits, then the puzzle has more than one possible solution, and therefore cannot be solved properly.


Torej, glede na to da je sudoku logična uganka drugače sploh ne more biti. Pri pravilno sestavljeni uganki je samo ena možna rešitev.

Kar ne pomeni da švoh zastavljene uganke ne obstajajo.
Life is as complicated as we make it...

Hayabusa ::

Torej, glede na to da je sudoku logična uganka drugače sploh ne more biti. Pri pravilno sestavljeni uganki je samo ena možna rešitev.

Tvoja prvotna hipoteza je napačna, zato je tudi sklep napačen.
http://sandwalk.blogspot.com/2007/06/i-...
http://www.sudokudragon.com/unsolvable....

Pithlit ::

Iz enega od tvojih linkov:
Another example of a puzzle that can not be solved is when it has multiple legitimate solutions.

Če moraš ugibat pol je uganka slabo zastavljena. Pri sudoku NI ugibanja.
Pa še iz drugega tvojega linka:
To be considered well-constructed, a sudoku puzzle must have one unique answer. Some advanced solving techniques use that fact.
Life is as complicated as we make it...

Kocka ::

111111111111 je izjavil:

Žal te je na androidu in iOS-u prehitel google. :(

Tole je ta aplikacija:
https://play.google.com/store/apps/deta...

Dela super na androidu, se pa spomnim, da je Sudoku nehal delati na iPadu. Ne vem, morda so že popravili. Drugače pa s tem app slikaš naprimer kakšno ulico in če je na njej kakšna svetovna znamenitost, jo app prepozna in pove celo lokacijo (brez vklopljenega GPS taginga). Če je na fotki kakšna bar ali QR koda, jo prebere (lahko tudi napis lokala v ulici), če je pa nerešen Sudoku, ga pa reši v parih sekundah.

Zanimivo, se splača malo poigrati s tem in ga pokazati kakemu navdušenemu reševalcu Sudokuja...

Yacked2 ::

LJ4L je izjavil:

Imaš sedaj aplikacijo za računalnik ali tudi tega ne?


Kot sem na začetku teme omenil sem aplikacijo za računalnik že sestavil.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

hojnikb ::

raje se loti izdelave aplikacije, ki še ne obstaja v gažiljon verzijah in pomožnosti nekaj takega, ko lahko dejansko sam spišeš. Tople vode ni treba izumljat.
#brezpodpisa

Yacked2 ::

hojnikb je izjavil:

raje se loti izdelave aplikacije, ki še ne obstaja v gažiljon verzijah in pomožnosti nekaj takega, ko lahko dejansko sam spišeš. Tople vode ni treba izumljat.


Potem mi pa lahko namigneš kaj naj naredim ? Se bom z veseljem potrudil po mojih najboljših močeh.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

hojnikb ::

Thats up to you :)
#brezpodpisa

pitbull1336 ::

Kaj to rabiš pri Fisteru?

Hayabusa ::

Pobaraj jypeta, oni ima vedno en kup takih zadev na zalogi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeamViewer vdori

Oddelek: Informacijska varnost
267709 (2156) mat xxl
»

Kakšne (mobilne) miselne igre radi igrate?

Oddelek: Loža
5821 (722) Phantomeye
»

Java/C v FOXpro 9.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
7829 (691) Randomness
»

sudoku več rešitev

Oddelek: Loža
112068 (1680) AndrejO
»

Razvijalci sami pripravili piratsko različico android aplikacije, ki osramoti uporabn (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8824367 (20595) Poldi112

Več podobnih tem