» »

Ograje Kočevar

Ograje Kočevar

nekodoko223 ::

Zanima me, kakšne imate izkušnje z ograje kočevar?
  • zaklenil: bluefish ()

koyotee ::

Nikakršnih, lp.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

borut_p ::

Načeloma ok. So pa malo bolj trdi kar se tiče razumevanja kaj hočeš, zato je bolje da se osebno oglasiš pri njih. Sam sem kupoval panelno ograjo pri njih, so jo tudi zmontirali. Je pa bilo nekaj težav pri ponudbi in kasneje pri obračunu, ki sem jim ga zavrnil, ampak smo se potem na koncu uskladili. Po treh letih ograja še stoji :)

nekodoko223 ::

moti me edino pri tem da res niso točni ograja bi morala biti končana že septembera pa šezmeraj ni pa vse je tko na uč najreno, načrtov se sploh niso držal
plus oni ne montirajo ograje na steber imeli smo en betonski zid nvm 20cm višine k je bla gor prejšna ograja in so ga podrl in so šli sve po svoje delat in pa tudi kar se tiče malomarnosti pridelu da ne govorimo še o tem naročili smo vrata ki bi nas prišla drugje velikoooo ceneje cela naj bi bila iz aluminija oni so nam dal sam eno stran (zunanjo stran iz aluminija) res nvm kaj si mislijo in potem ko še poderajo moraš to vse iz svojga žepa dajat da delajo dvojno delo...
no in oni so mislili da so ta vrata za podjetje pa a so prizadeti bajta notr družina in nvm kwa jim ni jasn že 2 kljuki so nam skrivil pa imamo psa in so vrata tok dvignjena da gre pes uspodi res to je ta ograja katero smo naročali res nikol več tok iz moje strani...


NISEM ZADOVOLJEN PRAV NIČ Z OGRAJAMI KOČEVAR!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: knesz ()

Slowenc ::

Vsa čast, da si vse to uspel spravit v en stavek. Res. Pa slovnica te mal j3be.

Drugače pa, zdi se mi da nisi povedal celotne zgodbe. Boh ve, kolk ste vi kompliciral, da se je vse tako zavleklo.
Skiny gate.

Kaboom ::

En stavek? Saj je pa vrgo not eno vejico, šest pik in dva klicaja.

OT - Nimam izkušenj.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

bluefish ::

Pravila - 5. člen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usmernik zraka na zunanji enoti klime

Oddelek: Loža
111078 (697) ufek
»

Nov gradbeni zakon (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9210706 (7867) Pika na i
»

Sosedova mačka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5112890 (9540) msjr
»

Prijava škode- 12 piščancev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
969782 (7313) jan01
»

Motenje posesti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
799203 (7510) MadMax

Več podobnih tem