» »

Torrent.si

Torrent.si

Temo vidijo: vsi

vrhovc ::

Invite za Torrent.si!!!!!!!!!!!!!
Torrent strani, ki delujejo na principu vabil nekaj ponujajo. Prav tako strani, ki posiljujejo folk z raznimi karma točkami ponujajo neko dodano vrednost. Torrent.si pa je postal navaden Ghoast tracker (tracker brez odjemalcev) z zahojenim pravili, zanič izbiro in omejenim osebjem (obstajajo izjeme). Vse in mnogo, mnogo več, ter mnogo mnogo prej ponuja Partis.

Z raznimi menjavami osebja, kazanjem mišic in ozkogledim pogledom na svet so zjebali bivši Blink do nerazpoznavnosti. Le malo je še zvestih uploaderjev, ki še vedno vztrajajo in fantom kapo dol. Vsi, ki pa so se preveč izpostavljali pa so gladko malo zablokirani oz. bili prisiljeni v odhod...

Danes sem tudi sam fasal blokado računa zaradi kritiziranja...VIP račun, aktiven od leta 2006 je zaprl SYSOP...če ne migaš z ritko tako kot njim paše LETIŠ... :)
Na klepetu po tednu dni omeniš, da je stvar še vedno oblikovno v kurcu in da se bojiš, da bo stran postala ghoast tracker pa fašeš blokado komentiranja...resnica očitn boli...

Pol pa pošlješ "prijazno" pošto, kaj se grejo :)

-------- vrhovc wrote: --------
Kaj je pa to blo? Ker sem rekel, da se stran spreminja v ghoast tracker fašem tišino Vi si še naprej zatiskajte oci...škoda da gre vse v kurac...
lp, se vidimo cez 1 teden

---------ThorH Nov 11 2015, 06:33 PM-----------
Kaj je bilo to hm... kaj misliš?
Ce ti ni kaj všec ostani na tistem trackerju, kjer bodo poslušali tvoje pizdoliranje.
Ali pa se zacni obnašati kot je treba pa bo vse ok.

Lp
-------- vrhovc wrote: --------
Pizdoliranje? :baby:
Recem, da postajate ghoast tracker in da je stran še vedno v kurcu pa je ogenj v strehi...
Sorry, stran je odlicno oblikovana, aktivnost pa na višku od kar spremljam ta tracker...ko pa boš spregledal, boš tudi opazil, da je to sarcasm...
Takšni kretenski odzivi na kritiko so pripeljali tracker do te katastrofe, ki je sedaj. Bedaki ste še mojstra navigacij odgnali, ki je bila domena Blinka. Kaj sploh nudite...nic...kaj mi/nam bo ratio...za okras?
V celem dnevu skupek vseh odjemov ne presega 1 torrenta pri sosedih. Jp... ghoast tracker ste pa ce ti je všec ali ne.
Si bil slep vsa ta leta? Od nekdaj smo tekmovali s torrenti in prav dobro je bilo videti, ko so tvoj upload prenesli k sosedu...seveda niso vedeli, da je v podnapisih obstajala reklama za Mojblink...marsikateri odjem je bil tu celo vecji kot tam
Kaj bi ti govoril...sam veš. Vi se kar naprej ukvarjajte z kaznovanji...to je še edino kar znate, ker ostalo je na nivoju osnovnošolskega poizkusa in presega vaše zmožnosti.
Ce mi kaj ni všec naj ostanem na tistem trackerju? Pa si ti cisto trezen? Ce nam kaj ni všec izboljšajte stvari in ne, da zganjajte cenzuro.
Oblikovno je vse v kurcu, aktivnost pa pod minimumom...ne rabiš me nikamor pošiljati, ker vsak normalen je že tam.
Jp pa kar blokiraj racun...po 10 letih je prišel cas, ko mi pa res dol visi za to stran...

lp

In zaprtje računa je bilo neizbežno...:D

Mare2 ::

Precej "grdih" besed. Bolje, da moja mami ne vidi. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

r3dkv1c4 ::

BorutK-73 je izjavil:

A zdaj imajo še neke karma točke?

janj2006 je izjavil:

Ali kdo pozna sistemski e-mail, da mi omogočijo prijavo?

Probaj Facebook. Sem iskal kontakt mail za tebe in ga ni. Imajo samo help stran za kontakt ko si logiran.;((

Zadeva je čisto preprosta....vpišeš mail in pošlješ pomoč za geslo.
Vrnejo mail z geslom in se ponovno prijaviš.
Zadeva funkcionira.

mail: info@torrent.si
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

vrhovc...so določene stvari, ki si jih navedel resnične ampak kakorkoli....dejstvo je, da se umakneš, če nekaj časa stvar ne gre na bolje.
Imaš kako čustveno povezavo z njimi, ker se mi zdi, da se kar ne moreš sprijaznit z dejstvi.
Pusti ljudi v ku... , če vidiš, da gredo, ko furmanski konji svojo pot, škoda tvoje energije.
Partis je trenutno top slovenski tracker in še to gre zahvala metalcampu, ker brez njega bi tudi oni gagali....pač tako je.

To, da pa admini ne prenašajo tvojih kritik in so posledično ugasnili tvoj acc., ima pa polno skupnega s ST-jem. Zelo podobno vedenje adminov.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

MasterKiD ::

Dejansko si napisal resnico. Stran je po sami obliki totalno v kur**, da ne govorim o drugih stvareh. Prejšnji design je bil veliko boljši kot tale - amaterski, star nekaj let. Sam logo je pa tudi takšen, kot da bi ga delal nek osnovnošolec. Stran bo definitivno propadla, tukaj ni kaj več. Pusti te ljudi, ki jim je vseeno za uporabnike. Konkurence (še posebej v tujini) je več kot dovolj.

Polde911 ::

Vrhovc. V celoti se strinjam s tabo!

Naj povem še zgodbo z moje strani. Na torrent.si sem midade1, bil sem v osebju več kot dve leti, odkar je prišel novi tracker. Kupili so ga trenutni sysopi (ThorH, Hawk ter Blazer), s tem da sta glavna prva dva omenjena, tretji je zraven samo zato, ker je prispeval vložek k nakupu strani.
Sprva je vse lepo potekalo, dobro smo se razumeli, tracker je sicel bil na upadu uporabnikov in torrentov. V osebju nas je bilo skoraj 10. No čez nekaj časa je odšel prvi, nato drugi, nato tretji, ... tako da nas je na koncu ostalo samo 3 ownerji (ThorHammer, Blazer, Hawk) ter 2 admina (Cvirk, jaz). Ta skupina se je obdržala do nekaj tednov nazaj.
Z vsemi sem se dobro razumel, razen z mano ter Hawkom ni bilo nekega stika, bila sva čisto nasprotje, sklepam da me je imel na piki, ker sem "mlad" ter zanj neizkušen (???). Na stari skripti od torrent.si je lepo vse potekalo, dokler se niso pojavile težave pri announce linku. Prenosi ter upload je deloval moteno, ThorH (tehničar?) je probal odpraviti napako, skupaj s prijateljem, vendar jima ni uspelo. Nato je postal še otežen dostop do strani, napaka v kodi (to ko prčkajo, ko nimajo pojma). Ni jim preostalo drugega kot preiti na novo skripto, saj se v tej kodi niso znašli (baje da je bil razsul v kodi, da bi jo lahko samo Marhi popravil ... (jaz pravim temu neznanje)). Ker so seveda vse zagonli za skrito od t.si, so se odločili da uporabijo free skripto, prosto dostopno na spletu (https://github.com/Bigjoos/U-232-V4). Da so postavili novo skripto ter jo prevedli (hawk prevedel - amatersko), ter prenesli uporabnike in torrente (torrenti brez opisa, neznajo prenesti ...) so rabili celo leto! No pred nekaj meseci pa smo se preselili na novo skripto in nastala je ena velika zmešnjava ... gesla uporabnikov se niso prenesla, zato so morali vsi uporabniki geslo ponastaviti (če nisi imel dostop do maila, ti ni blo pomoči). Jaz sem takrat še bil na FB kot pomoč uporabnikom in bilo je naval uporabnikov, več kot 200 sporočil na dan ... Sedaj pa resetiraj ti vsakemu posebaj geslo ročno ... malosutra. Jaz sem bil zadolžen predvsem za design na stari skripti (bannerji, logotipi, slike, ikonce, ...) no na novi sem se odločil, da to ne bo več moje delo, ker so me izkoriščali (vsak dan sem jim delal usluge, ZELO se jim je mudilo, jaz sem takoj naredil, a uporabili šele čez 1 mesec ... (ful se to mudi ja), nič plačan (denarno, v stvareh, virtualno, ... znači nič)). Edino kar je mojega dela na novi strani so ikonce za torrente, to sem se jih še usmilil, drugo je pa itak vzeto iz interneta. Pred kratkim sem se pa skregal z sysopom Hawkom, ker je preprosto iz njegovega dolgčasa talal opozorila folku na strani, ker so se zahvaljevali v komentarjih (za njega je to spemanje, če napišeš "hvala za odličen torrent" v komentarju) ... no ta kreg je prišel tolko daleč, da sem mu na koncu obdelal še družinsko drevo ter odšel iz osebja. Od takrat so se stvari spremenile. Za njih nisem bil več dober (mulc, neizkušen, neizobražen, kr en, izdajalec, ...). A v tem času sem bil še vedno v BLiNK skupini in ripal za njih. Enega dne pa sem naložil Hitch BRRip na torrent.si in tudi na partis (zakaj bi nalagal samo na t.si za 20 prenosov in po 1 tednu mrtev torrent?). Seveda je hawku prekipelo, da če sem neumen, da tudi tja nalagam, da sem izdajalec, ... in odšel sem tudi iz grupe. Kasneje sem se pridružil riperski skupini DrSi na partisu in odslej ripam za njih (vsaj obnašanje je normalno, ne pa diktatorsko in pametujoče kot v t.si - aja pa prenosi so :))). Danes pa me je nekdo vprašal za štorijo na klepetu t.si in odogovril sem mu "dostopni so pri sosedih, na tem trackerju ne bom več nalagal." in čez par sekund je bil vnos izbrisan iz klepeta ... kontaktiral sem cvirka in ga vprašal zakaj mi je brisal in mi odgovori "vabis ljudi drug tudi drugi so mi pisali da si zasluzis ban"... resno? Potem pa še za piko na i doda "rajsi bodi pri skampu ker druge zascite tak nimas, nisi sam sebi dorasel". No mislim da je zdaj vsem jasno, da če zapustiš staff ker te samo jebejo v glavo in izkoriščajo, da si avtomatično za njih izdajalec in proti njim ... kdo nebi bil s tem odnosom.

Tako da zdaj z veseljem povem, da Torrent.si tracker počasi propada, nekje pol leta jim še dam (z muko), saj s 50 uporabniki max. na dan ne bodo preživeli, pa naj bo njihov ego velik do Triglava, če hočejo. Pa še, če bere kdo iz T.si osebja: Polde ma vas rad, še rajši pa partis. Pa ne mi grozit z banom, ker lahko jaz vam več škode nardim kot vi meni z banom na trackerju, ki propada.

P.S. Ko govorite, da ste konkurenca partisu, popravite se. Konkurenca ste lahko edino Potegni.si, za partis lahko samo sanjate.

Pa lp, :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Polde911 ()

šernk ::

osebno imam acc na t.si samo še iz razloga ker se je prenesel upload iz blinka. v študenstkih časih pri 100/100 liniji sem si pač uspel nabrati 4TB uploada in imam ratio okoli 10. ampak ful ti to pomaga, če ni nobene serije ne nič na trakerju, tako da ja sedaj s to prenovo strani (ki je potekala za moje pojme na ravni 15 letnikov) so izgubili vse.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Anney ::

Mislim, da je na omenjeni strani samo še, tko na hitr, na roko preštetih 5-6 resnih nalagalcev tole pa seveda ne vodi nikamor, bolje zapreti vse skupaj kot pa nekaj na silo vlačit naprej, pa še z obupnim designom, še FB (Filebits) je bil lepši na začetku, če se ga še kdo spomni. :)

Mare2 ::

Anney je izjavil:

Mislim, da je na omenjeni strani samo še,

Kake depresivne misli imate nekateri. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Glugy ::

Pač jim ni jasn da manj ko je ljudi manj je smiselno izvajat represijo nad napakam. Čeprav jz mislm da je glavn problem zakaj jim trenutno ne gre dobr ..vprašanje če se bodo pobral, bi mogl kej drastično spremenit....no glavn problem je ta prenos gesel. Jz verjamem da je marsikoga ta neprenos gesel odvrnil od tega da bi stran resno jemal. Pa še opisi torrentov k so zginli so totalno pokvarl vse. Če k temu dodaš še star dizajn strani ki je bil oglaševan kot "prenova" je rezultat jasen. Stran je sicer dokaj funkcionalna ampak totalno nemodna. Ok Slo-Tech ima tud recimo star dizajn ampak še vseen je nekak ustrezen, pa nobenga po moje ne mot. Ne znam razložit zakaj. Sam mi je pa čudno da niso mal več popilil grafike. Mislm sj jz ne dam velik na grafiko ampak je treba tud na to mislt če imaš stran ane...ljudje so čist obsedeni z izgledom , ki je mnogokrat v prodaji /dajanju storitev v bistvu še bolj pomemben od funkcionalnosti.

Preveč napak naenkrat..preveč močan signal da to ni več ista stran kot je bila pred prenovo. To je to. Čez noč se to ne da popravt..če hočjo spet nazaj prilezt bodo mogl trdo delat po moje. Ampak človek se cel življenje uči tak da bodimo optimistični : )

andrej02 ::

Mi lahko kdo posreduje valilo na ZS prosim ;)

shadeX ::

P.S. Ko govorite, da ste konkurenca partisu, popravite se. Konkurenca ste lahko edino Potegni.si, za partis lahko samo sanjate.


Edina konkurenca partisu je bil mojblink. Starejši torrent.si, se je mnogo poslabšal o tem zdajšnjem pa da ne govorim..

šajtrga ::

zakaj za boga bi sploh rabil invite za tracker?

Mare2 ::

šajtrga je izjavil:

zakaj za boga bi sploh rabil invite za tracker?

Da ne bi morda kak nepooblaščen inšpektor zašel tja. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

šajtrga ::

Mare2 je izjavil:

šajtrga je izjavil:

zakaj za boga bi sploh rabil invite za tracker?

Da ne bi morda kak nepooblaščen inšpektor zašel tja. :)

hvala za sarkazem, sem pričakoval kakšen bol podroben odgovor
zakaj bi sploh rabil invite če so samo 4 uploaderji?

Bellzmet ::

odgovor je tako sarkastičen, ko je sarkastično tvoje vprašanje

Grega9 ::

Pozdravljeni.

Kako kontaktirati kakšnega od osebja torrent.si. Ne prepozna mojega uporabiškega imena. Žal pa mail, na katerega je bilo vezano ne dela več.

Hvala

Glugy ::

Grega9. Verjetno ti bo tale komentar prišel prav

cvirk je izjavil:

V kolikor ima kdo težave pri vpisu na torrent.si Lahko kontaktira mene na ZS ali pa piše tudi preko FB https://www.facebook.com/TorrentSi-2268.... Zadevo bomo takoj uredili.

ProfesorBogo ::

Mene so tudi banali iz tega torrent.si trackerja. Nisem bil nič kaj žaljiv... Pa bi vseeno rad nazaj. Ponavadi je gor kar veliko dokumentarcev, ki jih rabim za šolo. Facebooka nimam, tako da ne morem tam reševat te težave. Če kdo od amdinistratorjev bere ta forum, bi prosil, da mi ponovno omogoči račun (enako ime). LP

r3Qui3m ::

@ProfesorBogo
Banan si bil zaradi H&R. Odsejaj tisto kar se pričakuje pa bo skripta sama sprostila ban.

BorutK-73 ::

Zakaj se sploh sekirate zaradi Torrent.si. Konkurenca (pa ne mislim fartis) je velika.

ProfesorBogo ::

@r3Qui3m:
Kako naj odsejem, če je moj račun onemogočen in ko uploadam torrente je vse rdeče, ker mi zavrača tracker. Če si med administratorji, potem te naprošam, da mi ponovno omogočiš račun. (Sem ti poslal ZS, pa mi nisi odgovoril.)

Hvala in LP

r3Qui3m ::

@ProfesorBogo
Ban bo umaknjen v roku 24ur. Naprej poskrbi da boš stvari odsejal. Če ti ne seje uredi povezljivost(nastavitve portov).

vrhovc ::

r3Qui3m je izjavil:

@ProfesorBogo
Ban bo umaknjen v roku 24ur. Naprej poskrbi da boš stvari odsejal. Če ti ne seje uredi povezljivost(nastavitve portov).


To bo, uredi povezljivost. Čeprav nimaš nikjer drugje težav je najbolje, da vse nastavitve tako prefukaš, da bo delal samo še Torrent.si. Za vse, kar ne znajo urediti so vedno krive uporabnikove nastavitve. Stran priporočam ljudem z nadstandardnim računalniškim znanjem. :))

r3Qui3m ::

@vrhovc
Hvala, ker si mene in še mnogo drugih uporabnikov označil za osebe z nadstandrdnim računalniškim znanjem, kar seveda nastavitev portov tudi zahteva. ;)

slitkx ::

Ajga, invitejšn za torrent.si neb škodu. Tenks. :)

Kurzweil ::

Na Torrent.si je pod chatom bilo lepo vidno, da imajo uporabniki velike težave. Najprej so imeli težave z maili, potem s povezljivostjo, potem ni bilo gor ne seederjev, ne vsebine oz. že v primerjavi s Partisom niti ene same stvari, ki bi človeka prepričala. Nekaj ljudi je rado igralo Blackjack tam gor, in tudo to so odstranili.

Dejansko se jim ni dalo niti svojih skript napisat in sem isto izvorno kodo našel na spletu, dizajn je pa takšen kot da bi bi bil iz leta 95, ogabno za kozlat, nepregledno, obup od obupa. In ko sem se pogovarjal z osebjem v prej omenjenem chatu, so takrat obljubili da bo z novim letom nov design, pa da vidimo koliko znajo držati besedo.

Jaz te driske od Torrent.si ne potrebujem več, tako da dam account mirne duše naprej, za kaj pa se gredo neke invitatione pojma nimam, ampak resnično niso v položaju, da bi se lahko preseravali na takšen način, večina userjev je tako neaktivnih, sem prepričan v to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Mare2 ::

Kurzweil, nihče te ne bo pogrešal. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Kurzweil ::

@Mare2, povsem verjamem, da me nihče ne bo pogrešal, jaz sem samo napisal v kakšnem obupnem stanju je zadeva in pa, da je bilo obljubljeno, da bo v času novega leta stran povsem obnovljena in da bo vmesnik strašno dober, kar pa ne pomeni, da sem nekega nepombneža, kot si ti vprašal, če me bo tam kdo pogrešal ali ne. Torej po tvoje bi moral hlapčevsko kimat in hvalit nekaj, kar je prej izgledalo vredu in delovalo vredu (par skript in sam tracker je imel sem ter tja težave, ki pa jih seveda niso znali urediti, tudi sedaj je stvar izključno delo nekoga, ki je source code dumpal na netu, kot OS).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Mare2 ::

Preveč se sekiraš, sploh pa sedaj, med prazniki. Upam, da ne boš zaradi mene napisal še 5 depresivnih sporočil. Sem te razumel. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadeX ::

Bodimo realni. Torrent.si je polomija. Prejšnji mojblink je bil še nekakšna konkurenca partisu, potem je bil starejši torrent.si ki je bil tudi pregleden ampak je bil veliko pod nivojem blinka. Kar je pa sedaj, je pa velik joke.

strup121 ::

ravno včeraj sem po dolgo časa odšel na torrent.si in ko sem videl kašen izgled ima sedaj sem najprej pomislil da gre za kako fejk stran ki ti jo ponavadi odpre kak virus... šele ko sem malo poscrolal sem videl da je to pač nov izgled. rečem lahko samo lol :). Očitno bo partis od sedaj naprej ne več prva ampak edina izbira.

Tonesi ::

Joj koliko energije potrošite za nerganje in nevoščljivost, v nobenem komentarju nisem opazil, da bi kdo kaj koristnega naredil, samo bla bla, nič druga, sproščanje frustracij, pojdite raje v naravo in malo prezračite te depresivne buče.

šernk ::

enostavno skenslaš stran.

90% stvari nimajo, 8% jih pride z dvodnevno zamudo, 2 % dobiš pa drugje :)

nova boljša stran: to so rekli že pri zadnjih 3 prenovah v zadnje pol leta.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

RePReSeNT ::

Sem še hotel vprašat za povabilo, ampak me je ob vsem prebranem minilo. Bil sem uporabnik mojblink.com, katero sem nehal obiskovat ravno zaradi arogantnega osebja. Vidim, da se v tem času ni nič spremenilo, oz so iz neke spodobne strani naredili "štalo". In kot je že nekdo pred mano omenil glede teh povabil; med prazniki se da prit na marsikatero stran. Pač odprejo registracije za vse, za določen čas seveda. Overall, mislim, da osebje ni doraslo temu projektu. Alternativ je polno, tako da ne vem, kdo se bo sploh še ukvarjal oz hodil na to stran? Me, definitely NOT!

Oberyn ::

Mare2 je izjavil:

Kurzweil, nihče te ne bo pogrešal. :)

Točno tisti odnos, zaradi katerega normalen uporabnik skomigne z rameni, pljune čez levo ramo in gre kam drugam.

Seba22 ::

šernk je izjavil:

enostavno skenslaš stran.

90% stvari nimajo, 8% jih pride z dvodnevno zamudo, 2 % dobiš pa drugje :)

nova boljša stran: to so rekli že pri zadnjih 3 prenovah v zadnje pol leta.


Ja se strinjam ko je še bil mojblink je še blo sedaj pa imajo tako stran nepreglendo do amena in 3/4 stvari na strani je nepotrebnih...nevem no če bi se smejal ali jokal...preprosto nimam interesa obiskovat več te strani sploh pa ne da bi še kaj naložil gor ko tak ni odjemalcev in čakaš 1 dan na 2 boga odjemalca..

btw...torrentleech ima sedaj v decembru odprto registracijo za 10k novih uporabnikov zato pohitite.Sam sem se ravno registriral gor
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

bambam20 ::

Seba22 je izjavil:


Ja se strinjam ko je še bil mojblink je še blo sedaj
btw...torrentleech ima sedaj v decembru odprto registracijo za 10k novih uporabnikov zato pohitite.Sam sem se ravno registriral gor



Blink je bil ob splavitvi Patisa obsojen na crkot, ker ni imel sejalcev, linije pa 2008 tam 400-500 kB/s, medtem ko je Partis furu odlične sejalce konstantno z 2.5 MB/s .. ..

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Seba22 ()

Seba22 ::

bambam20 je izjavil:

Seba22 je izjavil:


Ja se strinjam ko je še bil mojblink je še blo sedaj
btw...torrentleech ima sedaj v decembru odprto registracijo za 10k novih uporabnikov zato pohitite.Sam sem se ravno registriral gor



Blink je bil ob splavitvi Patisa obsojen na crkot, ker ni imel sejalcev, linije pa 2008 tam 400-500 kB/s, medtem ko je Partis furu odlične sejalce konstantno z 2.5 MB/s .. ..


Jas ne pravim za tisto obdobje ampak malo pred torrent.si oziroma te ko je mojblink mrkno in je prišo torrent.si in od tam dajle je katastrofa tak da...če pa bi že rad ti delal primerjavo med današnjim torrent.si in nekdanjim mojblinkom in parisom pa vemo kako je bilo stanje takrat in kakšno je danes...partis zmaga po dolgem in poprek sploh sedaj ko vidimo kakšno stanje je na torrent.si...

za preglagan izbris posta se opravičujem sem po pomoti klikno
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

bambam20 ::

Seba22 je izjavil:



Jas ne pravim za tisto obdobje ampak malo pred torrent.si oziroma te ko je mojblink mrkno in je prišo torrent.si in od tam dajle je katastrofa tak da...če pa bi že rad ti delal primerjavo med današnjim torrent.si in nekdanjim mojblinkom in parisom pa vemo kako je bilo stanje takrat in kakšno je danes...partis zmaga po dolgem in poprek sploh sedaj ko vidimo kakšno stanje je na torrent.si...



Folk je dolga leta začudežno uporabljal piratebay, čeprav je ta imel velkiko mrtvih torrentov, sejalci v penisu. Razloži mi zakaj je folk še vedno omenjal ta tracker, kot da bi bil edini, čeprav slab, za časom po obliki, sejalci s slabimi linijami.

Lep primer je zaenkrat KAT. Kako dolgo bo še obstajal ne vem ampak primer odličnega javnega trackerja, ki ima oddano bazo sejalcev, hitri DL-ji. Tako kot mora biti. Ni čudno, da je bil ali pa še je KAT najboljši torrent tracker.

šernk ::

Lep primer je zaenkrat KAT. Kako dolgo bo še obstajal ne vem ampak primer odličnega javnega trackerja, ki ima oddano bazo sejalcev, hitri DL-ji. Tako kot mora biti. Ni čudno, da je bil ali pa še je KAT najboljši torrent tracker.


sej ne da na TPB in kat. so večinoma isti torrenti z istimi sejalci :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

MasterKiD ::

Škoda časa za to stran...
- Zanič izgled strani
- Stran sploh ni prevedena do konca
- Veliko stvari sploh ni gor oz. ni sejalcev
in še bi lahko naštevali... :)

broken/link ::

waaaaaaaaat?
vsi se motite. niste prebrali? to je samo nerganje. in nevoščljivost. in sekiranje. in depresivnost. aja, pa med prazniki ste na netu ... /sarkazmoff

OK.d ::

Ali mogoče kdo ve, ko želim potegniti kakšen torrent stvar miruje in ni ne sedarjev ne leecherjev, dočim pri partisu ni težav in takoj začnem downloadati in uploadati??
LPOK.d

šernk ::

heh...sedaj mal pogledal ZSje...

ko dobiš od sistema "test" v ZSju ti je jasno kaj se s stranjo dogaja. škoda ker s stranjo upravljajo ljudje, ki več kot očitno takšni strani niso dorasli.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bambam20 ::

OK.d je izjavil:

Ali mogoče kdo ve, ko želim potegniti kakšen torrent stvar miruje in ni ne sedarjev ne leecherjev, dočim pri partisu ni težav in takoj začnem downloadati in uploadati??



Kaj je na torrent.si, da ne moreš dobit na drugih trackerjih?

Partis ti je urejen in normalen torrent tracker. Ne moreš to dvoje primerjat sploh.

BorutK-73 ::

OK.d je izjavil:

Ali mogoče kdo ve, ko želim potegniti kakšen torrent stvar miruje in ni ne sedarjev ne leecherjev, dočim pri partisu ni težav in takoj začnem downloadati in uploadati??

Zato ker ni nikogar ki bi ta ga sejal. Pozabi na to skropucalo od strani.

Mare2 ::

Včeraj sem in naslovne strani DL en film. V pol ure je bil na mojem disku. Zraven so bili še SLO podnapisi.
Meni deluje.
Zadovoljen. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

RePReSeNT ::

Mare2 je izjavil:

Včeraj sem in naslovne strani DL en film. V pol ure je bil na mojem disku. Zraven so bili še SLO podnapisi.
Meni deluje.
Zadovoljen. :)

Tebe Sl33p3r, se pa člouk ne more losat! Očitno tebe plačujejo da blebetaš take neumnosti okol?

Mare2 ::

RePReSeNT je izjavil:


Tebe Sl33p3r, se pa člouk ne more losat! Očitno tebe plačujejo da blebetaš take neumnosti okol?


Nisem nevrotik. Me ne daje depresija. :)

Na teh forumih so eni nabijači, ki nimajo drugega dela kot s posebnimi frustracijami nabijati in šimfati po čemerkoli. He he. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254415 (103618) metalcamp1
»

Problem z javo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9944 (649) 111111111111
»

Hotfile bo plačal 80 milijonov dolarjev in mrknil

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
108648 (6862) digitalcek

Težave s Partisom

Oddelek: Omrežja in internet
185231 (4722) jurre

Več podobnih tem