» »

Torrent.si

Torrent.si

Temo vidijo: vsi

RePReSeNT ::

Frustracije maš ti in pa tvoji pajdaši ker ne veste kako rešt da drek od trackerja??

bambam20 ::

RePReSeNT je izjavil:

Frustracije maš ti in pa tvoji pajdaši ker ne veste kako rešt da drek od trackerja??



Več kot en slovenski tracker sploh ni mogoče imeti. Že blink je močno zaostajal za par tisoč torrentov. Vis, ki bi radi na novo uleteli so pogoreli na slovenski sceni v štartu.

OK.d ::

OK.d je izjavil:

Ali mogoče kdo ve, ko želim potegniti kakšen torrent stvar miruje in ni ne sedarjev ne leecherjev, dočim pri partisu ni težav in takoj začnem downloadati in uploadati??

:|veliko napisanega, pa nobenega konkretnega odgovora:P
LPOK.d

KraitPay ::

Tole z povabili pa ne razumem, že tako je po podatkih bilo malo obiska, sedaj pa še rabiš invite? WTF, koga nategujejo? Sami sebi luknjo kopljejo, otroci...

vrhovc ::

Blink, MojBlink...zdrava konkurenca Partisu, čeprav z manjšo kolinčino torrentov. Povezani uporabniki in osebje, ki je znalo prisluhniti željam in nasvetom uporabnikov.

Nastane Torrent.si...osebje kritiko jemlje kot napad in kaznuje ali celo zapira računa. Konkurenčni izdelki postanejo prepovedani zaradi osebnih zamer vodstvenega kadra. Število odjemalcev v celem dnevu ne preseže 1.torrenta na Partisu.

Zaradi "prijaznosti" do uporabnikov s slabšimi linijami uvedejo karma točke ter tako kaznujejo tiste s hitrejšimi. Upload ratio je nepomemben, ker ko ti zmanjka teh točk si z njim lahko obrišeš rit. Zato up. blokiraš na 1kb/s, da dobiš tiste točke, če te seveda ne jebe povezljivost.

Invite strani so zelo zaželene. Tam ponujajo nekaj posebnega in hitrosti so enormne. Torrent.si pa je čisto nasprotje tega čeprav bi si z invite sistemom rad ustvaril umeten ugled...ne bo šlo...reši vas le open tracker in vse free...pa še to dvomim, ker dobiš isto stvar na Partisu 2 dni prej s toliko odjemalci da ti tudi free nič ne pomeni, čeprav je ogromna količina torrentov tudi tu free...

Zafukal ste stran do konca...upam, da vas vaš ego še dolgo drži ravno toliko nad gladino da se ne utopite...:D

Tonesi ::

Neprenehoma enako, nič izvirnosti, 300 objav in vse enake, dve prebereš in dobiš sliko, samo nerganje petičnežev, ki ne vedo kaj bi počeli.

Get real life.

Anney ::

Najbolj hecno pa je, da vsi tisti, ki so včasih bili zvesti in trdno zavezani prejšnjemu (T.si) sledilniku, zdaj najbolj pljuvajo čez njega, kot največji otroci.

BorutK-73 ::

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

Ali mogoče kdo ve, ko želim potegniti kakšen torrent stvar miruje in ni ne sedarjev ne leecherjev, dočim pri partisu ni težav in takoj začnem downloadati in uploadati??

:|veliko napisanega, pa nobenega konkretnega odgovora:P

Preveri še enkrat prejšno stran.;)

kandi ::

vrhovc je izjavil:

Zafukal ste stran do konca...upam, da vas vaš ego še dolgo drži ravno toliko nad gladino da se ne utopite...:D

Točno tako vrhovc, se popolnoma strinjam z vsem napisanim. Uživaj praznike in Srečno! ;)

Glugy ::

No dejmo bit mal bl pozitivni. Torrent.si ni nevem kaka huda stran ampak tok enga napora v blatenje te strani je pa celo men že mal obrnil želodc. Lepo da ste povedal:
1. da vam stran ni všeč 2. da stran po vaše ne deluje kot bi morala 3. da je stran nasploh obupna

v čim več stavkih kot se je to dal na neproduktiven način. Nč nimam proti blatenju če je v mejah normale. Pa če se že gremo blatit. Dejmo to naredit na konstruktiven način. Namest razmišljanja v stilu: uuu tole je tak starinski izgled, dejte rajš napisat nekaj v stilu: tale modra barva ne paše na to stran ker se ne ujema z xy drugo barvo. Al pa: ta gumb kjer piše "naloži" mi ni všeč ker je prevelik/premajhen. Al pa: filter ima preveč postavk zaradi česar so filtri nepregledni(Mislim da je točno to že nekdo celo rekel).
V glavnm. Če že jamrajte, potem povejte točno v nulo katera podrobnost vam ni všeč, pa napište kako bi jo mogl po vaše spremenit točno da bi bila tak k je treba.
Pa ne rečt ja glej po partisu se zgledovat. To ni nič. To je kopiranje če bi to torrent naredu. More imet svojo hrbtenico pa razvit svoj stil. Ne pa kopirat tujih stilov kakršnikol že to so.
Cilj komentiranja naj ne bo potlačevanje strani ampak tud dajanje priložnosti za izboljšanje strani.

BorutK-73 ::

Glugy - problem je ker sedanji lastniki nimajo posluha in vsako nestrinjanje kaznujejo z banon.

KraitPay ::

Idej kako oblikovati in kaj je kateremu všeč, je toliko, kolikor je nas tukaj. Kot je že predhodnik pvoedal. Vodstvo nima apetita za nestrinjanje in predloge, ter vse mišice kažejo z bananjem in omejitvijo do portala.

MasterKiD ::

Glugy je izjavil:


Dejmo to naredit na konstruktiven način. Namest razmišljanja v stilu: uuu tole je tak starinski izgled, dejte rajš napisat nekaj v stilu: tale modra barva ne paše na to stran ker se ne ujema z xy drugo barvo. Al pa: ta gumb kjer piše "naloži" mi ni všeč ker je prevelik/premajhen. Al pa: filter ima preveč postavk zaradi česar so filtri nepregledni(Mislim da je točno to že nekdo celo rekel).
V glavnm. Če že jamrajte, potem povejte točno v nulo katera podrobnost vam ni všeč, pa napište kako bi jo mogl po vaše spremenit točno da bi bila tak k je treba.

Glede teh barv, kakšne barve... To je še najmanj. Celotna stran (grafično), tipke in postavitev je zanič. Če se barve spremenijo, se ne spremeni praktično nič na tej strani. Da bodo privabili uporabnike bo potrebno še veliko narediti, vključno z obliko in vsebino.

Zgodovina sprememb…

šernk ::

Dejmo to naredit na konstruktiven način. Namest razmišljanja v stilu: uuu tole je tak starinski izgled, dejte rajš napisat nekaj v stilu: tale modra barva ne paše na to stran ker se ne ujema z xy drugo barvo.


sem podal mnenje na njihovem forumu že pri prvi menjavi strani. dobil 0 odgovorov in dobil nato še 2-4 popolne menjave strani. vse seveda polovične, kot da se lotiš jutri zjutraj in ob 15. uri stran postaviš. pol se pa naveličaš stran sploh obiskovat.

moti me predvsem to da je vklopljeno vse živo. rabim iskalnik, par kategorij in ne 100 (če že je potreba po 100 kategorijah naj se jih razdeli med kategorije in podkategorije) in vsekakor ne rabim prescrolat 3/4 strani da dejansko do torrentov pridem. (da morda se da to izključit v nastavitvah, ampak zadnjič sem si ravno vzel čas za vse nastavit in ko pridem čez 14dni spet na stran...jah popolnoma nova stran.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Beni150 ::

Potrebujem vabilo :)

KraitPay ::

ne ga ne, verjemi!

antireal ::

Ne vem kaj je tole z nekim karma točkami - lol. Lahko maš ne vem kakšen ratio in ti nič ne pomaga.

torrent.si je ratal smešen. Sem že deletal iz priljubljenih.

BadWolf ::

ima kdo invite?

amacar ::

Pošlji mail na zs.

Kurzweil ::

Ko smo jih spraševali, kdaj bo stran izgledala normalno, so nam rekli, da bomo po novem letu navdušeni nad novim izgledom, stran pa seveda izgleda isto, če ne še slabše.

Lažnivci, hvala lepa!

shadeX ::

A so povedali po katerem novem letu? Lahko so mislili po novem letu 2030.

Kurzweil ::

shadeX je izjavil:

A so povedali po katerem novem letu? Lahko so mislili po novem letu 2030.


Tole pa je komentar na nivoju otroka. Če nadaljujem na tvojem nivoju... tudi jaz sem se ob registraciji strinjal, da bom imel razmerje, ampak nisem povedal kakšnega/katerega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

shadeX ::

Se bo treba počasi naučit sarkazma, a ne da? :)

Sicer pa v pogojih najverjetneje piše da moraš razmerje držati vsaj 1:1 (kolikor downloadaš, toliko moraš seedat). Tako da če imaš razmerje pod 1 si kršil pravila :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

šernk ::

Ko smo jih spraševali, kdaj bo stran izgledala normalno, so nam rekli, da bomo po novem letu navdušeni nad novim izgledom,


tolk časa bodo menjal dokler ne bodo zadel kombinacije. dober način za se samozadovoljit, še boljši pa za odgnat uporabnike zaradi neresnosti.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Kurzweil ::

@shadeX
Sarkazem zaznavam vredu, ampak sem v preteklosti pri Basketsimu, katere avtor je bil Slovenec imel dovolj takšnega flancanja, sarkazma in trollanja, ki me na splošno že zelo moti na netu oz. ga dela iz dneva v dan, vedno bolj debilnega in nekredibilnega.

@šernk
čisti dokaz, da pišeš nesmisel pa je, da nekateri ne samo "odseedajo" svoje, ampak tudi kdaj kaj naložijo po možnosti, no teh je praktično ostalo še samo 5 in ščepec tistih, ki uploadajo torrent na teden, samo da obdržijo status. Torej odganjajo resne userje, ki so izgubili vero v stran in posledično bo zaradi tega manj vsebine, ampak pri tebi sem prepričan, da nima smisla, da razlagam. Neresni so samo in le oni, ker takole lažejo in nategujejo svoje userje. Mimogrede uspelo jim je še to, da je večina preteklih torrentov hin oz. so mrtvi.

šernk ::

mislim da sem kar resen uporabnik bil še na starem blinku, saj imam ratio skoraj 10 pri downloadu slabih 400GB (torej upload blizu 4TB)

sem bil nekaj časa tudi nalagalec, pa mi je dopizdlo ker nekomu moja oblika torrentov ni bila všeč in mi jih je stalno popravljal in barval zadeve brez sploh me karkoli vprašat. ne ni manjkal NFO ali bil slab, tudi v opisu torrenta je bilo vse napisano samo ni bilo uporabljenih 10 različnih barv (sem pristaš da se vse skupaj čimbolj minimalizira in uporablja max 2 barvi).

če je kaj narobe s torrentom bi pričakoval da se me opozori in bi popravil, da mi bo pa en popravljal zadeve ker mu je dolgčas in ima rad mavrico pa ne hvala.

kdo drug je lahko še neresen kot administratorji strani? polizdelka pač ne moreš testirat na par 1000 rednih uporabnikih.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

uokis ::

Ima kdo odvečno vabilo? :^)

šernk ::

ZS kdor hoče povabilo. mam eno na voljo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

chili00 ::

Imel account, in dober ratio a ne deluje več...? Lahko prosim koga za invite?

Hvala!
Live fast Die young

RePReSeNT ::

Na nedeljo naloženih 10 torentov, greš na chat in jim poveš da pač pogrešaš nove stvari in ti začnejo mutit z nehvaležnostjo itd... Sledil je ban ter prav tako ban prijatelja, katerega sem povabil. Škoda ko nisem naredil posnetek zaslona! HDhawkHD pa taglavni za banovce!

Lahko se vam samo zahvalim za ban! ;)

Tako da tistim, ko iščete povabilo za to skropucalo, toplo odsvetujem! Torrentov je malo, seedat nimaš nobenmu, da o osebju ne zgubljam besed. Otročarija na kubik!

Lp

Mare2 ::

RePReSeNT, mislim, da si se preveč vživel v virtualni svet, tako vidiš samo še depresivno izkrivljeno resnico.

Glej, da to ne bo pustilo resnih posledic na tvoji psihi.

Meni je všeč ta portal, ker so slovenski podnapisi že kar zraven torrenta. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

RePReSeNT ::

Nism vedu da mamo tud dohtarje tle... Pa kakor sm reku, škoda da nism screena naredu, da bi ljudje vidli kašni pacienti ste in kdo je tukaj bolan... ;)

MasterKiD ::

Mare2 je izjavil:

Meni je všeč ta portal, ker so slovenski podnapisi že kar zraven torrenta. :)

Kot, da pri Partisu niso :)

BorutK-73 ::

Mare2 je izjavil:

RePReSeNT, mislim, da si se preveč vživel v virtualni svet, tako vidiš samo še depresivno izkrivljeno resnico.

Glej, da to ne bo pustilo resnih posledic na tvoji psihi.

99% da si mod na torrent.si

Mare2 je izjavil:

Meni je všeč ta portal, ker so slovenski podnapisi že kar zraven torrenta. :)

:))
Konkurenca je daleč pred vami tudi glede tega.

hojnikb ::

heh, slovenski trackerji so itk vsi joke...
#brezpodpisa

Mare2 ::

BorutK-73 je izjavil:


99% da si mod na torrent.si


Ne, nisem. Če bi bil, bi bilo tam čisto drugače. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

RePReSeNT ::

Mare2 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:


99% da si mod na torrent.si


Ne, nisem. Če bi bil, bi bilo tam čisto drugače. :)

Si pa en bivših, kenede KingMk?

RePReSeNT ::

Pa sm hotu vam pomagat, da bi mi vsaj eno konkurenco na slovenskih tleh mel, pa očitno NO-GO.. :D Vi kar bodte trigger happy, pa pobanite še tiste userje ki so vam ostal ;)

Pa drugič ne sodite drugih ljudi po sebi, ker ljudje si hitro sami ustvarijo mnenje s kom imajo opravka(gledano na vas). ;)

No pa uživajte v svoji zblodi!

cheers

Mare2 ::

RePReSeNT je izjavil:


Si pa en bivših, kenede KingMk?


Nič od tega. Samo čudi me, kako so eni zafrustrirani z depresivnimi mislimi, meni pa vse dela. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kandi ::

RePReSeNT je izjavil:

Na nedeljo naloženih 10 torentov, greš na chat in jim poveš da pač pogrešaš nove stvari in ti začnejo mutit z nehvaležnostjo itd... Sledil je ban ter prav tako ban prijatelja, katerega sem povabil. Škoda ko nisem naredil posnetek zaslona! HDhawkHD pa taglavni za banovce!

Lahko se vam samo zahvalim za ban! ;)

Tako da tistim, ko iščete povabilo za to skropucalo, toplo odsvetujem! Torrentov je malo, seedat nimaš nobenmu, da o osebju ne zgubljam besed. Otročarija na kubik!

Lp

Pa kaj ti bo screen, se pač posloviš, kot se nas je večina teh, ki smo včasih še soustvarjali tracker. Do prihoda 'Kragulja', ki je počasi ampak vztrajno prevzel vse niti vodenja. Pač si še eden, ki je dobil banano, ki ti je pa ni potrebno pojesti; vrzi jo v gnojišče in naj zgnije skupaj s trackerjem. Konkurenca je še kako živa in močnejša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kandi ()

brozic ::

Zdravo, želel bi se registrirati na torrent.si. Kaj mi lahko kdo pošlje vabilo na mail brozic@outlook.com?
Hvala v naprej.

čistilec ::

RePReSeNT ali zaky80, povej folku, zakaj si bil banan,
da bodo vedeli, tega pa nisi povedal. Jokat in šimfat pa znaš.
Krast BLiNK relise in si jih lastit z spremenjeno končnico,
zato pa si šel v Banovce, kolker vem. Jokec!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

hojnikb ::

heh, ste smešni, itk vsi kradete scenske relise...
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

Prej si pridete gor da pozabite na ta trecker, bolje bo.

RIP blink

RePReSeNT ::

Čistilec, malo heca je treba nardit vsake tolko ane.. Pa da ne bom jst kej na dolgo začel razlagat, kako ste vam vi ob prenovi, dve leti nazaj i think, pokradli torrente s peeri vred... in se vas je pustilo na miru kot drek na cesti. Pa takih svinjarij bi lahko še našteval. :)

Drgač ti pa lahko še priimek pa ime napišem, da bo drugič tvoj post popolen! Jaz se ne rabim skrivat, kot nekatere internetne podgane.

Lepo Vas pozdravlja ekipa Partisa!


@hojnik ful brihten poba si, res!

Lim00n ::

Ima morda kdo kakšno povabilo na voljo? Hvala že vnaprej :)

Lim00n ::

Lim00n je izjavil:

Ima morda kdo kakšno povabilo na voljo? Hvala že vnaprej :)


Sem dobil, hvala!

Beni150 ::

Ima še kdo kakšno vabilo prosim vas? Hvala

hojnikb ::

@hojnik ful brihten poba si, res!


a zdaj boš pa trdil,da sami ripate bluraya ?
#brezpodpisa

Kurzweil ::

So rekli, da bo do novega leta stran izgledala, tako da bomo samo gledali. Seveda so spet lagali. Se logiram po enem mesecu in stvar še vedno izgleda kot greznica. Ta stvar je propadla, če kdo mene kaj vpraša. Škoda, da so tako neresni in nesposobni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254389 (103592) metalcamp1
»

Problem z javo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9943 (648) 111111111111
»

Hotfile bo plačal 80 milijonov dolarjev in mrknil

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
108647 (6861) digitalcek

Težave s Partisom

Oddelek: Omrežja in internet
185231 (4722) jurre

Več podobnih tem