» »

Torrent.si

Torrent.si

Temo vidijo: vsi

qwea ::

BorutK-73 je izjavil:

Meni se ne uspe povezat na novo stran. Najbolj moti to da imaš 5 možnosti, wtf.

Pa še minimalno 8 sekund med poizkusi, drugače -1 poizkus.

amacar ::

Sej kliknes na gumb z x pa se normalno prijavis. Ampak stran je pa po videnem res gnila... Kaj so studirali z designom, totalno amatersko narejeno.

BorutK-73 ::

amacar je izjavil:

Sej kliknes na gumb z x pa se normalno prijavis.

duh. Zgleda so spet zajebal z user podatki.

amacar ::

Sej so dali obvestilo, da bo potrebno geslo resetirati. Spodaj imas link za reset gesla.

polpo ::

BorutK-73 je izjavil:

Meni se ne uspe povezat na novo stran. Najbolj moti to da imaš 5 možnosti, wtf.


Saj je pisalo že 1-2 mesec nazaj, da bo treba kliknit na "pozabljeno geslo" in vpisat delujoč mail od up. imena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

Steinkauz ::

Ha še bolj so uničl dizajn, pa je že bil prej precej zanič.
To res eni 15 letniki delajo.

refosk ::

Se da zamenjati background? Nekatere stvari so zelo slabo vidne !

amacar ::

Se da, na levi strani je meni z nastavitvami ozadja in fontov.

refosk ::

Hvala !:)

BorutK-73 ::

del.

Zgodovina sprememb…

simoncek ::

Ker email.si več ne dela, sem pred parimi dnevi spremenil elektronsko pošto, da bom obnovil geslo. Ko sem se hotel obnoviti geslo, moj novi elektronski naslov ni v bazi podatkov. S starim geslom ni bilo potrditve v prijavo. Probal sem obnoviti geslo na stari email.si naslov in je poslalo geslo, samo ne vem kam če stran ne dela več.

Nisem se še odločil, če se bom na novo registriral.
simoncek

janj2006 ::

Meni se je po obnovi gesla celo 1x uspelo prijaviti, kasneje po spremembi gesla pa ne več. Poizkusil sem tudi ponovno obnoviti geslo, pa ne gre več. Ali kdo pozna sistemski e-mail, da mi omogočijo prijavo?

BorutK-73 ::

A zdaj imajo še neke karma točke?

janj2006 je izjavil:

Ali kdo pozna sistemski e-mail, da mi omogočijo prijavo?

Probaj Facebook. Sem iskal kontakt mail za tebe in ga ni. Imajo samo help stran za kontakt ko si logiran.;((

Zgodovina sprememb…

cvirk ::

V kolikor ima kdo težave pri vpisu na torrent.si Lahko kontaktira mene na ZS ali pa piše tudi preko FB https://www.facebook.com/TorrentSi-2268.... Zadevo bomo takoj uredili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvirk ()

hurikhan ::

Samo... kaj si ti nor kak porazna stran. :O Težko najdem besede, ki bi opisale to sramoto.

shadeX ::

A kdo ve kaj se je zgodilo?

Kawl6 ::

Še kar ne funkcionira.

bambam20 ::

kdo rabi te amaterje... Konkurenca deluje tako kto je potrebno od leta 2007... Blink jih ne bo nikoli ujel...

RockyS ::

Noro kaj so naredili iz torrent strani. Še pred mesecem dni sem šel gor in takoj našel torrente, sedaj pa morem preskrolat polovico ekrana da pridem do seznama

WTF?
 wtf

wtf



 wtf2

wtf2



 wtf3

wtf3



 wtf4

wtf4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

bambam20 ::

Barvna paleta je tud povsem zgrešena. Dokaz, da ganja škodi.

Glugy ::

Men pa ni tak zgrešen. Sam je pa res da sem navajen drugačnih grafik v današnjem času. Bl spoliranih al pa Applovih grafik : ) Pač greš stran al pa se navadš. Največji problem sprememb ne glede na vse je ta če so spremembe prehitre. To so obiskovalci (ko se gre za dizajn) še posebej občutljiv na to. Nevem da bi kdaj sprememba grafike bila posebej dobro sprejeta. Tud ko je FB menjal grafike se je folk na polno pritoževal, zdej pa ravno tako uporabljajo fb kt prej. So se navadli. Lepota je v veliki meri odvisna od tvojih preteklih izkušenj. Tko pač je to.

BorutK-73 ::

Najboljšo urejenost si imeli na blink strani. Meni deluje to glede torrent.si da je lastnik blink.si portal prodal enemu mulcu ki ni dorasel projektu.

IceBoX ::

Pa tale disajn je star 10 let. Veliko bolj nepregledno, tiste ogromne ikone pri iskalniku so groza, ravno tako prikaz torrent-ev...
Huh...

OK.d ::

Zdaj pa tudi torrent.si več ne deluje, naključje ali je zadaj kaj drugega(partis tudi down)?
LPOK.d

dj_uro ::

Saj dela..
vw-klub.si

lanx ::

Prejšnja stran je bila boljša. :|

shadeX ::

Ta je katastrofalna.

bambam20 ::

Blink ni nikoli dosegel popularnosti Partisa.

polpo ::

Dodali so prošnje za nalaganje in seveda jih je nekaj že vprašalo za POP produkcije,komentar:
Serija je žal prepovedana za nalaganje, saj je produkcije PRO PLUS, katera ne dovoli nalaganje svojega materiala na slo trackerje.


Ni kaj za komentirat, o izgledu pa tudi...
Aja seveda Planet produkcija pa je dovoljena na obeh trackerjih :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

Spc ::

polpo je izjavil:

Dodali so prošnje za nalaganje in seveda jih je nekaj že vprašalo za POP produkcije,komentar:
Serija je žal prepovedana za nalaganje, saj je produkcije PRO PLUS, katera ne dovoli nalaganje svojega materiala na slo trackerje.


Ni kaj za komentirat, o izgledu pa tudi...
Aja seveda Planet produkcija pa je dovoljena na obeh trackerjih :))

Kdo sploh gleda pop tv, in 24 kur.
čez dan pa tak imajo same španske nadaljevanke.
Največji šrot TVja.

:))
 

hojnikb ::

TV... kaj je to ?
#brezpodpisa

FX6300B ::

lol
kva jm je prj je blo en cajt čist ok no sej osebno uporabljam torrenz.eu tak da ni panike :D
May the force be with you!

nelnexuss ::

Moj Blink je bil carski,Torrent.si sem se ga navadil pregleden lep,enostavno brskanje,tole zdaj glede na zgornje slike katastrofa,s starim mejlom
se tak ne morem več prjavit,ker ne dostopam več do njega imam samo še uporabniško ime in geslo,ki pa ne prime več.Zakaj zavraga se ne držite tistega,kar funkcionira,saj spremembe so dobrodošle ampak ne pri takšnih stvareh.Ponovna registracija opdade.

bambam20 ::

polpo je izjavil:

Dodali so prošnje za nalaganje in seveda jih je nekaj že vprašalo za POP produkcije,komentar:
Serija je žal prepovedana za nalaganje, saj je produkcije PRO PLUS, katera ne dovoli nalaganje svojega materiala na slo trackerje.


Ni kaj za komentirat, o izgledu pa tudi...
Aja seveda Planet produkcija pa je dovoljena na obeh trackerjih :))


Nalaganje ni dovoljeno, ker Pro Plus plačuje lastnikom Partisa 8-).

vratar ::

A mi lahko kdo pošlje povabilo na zs...

Spc ::

bambam20 je izjavil:

polpo je izjavil:

Dodali so prošnje za nalaganje in seveda jih je nekaj že vprašalo za POP produkcije,komentar:
Serija je žal prepovedana za nalaganje, saj je produkcije PRO PLUS, katera ne dovoli nalaganje svojega materiala na slo trackerje.


Ni kaj za komentirat, o izgledu pa tudi...
Aja seveda Planet produkcija pa je dovoljena na obeh trackerjih :))


Nalaganje ni dovoljeno, ker Pro Plus plačuje lastnikom Partisa 8-).

Kolko je meni znano niti na partisu niso dovoljeni pop tv torrenti.
Čeprav je pop tv FTA tv.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

šernk ::

s tem se pač izognejo problemom s prijavami raznim inšpekcijam. drugače bi že davno oba trakcerja zaprli, ker partis pač ni ravno TPB, ki ima v ozadju močno odvetniško združbo in denar.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Spc ::

In kaj ima inšpekcija z FTA TVjem ?
 

Trololololol ::

šernk je izjavil:

s tem se pač izognejo problemom s prijavami raznim inšpekcijam. drugače bi že davno oba trakcerja zaprli, ker partis pač ni ravno TPB, ki ima v ozadju močno odvetniško združbo in denar.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
% This is ARNES whois database
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
% Rights restricted by copyright.
% See http://www.arnes.si/domene/whois-legal....
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
% The WHOIS service offered by Arnes, .si Registry, is
% provided for information purposes only. It allows persons
% to check whether a specific domain name is still available
% or not and to obtain information related to the registration
% records of existing domain names.
%
% Arnes cannot be held liable should the stored information
% prove to be wrong, incomplete or inaccurate in any sense.
%
% By submitting a query you agree not to use the information
% made available to:
% o Allow, enable or otherwise support the transmission
% of unsolicited, commercial advertising or other solicitations
% whether via email or otherwise;
% o Target advertising in any possible way;
% o Cause nuisance in any possible way to the registrants
% by sending (whether by automated, electronic processes
% capable of enabling high volumes or other possible
% means) messages to them.
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

domain: torrent.si
registrar: HITROST.COM d.o.o.
registrar-url: http://www.hitrost.com
nameserver: ns1.eshop.si (91.185.193.168)
nameserver: ns2.eshop.si (193.164.138.33)
tech-c: O234827
registrant: G78894
status: ok
created: 2007-02-15
expire: 2010-02-15
source: ARNES

organization: IDEV D.O.O.
nic-hdl: G78894
email: Email Masking Image@idev.si
phone: +386.70819789
address: BRDA 15A
address: 2383 SMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU
address: SI
source: ARNES

email: Email Masking Image@idev.si
nic-hdl: O234827
source: ARNES

A to za res? Naj gostujejo v tujini, tako kot to počnejo tisti, ki so dejansko sposobni furati sposoben torrent tracker.

shadeX ::

O moj bog...

bambam20 ::

šernk je izjavil:

s tem se pač izognejo problemom s prijavami raznim inšpekcijam. drugače bi že davno oba trakcerja zaprli, ker partis pač ni ravno TPB, ki ima v ozadju močno odvetniško združbo in denar.



partis sploh ni lociran v Sloveniji . 8-) Lahko jim samo pofafajo sej veš kaj..

Razlog, da se na Partis ne nalagajo Pro plusovi umotvori za prizadete je povsem drugje.

šernk ::

Razlog, da se na Partis ne nalagajo Pro plusovi umotvori za prizadete je povsem drugje.

aja kje pa? hočejo samo dobro ljudem s tem ko tistega **** ne pustijo nalagat in s tem poneumljat ljudi? drugega razloga kot to, da imajo mir s prijavami ne vidim in tožbami ne vidim. ker splošno gledano so pač premajhni, da bi se jih kakšni večji lotili.

drugače pa server je kot vidim postavljen v USA zelo prijazna država za trackerje nimam kaj :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bambam20 ::

šernk je izjavil:

Razlog, da se na Partis ne nalagajo Pro plusovi umotvori za prizadete je povsem drugje.

aja kje pa? hočejo samo dobro ljudem s tem ko tistega **** ne pustijo nalagat in s tem poneumljat ljudi? drugega razloga kot to, da imajo mir s prijavami ne vidim in tožbami ne vidim. ker splošno gledano so pač premajhni, da bi se jih kakšni večji lotili.

drugače pa server je kot vidim postavljen v USA zelo prijazna država za trackerje nimam kaj :))



To je seveda javna skrivnost, da je Pro plus sponzor Partisa in med njimi velja dogovor, da se njihova produkcija ne nalaga gor. Če se to zgodi po nesreči se takoj zbriše.

Roka roko umije pa so vsi siti. Pri nas ni zakona, ki bi prpovedoval digitalno deljenje datotek. Takšnega zakona nimamo in ga še dolgo ne bomo imeli. Sej so želeli skozi evropski parlament spravit zakon pa ni šlo.

Partis ni majhen in ima zaklenjen dostop. Iz tujine za dostop na server je potrebno osebna odobritev, drugače ne gre.. Pa še to načeloma. če si Slovenec.

ProfesorBogo ::

Ko se mi je uspelo prijaviti na torrent.si, sem v izbirnem meniju izbral, da želim uporabljati varno povezavo (https). Sedaj pa mi ne gre več prijava skozi. Kot da stran ne bi obstajala. ČE kdo od administratorjev bere tole zadevo, bi bil vesel, če mi to porihrajo ali pa porihtajo, da bo delalo, če je to manjši problem.

Pišite mi na ZS na tem forumu. Hvala.

Aja: lahko bi dodali kakšen mail administratorja na začetku, da bi lahko sam poslal mail.

IronMan01 ::

Pozdravljeni,

ne morem se prijaviti s svojim starim uporabniškim imenom in geslom, prav tako pa mi za mail naslove, ki se jih spomnim pove, da ne obstajajo. Očitno sem pozabil, kateri email sem uporabljal za mojblink.com. Profil je eden starejših, ko se je vse začelo :( Ali ima kdo kakšno povabilo mogoče? Hvala in lep pozdrav.

shadeX ::

tomazek9 ::

Potrebuje kdo invite code za torrent.si?

Thuban ::

prosim za vabilo
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Mare2 ::

tomazek9 je izjavil:

Potrebuje kdo invite code za torrent.si?


Jaz. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Floofers ::

tomazek9 je izjavil:

Potrebuje kdo invite code za torrent.si?


Jst bi si tudi ogledal tole :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254223 (103426) metalcamp1
»

Problem z javo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9942 (647) 111111111111
»

Hotfile bo plačal 80 milijonov dolarjev in mrknil

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
108642 (6856) digitalcek

Težave s Partisom

Oddelek: Omrežja in internet
185229 (4720) jurre

Več podobnih tem