» »

LG G3

LG G3

1
...
3 4
5
»

klinker ::

FlyingBee ::

popravili Battery test, Z2 je ponovno king-of-the-hill, škoda ker so tako veliki bezli, drugače je Sony-jev paradni konj zelo mamljiva zadeva
http://www.phonearena.com/reviews/LG-G3...

FlyingBee ::

pri Mobitelu od danes naprej http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

res škoda, da ni na cenejših paketih Enostavni, začne se pri slabih 20 EUR in več ... drugače pa je 19,5 EUR mesečni znesek za sam telefon ob 24 mesečni vezavi, kar je relativno poceni glede na ostale flagshipe ob začetku prodaje, ki so vsaj 23 in več na mesec

Zgodovina sprememb…

Aramis ::

Ima že kdo za telefon? Mnenja?

noob96 ::

Jaz imam pre-production Korean model. Pač podatki ne delajo, kličem lahka...(pri mobitelu). Sej je fajn velik pixlov sam jih realno ne opazim . Če ju dam skupaj z ONE M8, se zdi na M8 lepši zaslon ker je bolj kontrasten, lepše črne... tistih pixlov na telefonu se res ne vidi. Pa baterijo kuri, tak ko da kr vn teče :D je pa res da sm se skos igral z njim. Gumbi na zadnji strani so noro uporabni. Men osebno ne potegne. Aja pa puno crapa je gor hahaha :D tak mal v stilu: bomo dal noter vse SW funkcije, mogoč bo pa kdo najdu kej uporabnega :D

kpkp ::

Aramis je izjavil:

Ima že kdo za telefon? Mnenja?

Anandtech review

dottor ::

Jaz pa še vedno v dilemi med M8 in G3 ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

koyotee ::

Telefon je top, nimam pripomb. Fotke so res dobre. Pa split screen, quick circle... Js sm biu tut v dilemi m8, ampak sem raje vzel lgja, zarad fotk, večji boljši zaslon, majhni robovi, cenejši...

 lg g3

lg g3

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

koyotee ::

16gb pa 2gb ram
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zheegec ::

Saj v Slo se ga dobi za okoli 530€ nekje, tako da ni drag zelo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

FlyingBee ::

sem ga preizkusil in se mi tdi solidna zadeva, edino na zadnji ploščici je tektura sicer dobra imitacija aluminija, vendar če malo z nohtom v prečni smeri podrgneš takoj rata praska

KlemenL ::

BALAST tvoj link zgleda super , ve kdo če ni kakšen nateg?

Tac20 ::

Koliko je pogosta napaka tega samodejnega ugašanja? Imam znanca, ki ga je kupil in se mu je točno to zgodilo, telefon se mu random ugaša. Koyote koliko zdrži baterija?

KlemenL ::

Zanima me ,kulk vam zdrži baterija. Men se kr hitro sprazne:(

mitoess ::

v ita ga dobiš za 450€ ... ;)

MooM ::

Tukaj ga dobite najceneje: skupaj z bonom za trojček (kar bom prakticiral tudi jaz) za slabih 13 € na mesec. Plus naročnina 10 €, ki mi čist zadostuje. Za primerjavo, pri simobilu je 18€ na mesec in 20€ naročnina.

http://mobilna.telemach.si/index.php/te...

KlemenL ::

Kje bi kupil tist dock za brezžično polnenje? Rabim samo to ali še kakšen poseben etui potem?

Apple ::

Poglej na ebayu... Ne rabis nobenega etuija al pokrovcka... Vse dela BP :)
LP, Apple

KlemenL ::

iz ebaya nebi glih naročal takih stvari...je mogoče kakšen uraden prodajalec v sloveniji ki ima to?

Apple ::

Jst in se nekaj kolegov smo vsak zase narocil vsak svoj polnilec... Cena cca 20 EUR s postnino iz UK.
LP, Apple

KlemenL ::

Mi pošlješ na ZS link prosim?:)

SnowyOwl ::

Kupil sem telefona pred dvema tednoma, vse super do danes, ko sem prižgal sprednjo kamero. Aplikacija za vsako crasha, pregledal sem že po netu, večina uporabnikov ima podobne probleme, nekaterim crasha ko zoomajo, nekaterim pri snemanju, itd... Torej fotič mi dela normalno le selfija ne morem naredit :). Kaj zdaj, ali naj telefon reklamiram ali počakam na kakšen morebiten update? Naj povem še da sem že poskusil narediti factory reset, tudi cache sem pobrisal. Mislim da kr velika napaka, ki si jo izdelovalci ne bi smeli privoščit.

KlemenL ::

Mene pa zanima kak je z updejti pri telekomu? Uglavnem kupil sem telefon pri njih z tistimi njihovimi nadležnimi aplikacijami brez obveznosti do operatrjev sicer in imam v njem simobil kartico. Ali dobim update takoj ali je telekom še kak posrednik umes? Sprašujem zato, ker ima punca 1 leto star HTC ONE pa ima 4.4.3 jaz pa 4.4.2 (sej ne da bi se mi šlo za te verzije ker itak ni bistvene razlike sam me vseeno zanima)

Lp

kpkp ::

galu ::

Zakaj so se sploh odločili za 5.5" display? Niso bili sposobni nnarediti manjšega displaya s 1440p? Za G2 so se hvalili, da so delali raziskave in ugotovili, da je 5.2" + G2-jevi tanki bezeli maksimalna uporabna velikost za one-handed use. Potem pa pridejo ven z 8mm višjim in 4mm širšim telefonom.
Tako to gre.

KlemenL ::

Danes sem dobil nov update:) Še kdo drug?

knesz ::

KlemenL je izjavil:

Danes sem dobil nov update:) Še kdo drug?

Oba sodelavca.

RC14 ::

Kako to, da ta LG G3 pri slikanju nima nobene scene za izbirat, tako kot ima večina telefonov, tudi G2 ima to. TO mislim na Beauty shot, Night scene, Sports, Time Catch shot..

to prav pogrešam pri tem telefonu.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

KlemenL ::

Tudi jst..pač nima. mogoče dobimo z updejtom kaj

FlyingBee ::

SnowyOwl je izjavil:

Kupil sem telefona pred dvema tednoma, vse super do danes, ko sem prižgal sprednjo kamero. Aplikacija za vsako crasha, pregledal sem že po netu, večina uporabnikov ima podobne probleme, nekaterim crasha ko zoomajo, nekaterim pri snemanju, itd... Torej fotič mi dela normalno le selfija ne morem naredit :). Kaj zdaj, ali naj telefon reklamiram ali počakam na kakšen morebiten update? Naj povem še da sem že poskusil narediti factory reset, tudi cache sem pobrisal. Mislim da kr velika napaka, ki si jo izdelovalci ne bi smeli privoščit.

LG G3 je tako modern, da ima vgrajeno zaščito pri selfijih in sicer ne deluje, če prepozna grd ksiht :-)

Auba ::

Oj sem zbrisal LG Smartworld ponevedoma :) Zdajle ga pa nikjer ne najdem na app storu. Any ideas kje to zadevo dobiti? :)
Živjo :)

KlemenL ::

Je že kakšen podatek o unlocked bootloaderju? Bo ali nebo? Sramota da ga še ni:)

FlyingBee ::

Xserces ::

Bump

Mogoče kdo uporablja cloudyG3 2.0 in ima probleme z APNji oziroma MMS nastavitvami SIMOBIL? Imam naslednji problem . Pod MMSC mi avtomatsko nastav http://mgw.simobil.si/receiver/default/ in proxy 109.239.179.16. Največja finta pa je v tem da so v stock romu iste nastavitve (apns-conf) ampak jih nekak resolva v taprave ---> 80.95.224.46:9201 , http://mmc.

Se mogoče kšnmu kej sanja oziroma če ve kaj kar bi lahko pomagalo.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

damjan1980 ::

se je kdo slucajno ubadal s custom romi za g3? Rad bi gor dal aosp lolipop, pa ne vem kateri je najbolj priporocljiv, da je cim manj hroscast

Xserces ::

5.1 so še vsi bugasti. Sam uporabljam od SEVEN-a android HD 10.2 in pa euphoria OS 1.1 malo za test. Trenutno bom gor butnil Resurrection Remix LP v5.4.2 da vidim kako dela.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

damjan1980 ::

kaj pa cyanogenmod?

Onlyx ::

G3 ali G4? Predvsem me zanima, če je kamera na 4ki res toliko izboljšana, da se splača dati cca. 100 eur več za aparat?
Hvala za odgovore.

klinker ::

Se splaca tudi zaradi drugih stvari 4ko vzet.

Onlyx ::

Sem ugotovil, da razlika ni samo 100 eur, temveč dobrih 200. Glede na to, da bo telefon uporabljal oče, ki ni zahteven uporabnik, sem se vseeno odločil za 3ko.

balkanec ::

zdej, ko je ze nekaj casa zunaj g3, me zanima, kaksne izkusnje imate. Je uredu telefon in dela kake tezave (random reboot in podobno).

hvala.
Ti si ziher pozigalec !!!

3pier ::

Imam težave z telefonom LG G3, namreč telefon mi izgublja signal večinoma takrat ko se zaslon zaklene sploh ni signala in sem nedosegljiv, ko pa zaslon odklenem se signal za par sekund spet pojavi..ali ve kdo v čem je problem?

Namreč jaz sem že preskusil..telefon nastavil na tovarniške nastavitve, zamenjal sim kartico, sprobal vse možna omrežja,..ampak se zmeraj je enako!
Se mi pa zdi da se mi je to začelo dogajat, ko se telefon posodobil na android 5.0
Mogoče kdo ve kdaj se bo lahko posodobilo na 5.1?

Hvala in LP

Dosan ::

Zdaj zdaj enkrat bi moral dobiti posodobitev na 6.0, baje da že do sredine marca (international version). V USA je že rollout.

vozu43 ::

Tac20 je izjavil:

Koliko je pogosta napaka tega samodejnega ugašanja? Imam znanca, ki ga je kupil in se mu je točno to zgodilo, telefon se mu random ugaša. Koyote koliko zdrži baterija?


Meni se je po cca 2 letih zacela podobna tezava. Po aplikacijah, ki so bolj zahtevne se mobi resetira. Ce je baterija bolj prazna se vcasih sploh noce prizgati ampak se samo resetira in resetira.
Ima kdo podobne tezave in ali pozna resitev?

moxon ::

Pozdravljeni soforumaši,

imam eno težo in v upanju, da jo rešim se obračam tudi na vas :) Skratka imam telefon LG G3, ki sem ga po uradni poti cca 3 dni nazaj posodobil na android marshmallow, telefon je do včeraj delal brez problema nakar se je pojavila sledeča težava. Telefon sem polnil, ga vzel v roke priključenega na polnilec in hotel uporabljati nakar se je sam od sebe restartal in od takrat dalje se restarta v loopu. Ko se sistem vzpostavi (pride do začetnega zaslona kjer vneseš pin) se ponovno restarta v nedogled.

Je imel kdo podobno težavo s telefonom? Se, da težavo rešiti s pomočjo kakšnega LG-jevega software-a ali je edina pot, da ga pošljem na servis? Mislite, da gre za programsko napako ali mehansko? Po angleških forumih berem, da se nekateri naleteli na podobno težavo in baje naj bi za to bila kriva baterija, kar mi je čudno.

Hvala za vse odgovore in lepe praznike! ;-)

blackbfm ::

Zgooglaj kako se pride v recovery za tvoj tel in zbrisi cache.

Alternativno ce tist cache ne bo delal, lahko das tel v download mode in nasnames svez firmware cez z uradnim orodjem. V tem primeru gredo vsi podatki

Miptrip ::

A pol je marshmallow že na voljo pod posodobitvami ali si ga flashal?

Bleeh ::

Isto se je zgodilo meni, sicer na LG G4. En dan po posodobitvi na Marshmallow je kar naenkrat ugasnil in potem je bil vseskozi v bootloopu. Nisem mogel narediti ne hard reseta, ne flashati stari ROM. Da se je normalno zagnal, sicer le za par sekund, sem dal baterijo, sim kartico in microsd kartico ven iz telefona in potem telefon in baterijo v hladilnik za par minut.

Če imaš kakšne nujne podatke za rešit lahko poizkusiš dati telefon v hladilnik, drugače pa ga nesi na servis in ti bodo zamenjali matično ploščo.

Pri modelu G4 je LG priznal napako na matični plošči in je to kar pogost pojav, še posebej pri prvih modelih. Naj bi šlo pa za nekakšne slabe kontakte na matični plošči.

moxon ::

Bleeh je izjavil:

Isto se je zgodilo meni, sicer na LG G4. En dan po posodobitvi na Marshmallow je kar naenkrat ugasnil in potem je bil vseskozi v bootloopu. Nisem mogel narediti ne hard reseta, ne flashati stari ROM. Da se je normalno zagnal, sicer le za par sekund, sem dal baterijo, sim kartico in microsd kartico ven iz telefona in potem telefon in baterijo v hladilnik za par minut.

Če imaš kakšne nujne podatke za rešit lahko poizkusiš dati telefon v hladilnik, drugače pa ga nesi na servis in ti bodo zamenjali matično ploščo.

Pri modelu G4 je LG priznal napako na matični plošči in je to kar pogost pojav, še posebej pri prvih modelih. Naj bi šlo pa za nekakšne slabe kontakte na matični plošči.


Hvala lepa za info! Bom v torek kar poslal telefon na servis. Na srečo sem podatke ravno pred tem backup-iral :) Je pa tale LG G3 kar žalostna zadeva, tudi zaslon mi bodo morali menjati, ker odstopa steklo zaradi slabega lepila in se čez zaslon vidi 2 cm dolga rumena lisa. Telefon mi ni padel na tla :)

LP
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG Optimus G2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8714161 (8495) matjash
»

Samsung Galaxy S5 vs. LG G3 32GB

Oddelek: Mobilne tehnologije
142403 (2002) salabajs
»

Google Nexus 2015

Oddelek: Mobilne tehnologije
214058 (3327) Jerry000
»

Samsung predstavil izboljšan Galaxy S5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10221428 (17458) MrStein
»

LG G2 vs Nexus 5 vs HTC ONE

Oddelek: Mobilne tehnologije
367123 (5975) first_line

Več podobnih tem