» »

Flappy klon

Flappy klon

VKoren ::

Naj mi administratorji foruma ne zamerijo, če kršim pravila (sem še nov tukaj), a pred nekaj dnevi sem z mojim začetniškim znanjem, a veliko vztrajnosti in dobre volje spisal flappy-birds-klona. Dal sem ga na Google.play, a sem po 8 urah dobil "grozilno" pismo, da mi bodo blokirali račun, izbrisali vse programe in podobne reči.

Priznam, da sem se prestrašil, si vzel dan za razmislek in potem spremenil ime v Funny Clumsy Bee https://play.google.com/store/apps/deta.... To je šlo skozi v manj kot 5 minutah (še nikoli tako hitro).

Ker je ipak bedesica Flappy trenutno vroča, me zanima, če ima kdo izkušnje s tem, da bi naknadno spremenil ime igre (zato sem prej tudi objavil link - igra je brezplačna in še na začetku razvojne poti tako, da upam, da ni prehuda reklama)? Je Google že komu blokiral račun in kaj storiti?

Priznam, da mi njihovi dokumenti s "pravili obnašanja" v nekaterih točkah niso jasni. Če sem iskren, so pravila tako spisana, da jih kršiš že s tem, ko karkoli objaviš pri njih.

Hvala za kakršenkoli komentar.

LJ4L ::

Ne smeš uporabiti besede Flappy v imenu igre! Google pa Apple te bosta drgač dala vn iz kože :))
LP from LJ

111111111111 ::

ZAto: Klik

:D

VKoren ::

Ne razumem ... Od kod pa potem milijaužnt flappy-klonov?

To, da so nekatere besede prepovedane, sem tudi sam ugotovil. Pozna kdo še kakšno.

Hm ...

opeter ::

VKoren je izjavil:

Ne razumem ... Od kod pa potem milijaužnt flappy-klonov?

To, da so nekatere besede prepovedane, sem tudi sam ugotovil. Pozna kdo še kakšno.

Hm ...


Brez skrbi, jih aktivno brišejo/odstranjujejo. Kmalu bo celo na voljo algoritem, ki ti bo avtomatično zbrisalo vse aplikacije, ki bodo imele "flappy" v naslovu/opisu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

LJ4L ::

In vse to zaradi nekega norega vietnamca... Zakaj ni samo pustil igre v trgovini.
LP from LJ

GupeM ::

Za info... Sem malo potestiral igro pa zgleda v redu. Je precej lažja od FB, popravi pa še collision detection da bo pixel perfect. Tale bounding box ne dela najbolje :D

Edit: Pa ozadja zamenjaj ker ko se pokaže Eiffel tower me kar oči zabolijo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

VKoren ::

O, GupeM, zelo dobro, super, hvala za nasvete. Bom upošteval.

Machete ::

Daj vključi še flappycoin v igro. Magari za real FLAP nagrade ali pa za kupovanje dodatkov. Recimo kožice, time 'friz' itd..
Za best score itd bi lahko dal tam ca 100 FLAP kar ni vredno nič trenutno a bilo bi zabavno in populiraziralo bi coin in tvojo igro.
Če se boš odločil se poveži z developerjem ali kom drugim v tem topicu (zadnjih 10 strani za relevantne info).
Jaz ti jih v ta namen doniram par milijonov BP, skupnost pa gotovo še nekajkrat toliko. LP

shadeX ::

A lahko daš link do aplikacije? Zgornji URL ne dela.

VKoren ::

Ooo, iz dneva v dan sem bolj navdušen nad konstruktivnimi predloi. Odlično, fantje in dekleta!

Bom poskusil čim prej čim več upoštevati.

Sam spadam med ljubiteljske programerje, naučil pa sem se že toliko, da vem, da spadam med tistih 99 % programerjev, ki s programi za telefone ne bo nikdar zaslužila omembe vrednega denarja. Celo službe si, po moje, iz tega ne moreč narediti kar tako iz nič (imam občutek, da nekateri mislijo, da svet čaka samo na njihovo idejo).

Celo verjamem, da bi s kopanjem jarkov več zaslužil, kot s programiranjem (če primerjam vložen čas - vem, to ni moja izvirna primerjava, nekoč sem jo našel na nekem blogu, pa mi je postala všeč in življenjska resnica).

No, zdaj že bluzim ...

Se oglasim s popravki.

Še (enkrat) link: https://play.google.com/store/apps/deta...

LJ4L ::

Super igrica! Poizkusi dodati še kakšno drugo ozadje. Moti me edino to da takoj ko igrico zaženeš čebela začne leteti.
LP from LJ

LJ4L ::

Nov update je kul. Samo malenkost me moti počasnost čebele in to, da se zidovi očitno spawnajo po algoritmu, ki jih vrže v nemogoče situacije.
LP from LJ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2467836849 (1695) KTr1sk
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257456 (400) marS
»

[Ideja] Android aplikacija

Oddelek: Loža
213842 (2959) shadeX
»

Google Wallet varnost?

Oddelek: Omrežja in internet
10886 (718) andreasjecar
»

Iščem program za Android, ki bi mi omogočal dostop do mojega Pc-ja ki je doma

Oddelek: Programska oprema
163006 (2553) barakus

Več podobnih tem