» »

CDRWin noče pečt 80 min CD-jev :(

CDRWin noče pečt 80 min CD-jev :(

AtaStrumf ::

CDRWin 3.9A noče pečt 80 min CD-jev :( Če je image po 74min ni problema, kar je pa več pa opozori da je kao predolgo, čeprav je 80 min CD in enkrat sem dal, da naj vseeno zapeče pa CD ni delal. Kje lahko to popravim?
  • premaknilo: bastadu ()

|CyGNUS-x ::

Mogoče pa tvoja CD-Rw enota ne podpira 80 min snemanja?
Povej kakšnen writter maš

AtaStrumf ::

Valda da podpira, saj jih z drugimi programi pečem brez problema. Gre pa za TEAC-a 24x. A ti imaš CDRWin in če, a ti delajo 80 min?

Han ::

Poskusi z novejšo različico in legalnim ključem. Kaj in kako snemaš?

AtaStrumf ::

Sem dobil novo verzijo 5 in bom probal. Če me ne bo nazaj to pomeni da sedaj dela, drugače pa nadaljujemo.

Han ::

Verzija 5 ni od GoldenHawka in je nekakšen ponaredek čisto drugega programa...

AtaStrumf ::

U pismo pa je res kar nekaj tale verzija. A pol pravš da ni dober ta program? Katera pa je tazadnja verzija CDRWin-a? Najnovejše kar sem našel je 3.9 c. A tebi dela OK?

To piše v FAQ na njihovi strani:

Does your software support 80 minute discs?

Eighty minute discs must be supported by the recorder, not the software. There is nothing in the CDRWIN software to restrict you from using 80 minute discs, but some older recorders (and even some newer ones) may not support them.

Zgodovina sprememb…

SkIDiver ::

Poskusi zamenjat medij na katerega skušaš zapisat.

boštjan ::

kaj pa pravi nero AS?

Han ::

Trenutno zadnji CDRWIN je 3.9C, datiran na 15. februar 2003. Moja pečka je TEAC CD-R58S (8x SCSI) in 80 minutne plošče zapiše s CDRWIN brez težav.

AtaStrumf ::

Uporabljam MMore in Smarbuy in je isto na obeh. A rabim kake posebne ASPI-je ker pečen v Win2k?

Boštjan kaj si misli z nero AS? Sem probal NERO Info tool pa javi error in naredi samomor.

Han ::

CDRWIN ima priložen ASPI, ki deluje v redu. Glede plošč: priporočam kaj boljšega, recimo FujiFilm.

boštjan ::

Boštjan kaj si misli z nero AS? Sem probal NERO Info tool pa javi error in naredi samomor

AS->atastrumpf:D
jaz mam cdrwin 5 pa mi 80min cd BP speče.mam yamaho 20/10/40 in win XP pa smurtbuye uporabljam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Han ::

Kakšne imidže to pečeš? Jih narediš sam v CDRWIN ali jih potegneš z neta? Je image kot tak brez napak? Ga IsoBuster lahko razpakira?

Drugače pa, kot že rečeno, je lahko problem v registraciji...

AtaStrumf ::

Mah ni mi ratalo niti z najnovejšo verzijo CDRWin-a. Do 74 minut peče brez problemov, pol pa če kljub opozorilu zapečem, pa CD ne dela. Saj sem ugotovil, da jih komot zapečem z NERO-tom (Burn Image...) ali pa image naložim v Daemon tools pol pa z Clone CD-jem Disk to Disk direktno kopijo naredim. Kdo še rabi CDRWin :D?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smartbuy 90+ min (800+MB) CDji.... ha ha

Oddelek: Kaj kupiti
171859 (1362) Ashrack
»

Overburn ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231635 (1300) StratOS
»

pečene .bin/.cue

Oddelek: Pomoč in nasveti
201235 (992) Gh0st
»

B I N

Oddelek: Pomoč in nasveti
91118 (978) Heisenberg
»

CDRWIN ?!?!?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151251 (1113) Mr.B

Več podobnih tem