» »

Situacija v Ukrajini

Situacija v Ukrajini

Leprechaun ::

A se morda komu sanja kaj se dogaja na tem področju? Vem, da so v Ukrajini protesti in je bila nedavno zrušena njihova vlada, premier pa je pobegnil.
Sem pa slučajno ravno danes zasledil:
http://edition.cnn.com/2014/03/01/world...
http://www.rtvslo.si/svet/ukrajina-svar...
Kolikor mi je uspelo prebrati naj bi do situacije prišlo zaradi tega, ker je avtonomna Republika Krim za zaščito zaprosila Rusijo /tam naj bi v veliki večini živeli Rusi.

Ker trenutno že nekaj časa nisem podrobneje spremljal novic, me je trenutno stanje (vsaj kot ga prikazujejo mediji) šokiralo.

Najbolje, da tisti, ki dogajanje poznate/spremljate napišete kaj več.
*************************************************************
  • zaklenilo: zee ()

_commandos_ ::

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Smrekar1 ::

MrStein je izjavil:

Hmm... Vodja ostrostrelcev prevzel odgovornost za vojno v Ukrajini

(druge teme so vse zaklenjene)


Ohoho. Sicer je bilo to vse že znano vnaprej, ampak je zdaj vsaj za vedno konec sprenevedanj.

Gre se za prikrito invazijo Ukrajine in okupacijo njihovih ozemelj. Nobene državljanske vojne ni in je nikoli ni bilo.

jype ::

Všeč mi je, kako strahotno narobe so zahodni mediji povzeli to novico iz Rusije.

Sicer ničesar pomembnega ne spremeni, ampak vseeno simptomatično za medije, ki veliko preveč radi napišejo vse tisto, kar njihovi bralci radi preberejo.

Smrekar1 ::

jype je izjavil:

Všeč mi je, kako strahotno narobe so zahodni mediji povzeli to novico iz Rusije.

Sicer ničesar pomembnega ne spremeni, ampak vseeno simptomatično za medije, ki veliko preveč radi napišejo vse tisto, kar njihovi bralci radi preberejo.


Kaj pa je res rekel? :)

jype ::

Smrekar1> Kaj pa je res rekel? :)

Da je on poklicni vojak in da je organiziral odpor proti fašistom. Isto kot vedno reče.

Matako ::

jype je izjavil:

Všeč mi je, kako strahotno narobe so zahodni mediji povzeli to novico iz Rusije.

Sicer ničesar pomembnega ne spremeni, ampak vseeno simptomatično za medije, ki veliko preveč radi napišejo vse tisto, kar njihovi bralci radi preberejo.


Naši bralci radi preberejo kakšen džajo je Putin.
/\/\.K.

Double_J ::

MrStein je izjavil:

Hmm... Vodja ostrostrelcev prevzel odgovornost za vojno v Ukrajini

(druge teme so vse zaklenjene)


Sprožili so vojno, ker je tip odletel iz oblasti...

Dve šivanki...

Loocas ::

jype je izjavil:

Smrekar1> Kaj pa je res rekel? :)
Da je on poklicni vojak in da je organiziral odpor proti fašistom. Isto kot vedno reče.


Tako kot v Srbski krajini na Hrvaškem leta 1990, a? Kakšnim fašistom neki.. proti ne-prorusko, temveč pro EU usmerjeni vladi.. proti takim se borijo Rusi v Ukrajini (Rusi iz Rusije, da ne bo pomote). Nazifašistov, ruskih namreč, je pa več v okupiranem delu Ukrajine, kot v preostalem delu Ukrajini ukrajinskih.
Matev - najslabši troll vseh časov

jype ::

Loocas> Tako kot v Srbski krajini na Hrvaškem leta 1990, a? Kakšnim fašistom neki.. proti ne-prorusko, temveč pro EU usmerjeni vladi.. proti takim se borijo Rusi v Ukrajini (Rusi iz Rusije, da ne bo pomote). Nazifašistov, ruskih namreč, je pa več v okupiranem delu Ukrajine, kot v preostalem delu Ukrajini ukrajinskih.

Težko rečem, ker me ni tam. Jaz sem samo napisal, kaj ta tip trdi in zakaj je interpretacija, na katero so vsi prozahodni mediji takoj planili, v znatni meri napačna.

Tistih dejstev, ki jih itak poznamo, to seveda ne spremeni, pa tudi sicer izjave enega človeka nikoli niso pretirano pomembne.

Matako ::

jype je izjavil:

Jaz sem samo napisal, kaj ta tip trdi in zakaj je interpretacija, na katero so vsi prozahodni mediji takoj planili, v znatni meri napačna.


Govorimo o članku v Dnevniku, ne v prozahodnem mediju.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Nahodni ::

Vprašanje: ali je EU odpravila carine na rabljene zadeve iz Ukrajine?

D3m ::

Matako je izjavil:

jype je izjavil:

Jaz sem samo napisal, kaj ta tip trdi in zakaj je interpretacija, na katero so vsi prozahodni mediji takoj planili, v znatni meri napačna.


Govorimo o članku v Dnevniku, ne v prozahodnem mediju.


Kateri je povzel od zahodnih medijev.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Smrekar1 ::

Močno relevantno.

http://www.delo.si/svet/evropa/nemcija-...

Tole bi Putiki močno zmanjšalo vzvode v Evropi.

Mikasa ::

To res, ampak Putin bo že našel način, da zagode evropski eminenci. brez skrbi.

vitac1 ::

Mikasa je izjavil:

To res, ampak Putin bo že našel način, da zagode evropski eminenci. brez skrbi.


Ja seveda. Putin je cel Chuck Noris. Izgleda, da njegov propagandni stroj pere glave tudi tukaj. In kaj bo naredil?

marjanmb ::

Končno našel temo kjer ni trolov ; SDS, VladarP .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marjanmb ()

jest10 ::

Blast from the past

D3m ::

Hello.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

Pa saj vi ste pravi ukromani!

Mr.B ::

Some 800 people are trapped underneath the Azot industrial zone in the besieged eastern city as Russia refuses to negotiate safe passage of fighters

No komentirajte, da vidim razgledanost komentatorjev.

vitac1 je izjavil:

Mikasa je izjavil:

To res, ampak Putin bo že našel način, da zagode evropski eminenci. brez skrbi.


Ja seveda. Putin je cel Chuck Noris. Izgleda, da njegov propagandni stroj pere glave tudi tukaj. In kaj bo naredil?

Članek 7. junij 2022
Despite the bans, Russian energy export revenue is forecast to increase
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

WizzardOfOZ ::

v bistvu se tukaj pokaže, da rusi vseeno vsaj malo gledajo na civiliste, ker bi jih lahko sesuli v prafaktorje in obstreljevali kompleks toliko časa, da ga kompletno zravnajo z zemljo.

medtem ko ukrajinski vojaki uporabljajo civiliste za živi ščit. rusi jih pa ne bodo spustili dokler se ne predajo. tehnika stara tisočletja, ki pa še vedno deluje. poleg tega to rusom prav pride, ker imajo ta živi ščit izgovor za njihove zločine.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

gozdar1 ::

Točno to počnejo, samo če je nekaj dobro utrjeno ni šans da to sesuješ tudi s težko altilerijo. Lep primer so bili nemški flak stolpi, ki jim do živega ni prišla niti altilerija največjih kalibrov.

In kam naj po tvoje civilisti pod točo granad gredo?

SmolWhale ::

Zaklep!!!!!!!

WizzardOfOZ ::

sej jih ukrajinski vojaki niti ne pustijo. enako kot se je to že dogajal.
pač izkoriščajo jih eni in drugi za svoje namene.
civilisti tukaj so samo kolateralna škoda. obojim se jebe za njih, samo izkoriščajo jih.

vojna je grda stvar in civilisti vedno nastradajo v vsaki vojni. zato mora biti naloga vsakega predsednika države, da vojno prepreči in ne spodbuja, če pa že imajo vojno pa vsaj poskrbet, da se ljudje lahko umaknejo iz mest, ki so najbolj na udaru. ampak to pa pomeni pogovore, dogovore,... ki pa jih tukaj vsi zavračajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

SmolWhale ::

Vojna je grda stvar.

Gregor P ::

A je treba zopet razložiti, kdo je naprej napadel koga, potem ko je podpisal, kje so meje?:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Yohan del Sud ::

Intervju z Ameriškim dobrovoljcem.

"Uh, we don't take prisoners. We wouldn't know what to do with them." :))


Speak the Truth
www.strancar.com

WizzardOfOZ ::

Gregor P je izjavil:

A je treba zopet razložiti, kdo je naprej napadel koga, potem ko je podpisal, kje so meje?:|

Očitno je tebi treba razložiti, da kljub temu, da te je nekdo napadel nebi smel uporabljat lastnih državljanov za živi ščit.

Oboji delajo svinjarije s civilisti. Isto pleme, isti vrač, samo 2 plemenska poglavarja se tepeta za prevlado. Zaslužijo si drug drugega.

Poleg tega ni bilo vprašanje, kdo je koga napadel, ampak kaj delajo eni in drugi s civilisti, ki so zabarikadirani v industrijskem kompleksu skupaj z ukrajinskimi vojaki.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

gozdar1 je izjavil:

Točno to počnejo, samo če je nekaj dobro utrjeno ni šans da to sesuješ tudi s težko altilerijo. Lep primer so bili nemški flak stolpi, ki jim do živega ni prišla niti altilerija največjih kalibrov.

In kam naj po tvoje civilisti pod točo granad gredo?

Včasih smo rekli predaja, tista bela zastava.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija čedalje bolj izolirana od interneta in elektronskih plačilnih storitev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
27141728 (9486) Mr.B
»

Zahodni tehnološki velikani obračajo hrbet Rusiji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NWO
21326591 (17240) jotunn2

Več podobnih tem