» »

Prodaja umetniške slike v tujino

Prodaja umetniške slike v tujino

Zoris ::

Na bolhi prodajam eno sliko (že kakšno leto) in dobim na mail naslednje sporočilo:

Hi,
I Just View Your ad on bolha.com now, and i will like to know if you still have the post for sell? and what's your last price for it.......
I will be waiting to hearing back from you.
Have a nice day.


Nakar jaz odgovorim in dobim, naslednje:

Hello Seller,
Thanks for your response. And Sorry for the Late reply, My Name Is Felicia Alfred, I'm From Sweden, But i'm Currently in Offshore, I will be happy to make immediate purchase of the item, but i will not be able to come over to your country for the purchase of the item, Because of the long distance and also due to the nature of my work, Note that you will not be responsible for shipping and handling, I will Hire My Shipping company pick up agent to to your country for the pick up of the item, After I have made the payment direct to your bank account through bank to bank transfer, Kindly provide me your name and full address, so i can forward it to my shipping company for them to calculate the cost of item and delivery to my address in Sweden, Below are the Information that i will need to make the payment as soon as possible.

Account Holder Name:
Account Number:
Bank Name:
IBAN:
Swift Code:
Occupation:
Address:
Total Cost:

I will be waiting to read back from you as soon as possible with your Address and your bank details so that i can make the payment on time....

Have a nice day.


Sedaj pa me zanima, kako bi se vi lotili prodaje....
Je kaj tvegano če ji posredujem podatke katere zahteva.

lp

Tilen ::

Ignoriraj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mihec87 ::

Potem boš moral njenemu agentu nakazati nekaj denarja da ti bo lahko on plačal oz nekaj v tem stilu..Mogoče boš celo moral poslat fotokopijo osebne ipd..

Furbo ::

Gre za nateg.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Metulj-1 ::

Pred takim nategom pred cca tremi meseci rešil prijateljico ki je že nakazala denar prek western uniona za kurirsko službo (okol 200 eur, ker baje v Arizono večjih transakcij ne moreš sprovest-je mislila plačat v dveh delih-cca 400 eur). Slučajno mi je isti dan pokazala nakazilo in sva preverla njene mejle, tko, da je na banki še lahko preklicala vse skupaj. Bil ponarejen email paypal pa cel kup enih indicev za nateg. Prodajala je pa železen a bakren kipec.
Sam stran od tega.

Invictus ::

Ne vem kaj vam še vedno ni jasno ob teh butastih mailih.

Če nekaj prodajate in kupec zahteva da mu vi nakažete nek denar? A se vam noben kliker ne vklopi?

Kupec nakazuje denar.

Sam take ponavadi zafrkavam do konca ... Vključno s policijo države iz katere me komunicira ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zoris ::

Hvala vam za odgovore.

Vice ::

Prodaj čim prej... Se ti splača.

korenje3 ::

da ti plača, rabi samo iban in swift code.
zakaj zahteva ostale podatke, mi ni znano.

lahko jo pa vprašaš, zakaj rabi ostale podatke...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Furbo ::

Ostale podatke pač kar zahteva, ker je folk pogosto tako debilen da jih napiše. Tako kot zaupajo svoja mail gesla vsaki dating stran in podobni navlaki..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Uros!no ::

Daj no daj.

Pošlje ti generični mail in se ob tem niti ne potrudi vstaviti nekaj spremenljiv ti pa še vseeno upaš na?

Noro.

Zoris ::

Sem ji odgovoril, da ji dam še dodatni popust, če mi plača preko MoneyBookersa ali BitCoin transakcije :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nigerijci še vedno harajo po bolhi

Oddelek: Loža
247193 (6118) sarma832
»

Pošiljanje paketa v Nigerijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8923662 (13547) St235
»

Cudni kupci iz turcije na bolha.com

Oddelek: Kaj kupiti
375928 (4361) St235
»

SE k850i

Oddelek: Mobilne tehnologije
51730 (1665) veliki_bos
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424823 (4176) razzor

Več podobnih tem