» »

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare

««
6 / 6
»
»»

Jst ::

Kako so smešni pri pisanju zgodbe. Na pogrebu bo valda prisoten oče, a v igri po pogrebu uleti z limuzino, samo zato, da izroči vizitko prijatelju od njegovega umrlega sina. Pogreb, na katerem zastavo prejme družina (tradicija pač). :// Oh my.

Pa kakšen aliasing je v tej igri. Zadnji AMDjevi driverji, optimizirani za ta špil, 7950, pa z nobenimi in-game nastavitvami ne moreš dovolj dobro omiliti nazobčanosti.

AI je pa... no, ni je. Temu v letu 2014 še skripta ne moreš reči... :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Machete ::

Res je. Če kdo še razmišlja o nabavi, NIKAR.
Špil je po moje vreden ca 20€ (kot nek mod ostalim 10 delom).
BO se igra veliko bolj tekoče, grafično pa je enak kot vse od MW2 naprej.
Lp

Tr0n ::

No ja, MP je kr soliden v AW, pa kljuci se dobijo ze za slabih 30 EUR. SP je pa tako v vseh CoD brezveze. :)

hojnikb ::

se obeta kak free vikend na steamu ?
#brezpodpisa

Tr0n ::

Dvomim, da ze tako hitro. :)

DarwiN ::

Špil je po moje vreden ca 20€

Sej trenutno stane 22€.. Ampak ni tolk vredna, glede na to, da je igra stara nekje 5 let. :)

Verjetno najdeš free2play igre, ki so boljše... Ali pa kak Insurgency, ki je ob izzidu stal neke 8€, trenutno pa slabih 5€, mora biti tudi občutno boljši:
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

Špil je po moje vreden ca 20€

Sej trenutno stane 22€.. Ampak ni tolk vredna, glede na to, da je igra stara nekje 5 let. :)

Verjetno najdeš free2play igre, ki so boljše... Ali pa kak Insurgency, ki je ob izzidu stal neke 8€, trenutno pa slabih 5€, mora biti tudi občutno boljši:



Trololololol ::

DarwiN je izjavil:

Špil je po moje vreden ca 20€

Sej trenutno stane 22€.. Ampak ni tolk vredna, glede na to, da je igra stara nekje 5 let. :)

Verjetno najdeš free2play igre, ki so boljše... Ali pa kak Insurgency, ki je ob izzidu stal neke 8€, trenutno pa slabih 5€, mora biti tudi občutno boljši:

No ja, je sicer še cenejši. Za ta denar lahko igrajo štirje to igro. Pravzaprav kar nekaj četveric.
https://www.humblebundle.com/

Je pa Insurgency kakšno ligo višje od igre iz OP. Cool factor namreč ni tako minljiv kot pri CoDu, kjer si navdušen, ko fentaš v prvo 3/4 igralcev. Morda še v drugo, tretjo, četrto, v peto je pa že preveč ponovljivo in ne vzbudi nobenega navdušenja.

Insurgency ima en fancy feature v sebi - In-game voice chat. Z dodatkom. V kolikor si v bližini nasprotnika slišiš njegov pogovor s soigralci. Tega se verjetno nikoli ne naveličaš :)

ETI3n ::

Ma CoD je en kup dreka, dejansko vse je copy paste, pa se malce nadgradili engine, kao da je spisan od nule.Dejansko se Activisonu jebe za pcjaski trg, samo da se molze vec dolarjev pri konzolasih.Kje so tisti dobri stari casi? Imel si svobodo, mod toolse, dedi support, skratka moznosti se in se.Raje vlozim evrice v dobre indie naslove, pa se vsega po malem

oo7 ::

Danes sem prebral opis igre v Slovenskem Jokerju>:D, ki pravi "Advanced Warfare je eden boljših Call of dutyev - v multiplayerju bržda najboljši doslej"
Sam se ne bi strinjal, da je ravno najboljši je pa dober.
ocena v jokerju 81.


Itak tukaj pa jamrajo večinoma tisti, ki sploh niso kupili igre in probali multiplayerja ali pa posebno tisti, ki pravijo, da so nazadnje igrali MW2 taki pa itak vse vedo več kot tisti, ki dejansko igrajo igro:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ETI3n ::

oo7 je izjavil:

Danes sem prebral opis igre v Slovenskem Jokerju>:D, ki pravi "Advanced Warfare je eden boljših Call of dutyev - v multiplayerju bržda najboljši doslej"
Sam se ne bi strinjal, da je ravno najboljši je pa dober.
ocena v jokerju 81.


Itak tukaj pa jamrajo večinoma tisti, ki sploh niso kupili igre in probali multiplayerja ali pa posebno tisti, ki pravijo, da so nazadnje igrali MW2 taki pa itak vse vedo več kot tisti, ki dejansko igrajo igro:P


Model, pa kdo hejta? Ka teb ni jasn? Le neka dejstva sm povedu, jbg se vidi da si ovca.V starih cajtih nismo rabl placevat micro dlcjev, od cs 1.3 pa vse do utja, ma milina.Ter, igre nisem probal, mar si ti vedezevalec? Khm, tip bere Jokerja...

oo7 ::

ETI3n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Danes sem prebral opis igre v Slovenskem Jokerju>:D, ki pravi "Advanced Warfare je eden boljših Call of dutyev - v multiplayerju bržda najboljši doslej"
Sam se ne bi strinjal, da je ravno najboljši je pa dober.
ocena v jokerju 81.


Itak tukaj pa jamrajo večinoma tisti, ki sploh niso kupili igre in probali multiplayerja ali pa posebno tisti, ki pravijo, da so nazadnje igrali MW2 taki pa itak vse vedo več kot tisti, ki dejansko igrajo igro:P


Model, pa kdo hejta? Ka teb ni jasn? Le neka dejstva sm povedu, jbg se vidi da si ovca.V starih cajtih nismo rabl placevat micro dlcjev, od cs 1.3 pa vse do utja, ma milina.Ter, igre nisem probal, mar si ti vedezevalec? Khm, tip bere Jokerja...



Nisem pisal tebi osebno razen če najdeš kje svoje ime.
Nikjer ne piše, da moraš kupit DLC jaz ga za COD nisem še nikoli.
In kaj je narobe s tem če berem Jokerja? Če si tolk sposoben ti naredi boljšo revijo pa bom bral tvojo sploh ni problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Machete ::

Pa ne spoili z ocenami in citati, ker eni nove številke še nismo dobili v roke.
Me pa čudi njihovo navdušenje, ker meni se zdi dokaj krep.
Od treyarcha so mi najljubše izdaje, čeprav so razlike med razvijalci majhne, niti nimajo prostih rok.

TOP ::

Ma kaj je možno tako nizka cena 25e.https://www.g2a.com/call-of-duty-advanc...

TOP ::

Sem narobe link očitno http://www.allkeyshop.com/blog/buy-call... sam tukaj je pač cena 24e in se mi zdi res poceni,to je mal čudno za COD,da takole hitro spuščajo ceno.

BorutK-73 ::

Pazi da ni season pass, ker to ni igra.

TOP ::

Vem ja sam kot vidim iz naslova nič ne piše da je.

Machete ::

Ali pa da rabiš ruski vpn in potem še registre poštimat za angleščino.
Sam po malce več igranja popravljam oceno multija v bolj pozitivno. Exo jump doda novo dimenziko igranja, ampak s tem so zgolj kopirali desetletja stare streljačine. Prijem je za cod dobrodošel ni pa topla voda. Tudi določeni killstreak awardi so zanimivi. Dobro je da lahko izbiraš igre brez exo skaknja, ampak seveda niso preveč obljudene. Zanimivo je izkusiti kako izgleda igranje fpsja z whjem (uav) :p Sp pa je po pričakovanjih generičen in tirni do maxa in pomoje ne bo navdušil malce naveličanih igralcev. Škoda seveda za neredek lag na račun matchmakinga in manjko nagibanja. Skratka korektno obrtniško a žal prevelik vsakoletni dejavu.

ETI3n ::

Machete je izjavil:

Ali pa da rabiš ruski vpn in potem še registre poštimat za angleščino.
Sam po malce več igranja popravljam oceno multija v bolj pozitivno. Exo jump doda novo dimenziko igranja, ampak s tem so zgolj kopirali desetletja stare streljačine. Prijem je za cod dobrodošel ni pa topla voda. Tudi določeni killstreak awardi so zanimivi. Dobro je da lahko izbiraš igre brez exo skaknja, ampak seveda niso preveč obljudene. Zanimivo je izkusiti kako izgleda igranje fpsja z whjem (uav) :p Sp pa je po pričakovanjih generičen in tirni do maxa in pomoje ne bo navdušil malce naveličanih igralcev. Škoda seveda za neredek lag na račun matchmakinga in manjko nagibanja. Skratka korektno obrtniško a žal prevelik vsakoletni dejavu.

Exo stajle smo imeli ze v UT, pravtako tudi v Crysisu, Halo, itd...Tako da se strinjam s tem kar si napisal.Le konzole resujejo coda, ker je totalno mrtvilo na #pcmasterracu :) V utju smo ganjal isdn stare linije, in smo vseen uzival (brez lag comp) ne pa da ni sposoben Activision vpeljat dedi supporta, shame and sad

Isotropic ::

manjko nagibanja.

srecen bodi.

DarwiN ::

M-Power, poglej, kaj se zgodi, ko se COD igralec spravi igrat Battlefield:


Ok, Elpresador je resda troll master, ampak se v posnetku kljub temu skriva dost resnice.. Long story short.. Igralec preizkusi igro, jih dobi pošteno po betici, nakar poišče izgovor (v tvojem primeru: BF je Bugfield) in se vrne igrat COD, kjer lahko ponovno pretepa 12-letnike kot za šalo in pri tem neizmerno uživa. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

gddr85 ::

:)):)) kje si pa tega najdu

DarwiN ::

Sem njegov subscriber že ene dve leti.. Tip je dnevna doza smeha, ko se mu posreči. :)

Da se vrnemo k CODu, poglej si to trollanje v elpresador slogu :)):


You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

loveJDM ::

Če je kdo zainterisiran ima kolega na steamu advanced warfare in ga proda za 20eur ker ima presla racunalnik za to igro,oz mu sploh ne dela...zraven je se cs go in rust na steam accu

TOP ::

Za 22e dobiš gor key.Jaz dem mal zaforo kupu tale COD to je prvi COD ki sem ga jaz kupu in moram reč,da me je prav navdušu,za tako na hitro eno igro vrč je super,ker drugače če že igram igram BF4 sam tam pa ne moreš igrat,kot COD ker drugače se zgodi kot tistemu tipu.

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Advanced Warfare - Exo Zombies Teaser Trailer




Official Call of Duty(R): Advanced Warfare - Exo Zombies Trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Advanced Warfare - Exo Zombies Havoc Trailer



Zgleda kar zanimivo:)

MStrix ::

Ali ima še kdo tako težavo: COD AW updaita ampak ne vleče nič dol in ko zaženem multipayer javi error

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MStrix ()

BorutK-73 ::

Preveri da ti firewall ne nagaja.

MStrix ::

Vse je ok, sem mogu celotno zadevo izbrisat in ponovno instalirat, #beda

PurplePapet ::

Mene zanima zakaj mi tale error pokaže:



Na game-debate mi pokaže da naj bi mel računalnik dovolj močan:



Imam pa DirectX 11:

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

edit
Vidim da imaš 4890.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

> Imam pa DirectX 11:

Ne, nimaš.
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

hojnikb je izjavil:

> Imam pa DirectX 11:

Ne, nimaš.

Ima, vsaj piše mu na directx poročilu.

op
Posodobi DirectX.

hojnikb ::

Nima, ker 4890 ne podpira directx11. Tisto kar vidiš je samo različica directx-a, ki je nameščen na kompu. Ne pa tudi, katero verzijo grafa podpira.

Rendering support
Direct3D Direct3D 10.1
Shader Model 4.1
OpenCL OpenCL 1.1 win8-win7-vista sp2 1.1 , xp sp3 1.0
OpenGL OpenGL 3.3
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

opeter ::

hojnikb ima prav. Poskusi igro zagnati v kakšni starejši DirectX varianti (če ta opcija obstaja).

EDIT: našel. Glej video





Tu pa je demonistracija, kako deluje na Geforce 8600M GT
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

PurplePapet ::

Zgleda da ne bo nič, še moja integrirana grafika ima DX11 ;((, tole bo treba prav kmal zamenat, se dobi kakšno spodobno grafično za 100eur (meni je dovolj če igram na medium settingih) ?

ShowDown ::

Failal si že s tem, da si sploh kupil AW za PC. Špil je tam bojda mrtev. Predvsem zaradi slabe optimizacije in ogromnega števila bugov. (ki so sedaj bojda v večini odpravljeni) Pa ne misli, da govorim neumnosti, ker mi je CoD pri srcu - AW in Ghosts za PC pa sta totalni fail. Zadnji dober CoD za PC je bil Black Ops 2. Še vedno pa ima največjo bazo igralcev na PC ravno stari dobri CoD 4.

Konzole so druga zgodba. Igram AW na XBox One in je dober špil, bugov ni, definitivno nekaj svežega v CoD seriji.

Naslednji CoD (black ops 3) bo dobro optimiziran za PC, tako da je vsaj to korak v pravo smer. Pa tudi drugače bo Black Ops 3 precejšnja prevetritev celotne CoD serije.

opeter ::

Recimo:

MSI RADEON R7 250 2GD3 OC, 2048 MB DDR5, HDMI, DVI V301-001R
http://funtech.si/si/vsi-oddelki/komp/g...

Za nekaj evrov več dobiš R7 250X:
http://funtech.si/si/vsi-oddelki/komp/g...

Meni so COD-i izpod rok Treyarcha v zadnjih letih vedno najboljši.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

Men je bil tudi zadnji res dober MP Black Ops2.
Black Ops 3 bomo pa videli kak bo čeprav so šli še bolj daleč v prihodnost kot pri adwanced warfare čeprav se je tudi že Black Ops 2 dogajal v prihodnosti.

hojnikb ::

opeter je izjavil:

Recimo:

MSI RADEON R7 250 2GD3 OC, 2048 MB DDR5, HDMI, DVI V301-001R
http://funtech.si/si/vsi-oddelki/komp/g...

Za nekaj evrov več dobiš R7 250X:
http://funtech.si/si/vsi-oddelki/komp/g...

Meni so COD-i izpod rok Treyarcha v zadnjih letih vedno najboljši.


Ne teh jajc kupovat... Nabavi rabljeno r9 270
#brezpodpisa

Machete ::

Včeraj sem hotel it malo AW mp. Neigralnih 20-40 fps s katerimikoli nastavitvami na 1920x1080 na gtx1080. Kašna ideja kje je fora?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Ste slišali da so odstranili spejsija iz kapanije in ga zamenjali s Hanksom? Me zanima če greš offline brez patcha, če še lahko končaš s spejsijem? PC norci. http://thehardtimes.net/harddrive/new-p...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Ah saj niso normalni :))

Machete ::

Špilam tole kampanijo, pa imam še vedno Kevina Spejsija.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

m0f0x ::

Wtf, sam sebi si odgovoril na 2 leti staro vprašanje? :))

Machete ::

Ja, ker sem mislil, da so patchali s cutscenami s Tomom Hanksom, pa vidim da ni tako. Ali so ali niso, ali je stvar regije? To me zanima, ker Tom Hanks ni bil poceni verjetno?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123983 (6875) D3m
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768383 (36148) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157331 (33149) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937304 (22946) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100027 (74856) Klemzz

Več podobnih tem