» »

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare

Jst ::

Finančno bo zagotovo uspešen špil. Kar se pa tiče ostalega, nas pa rit že tako boli, da o tem ne govorimo. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Machete ::

drvo je izjavil:

Ne bi počakali in videli ali bo ponovno polom ali jim mogoče uspe narediti spodobno igro, namesto kritiziranja še preden je viden prvi gameplay?

Ja. Še bolje da jo kar prednaročimo za 60 al pa raj 70€. Gotovo bo revolucionaren pristop h gamingu in next nextgen.

drvo ::

Glej, jaz sem igral samo cod 1,2 pa mw1. Od tega nazadnje mp v cod2. Tak da ravno nisem njihova ciljna skupina. In nisem nikjer govoril o kakšnih prednaročilih in nakupu ter grafiki in revolucionarnem gameplayu. Rekel sem samo, da pa mogoče presenetijo in da je brezveze v naprej kritizirat, dokler se ne vidi kaj več od skriptanih filmčkov.

sesobebo ::

oo7 je izjavil:

Ghost nima nov engine samo nadgrajen ta pa naj bi imel nov engine ampak to bomo pa še videli>:D


nov engine?

kr svecke prizigat, da se ne bodo sli dotikat net kode in input handlinga - zadnjih dveh resilnih bilk franshize (hvala id tech 3).

Jst ::

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Skyman ::

HighBane ::

Awsome!
CoD od Modern Warfare 2 do zdaj nisem imel preveč interesta igrat, samo to zgleda nujno za igrat, tudi če se bom samo šest ur slinil čez vso težko mehanizacijo.
Tudi "combat" zgleda, da ti dovoli veliko možnosti za pobijanje sovražnikov. "power jump", "dashing", "smart" granate,...

oo7 ::

Advanced Warfare - Behind the Scenes "Story" Video



Advanced Warfare - "Future Tech & Exoskeleton" Behind the Scenes Video




Advanced Warfare - "Sound Design" Behind the Scenes Video




Advanced Warfare - "Animation & Art Direction" Behind the Scenes Video

fireX88 ::

katero nakladanje... isto kot to:

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

fireX88 je izjavil:

katero nakladanje... isto kot to:



Vseeno bolje kot polomljeni Brokenfail 4:))

fireX88 ::

nevem če je kaj boljše, mislim, da je kar na isti rabni, totalni BULLSHIT - oboje!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Tole zgleda čist hudo8-)


Nad COD Ghost sem bil zelo razočaran ampak tole pa zgleda noro norooooooooooooooo:)

11.8.2104 bodo pa pokazali multiplayer>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Berserker ::

Tole izgleda porazno. Preveč je futuristično. Kaj bi dal, da bi se vrnili v ww2.

oo7 ::

Call of Duty: Advanced Warfare multiplayer live stream >:D

http://www.ign.com/videos/2014/08/11/ig...

Pa, da vidmo kakšen je novi Multiplayer:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Jst ::

Heh, sem ravno hotel linkati nov trailer, pa me je Dua'L prehitel za 10 min.

Zvesti COD igralci, ki kupite vsako novo verzijo, vas sprašujem, kako se vam zdi.

Meni se zdijo manevri, ki jih omogoča exoskeleton, zelo čudni na pogled. Kako pa bo v dejanskem špilu, bomo pa videli. Recimo v Crysis 1 (in potem v 2 in 3), sem čisto instiktivno uporabljal nanosuit.

Kar se tiče grafike: a ta trailer laufa na xbox 360? Meni se zdi švoh vseskupaj... (Z Ghosts so me zelo razočarali, tako, kar se zgodbe tiče, kot z grafiko in multiplayerjem.)

To "instanco" razvija Sledgehammer Games, ki je njihova prva COD igra. Kako se bo izšlo, je težko karkoli napovedati. Finančno bo zagotovo uspešnica.

Kaj pa mislite vi?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Heh, sem ravno hotel linkati nov trailer, pa me je Dua'L prehitel za 10 min.

Zvesti COD igralci, ki kupite vsako novo verzijo, vas sprašujem, kako se vam zdi.

Meni se zdijo manevri, ki jih omogoča exoskeleton, zelo čudni na pogled. Kako pa bo v dejanskem špilu, bomo pa videli. Recimo v Crysis 1 (in potem v 2 in 3), sem čisto instiktivno uporabljal nanosuit.

Kar se tiče grafike: a ta trailer laufa na xbox 360? Meni se zdi švoh vseskupaj... (Z Ghosts so me zelo razočarali, tako, kar se zgodbe tiče, kot z grafiko in multiplayerjem.)

To "instanco" razvija Sledgehammer Games, ki je njihova prva COD igra. Kako se bo izšlo, je težko karkoli napovedati. Finančno bo zagotovo uspešnica.

Kaj pa mislite vi?



Jaz sem zvesti igralec COD iger tako, da imam že prednaročeno:)) in singleplayer se mi zdi super Multiplayer bo treba pa prvo sprobat tudi pri Ghost je zgledal dober pa se je na koncu izkazal za velik polom.
Če je že neki težki Sci-Fi se mi zdijo exoskeletoni dober dodatek in zgledajo super kako jih bo pa uporabljati bo treba pa prvo sprobat.
Grafika v tem trailerju se tudi meni zdi nekam slaba v trailerjih za singleplayer je videti boljša.
No ja upam, da jim bo uspelo narediti dobro igro kot novincem. Kar se pa tiče prodaje pa si upam trditi, da bo spet najbolj prodajana FPS igra tako kot zadnjih 6 ali 7 COD iger.

DarwiN ::

Cloaking..:) Malo že spominja na Crysisa.. Crysisa s 7 let starim grafičnim pogonom, that is..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Call Of Duty Advanced Warfare Gameplay Singleplayer 1080p HD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

sesobebo ::

NocnaShada ::

O, lej! Col ov Djuti 152!

MasterTade ::

Kar ne moreš verjet kaj je cod postal po 11 letih :'(

Isotropic ::

men pa nova cod (v prihodnosti) in battlefield nista lih vsec

oo7 ::




To mi je všeč, da boš lahko predno boš šel b boj sprobal orožje>:D

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Advanced Warfare - Power Changes Everything Trailer

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Advanced Warfare Gameplay Launch Trailer


Komaj čakam na tole:) upam, da bo Multiplayer tako dober kot v Black ops 2 in ne takap olomija kot v ghost drugače pa kampanija zgleda zakon:D

bluefish ::

Z vsem tem skakanjem bo CoD kmalu postal Quake. Grafika glede na ostale igre že deluje zastarelo.

barocco ::

Tole je ena velka žalost.
Bil fan cod do MW2 MP,bil zadnji ki sem ga igral.
SP kampanje naslednjih ,sem samo stestiral in razen "zgodbe" nič napredka..

Ne vem kam tole pele kot je bluefish dejal zastarelo in neki na silo spacano.
Zaenkrat ne glede na vse ni boljšega špila, vsaj zame kot je B4 ne glede na vse kritike.
Ne vem no ,Mi ni run and gun neki skačem brez timskega duha.
SP bom sprobu z travnika,nabavu pa niti pod razno.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

oo7 ::

Ko je bil star engine ni bilo dobro zdaj, ko je nov engine spet ni dobro prej ni bilo nič novega ni bilo dobro zdaj je prihodnost in vse na novo spet ni dobro:))
Važno, da bo gameply dober to največ šteje kaj pomaga Batllefield 4 odlična grafika če je še vedno v alfa stanju8-)

Kar se pa tiče skakanja je pa Titanfall zaradi tega neverjetno zabaven tako, da to je samo plus seveda je pa vprašanje če bo tudi tako z COD AW.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oemdzi ::

Kar se mene tiče je po cod1 in cod2 šlo samo še navzdol (predvsem MP). Sem sicer probal igrati vsaj SP, čeprav mi je multiplayer glavna stvar in bi bil vesel (oz ni me morda prepričalo), če bi vsaj enkrat ne po cca 2 tednih ven v prodajo prišli že prvi heki, kot da jih izdelajo kar izdelovalci igre osebno , kot "sidejob". Originale sem pa imel 1,2 in 4, za ostale novejše pa mi je bilo škoda denarja, pa tudi časa... Že za štirko je bil to stran vržen denar...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

gddr85 ::

Nov engine, misliš boljša grafika? Glede na yt posnetke mi deluje enak engine že od mw1 :P

Isotropic ::

kot da bi gledal unreal tournament s tem skakanjem.

oo7 ::

oemdzi je izjavil:

Kar se mene tiče je po cod1 in cod2 šlo samo še navzdol (predvsem MP). Sem sicer probal igrati vsaj SP, čeprav mi je multiplayer glavna stvar in bi bil vesel (oz ni me morda prepričalo), če bi vsaj enkrat ne po cca 2 tednih ven v prodajo prišli že prvi heki, kot da jih izdelajo kar izdelovalci igre osebno , kot "sidejob". Originale sem pa imel 1,2 in 4, za ostale novejše pa mi je bilo škoda denarja, pa tudi časa... Že za štirko je bil to stran vržen denar...


Men je pa ravno COD 4 Modern Warfare daleč najboljši COD singleplayer kot tudi Multiplayer.

Isotropic je izjavil:

kot da bi gledal unreal tournament s tem skakanjem.


Unreal Tournament je zakon;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

galu ::

Čuden čas so si izbrali s tem "prodorom" v arena-shooterje, glede na to, da so pred nekaj meseci napovedali UT4.
Tako to gre.

oo7 ::

galu je izjavil:

Čuden čas so si izbrali s tem "prodorom" v arena-shooterje, glede na to, da so pred nekaj meseci napovedali UT4.


No ja igro delajo že skoraj 3 leta takrat tudi še o Titanfallu ni bilo kaj slišati pa tudi mislim, da takrat tudi še ni bilo nič o UT4 ali se motim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Seba22 ::

Prvi cod ki ga nebom kupil pa mi je žal da to ni bil že ghosts ker tole zgleda bolje kot ghost definitivno ampak vseeno ne kupim tega raje počakam na treyarch da vidimo kaj bojo spacali skup drugo leto,ker black ops 2 multiplayer je bil zelo dober in 100x bolši od polomije ghosts.Za moje pojme še samo treyarch zna skup spravit dober COD multiplayer.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

fireX88 ::

Pozen si ti... Par codov prepozen
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Seba22 je izjavil:

Prvi cod ki ga nebom kupil pa mi je žal da to ni bil že ghosts ker tole zgleda bolje kot ghost definitivno ampak vseeno ne kupim tega raje počakam na treyarch da vidimo kaj bojo spacali skup drugo leto,ker black ops 2 multiplayer je bil zelo dober in 100x bolši od polomije ghosts.Za moje pojme še samo treyarch zna skup spravit dober COD multiplayer.



Tudi men je Ghost totalna polomija daleč najslabši COD igral sem ga vse skupaj 10 ur in mi je žal, da sem ga kupil. Upam, da Infinity ward ne bo nadaljeval z Ghost 2 bi raje videl, da naredijo Modern Warfare 4, ker MW3 mi je bila zakon igra sem imel več kot 300ur mulitplayerja.

Tudi Black Ops 2 mi je bila odlična igra imam tudi že čez 300 ur preigranin na multipalyerju. Treyarch bo po vsej verjetnosti drugo leto naredil World at War 2 če pa ne pa po vsej verjetnosti Black Ops 3.

Advanced warfare pa delajo zdaj čisto novi izvajalci Sledge Hammer in kar sem videl zaenkrat mi je zelo všeč tako, da jo bom definitivno probal in upam, da bo tako dobra kot MW3 ali BO2 in ne tak poden kot Ghosts.

Margecan ::

Ja jaz sem se ustavil pri mw3
trenutno pa igram še samo cod4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Margecan ()

Seba22 ::

fireX88 je izjavil:

Pozen si ti... Par codov prepozen


Ma ne glih za moje pojme hehe,drugače MW3 in ghost sta polomija samo za v koš...drugače pa MW2 zmaga po celi črti ja jbg takiga špila nebomo več dobli od COD serije to se je treba sprijaznit ni kaj vsi ostali deli pa so za preigrat in za zapravit par ur na njihovem multiplayerju ampak jas sem itak šel na bf4 ko so ghost ven prišli in bom še kr en cajt tam ostal vidim...aja pa black ops 3 kot si zgoraj napisal nebo to so že rekli pri treyarch da je konec z black ops serijo lahko pa da si premislijo nikoli neveš.Glede Sledge Hammer nimam dobriga občutka ker so bli že polek ko se je delal sfejlan MW3 je pa res da so bli te še bol pod vplivom razpadlega infinity warda.No bomo vidli drugo leto kaj treyarch ustvarja ane
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

kriko07 ::

Bolš kot novi COD je igrati EURO truck simulator...žalostno vendar resnično.

Isotropic ::

a SP pa kdo špila?

Jarno ::

Zgleda, da so se SP kar potrudili. Če bi dali za 39€ ne bi bil konc sveta.

oo7 ::

Isotropic je izjavil:

a SP pa kdo špila?


Jaz vedno prvo SP preigram potem grem pa na MP.

MStrix ::

Js Cod-a nisem igral že 5 let, ker je bil preprosto za nič. Ampak tega se pa prov veselim. Gameplay pa itq ni več kar je bil velja tudi za BF4

BraneAnalŸ ::

Jaz sem začel z Cod4 in potem igral vse od takrat naprej. BO1, BO2, MW3, COD:G so me vsi razočarali ob release-u. Ampak, ko so jih malo porihtali, so mi bli vsi kul. Nedvomno zna biti isto tudi pri AW. Ni pa nujno :))
Prednaročil že marca. Če bi kdo rad sestavljal team/clan, se priporočam.

Trololololol ::

Razširijo gibanje s tem skakanjem in ga omejijo z nevidnimi zidi...

Isotropic ::

BorutK-73 ::

Za PS3 in Xbox360 so že na travniku.

oo7 ::

Evo še live trailer8-)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124269 (7161) D3m
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768816 (36581) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157785 (33603) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937569 (23211) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100566 (75395) Klemzz

Več podobnih tem