» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
61 / 62
»»

gddr85 ::

2dark je izjavil:

Ganon je izjavil:

gddr85 je izjavil:

edino če misliš na zanič cam verzije :P


To je mislil. Res upam, da nihče tukaj ni tako obupan.


Ko bo prišla 4 K verzija, bo kvaliteta poskočila? Z ostrino pride tudi kvaliteta? SI to želel povedat. Potem pa imajo vsi ti filmi prneizko ostrino. BI jih morali snemat v 16 k verziji

jah potem pa lepo prosim link do torenta, da ga še jaz danes pogledam, ampak močno dvomim, da je to direkt stream download (dl) roba oz. zajem (rip). Upam, da ne trdiš, da je stvar posneta s telefonom/kamero v kinu enako release fajlu. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

Ganon ::

2dark je izjavil:

Ko bo prišla 4 K verzija, bo kvaliteta poskočila? Z ostrino pride tudi kvaliteta? SI to želel povedat. Potem pa imajo vsi ti filmi prneizko ostrino. BI jih morali snemat v 16 k verziji.


To, kako dober je, bom presodil, ko ga bom gledal. In v nobenem primeru ne bom gledal zmazka, ne sovražim se. Če berem tuje forume in kritike, film pohvalijo.

Naj poslušam tebe, ki ti je vse, razen dvojke, zanič?

gddr85 je izjavil:

2dark je izjavil:

Ganon je izjavil:

gddr85 je izjavil:

edino če misliš na zanič cam verzije :P


To je mislil. Res upam, da nihče tukaj ni tako obupan.


Ko bo prišla 4 K verzija, bo kvaliteta poskočila? Z ostrino pride tudi kvaliteta? SI to želel povedat. Potem pa imajo vsi ti filmi prneizko ostrino. BI jih morali snemat v 16 k verziji

jah potem pa lepo prosim link do torenta, da ga še jaz danes pogledam, ampak močno dvomim, da je to direkt stream download (dl) roba oz. zajem (rip). Upam, da ne trdiš, da je stvar posneta s telefonom/kamero v kinu enako release fajlu. ;)


Želel je povedati, da bo film, zanj osebno, še vedno zanič, če je s kamero sneman v kinu, ali pa je na blu-rayu v 4K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

... Disney >:D


Romulus je prvi Alien film odkar je Dizni prevzel franšizo če se ne motim.

spenstar ::

Vceraj sem ga pogledal. Naredili so kolaz 4 Alien filmov, nezanimivi igralci, izjema je bil android Andy. Film je dolgocasen, ceneni efekti. Najbolj me je pa motil britanski naglas. Brezveze v glavnem.
SPENSTAR--builder

LeQuack ::

Mato989 je izjavil:

Kar jaz kot fan Alien 1 in Aliens (2ka) ne morem verjet je kako jim je uspelo dobesedno zjebat in iz neke dobre Sci-fi horror action narediti dobesedno CLUSTERFUCK vsega kar v alien vesolju obstaja....

Dobesedno WTF je vse skupaj res... nimane repa ne gleave niti nobene SMISELNE enoznačne razlage skratka to je verjetno največji zajeb vseh IPjev (ta večjih) kar jih poznam...


Ne verjamem. Vsi mainstream reviewi pravijo da je super. Zihr si hejter.
Quack !

oo7 ::

spenstar je izjavil:

Vceraj sem ga pogledal. Naredili so kolaz 4 Alien filmov, nezanimivi igralci, izjema je bil android Andy. Film je dolgocasen, ceneni efekti. Najbolj me je pa motil britanski naglas. Brezveze v glavnem.



Boljši ali slabši kot Alien 3 in 4 ali Zaveza in Prometej ?

2dark ::

gddr85 je izjavil:


jah potem pa lepo prosim link do torenta, da ga še jaz danes pogledam, ampak močno dvomim, da je to direkt stream download (dl) roba oz. zajem (rip). Upam, da ne trdiš, da je stvar posneta s telefonom/kamero v kinu enako release fajlu. ;)


V 4K verziji ne bo film nič boljši.

oo7 je izjavil:

spenstar je izjavil:

Vceraj sem ga pogledal. Naredili so kolaz 4 Alien filmov, nezanimivi igralci, izjema je bil android Andy. Film je dolgocasen, ceneni efekti. Najbolj me je pa motil britanski naglas. Brezveze v glavnem.



Boljši ali slabši kot Alien 3 in 4 ali Zaveza in Prometej ?


Najslabši je.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

oo7 ::



Fede Alvarez režiser filma Alien Romulus pravi, da bi bil pripravljen posneti film Alien vs Predator 3. Posnel bi ga v sodelovanju s režiserjem Dan Trachtenberg kateri je posnel zadnji film Predator s naslovom Prey.

"Maybe it's something I have to co-direct with my buddy Dan [Trachtenberg]," Alvarez said. "Maybe we should do like [Quentin] Tarantino and Robert Rodriguez did with [From] Dusk Till Dawn. I'll direct a half, and he'll direct another half."

Predsednik11 ::

Zelo dober Alien film čeprav pusti z več vprašanji kot pa poda odgovorov. Ampak to je značilo za te filme.

c3p0 ::

Presenetilo me je, da teens niso šli v brezvezno kregarijo med sabo, film ni slab. Če bi izpustili še tipičnega bullyja, bi bilo boljše. Vsi glavni liki razen androida precej forgettable. CGI OK.

Seveda pa daleč od prvih dveh delov. 7/10

globoko grlo ::

Mogoče eno nevmesno vprašanje, kje se pa to pogleda, če ti ni glih za v kino it? Sem videl, da folk s kamero, tako navadno kamero, snema pa na net daje, sam tist je slabš kt 160p. Vglavnem kje to gledate?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Ganon ::

Počakaš na dan, ko bo dodan pretočni storitvi oz. bo v prodaji blu-ray. Zmazke imaš pa trenutno na travniku.

Kayzon ::

Je kdo bral o temu da je cameron hotel posnet nov alien film z glavno vlogo ripley ,kako na zemlji lovi aliena in naj bi se dogajalo v cyberpunk okolju tako kot bladerunner?!!

GrimReaper3 ::

160p pa ni CAM, slika je kar OK, bolj je problem zvok. Willovi cami na TL so zame vsi gledljivi, on ne daje gor sranja.
Jaz sem gledal CAM-e že 2009, tisto je bilo pa sranje od slike. Pa že takrat je bilo veliko TS in R5. Zdaj imaš itak že ene 5 let 4K kamere.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Evo pa sem še jaz pogledal. Po 5 letih v kinu :))

Mi je bil kar dober recimo Aliens, Alien, Prometej in potem Romulus...

Kayzon ::

Jst sm si spoilal cel film na drugem forumu kjer so celo slike "aliena" ki jih lovi in dizajn zgleda res neumno haha;((

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

ja

le konec mi ni bil všeč (le kaj jim je tega treba bilo)
mogoče so želeli povezat na Prometheus
tisto bi jaz najraje izrezal, zato tudi nižja ocena 7,5/10
priporočam :P



Men je bil pa konec všeč, ker ne ignorirajo Prometeja :) upam, da nadaljujejo v tej smeri.

Tudi meni je bil Andy najboljši lik. Edino Rook tam se je videlo, da so malo šparali ?

oo7 ::

Koliko časa se še ne bo pisalo o spoilerjih ? Ali tisti kateri niso še gledali naj ne berejo teme ? :)

delavec44 ::

oo7 je izjavil:

Evo pa sem še jaz pogledal. Po 5 letih v kinu :))

Mi je bil kar dober recimo Aliens, Alien, Prometej in potem Romulus...


Samo da si šel tega gledat, Deadpoola pa ne. Greh :D

Gregor P ::

Jaz sem naredil obratno :-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Evo pa sem še jaz pogledal. Po 5 letih v kinu :))

Mi je bil kar dober recimo Aliens, Alien, Prometej in potem Romulus...


Samo da si šel tega gledat, Deadpoola pa ne. Greh :D


Ja saj sem na začetku leta rekel, da edina dva filma kagtera bi gledal v kinu letos sta Alien in Deadpool. No ja imam še čas, da grem pogledat še Deadpool-a.

2dark ::

Nič. film bo očitno zelo uspešen, saj je trenutno pri zaslužku 108 milijonov USD, kar mi sicer ni jasno zakaj, ker gre za najslabši film izmed vseh.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kayzon ::

Se kdo meni da od aliena 2 sami alieni ne predstavljajo nobene groznje? Z vsakim filmom jih je lazje in lazje ubiti..pa tole s crnim goojem je nekak skvazil celo podobo samih xenomorphov,enginerji pa podobnr pizdarije je mal tko.. :|

oo7 ::

2dark je izjavil:

Nič. film bo očitno zelo uspešen, saj je trenutno pri zaslužku 108 milijonov USD, kar mi sicer ni jasno zakaj, ker gre za najslabši film izmed vseh.


Kaj te je pa v filmu tako zmotilo, da ti je tako slab ? Ti je celo slabši kot AvPja ?

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Se kdo meni da od aliena 2 sami alieni ne predstavljajo nobene groznje? Z vsakim filmom jih je lazje in lazje ubiti..pa tole s crnim goojem je nekak skvazil celo podobo samih xenomorphov,enginerji pa podobnr pizdarije je mal tko.. :|


Ponavadi Xenomorfi predstavljajo največjo groćnjo, ko so sami Alien 1 in Alien 3. Aliens in Alien 4 so že bolj akcijski.
Tole s črnim goo so govorili, da tega ne bo več , da bodo ignorirali Prometej in Zavezo ampak me veseli, da niso.
Black goo mi je bolj zanimiv koncept kot pa kraljica.

oo7 ::

Kratek teaser za TV serijo Alien Earth 8-)



Slaba kvaliteta, ker je nekdo snemal s kamero.

Sarkozy ::

"I can't lie about your chances, but you have my sympathies."8-)

Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sarkozy ()

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

Nič. film bo očitno zelo uspešen, saj je trenutno pri zaslužku 108 milijonov USD, kar mi sicer ni jasno zakaj, ker gre za najslabši film izmed vseh.


Kaj te je pa v filmu tako zmotilo, da ti je tako slab ? Ti je celo slabši kot AvPja ?


Zakaj bi mi moral biti dober. tega filma se nobeden ne bo spomnil, ko pade ven iz kinodvoran. Tudi Pet noči pri Frediju je bil kr neki, pa je na blagajni dobro zaslužil.

Romulusa dam v isto kanto za smeti kot AvP 2.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Mato989 ::

Problem je da filmi od Alien serije nimajo nobene logike in smisla... najslabši IP kar se razvitosti tiče in koherence pa tako super premisej e postavljen z Alien in Aliens... pa so uspeli vse zagonit da me sploh več ne mika gledat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

Film moraš jemat kot neko epizodo nekaj ljudi, v velikem vesolju. Ni nobene ogromne misije zadaj in fundinga. Le precej nesrečni luzerji. Lahko bi bil odličen film, pa je "le" dober.

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

Nič. film bo očitno zelo uspešen, saj je trenutno pri zaslužku 108 milijonov USD, kar mi sicer ni jasno zakaj, ker gre za najslabši film izmed vseh.


Kaj te je pa v filmu tako zmotilo, da ti je tako slab ? Ti je celo slabši kot AvPja ?


Zakaj bi mi moral biti dober. tega filma se nobeden ne bo spomnil, ko pade ven iz kinodvoran. Tudi Pet noči pri Frediju je bil kr neki, pa je na blagajni dobro zaslužil.

Romulusa dam v isto kanto za smeti kot AvP 2.


Nikjer nisem napisal, da bi ti moral biti dober. Ah saj nima veze.

oo7 ::

c3p0 je izjavil:

Film moraš jemat kot neko epizodo nekaj ljudi, v velikem vesolju. Ni nobene ogromne misije zadaj in fundinga. Le precej nesrečni luzerji. Lahko bi bil odličen film, pa je "le" dober.


Ja ogromna misija bi bila če bi se odločili, da posnamejo kaj se je dogajalo pred najstniki na postaji Renaissance.

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

Problem je da filmi od Alien serije nimajo nobene logike in smisla... najslabši IP kar se razvitosti tiče in koherence pa tako super premisej e postavljen z Alien in Aliens... pa so uspeli vse zagonit da me sploh več ne mika gledat.


Alien in Aliens sta daleč najboljša filma v seriji ampak skupnega nimata prav veliko razen Elen Ripley.
Npr Ridley Scott ne mara filma Aliens sploh pa ne Xeno kraljice.
Zdaj je cela zmešnjava v nekaterih filmih imaš kraljico v nekaterih black goo.

Mato989 ::

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Problem je da filmi od Alien serije nimajo nobene logike in smisla... najslabši IP kar se razvitosti tiče in koherence pa tako super premisej e postavljen z Alien in Aliens... pa so uspeli vse zagonit da me sploh več ne mika gledat.


Alien in Aliens sta daleč najboljša filma v seriji ampak skupnega nimata prav veliko razen Elen Ripley.
Npr Ridley Scott ne mara filma Aliens sploh pa ne Xeno kraljice.
Zdaj je cela zmešnjava v nekaterih filmih imaš kraljico v nekaterih black goo.


Ja res je da nimata skupaj prav veliko razen Ripley... ampak bistvo je da sta pripravila nek setting na katerem bi se lahko gradilo in dopolnjevalo zgodbo... namesto tega smo šli v neko mineštro nelogičnih filmov ki doprinesejo k sami premise praktično več vprašanj kot odgovorov še manj logike in koherentnega pripovedovanja samega Ipja in Sveta v katerega so nas poslali...

Kaj točno je Alien 3 doprinesel k zgodbi Alien Sveta? En velik K... brezvezna grozljivka, nevredna ponovnega ogleda... Prometej je sicer kot film bil soliden ampak spet WTF... po koncu Prometeja ti je jasno manj in ne več o Aliens kot prej... skratka kr nekaj.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kalibri ::

Ti bi očitno rad zelo preproste stvari brez velikih vprašanj in z ne preveč razmišljanja.

V bistvu mora biti dobro, če tebi ni všeč. Če tudi Američanom ni všeč, potem je sploh dobro.

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Problem je da filmi od Alien serije nimajo nobene logike in smisla... najslabši IP kar se razvitosti tiče in koherence pa tako super premisej e postavljen z Alien in Aliens... pa so uspeli vse zagonit da me sploh več ne mika gledat.


Alien in Aliens sta daleč najboljša filma v seriji ampak skupnega nimata prav veliko razen Elen Ripley.
Npr Ridley Scott ne mara filma Aliens sploh pa ne Xeno kraljice.
Zdaj je cela zmešnjava v nekaterih filmih imaš kraljico v nekaterih black goo.


Ja res je da nimata skupaj prav veliko razen Ripley... ampak bistvo je da sta pripravila nek setting na katerem bi se lahko gradilo in dopolnjevalo zgodbo... namesto tega smo šli v neko mineštro nelogičnih filmov ki doprinesejo k sami premise praktično več vprašanj kot odgovorov še manj logike in koherentnega pripovedovanja samega Ipja in Sveta v katerega so nas poslali...

Kaj točno je Alien 3 doprinesel k zgodbi Alien Sveta? En velik K... brezvezna grozljivka, nevredna ponovnega ogleda... Prometej je sicer kot film bil soliden ampak spet WTF... po koncu Prometeja ti je jasno manj in ne več o Aliens kot prej... skratka kr nekaj.



Če bi gradili naprej potem bi morali graditi naprej od Prometeja in Zavez tam so odprli veliko zanimivih stvari in veliko stvari je bilo nerešenih.
Alien in Aliens pa sta imela dober zaključek.

Gregor P ::

Pa saj ta ideja, da so xenomorphi v bistvu vesoljsko biološko orožje "gone wrong" sploh ni slaba.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Pa saj ta ideja, da so xenomorphi v bistvu vesoljsko biološko orožje "gone wrong" sploh ni slaba.


Se strinjamm.
Saj black goo je iz Xenomorf DNA. Inžinirji so v Prometeju že poznali xenomorfe saj so jih imeli tam na stenah kot neke freske.

oo7 ::

Alien Romulus bi sprva predvajali na streaming televiziji in ne v kinodvoranah.



Alien: Romulus was initially planned for Hulu due to pandemic restrictions but ended up as a blockbuster hit in theaters.
Director Fede Álvarez confirms the original budget remained the same for the theatrical release, leading to a high-quality production.
The decision to release Alien: Romulus in theaters paid off, as it became a box office success.

Mato989 ::

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Problem je da filmi od Alien serije nimajo nobene logike in smisla... najslabši IP kar se razvitosti tiče in koherence pa tako super premisej e postavljen z Alien in Aliens... pa so uspeli vse zagonit da me sploh več ne mika gledat.


Alien in Aliens sta daleč najboljša filma v seriji ampak skupnega nimata prav veliko razen Elen Ripley.
Npr Ridley Scott ne mara filma Aliens sploh pa ne Xeno kraljice.
Zdaj je cela zmešnjava v nekaterih filmih imaš kraljico v nekaterih black goo.


Ja res je da nimata skupaj prav veliko razen Ripley... ampak bistvo je da sta pripravila nek setting na katerem bi se lahko gradilo in dopolnjevalo zgodbo... namesto tega smo šli v neko mineštro nelogičnih filmov ki doprinesejo k sami premise praktično več vprašanj kot odgovorov še manj logike in koherentnega pripovedovanja samega Ipja in Sveta v katerega so nas poslali...

Kaj točno je Alien 3 doprinesel k zgodbi Alien Sveta? En velik K... brezvezna grozljivka, nevredna ponovnega ogleda... Prometej je sicer kot film bil soliden ampak spet WTF... po koncu Prometeja ti je jasno manj in ne več o Aliens kot prej... skratka kr nekaj.



Če bi gradili naprej potem bi morali graditi naprej od Prometeja in Zavez tam so odprli veliko zanimivih stvari in veliko stvari je bilo nerešenih.
Alien in Aliens pa sta imela dober zaključek.



Seveda, Prometej je bil interesanten ampak spet odprl na tone vprašanj... kot film je bil pa zelo slab... enako kot naslednji... tale hoja okrog brez varnosti brez orožja, skratka totaln fail.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

delavec44 ::

Jaz bi si želel nekaj podobnega Aliens. Pa 4ka mi je bil tudi kul.

oo7 ::

Mato989 je izjavil:




Seveda, Prometej je bil interesanten ampak spet odprl na tone vprašanj... kot film je bil pa zelo slab... enako kot naslednji... tale hoja okrog brez varnosti brez orožja, skratka totaln fail.


Je pa odprl zelo zanimiva vprašanja na katera upam, da v prihodnosti še odgovorijo.

Hoja brez orožja v Romulus ?

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Jaz bi si želel nekaj podobnega Aliens. Pa 4ka mi je bil tudi kul.


Me malo čudi, da niso že posneli kakšen film podoben Aliens. Se bolj držijo formule s prvega filma razen Prometej in Zaveza, ki sta šla v malo drugo smer.

Gregor P ::

Pa saj že imamo Aliense, ne rabimo zdaj nujno še ene iste streljačine, ampak morda kaj bolj inteligentnega.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

Torej streljačina je dovolj ena, inteligentnih, ki odpirajo več vprašanj kot jih zapirajo, rabiš pa 10? Bi si upal trditi, da dober scenarist in režiser lahko to dvoje združi v enem filmu.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Kombinacije se ne branim :-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Jaz bi rad, da naredijo en film kateri so dogaja na domačem planetu inžinerjev :)

Han ::

Jaz bi pa rad, da bi znal pravilno pisati in uporabljati izraz INŽENIR. ;((

yayo ::

oo7 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Jaz bi si želel nekaj podobnega Aliens. Pa 4ka mi je bil tudi kul.


Me malo čudi, da niso že posneli kakšen film podoben Aliens. Se bolj držijo formule s prvega filma razen Prometej in Zaveza, ki sta šla v malo drugo smer.

Prometej in Zaveza sta bila faliment zaradi katerega ni bil nikoli posnet tretji del katerega je Ridley planiral. Faliment pa sta bila, ker je s štorijo o inženirjir Ridley ubil vso mistiko in skrivnost Alienov. In dodal enega dolgočasnega sfilozofiranega androida kot vzrok cele kolobocije. Vse je zbanaliziral. Ko si v prvem Alienu videl velikanskega okamenelega Gigerjevega "space jockeya", pilota, ti je prižgalo domišljijo. Ko je predstavil "inženirje" v gumasti prostetiki je bilo kot, da bi epski erekciji sledila mlohava impotenca. 8-)

Kayzon ::

oo7 je izjavil:

Jaz bi rad, da naredijo en film kateri so dogaja na domačem planetu inžinerjev :)


Se koga moti kako so prikazani kot zelo napredena rasa potem pa po sequelu prometeja prikazejo planet in zgledajo kot neki vascani iz srednjega veka?
««
61 / 62
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1221219830 (7448) EwokPredator
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254372 (1801) oo7
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6616773 (7109) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9216040 (9656) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396503 (5868) vostok_1

Več podobnih tem