» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
2 / 57
»»

RejZoR ::

Nikec3 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Uf. Meni je bil aliens top. Da to tlačiš med transformerje je žaljivo. Ker karakterji v Aliens so praktično popolni. Za razliko od transformerjev, kjer so plehki.

Med celotnim ogledom sem imel to v glavi, pa sem še vedno videl samo samovšečne, nadležne vojake.


Sej to je bil ves point. Zajebani marinci, mi bomo razfukal vse kar leze in gre, ko pa so prišli na planet pa so od njih ostala samo še črevca. Kar je bilo samo nazorno pokazano kako bad ass so alieni.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

[D]emon ::

RejZoR je izjavil:

Zajebani marinci, mi bomo razfukal vse kar leze in gre, ko pa so prišli na planet pa so od njih ostala samo še črevca.


Right, right. Somebody said "alien" she thought they said "illegal alien" and signed up!


:))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

MrStein ::

+ vietnam
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sarkozy ::

Prometej 2: tokrat z več Fassbenderji

link_RTVSLO

link_SCIFIED

 on March 4th, 2016

on March 4th, 2016

Ils sont fous ces Slovenes!

oo7 ::

RtvSlo
Za scenarij za nadaljevanje Prometeja, ki še nima dokončnega naslova, je zadolžen Michael Green (Zelena svetilka)

Kje so našli tega, za scenarij8-O8-O zdaj me pa že skrbi. Green Lanthern je polom od filma tudi druge stvari od njega niso nič posebnega. Niso mogli dobit nobenega boljšega?

http://www.imdb.com/name/nm0338169/?ref...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

FlyingBee ::

z Green Lanthern je precej težje zažigat kot s Alien predhodnikom

garamond ::

Poldi112 je izjavil:

[...] Ker karakterji v Aliens so praktično popolni. Za razliko od transformerjev, kjer so plehki.
V Transformerjih je že po naravi veliko karakterjev plehkih ... (iz pleha) :-)

vostok_1 ::

This is going to be awesome...as in awesomely terrible. No, morda pa me bo res 2ka prepričala kaka gnojna jama je nastala iz tega prometeja.

Gregor P ::

oo7 je izjavil:

Kje so našli tega, za scenarij8-O8-O
Kakor sem opazil se tam kar tako nekdo izmed vodilnih v studiu poslovno (brezčustveno) odloči, kdo bo bil scenarist; običajno izberejo nekoga, ki že ima kakšen film za seboj in nima nobene zveze, ali si sploh želi napisati scenarij za specifičen film, ali ga sploh zanima žanr, ki so mu ga dodelili ipd. večkrat se tudi zgodi, da nek "novinec" napiše odličen scenarij nakar studio preda delo dobremu staremu "izkušenemu" scenaristu, ki lahko zadevo popolnoma uniči, ampak to nobenega ne zanima:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

FlyingBee ::

kaj bi bil Nolan brez Memento? ne vemo, tako da kar naj poskušajo, lahko naletijo na res dobrega novinca

oo7 ::

The Swiss artist and designer of Ridley Scott's Alien, H. R. Giger, has died aged 74,
http://www.bbc.com/news/entertainment-a...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Sem pričakoval, da bo Prometheus 2 nadaljevanje prvega dela :|



'Prometheus 2? to Introduce 'Fresher' Alien Monster; Script is Finished

In an interview with The Australian (via Scified), Scott confirmed that the Prometheus 2 script is finished. The filmmaker didn't offer any details as far as when the film will hit theaters, but he did discuss the alien species fans can expect. The filmmaker teased that this new approach would be "getting away from gods and dragons" ("gods" referring to the Engineers, "dragons" referring to the Xenomorphs, it would seem).


Here's what else Scott had to say:
"[The original Alien was] the definitive dragon and he's a mother. The alien's real which is why it's probably one of the scariest monsters in film history. So with Prometheus 2, what I'm trying to do is reintroduce a fresher form of alien in the third act."


Scott's words confirm previous reports that the Alien franchise's signature xenomorphs won't appear in the film, despite the filmmaker's admission that the creature featured in the final moments of Prometheus bears a strong resemblance to that classic villain. His comment about steering clear of "gods and dragons" does seem to contradict both the predictions of star Noomi Rapace as well as the religious and philosophical themes at the heart of the first film.


One also has to wonder if such a "fresh" direction is a wise way to go with the sequel, considering that a large part of the appeal of Prometheus was based on its perceived ties to the Alien franchise. Scott seems intent on leaving that part of the story behind and forging ahead with the characters established in the first film. It'll be interesting to see if fans come out in droves for the sequel after its predecessor's mixed reception (and the promise of a xenomorph-free experience).


http://screenrant.com/prometheus-2-sequ...


Kaj mislite?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

PrihajaNodi ::

Torej brez inzinirjev in xenomorfov. Scenarist bi moral biti oseba od District9. Ali pa od gilma Signal. Bo dobra reklama a bedn film, ker smo pricakovali da bodo v dvojki stvari pojasnene.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Fail in 3, 2, 1....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Sarkozy ::

oo7 je izjavil:

The filmmaker teased that this new approach would be "getting away from gods and dragons" ("gods" referring to the Engineers, "dragons" referring to the Xenomorphs, it would seem).


RS je samo namignil da se bo oddaljil od prvega dela, torej ne bo Xenomorpha, ampak bo ustvaril povsem novo pošast:
"He has confirmed there would be a new Alien, one that would be different to those seen in Prometheus and Alien and thus Xeno DNA related. The new one would be very different."

kar pa se tiče inžinirjev, je samo omenil, da ne bo več namigoval na enačbo Engineers = Gods, ampak bo inžinirje predstavil v povsem drugi luči, kot zlo:
"going away from Gods... Ridley is refereeing to we will not be covering the connections to Engineers and Ancient Mankind’s interpretations of Gods..."

link

torej, še vedno bodo alieni+inžinirji
in seveda še več Davidov ;)
Ils sont fous ces Slovenes!

FlyingBee ::

Titani in bogovi mogoče
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

MrStein ::

Kaki zanimiv alien bi bil kul, samo verjetno ni kompatibilno z holivudovim "weapons&explosions", err... I mean "big weapons & big explosions"
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

oo7 je izjavil:

The filmmaker teased that this new approach would be "getting away from gods and dragons" ("gods" referring to the Engineers, "dragons" referring to the Xenomorphs, it would seem).


RS je samo namignil da se bo oddaljil od prvega dela, torej ne bo Xenomorpha, ampak bo ustvaril povsem novo pošast:
"He has confirmed there would be a new Alien, one that would be different to those seen in Prometheus and Alien and thus Xeno DNA related. The new one would be very different."

kar pa se tiče inžinirjev, je samo omenil, da ne bo več namigoval na enačbo Engineers = Gods, ampak bo inžinirje predstavil v povsem drugi luči, kot zlo:
"going away from Gods... Ridley is refereeing to we will not be covering the connections to Engineers and Ancient Mankind’s interpretations of Gods..."

link

torej, še vedno bodo alieni+inžinirji
in seveda še več Davidov ;)



Tudi to se sliši dobro komaj čakam:)

Sem pa komaj čakal na nadaljevanje ravno zaradi konca prvega dela, ker bi bilo zelo zanimivo videti, kako gresta David in dohtarca Shaw s tistega planeta na planet inžinerjev>:D

WarpedGone ::

Sem pa komaj čakal na nadaljevanje ravno zaradi konca prvega dela, ker bi bilo zelo zanimivo videti, kako gresta David in dohtarca Shaw s tistega planeta na planet inžinerjev

Ta ideja je že bla ponucana... Bad Taste - ending
Zbogom in hvala za vse ribe

oo7 ::

WarpedGone je izjavil:

Sem pa komaj čakal na nadaljevanje ravno zaradi konca prvega dela, ker bi bilo zelo zanimivo videti, kako gresta David in dohtarca Shaw s tistega planeta na planet inžinerjev

Ta ideja je že bla ponucana... Bad Taste - ending


Nisem še gledal tega filma sem pa pogledal zdaj konec in zgleda kot en nagravžrn film:P
In režiser je Peter Jackson:O

WarpedGone ::

Ja, šoker :)
Zbogom in hvala za vse ribe

driver_x ::

Šoker? Meni se zdi bolj parodija. Je zelo dober. Po Bad Tastu je Jackson posnel še Braindead, kjer nastopijo zombiji in je še bolj krvav od predhodnika.

oo7 ::

Prometheus 2 Begins Filming in January!

http://www.scified.com/site/prometheusm...

oo7 ::

Ridley Scott plans three more Prometheus films before linking to Alien :D

Scott said "the whole point" of Prometheus was "to explain the how and why of the creation of the Alien itself". He added: "I always thought of the Alien as kind of a piece of bacterial warfare. I always thought that that original ship, which I call the Croissant, was a battleship, holding these biomechanoid creatures that were all about destruction."

Prometheus (2012)
Prometheus 2 (2017)
Prometheus 3 (2019)
Prometheus 4 (2021)

Prometheus 2 will arrive first on our screens. The sequel is set to debut in 2017, so if the final two movies arrive in 2019 and 2021 (based on a reasonable gap of two years between films), Scott would be at least 83 by the time the saga is finally complete.

http://www.theguardian.com/film/2015/se...

Nikec3 ::

Če še bo Scott živ. :D
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Sarkozy ::

Clint jih ima 85 :D
Ils sont fous ces Slovenes!

vostok_1 ::

Super Scott. Vse lepo in prav. Ampak boli me duša, da je testikularni kancerogen Prometheus, uvod v Alien franšizo.

oo7 ::

Men je bil prvi Prometheus dober tako, da naj Scott samo snema Prometheus filme dokler je še pri močeh:)

Sarkozy ::

hehe
Prometheus 2 bo verjetno najbolj pričakovan film leta 2017 ;)
Ils sont fous ces Slovenes!

Bellzmet ::

vostok_1 je izjavil:

Super Scott. Vse lepo in prav. Ampak boli me duša, da je testikularni kancerogen Prometheus, uvod v Alien franšizo.


Kot napisno. Prometheus je samo uvod v Alien. Alien je pa real deal:)

P.S. me veseli, da bo še toliko nadaljevanj Prometheusa. Ampak Alien je pa vseeno legenda.

[D]emon ::

Me ne gane, boljsi mi je bil dokumentarec o Prometheusu kot pa sam film, tako da nimam pricakovanj za nadaljevanja.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Nikec3 ::

Alien je legendaren, ampak meni izrecno samo prvi del. V bistvu mi je Prometheus kar 2. najboljši del v "franšizi", če lahko temu tako rečem.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gregor P ::

Meni je bil tudi drugi del všeč, ker sem hotel imeti "streljačino" in množico alienov, torej nekaj čisto nasprotno od prvega dela; ampak to bolj tako za zabavo, ne za duhovno hrano8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrStein ::

Prva dva sta kul, ostali pa bolj kot neka "pogreta juha".
PS: Je še kdo opazil da je Aliens 4 skoraj enaka zgodba kot Critters 4 ? :D
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

oo7 ::

Uradni naslov za ta film naj bi bil Alien: Paradise Lost.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt2316204/?re...

opeter ::

Torej ne bo več Prometej? :|
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Kot kaže se zdaj film imenuje Alien: Covenant : http://www.imdb.com/title/tt2316204/?re...

vostok_1 ::

Meh.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Meh.


Zakaj?

vostok_1 ::

Res ne vem, kaj bi se moralo zgodit, da bi po prvem delu sploh še resno jemal to skropucalo od filma.
Še naslov je tak...klišejski.

"Nex time on prometheus 2, guy sticks dick into blender, thinking it's a alien penis enlargment machine!"

oo7 ::

Alien: Paradise Lost. Now 20th Century Fox has confirmed the film will be subtitled "Covenant" and that it will be released in theaters on October 6, 2017



Ridley Scott returns to the universe he created in ALIEN with ALIEN: COVENANT, the second chapter in a prequel trilogy that began with PROMETHEUS -- and connects directly to Scott's 1979 seminal work of science fiction. Bound for a remote planet on the far side of the galaxy, the crew of the colony ship Covenant discovers what they think is an uncharted paradise, but is actually a dark, dangerous world -- whose sole inhabitant is the "synthetic" David (Michael Fassbender), survivor of the doomed Prometheus expedition.

Hmmm kje je pa Elizabeth Shaw?

Sarkozy ::

 8.okt 2017

8.okt 2017

Ils sont fous ces Slovenes!

Sarkozy ::

po moje je Shaw mrtva, preživi le robot
tega najde posadka Covenanta in ga sestavi skupaj
seveda jim David ne izda skrivnosti
verjetno se bo pojavil nov lik, nova bejba 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

          ::

Sarkozy je izjavil:

po moje je Shaw mrtva, preživi le robot
tega najde posadka Covenanta in ga sestavi skupaj
seveda jim David ne izda skrivnosti
verjetno se bo pojavil nov lik, nova bejba 8-)


Škoda bi bilo če bi bla Swaw mrtva ker je igralka za popizdit dobra baba.

Runnagain ::

Shaw šparajo za naslednji film...ki bo nadaljevanje njenega odleta z ladjo nekam drugam :)!

sulaco ::

A ni bilo v prvem delu Prometeja govora o tem, da je na ladji več Davidov in "Theronk" (ki naj bi bila tudi android) ?
Torej je povsem možno, da je David1 odletel z Shaw-ovo=Prometej2; tale Alien5-David je pa pač sintetik No2

vostok_1 ::

Dobr...Davidu se človeštvo zameri, razvije xenomorphe in nato se začne Alien 1. kthxbye


But no, ideja ni slaba, sam imam že tako uničene brbončice od prvega obroka....

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

 8.okt 2017

8.okt 2017



Šele konec leta 2017 :O sem upal, da bo vsaj v začetku leta 2017.

[D]emon ::

IMHO je bila Noomi Rapace edin redeeming quality Prometheusa. Ti ze nekaj pove ko je "making of" dokumentarec daljsi in bolj gledljiv od samega filma.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

arnecan1 ::

[D]emon je izjavil:

IMHO je bila Noomi Rapace edin redeeming quality Prometheusa. Ti ze nekaj pove ko je "making of" dokumentarec daljsi in bolj gledljiv od samega filma.

No, no. Ne pretiravat. Tudi, če ti film ni bil všeč, je potrebno ohraniti kritično distanco. Film je samo od kino vstopnic zasluzil več kot 400 mio.
««
2 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254047 (1476) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219208557 (47223) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615664 (6000) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214535 (8151) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396045 (5410) vostok_1

Več podobnih tem