» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
43 / 57
»»

imagodei ::

A še vedno mrcvarite Prometeja? Face it, Ridleya je načela demenca - pred četrt stoletja se pod tak film ne bi podpisal nikoli.
- Hoc est qui sumus -

ziga1990 ::

Samo Prometheus je imel po mojem mnenju odlično sceno kjer vsaj en od karakterjev ima malo možganov in ukrepa prav v filmu Osmi potnik jim to ni uspelo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:


Ma kakšen črv, zadeva izgleda kot alien kobra, to bi ju moralo totalno prestrašiti.



Ja saj to mi je bila najbolj butasta stvar v Prometeju.

ziga1990 je izjavil:

Samo Prometheus je imel po mojem mnenju odlično sceno kjer vsaj en od karakterjev ima malo možganov in ukrepa prav v filmu Osmi potnik jim to ni uspelo


Dr Shaw ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ziga1990 ::

Vickers
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

oo7 ::

ziga1990 je izjavil:

Vickers


Jo je pa povozil krof :)
Bi bilo zanimivo če je ne bi povozil krof. Rešilna kapsula ima za 2 leti zalog ampak ob izstrelitivi je bila kar uničena + tista hobotnica.
Na koncu če je ne bi povozil krof bi lahko Vickersova odšla z Elizabeth in Davidom potem pa bi znalo biti drugače vse skupaj >:D

ziga1990 ::

se strinjam.

scena na katero sem mislil je ko je en član okužen v Osmem potniku je Ripley proti temu, da ga spustijo na ladjo a ga vseno spustijo tu ga pa Vicker zažge
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

oo7 ::

ziga1990 je izjavil:

se strinjam.

scena na katero sem mislil je ko je en član okužen v Osmem potniku je Ripley proti temu, da ga spustijo na ladjo a ga vseno spustijo tu ga pa Vicker zažge


Ja tam je edina razmišljala trezno.

djabi ::

yayo je izjavil:

ih, mularija nima pojma...


Ampak Carpenter se je vsaj držal podlage, v primerjavi s tem filmom iz 50-ih.
Glede Covenanta pa: meni je bil gledljiv. In ga bom ob priliki še pogledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

oo7 ::

Covenant je imel dokaj nizek budget za tak kaliber filma in malo Cgi-ja kar je zelo pohvalno.

FlyingBee ::

Eh, to je še najmanjši problem. Sigurno je najstnikom in mlajšim čist ok.

oo7 ::

Leto 2019 je tu upam, da nas ne bodo pustili predolgo čakati z novicami kaj sledi v Alien franšizi :D

arnecan1 ::

Filmu Prometheus manjka naknadna izdaja filma, oz. directors cut: Prometheus (2012 film) @ Wikipedia

Na ta način bi film izgledal precej bolj logično. Med drugim so na ta način zelo poboljšali Scottov film Nebeško kraljestvo. Na žalost Ridley s starčevsko trmo vztraja, da je to dokončen izdelek. Ponavadi je drugače, studio vztraja pri prvotnem izdelku, kateri gre direktno v kino, režiser pa po par letih z dovoljenjem studia lansira na Blue Ray svojo verzijo filma.

vostok_1 ::

Tiste dodatne scene sem pogledal naknadno. Sicer ne naredijo filma dobrega, ampak popravijo grenek okus.

Več kot očitno Ridleyju odmirajo nevroni v zaskrbljujočem številu.
Trdit, da je half-assed različica....director's cut, ključne scene pa izvzete...

...to zmore razumet le M-Power.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Ridkey ima kot direktir napovedane 4 filme - Gladiator 2 , Alien: Awakening , Queen & Country in Battle of Britain. Ampak ročnih datumiv ni tako, da je kar zaposlen ne glede na leta. Kot producent pa ima več kot 10 naslovov v izdelavi.

djabi ::

Upam, da bo iz Gladiatorja ratala trilogija, preden bo starček preminil.

vostok_1 ::

Saj ne da sem škodoželen, ampak boljše, da kar premine še preden pri katerikoli od teh zgornjih vn.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

opeter ::

vostok_1 je izjavil:

1951 verzija je malo bolj možganska, namreč malo več social commentary je vključenega. 1982 pa bolj akcijska.


Res je. Ampak v verziji iz 50-ih "zadevi" ogenj ne more do živega. To je malo mimo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Ja pa The thing z 1951 zgleda kot Frankenstein

FlyingBee ::

Verzija iz 1982 je vrhunec te zvrsti, kasneje so le še efekte izboljševali pa ne vedno na najboljši način.

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:

Verzija iz 1982 je vrhunec te zvrsti, kasneje so le še efekte izboljševali pa ne vedno na najboljši način.


Cgi iz 2011 se ne more primetjati z praktičnimi efekti z 1982.

yayo ::

oo7 je izjavil:

Ja pa The thing z 1951 zgleda kot Frankenstein



 Drugače je to James Arness

Drugače je to James Arness

imagodei ::

oo7 je izjavil:

Ridkey ima kot direktir napovedane 4 filme - Gladiator 2 , Alien: Awakening , Queen & Country in Battle of Britain. Ampak ročnih datumiv ni tako, da je kar zaposlen ne glede na leta. Kot producent pa ima več kot 10 naslovov v izdelavi.

Ridley v zadnjem času daje od sebe take zmazke, da bi mu nekdo moral povedat, da je čas, da se upokoji. Tko kot Bonotu, da je čas, da se neha smešit na koncertih s petjem.
- Hoc est qui sumus -

Gregor P ::

.... dokler nese denar oz. gredo ljudje še vedno na koncerte >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

imagodei je izjavil:


Ridley v zadnjem času daje od sebe take zmazke, da bi mu nekdo moral povedat, da je čas, da se upokoji. Tko kot Bonotu, da je čas, da se neha smešit na koncertih s petjem.


Zadnje čase recimo od leta 2010 kot režiser.

Robin Hood (2010) je bil čisto dober film
Prometej (2012) dober SCI-FI film, ki je ponudil nekaj novega v Alien univezi
The Counsellor (2013) nisem gledal
Exodus: Gods and Kings (2014) eden slabših njegovih filmov
Marsovec (2015) Ta mi je bil dober
Alien: Covenant (2017) dober čeprav ni bil tako dober kot Prometej
All the Money in the World (2017) nisem še uspel pogledati



Kar se pa tiče Bono-ta se pa popolnoma strinjam z tabo + za mene je skupina U2 najbolj precenjena skupina vseh časov. Vse njihove pesmi so eno in isto cviljenje v prazen nič.

Mato989 ::

Robin Hood (2010) je bil čisto dober film


Kar slab film... dejansko je neverjetno, da niso uspeli skreirat enega dobrega Robin Hood filma po Kevinu Costnerju... sicer je 2010 varianta v smislu atmosfere in temačnosti mi všečna pa je vse ostalo bedarija...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Predators Engineers & Aliens - COMPLETE Timeline

oo7 ::

Ker se še ne ve točno za kaj se gre bom prilimal kar v tej temi.

Na uradnem Alien Twitter računu se nekaj dogaja :) ?

Daughter. Rebel. Hero. Her story deserves to be told...
#Whois #AmandaRipley #ReadPlayWatch #Daughter #Rebel #Hero

https://twitter.com/AlienAnthology/stat...


Amando Ripley hčerko Riplijeve smo lahko spoznal v igri Alien Isolation. Mogoče pa je to teaser za novo igro Alien (nova igra) ali pa celo TV serijo Alien (Tv serija) ?

Kmalu v letu 2019 so začeli z napovedanimi teaserji :) letos Alien praznuje okroglih 40 let .

imagodei ::

oo7 je izjavil:

Zadnje čase recimo od leta 2010 kot režiser.

Robin Hood (2010) je bil čisto dober film
Prometej (2012) dober SCI-FI film, ki je ponudil nekaj novega v Alien univezi
The Counsellor (2013) nisem gledal
Exodus: Gods and Kings (2014) eden slabših njegovih filmov
Marsovec (2015) Ta mi je bil dober
Alien: Covenant (2017) dober čeprav ni bil tako dober kot Prometej
All the Money in the World (2017) nisem še uspel pogledati


Ljubi jezus... Nisem gledal vseh naštetih, ampak ocene na Metacriticu se kar strinjajo z mano (številke predstavljajo Metascore na levi in User score na desni strani slasha):
- Robin Hood: 53 / 6.2
- Prometej: 64 / N/A
- The Counselor: 48 / 5.7
- Exodus: Gods and Kings: 52 / 4.8
- The Martian: 80 / 8.0
- Alien: Covenant: 65 / 5.8
- All the Money in the World: 72 / 6.3

Z izjemo Marsovca ni enega filma, pod katerega se je podpisal, da bi v zadnjem desetletju dosegel visoko oceno pri kritikih IN pri gledalcih (visoka = 80 / 8.0, ajde, vsaj 75 / 7.5).

Ocene za te filme na Rotten Tomatoes so podobno porazne, presenetljivo malce odstopa le Prometej. Kakor koli, od režiserja, ki je režiral filme kot so Blade Runner, Alien, Thelma and Louise, pa npr. Gladiatorja in Kingdom of Heaven, ki so ju kritiki sicer ocenili slabše, so ju pa zato visoko ocenili gledalci - od takega režiserja bi pričakoval precej več kot tole žalost, ki jo od sebe daje zadnje čase.

Sicer njegova kvaliteta niha že celo kariero, ampak v zadnjem desetletju pa zgleda jaha na valu neuspeha.

oo7 je izjavil:

Kar se pa tiče Bono-ta se pa popolnoma strinjam z tabo + za mene je skupina U2 najbolj precenjena skupina vseh časov. Vse njihove pesmi so eno in isto cviljenje v prazen nič.

V bistvu se tudi glede Bonota / U2 ne strinjava. U2 je čist kulturna skupina, ima kar nekaj dobrih komadov z vsebino, ki gredo bistveno dlje od marsičesa, kar se dandanašnji vrti po radiu, praktično nikoli se niso posluževali poceni trikov za "nabiranje točk" pri poslušalcih (npr. seksi pomanjkljivo oblečene bejbe v videospotih). Praktično vsak njihov komad ima neko sporočilo, besedilo, ki ga je vredno vsaj poslušat, če že ne probat razumet. Pač, muzka za kanček bolj zahtevno občinstvo kot pa muzka od Lady Gaga. Al pa muzka od Marjana Smodeta ali Fredija Milerja.

Pa nikakor ne mislim, da so U2 nek glasbeni vrhunec, na koncu so še vedno neka pop skupina. Ampak... Najbolj precenjena skupina vseh časov? Vse njihove pesmi eno in isto cviljenje v prazen nič? V bistvu se, sodeč po tvojem filmskem okusu, ne bi smel čuditi niti glasbenemu...

Moja kritika Bonota leti na njegove očitno pešajoče vokalne sposobnosti. V studiu se da marsikaj prikriti in popraviti, magari ponavljati - na odru v živo pa pač ne gre. Dogaja se mu, da mu glas "zbezlja" in na odru fuša; lani je v Nemčiji sredi koncerta ostal brez glasu in so koncert prekinili... OK, mogoče je problem samo v pretiravanju in bi pri svojih letih človek moral glasilke malo odpočiti. Vseen ni več 20 let star.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Pač. M-Power.

Tističen' fanboy alien franšize. Če bi se mu serviralo xenomorfovo govno na pladnju, bi ga jedel kot kaviar.
Ker je slučajno naneslo, da je Ridley skrbel za kamere v originalu...sedaj "he can do no wrong".

Ne vem sicer koliko nižje od Zaveze se da it, ampak če se bo šlo, bo naš adorable M-Power zagotovo odpru novo temo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

imagodei je izjavil:


Pa nikakor ne mislim, da so U2 nek glasbeni vrhunec, na koncu so še vedno neka pop skupina. Ampak... Najbolj precenjena skupina vseh časov? Vse njihove pesmi eno in isto cviljenje v prazen nič? V bistvu se, sodeč po tvojem filmskem okusu, ne bi smel čuditi niti glasbenemu...



Men osebno so najbolj precenjena skupina vseh časov. Bono je pa eden najbolj antipatičnih ljudi kar jih je.
Glede filmskega okusa pa spet vsak ima svojega. Men sta bila Prometej in Zaveza čisto dobra filma, ki ju bom gledal večkrat nista mi pa najboljša.

Recimo mojih top 10 z glave.

The Good, the Bad and the Ugly (1966)
Alien (1979)
Raiders of the Lost Ark (1981)
The Thing (1982)
The Terminator (1984)
Die Hard (1988)
Braveheart (1995)
The Matrix (1999)
Fight Club (1999)
The Dark Knight (2008)


Sigurno je še kakšen zgoraj, ki bi ga lahko zamenjal ampak na hitro top 10.


No še ti povej svojih 10 >:D

Vazelin ::

Raiders of the Lost Ark. Zanimivo, ker ga imam na listi za ponovljen ogled za danes zvečer:D Definitivno najboljši Indy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

imagodei ::

oo7 je izjavil:

imagodei je izjavil:


Pa nikakor ne mislim, da so U2 nek glasbeni vrhunec, na koncu so še vedno neka pop skupina. Ampak... Najbolj precenjena skupina vseh časov? Vse njihove pesmi eno in isto cviljenje v prazen nič? V bistvu se, sodeč po tvojem filmskem okusu, ne bi smel čuditi niti glasbenemu...



Men osebno so najbolj precenjena skupina vseh časov.

Če bi govorili o čemer koli drugem (proizvodu, storitvi) in bi jaz izjavil, da se mi proizvod X zdi ful precenjen, bi me Slo-tech občestvo hitro popravilo, da precenjenih stvari ni in da na koncu trg postavlja ceno. Ne glede na vse je to skupina, ki je skupaj že preko 40 let in še kar koncertira in še vedno jim uspe izdat album, ki pride na vrh lestvic.

oo7 je izjavil:

Bono je pa eden najbolj antipatičnih ljudi kar jih je.

To zna bit kar problem, kar se tiče objektivnega ocenjevanja, ja.

oo7 je izjavil:

No še ti povej svojih 10 >:D

Joj, bi se pa moral fejst poglobit. Nimam ravno izdelanega seznama in ne nosim ga s sabo v denarnici. Zagotovo bi gor prevladovale drame.

Zna bit, da bi se na seznamu znašel film La Vita e Bella. Pa Shichinin no Samurai. Lawrence of Arabia.

Mogoče še (brez posebnega reda): The Thin Red Line, Saving private Ryan, The Hours, Magnolia, Boys don't Cry, To Kill a Mockingbird (čeprav tukaj potem že delam krivico knjižni predlogi), Pan's Labyrinth, Grave of the fireflies (Hotaru no haka) ...

Kandidatov je ogromno, ampak kot rečeno, jih ne rangiram in seznama ne nosim s sabo v žepu. Vsekakor bi se visoko uvrstili tudi The Godfather, The Dark Knight, The Matrix, Fight Club, American History X... Skratka preveč, da bi našteval, razvrščenih pa nimam takole podrobno, kot bi ti želel.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

oo7 ::

Ne bi pa imel nič proti če bi enkrat Bono zaigral v filmu Alien in bil žrtev xenomorfa >:D Ampak dovolj o Bonotu.

No tega sem tudi jaz pozabil Reševanje vojaka Ryana. Labirint od Del torota je tudi zelo dober ima Guilermo dobro domišlijo.

Nisi pa naštel niti enega Sci-Fi filma ?

oo7 ::

Nov teaser je zunaj za Alien

40 years ago, the Nostromo disappeared In 2019, Amanda Ripley will uncover the secrets



Na koncu piše Amanda Ripley
READ . PLAY . WATCH :D

Kar lahko pomeni nova knjiga, nova igra in nov film ali TV serija :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

To je nek fan made trailer.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

To je nek fan made trailer.


Ni je kar pravi : https://twitter.com/AlienAnthology/stat...

imagodei ::

oo7 je izjavil:

Nisi pa naštel niti enega Sci-Fi filma ?

Tkole z vrha glave se očitno ne spomnim nobenega, ki bi me vrgel na rit. Napisal sem sicer Matrico, se pa strinjam, da je to bolj Fi kot pa Sci-Fi.

Predlagaj kakšnega, mogoče se bom spomnil, da je res presežek. ;)

Alien, recimo, je res kulten film, a ga na personal top 10 listo verjetno ne bi tlačil... Tudi original trilogija Star Wars ima pri meni status kultnih filmov, ampak "kultni film" v mojem besednjaku ni sinonim s Top 10. Prej je to pri meni sinonim s filmom, ki izstopa (lahko zaradi plejade razlogov, vizualnih efektov, nepozabne zgodbe, atmosfere, filmske tehnike, prelamlja s tradicijo, itd. itn.), ni pa nujno vrhunski (umetniški?) dosežek... Originalni Star Wars recimo ni nič drugega kot vesoljska kavbojka, a je bila trilogija v času, ko je prišla na filmska platna, res Wow - zato so pač kultna. Objektivno gledano pa se mi niti približno ne zdi top šit izdelek, ki bi mi še leta dolgo ostal pri srcu.

S tega stališča sta tudi (original) Matrica (vizualni efekti) in Avatar (vizualni efekti - 3D tehnika) kultna filma. S tem da bi Matrico nemara še postavil na osebno top 10 (raje na top 20) listo, Avatar bi se pa stežka uvrstil na top 50 listo, ker je zgodba povsem prežvečena.
- Hoc est qui sumus -

oo7 ::

imagodei je izjavil:



Predlagaj kakšnega, mogoče se bom spomnil, da je res presežek. ;)




Recimo kakšen od teh spodaj, ki sem jih prekopiral z enega SCI-Fi seznama. Sicer ne vem ali so vsi pravi SCi-Fi filmi ker vseh tudi nisem gledal. Npr Star wars je na seznamu omenjen samo enkrat čeprav jih je več enako velja za Star trek...tako, da lahko je kakšen drug, ki ti je boljši z serije.


District 9 (2009)
Snowpiercer (2013)
The Man Who Fell to Earth (1976)
Moon (2009)
Contact (1997)
Invasion of the Body Snatchers (1956)
Inception (2010)
The Martian (2015)
Gattaca (1997)
WALL-E (2008)
12 Monkeys (1995)
Her (2013)
Back to the Future (1985)
Starship Troopers (1997)
The Day the Earth Stood Still (1951)
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)
Arrival (2016)
Ex Machina (2015)
Metropolis (1927)
The Terminator (1984)
Star Trek II: The Wrath of Khan (1982)
Blade Runner (1982)
The Matrix (1999)
RoboCop (1987)
The Thing (1982)
Close Encounters of the Third Kind (1977)
Solaris (1972)
Children of Men (2006)
Star Wars (1977)
Alien (1979)
Aliens (1986)
Terminator 2 (1991)
Brazil (1985)
The Fly (1986)
Planet of the Apes (1968)
2001: A Space Odyssey (1968)
Independence Day (1996)
Annihilation (2018)
Serenity (2005)
Minority Report (2002)
Star Trek (2009)
Avatar (2009)
Flash Gordon (1980)
The Prestige (2006)
Logan’s Run (1976)
Westworld (1973)
The Abyss (1989)
The War of the Worlds (1953)
Dark City (1998)
Dune (1984)
The Time Machine (1960)
Repo Man (1984)
Predator (1987)
Under the Skin (2013)
Ghostbusters (1984)
The Fifth Element (1997)
They Live (1988)
Invasion of the Body Snatchers (1978)
The Man Who Fell to Earth (1976)
Jurassic Park (1993)
Stalker (1979)

Aar2rk ::

Blade Runner, najboljši film po izboru Slovenskih kritikov in ljubiteljev filmov, enkrat v začetku 90ih, tudi pred klasičnim Citizen Kane. Tudi sam takrat glasoval zanj.

In še offtopic za U2, od 85 do iz glave 95 ali raje 92 so bili klasa zase. Ampak jih je bilo treba takrat poslušat. Joshua Tree je še vedno legendaren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aar2rk ()

oo7 ::

Blade Runner je slabo napolnil blagajno. Film je postal čez leta kultna uspešnica podobno kot The Thing 1982

yayo ::

Aar2rk je izjavil:


In še offtopic za U2, od 85 do iz glave 95 ali raje 92 so bili klasa zase. Ampak jih je bilo treba takrat poslušat. Joshua Tree je še vedno legendaren.

ja in tudi malce zasmehovan ker so se - militantni katoliški irci - takrat šli igrat ameriške kavboje. So pa zahvaljujoč temu osvojili Ameriko in postali milijonarji in svetovna atrakcija, kar je meter in štopelc visokemu Bonotu pošteno udarilo v glavo, ego trip iz katerega se ni nikoli vrnil. :)) Kot reakcijo na zbadanje doma in v Angliji so se potem reciklirali in izdali album Achtung Baby, ki koketira z industrial soundom in drugimi trendi, ki so bili takrat "inovativni".

Aar2rk ::

oo7 je izjavil:

Blade Runner je slabo napolnil blagajno. Film je postal čez leta kultna uspešnica podobno kot The Thing 1982


Aja, boxoffice je važen, sem mislil, da si vprašal, kaj je komu všeč in je ZF

oo7 ::

Aar2rk je izjavil:

oo7 je izjavil:

Blade Runner je slabo napolnil blagajno. Film je postal čez leta kultna uspešnica podobno kot The Thing 1982


Aja, boxoffice je važen, sem mislil, da si vprašal, kaj je komu všeč in je ZF



Saj sem vprašal komu je kater ZF dober box office sem pa napisal samo kot zanimivost.
Box office je del filma ampak ta ni merilo za kvaliteto filma.

Aar2rk ::

Poskušam se spomniti, katero leto sem Blade Runnerja gledal v kinu, vsekakor ni bilo ne 1982 ne samo leto kasneje, prej bi rekel okoli 1987. Filmi so v Yugo sicer res prihajali s pošteno zamudo, ampak 5 let je kar dosti. Kakorkoli, nedvomno sem prišel iz kina z To je to! Waw! občutkom in začel resno in redno hoditi v kino.

imagodei ::

Meni se je Blade Runner zdel precej boljši pred 25+ leti, ko sem ga prvič videl. Sem ga pa lani gledal ponovno, pa to ni bilo več to. Kulten film seveda to ostaja, ga pa še vedno ne bi uvrstil med svojih Top 10. :)
- Hoc est qui sumus -

oo7 ::

imagodei je izjavil:

Meni se je Blade Runner zdel precej boljši pred 25+ leti, ko sem ga prvič videl. Sem ga pa lani gledal ponovno, pa to ni bilo več to. Kulten film seveda to ostaja, ga pa še vedno ne bi uvrstil med svojih Top 10. :)


Si že pogledal Blade Runner 2049 ?

Gregor P ::

Tudi če ne bi ... oz. nadaljevanje ni kultno in najbrž tudi nikoli ne bo ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Ja samo je vseeno kar dober film.

oo7 ::

Še enkrat pogledal film Zaveza :)

Zdaj sem prepričan, da tisti ljudje na planetu 4 niso pravi inžinirji.



Razlika je očitna. Inžinirji z Prometeja so veliko bolj bledi z črnimi očmi medtem, ko tile na planetu 4 se pravi z filma zaveza imajo normalne oči čeprav so bolj bledi kotl judje ampak spet ne tako kot inžinirji z Prometeja.

Inžinirji so ustvarili ljudi tako kot so tudi te na planetu 4 samo, da so jim malo bolj podobni.

David, ko je uspsobil ladjo je itak videl mapo

tako da je lahko vedel za vse kolonije. No sedaj ima ladjo črno tekočino in 2000 spečih kolonistov lahko, da je naslednja postaja pravi planet inžinirjev paradise.

Itak pa je Ridli rekel, da je bil film Zaveza nekakšna umesna postaja.

Han ::

Joj, ti in tvoji inžiiinirji. Vsaj prav se nauči pisat in izgovarjat naziv inžEnir. ;)
««
43 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254097 (1526) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219210519 (49185) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615873 (6209) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214802 (8418) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396136 (5501) vostok_1

Več podobnih tem