» »

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Alien franšiza [Alien: Covenant ( Prometheus 2)]

Temo vidijo: vsi
««
28 / 57
»»

Gregor P ::

Sam se tega filma sploh več ne spomnim, medtem ko se prvega Mad Maxa, pa tudi še kakšne scene iz drugih delov še vedno dobro spomnim.

Eno večjih razočaranj zame je bil novi Robocop. Sploh ne razumem, zakaj so ga šli snemati ponovno?!?:'(

Zadnji Transformers pa je bilo dobesedno posilstvo gledalcev ... razen če je to bilo mišljeno kot nek paket, kjer doma film sam razrežeš in ga ponovno sestaviš, ker očitno so oni ta del preskočili.;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:


Roko na srce, je precej povprečen film. Je pa original bil že malo dotrajen. Tko kot BSG. Originalna serija je precej posmeha vredna, remake pa je top šit.


Jaz sem pa navdušen nad tem, kako so v tej novi tirlogiji predstavili zgodbo in to jim je dobro uspelo. Načeloma vsi rebooti padejo ravno zaradi tega, ker imajo slabo zgodbo, ker niso rebooti, pač pa kvazi remaki in tekmujejo s predhodnikom.

Sem prepričan, da če bi Robocopa posnel kakšen sposoben režiser in bi bil ta film rated-r , da bi bil precej boljši in verjamem, da bi se dalo posneti odličen remake Robocopa, ki bi bil ogabno umazan in krvav.

Meni se zdi, d abi Blompakm bil spooseb ponseti res gledljivega Robocopa in Aliena, ker ima občutek kako prikazat na platnu umazano, sivo prihodnost.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:


No vidiš. A si med Covenantom tko užival? Sicer boš rekel da ja, ampak i call bullshit.
Mad Max te skoraj prilepi na zaslon in sploh nimaš časa se spraševat kaj zaboga.
To je dober film.
Pri covenantu pa gledaš...in kar naenkrat...WTF?!...what just happened?...



Ne ne tega ne bom rekel. Kot sem napisal Mad Max fury road je mojstrovina. Alien covenant mi je bil pa dober film tukaj je razlika.

vostok_1 ::

Ponovno vpašam, zakaj ti je bil dober?
Samo zato ker je pač Alien?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Vsekakor pa bi raje videl, da se neha s temi obnovami starih franšiz.
Razen Mad Maxa, je vse ostalo šrot.


No je še kakšen film glede Mad Maxa se pa strinjam Fury road je mojstrovina.



Mmmm ne bi to rekel. Mad MAx in1 in 2 sem gledal neštetokrat. Furry jima ne sede tako visoko, da bi ga recimo gledal 50-krat.



Mad Max 1 in 2 sem tudi jaz že gledal neštetokrat zato, ker sta odlična filma in ker sta stara filma. Ko bo Mad Max fury road star film recimo 30 let bom tudi njega gledal že neštetokrat :)

Edino upam, da v naslednjem delu ne bo Furiose čeprav Cherlize Theron že teži Georgu Millerju, da se stara, da če hoče posneti film naj ga zdaj jaz pravim, da je Furiosa odpela svoje čas je za film povsem posvečen samo Maxu Rockatanskemu westalndu in v8 8-)




vostok_1 je izjavil:

Ponovno vpašam, zakaj ti je bil dober?
Samo zato ker je pač Alien?



Seveda, da zaradi tega, ker je Alien, ker mi je pač ta svet zanimiv.
Priznam pa, da mi je bil Prometej boljši in sem bil razočaran v Zavezi, ker ni bilo inžinirjev in preveč povdarka na androidu. Ampak vseeno mi je bil dober film in mi ni žal, da sem ga šel gledati v kino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Tile so mi vsi dobri filmi katzere je režiseral Ridley Scott.



2017 Alien covenant
2015 The Martian
2012 Prometej
2010 Robin Hood
2008 Body of Lies
2003 Matchstick Men
2000 Gladiator
1989 Black Rain
1982 Blade Runner
1979 Alien

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:


Seveda, da zaradi tega, ker je Alien, ker mi je pač ta svet zanimiv.
Priznam pa, da mi je bil Prometej boljši in sem bil razočaran v Zavezi, ker ni bilo inžinirjev in preveč povdarka na androidu. Ampak vseeno mi je bil dober film in mi ni žal, da sem ga šel gledati v kino.


Fair enough. Dober ti je ker ima pač znamko Alien in so notri ksenomorfi. V tem primeru ti bila dobra tudi kila gnilih rib če bi nanjo nekdo zapičil kartico z "Alien".
Razumem. Objektivno pa pač filma nisi sposoben ocenit.


Drugi film, ki je recimo meni dober večini pa ni...je Skyline.
Dejansko ni nič napačnega v njem, mu pa manjka neka duša, priznam.
Obožujem alien invasion filme in pač sprejmem kar mi dajo.
Battle los angeles sem gledal ene 3x. Objektivno gledano je precej porazen, ampak pač gledam, ker je taka tematika.

Jz sem pripravljen to priznat...si ti?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Saj sem ze priznal da obozujem Alien filme.

Battle for los angeles film mi ni vsec sem ga gledal enkrat.
Film Skyline pa sem dolgo odlasal zaradi ocene na imdb ampak mi je bil film na koncu dober.

nurse013 ::

Pa kolk ga kritizira bo moral film imet tri dele..
:)
you gotta be kidding me...

oo7 ::

Alien Covenant: Hidden Easter Eggs, Symbolism & References || Jesus & Prometheus

vostok_1 ::

Strinjala se bova, dokler ti ne boš dal nekaj tehtnih argumentov zakaj naj ne bi bil šrot. Zaenkrat si zgolj napisal, da ti je všeč ker je "ALIEN" film. Ko te vprašam po objektivnih razlogih pa zbežiš stran.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Strinjala se bova, dokler ti ne boš dal nekaj tehtnih argumentov zakaj naj ne bi bil šrot. Zaenkrat si zgolj napisal, da ti je všeč ker je "ALIEN" film. Ko te vprašam po objektivnih razlogih pa zbežiš stran.



+ zgodba zanimiva in zanimiv konec še zdaj ne vem ali je David ali Walter.
+ veliko praktičnih efektov malo CGI-ja
+ lepi kraji lepa podoba filma
+ igralci so odigrali dobro
+ režiser in virtuoz Ridley Scott se je zopet izkazal za kamero
+ Alieni so bili super čeprav xenomorfa še nismo videli
+ glasba zelo dobra

- zgodba bi se lahko bolj osredotočila na inžinirje
- preveč povdarka na andoidih
- noben pameten nov lik

Končna ocena 7,5/10 ali po domače povedano dober film

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


+ zgodba zanimiva in zanimiv konec še zdaj ne vem ali je David ali Walter.
+ veliko praktičnih efektov malo CGI-ja
+ lepi kraji lepa podoba filma
+ igralci so odigrali dobro
+ režiser in virtuoz Ridley Scott se je zopet izkazal za kamero


Khm, khm.

e-marko ::

Tudi sam sem zastrigel z ušesi, ko na koncu David uporabi drugo kodo in kar naenkrat ima odobren dostop na ladji.
Sem kaj zgrešil? Nimam želje še enkrat gledat...

Lp
...somebody, somewhere...

oo7 ::

Če se ne motim ima vsaka ladja AI mother in mogoče ima vsak android unirverzalno kodo.

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Strinjala se bova, dokler ti ne boš dal nekaj tehtnih argumentov zakaj naj ne bi bil šrot. Zaenkrat si zgolj napisal, da ti je všeč ker je "ALIEN" film. Ko te vprašam po objektivnih razlogih pa zbežiš stran.



+ zgodba zanimiva in zanimiv konec še zdaj ne vem ali je David ali Walter.
+ veliko praktičnih efektov malo CGI-ja
+ lepi kraji lepa podoba filma
+ igralci so odigrali dobro
+ režiser in virtuoz Ridley Scott se je zopet izkazal za kamero
+ Alieni so bili super čeprav xenomorfa še nismo videli
+ glasba zelo dobra

- zgodba bi se lahko bolj osredotočila na inžinirje
- preveč povdarka na andoidih
- noben pameten nov lik

Končna ocena 7,5/10 ali po domače povedano dober film


1. Zgodba ima potencial za bit zanimiva. To da je David ali Walter ti je višek? A si morda gledal filme zadnjih 60 let?
2. V resnici Zaveza pokaže manj kot Prometej. Alien CGI je obupen. OBUPEN!
3. Lepi kraji? Malo gozda in eno napol prikazano mesto. Kaki kraji?
4. Igralci so odigrali "dobro" za imet vlogo tetraplegikov. Kaj pa so pokazali, kar si je vredno zapomnit?
5. Ridley izkazal za kamero?? Kak argument je to? Jz sem se tud danes izkazal na školjki!
6. Neomorfi so bli ok, vizualno. To pa tud vse.
7. Glasba?


Generični dark drone/orchestral.

Interstellar če že je imel dobro (boljšo) glasbo.



Wll, seems that thar be awesome movie! not

Žal, falls short my friend. WAY short!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Če se ne motim ima vsaka ladja AI mother in mogoče ima vsak android unirverzalno kodo.


Tudi ta opcija je zelo verjetna.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:



1. Zgodba ima potencial za bit zanimiva. To da je David ali Walter ti je višek? A si morda gledal filme zadnjih 60 let?
2. V resnici Zaveza pokaže manj kot Prometej. Alien CGI je obupen. OBUPEN!
3. Lepi kraji? Malo gozda in eno napol prikazano mesto. Kaki kraji?
4. Igralci so odigrali "dobro" za imet vlogo tetraplegikov. Kaj pa so pokazali, kar si je vredno zapomnit?
5. Ridley izkazal za kamero?? Kak argument je to? Jz sem se tud danes izkazal na školjki!
6. Neomorfi so bli ok, vizualno. To pa tud vse.
7. Glasba?




1. Zgodba bi bila najboljša če bi se osredotočila na inžinirje ampak žal se ni. Kljub temu smo v Zavezi dobili dobro zgodbo. David in walter sta bila mišljena za konec filma, da ti da misliti, kateri se je vrnil. Sem gledal veliko filmov tudi že 60 let stare.
2. Sem že zadnjič napisal, da mi je bil Prometej boljši film sploh zaradi inžinirjev. Alien CGI je bil dober.
3. Ja lepi kraji so bili v filmu. Če bi snemali na smetišču potem najbrž ne bi bilo lepo narava pač zna biti lepa in v tem filmu so bili lepi prizori.
4. Pač odigrali so dobri niso bili neki leseni amaterji.
5. Ridley Scott pač obvlada delo z kamero tudi to treba znat. Zato pa je ridley scott eden najboljših režiserjev tukaj vem, da se strinjava.
6. Saj je dovolj.
7. Wagner :)):P

Kot sem rekel 7,5/10

Sarkozy ::

dejstvo je, da je Walter naprednejši android od Davida
ena od njegovih prednosti je, ekspresno celjenje ran in poškodb
David recimo, potrebuje 10x več časa za celjenje ureznin in drugih poškodb
kako mu je uspelo odrezati roko in prikriti krvavo rano Daniels
od rezanja roke do srečanja z Daniels naj bi preteklo cca 20 minut
spomnim se pa, da si je enkrat poškodoval noht, in je imel še vedno krvavega en dan kasneje.
nekaj mi tu smrdi :|
Ils sont fous ces Slovenes!

Gregor P ::

Saj pravim -> frizura!;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Kurzweil ::

Ne vem, kako bi Walter, kot 15 modelov boljši in bolj upgrejdan robot sploh lahko izgubil proti Davidu, ki je prvi model in verjetno s kupom bugov....

Gregor P ::

David je najbrž bolj "kreativen" ... tudi v ubijanju>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Kurzweil ::

Mah... on je lahko bolj kreativen samo v umetnosti... po tem takem je tako boljši v vsem, ker je pri vseh stvareh bolj kreativen... ali drugače, umetniki bi morali trenirat K1, UFC, boks in podobne neumnosti :))

oo7 ::

David je bolj človeški android tudi po razmišlanju ampak če se spomnim prav so bile neke težave zaradi tega z starejšimi modeli tako, da novejši andoidi niso imeli te človeške plati npr Walter.

vostok_1 ::

You see what you guys are doing...skušate naredit film boljši kot je bil.

Dobre filme se siskutira v stilu...kaj se zgodi po tem, kaj bi bilo če bi to naredil.

Slabe filme pa...dodajate vsebino, ki notri manjka.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Ne vem, kako bi Walter, kot 15 modelov boljši in bolj upgrejdan robot sploh lahko izgubil proti Davidu, ki je prvi model in verjetno s kupom bugov....


David je prvi izdelan android te serije in edini, ki mu Weiland ni dodal varnostnih varovalk? , pač pa je pustil, da se zna sam učiti in razvijati?

Vsi ostali imajo varnostne varovalke in ne morejo poškodovati ljudi, razen, če bi jim bilo tako zaukazano oz. bi bili sprogramirani?

Kurzweil ::

Jaz sem ravno nekje vmes med vostok_1 in M-Power. Vsak gre malce v skrajnost... dejstvo je, da film ni totalna greznica ima pa cel kup oslarij in neumnosti. Če bi me še enkrat vprašali, bi še enkrat rekel, da je ocena nekje okrog 7.0 ustrezna, še posebej ko si pogledam filme s takšno oceno, se mi nekako zdi da tja paše. Absolutno pa film ni na nivoju, kot bi si ga ta franšiza zaslužila. Komentarjev in debate o tem filmu pa že toliko, da že zgleda, kot da je kulten ob samem izidu :))

vostok_1 ::

http://www.imdb.com/title/tt0206634/?re... ...7,9

http://www.imdb.com/title/tt2316204/?re... ...6,6


Nobody sees an issue here?

Eno je kvazi masterpiece, drugo money milking skropucalo.




Ta scene in njeno nadaljevanje je žebelj v krsto tega filma. To je tako idjotsko narejeno.
Ne samo da nam facehuggerja že prej pokažejo in najavijo, David še kapitana napeljuje kot da bi bil nek otrok, pa še kaže, da se nekaj premika v jajcu.
Aja...neko srhljivo muzijo dajo not, češ da je kao bolj strašno.
Who are you fucking kidding Ridley!? Nismo vsi M-Power...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Jaz sem ravno nekje vmes med vostok_1 in M-Power. Vsak gre malce v skrajnost... dejstvo je, da film ni totalna greznica ima pa cel kup oslarij in neumnosti. Če bi me še enkrat vprašali, bi še enkrat rekel, da je ocena nekje okrog 7.0 ustrezna, še posebej ko si pogledam filme s takšno oceno, se mi nekako zdi da tja paše. Absolutno pa film ni na nivoju, kot bi si ga ta franšiza zaslužila. Komentarjev in debate o tem filmu pa že toliko, da že zgleda, kot da je kulten ob samem izidu :))



Po ocenah sva si blizu ti si dal filmu 7/10 jaz 7,5/10.

Vostok_1 je dal oceno 1-2/10

Kurzweil ::

majčken off-topic, ampak komentar pod tem videom na youtubu... "I've seen enough hentai to see where this is going" :))

vostok_1, ti maš podobne težave kot js, ko te nekaj zbode, ne moreš da ne bi šel do konca, kot jaz pri Dunkirku in potem ko greš v detajle in ko jih hočeš videt od tiste točke naprej potem ni več filma, ki bi bil normalen :)) Sej vem kako je, ko te nekdo prepričuje, da je nekaj odlično (ti po možnosti še navrže, kolk se je s filmom zaslužilo)... bla bla, da ne naštevam dalje. Mislim, da si že svoje povedal, dejansko imaš večino prav, ampak kot rečeno, ko greš enkrat toliko v detajle so ekstremno redki Hollywoodski filmi, kjer ne bi našel za 30 alinej kozlarij...

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Jaz sem ravno nekje vmes med vostok_1 in M-Power. Vsak gre malce v skrajnost... dejstvo je, da film ni totalna greznica ima pa cel kup oslarij in neumnosti. Če bi me še enkrat vprašali, bi še enkrat rekel, da je ocena nekje okrog 7.0 ustrezna, še posebej ko si pogledam filme s takšno oceno, se mi nekako zdi da tja paše. Absolutno pa film ni na nivoju, kot bi si ga ta franšiza zaslužila. Komentarjev in debate o tem filmu pa že toliko, da že zgleda, kot da je kulten ob samem izidu :))



Po ocenah sva si blizu ti si dal filmu 7/10 jaz 7,5/10.

Vostok_1 je dal oceno 1-2/10


Več si ne zasluži!



Baje so kostume kasneje zamenjali za CGI ali so jih over CGIjali.
M-Power...what do you have left? Not much i reckon.

Kurzweil je izjavil:

majčken off-topic, ampak komentar pod tem videom na youtubu... "I've seen enough hentai to see where this is going" :))

vostok_1, ti maš podobne težave kot js, ko te nekaj zbode, ne moreš da ne bi šel do konca, kot jaz pri Dunkirku in potem ko greš v detajle in ko jih hočeš videt od tiste točke naprej potem ni več filma, ki bi bil normalen :)) Sej vem kako je, ko te nekdo prepričuje, da je nekaj odlično (ti po možnosti še navrže, kolk se je s filmom zaslužilo)... bla bla, da ne naštevam dalje. Mislim, da si že svoje povedal, dejansko imaš večino prav, ampak kot rečeno, ko greš enkrat toliko v detajle so ekstremno redki Hollywoodski filmi, kjer ne bi našel za 30 alinej kozlarij...


Da. It pisses me off.
I had such hopes za Prometeja.

In niti ne. Aliens zagotovo ima nekaj plot holes in butavosti, če se res vpičimo, ampak jz sem ga že ene 5x gledal in še vsakič me pogoltne vase.
To je zame dober film...ko ti vse napake uspe pred nosem skrit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:


I had such hopes za Prometeja.




Ni res.
Vedno si pljuval čez film Prometej tako kot čez film Zaveza in to že pol leta pred samim izidom :D

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:



vostok_1, ti maš podobne težave kot js, ko te nekaj zbode, ne moreš da ne bi šel do konca, kot jaz pri Dunkirku in



Dunkirka si tako lepo opisal, da ga sploh ne mislim pogledat.

oo7 je izjavil:


Po ocenah sva si blizu ti si dal filmu 7/10 jaz 7,5/10.

Vostok_1 je dal oceno 1-2/10


Kakšnih 6.7/10 si pa že zasluži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


I had such hopes za Prometeja.




Ni res.
Vedno si pljuval čez film Prometej tako kot čez film Zaveza in to že pol leta pred samim izidom :D


Nekako dvomim, da bi pljuval Prometeja preden sem ga videl. Močno dvomim, ker jz se spomnem, da sem ga čakal kot vroče žemljice.
Zavezo pa da. Sem vedu da bo vrjetno shitty, ampak potihem upal, da bo vsaj gledljiva.
Preglej ta review. Deluje zanimiv.
5. točka je točno zate. :D

bambam20 je izjavil:


Kakšnih 6.7/10 si pa že zasluži.



Si ne. Children of men ima zgolj eno točko več, pa mu covenant ne seže niti do palca na nogi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

SCI-Fi filme, ki sem jih gledal letos

Moje ocene


Alien Covenant: 7,5/10
War for the Planet of the Apes 8/10
Ghost in Shell 3/10
Pasengers 4/10
Life 6/10

Kurzweil ::

A ta War for the planet of the apes je takšna mojstrovina? Vidim, da ima na IMDB tut kar vredu oceno... tu pa tam sem gledal kakšen random Planet of the apes... na katere se to navezuje, oz. katere moram gledat, da imam podlago, da grem gledat tega, pa da vidim...?

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:




Si ne. Children of men ima zgolj eno točko več, pa mu covenant ne seže niti do palca na nogi.



Tukaj je podano osebno ocenjevanje, ki nima veze s tistim na IMDB in RT-ju ;), ki itak ni realno.


Ne morem pa Covenantu podeliti tako nizko oceno 1 ali 2 do 10, kot si jo ti, ker bi to pomenilo, da je to film na ravni C- produkcije , amatersko posnet in negledljiv.


Film je soliden, noben presežek, niti ne bo zapisan med legende , kaj šele, da bi si ga človek ogledal vsako leto.

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

A ta War for the planet of the apes je takšna mojstrovina? Vidim, da ima na IMDB tut kar vredu oceno... tu pa tam sem gledal kakšen random Planet of the apes... na katere se to navezuje, oz. katere moram gledat, da imam podlago, da grem gledat tega, pa da vidim...?


V bistvu morap gledati novo triologijo po vrsti

(2011) Rise of the Planet of the Apes - http://www.imdb.com/title/tt1318514/

(2014) Dawn of the Planet of the Apes - http://www.imdb.com/title/tt2103281/?re...

(2017) War for the Planet of the Apes - http://www.imdb.com/title/tt3450958/?re...

Ta letošnji zadnji film priključi zgodbo tistim starejšim. Ta nova triologija je v bistvu začetek.

vostok_1 ::

Oprosti M-Power, ti nimaš treh čistih.

Passengers je (opic nisem še gledal) od vseh teh še najboljši.

Life je interesantna sci-fi grozljivka, ampak mu manka tisti edge, da bi ga naredil res dobrega.

Ghost in the Shell, generičen nedeljski action movie, z morda nekaj kjut scenami.

Passengers pa je luštkana, dobro dozirana drama v vesolju. Hell, dokaj inovativna če smo že pri tem.
Bit sam do konca lajfa ali oživet hudo bejbo, pol pa lagat? Več intelektualizma in moralne dileme kot cel Alien Covenant.

Tvoj okus za filme je res ničvreden. No offense man.



bambam20 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:




Si ne. Children of men ima zgolj eno točko več, pa mu covenant ne seže niti do palca na nogi.



Tukaj je podano osebno ocenjevanje, ki nima veze s tistim na IMDB in RT-ju ;), ki itak ni realno.


Ne morem pa Covenantu podeliti tako nizko oceno 1 ali 2 do 10, kot si jo ti, ker bi to pomenilo, da je to film na ravni C- produkcije , amatersko posnet in negledljiv.


Film je soliden, noben presežek, niti ne bo zapisan med legende , kaj šele, da bi si ga človek ogledal vsako leto.


Alien Covenant je B-produkcija s preveč denarja. Več kot 3/10 res ne morem dat in še to zgolj ko sem v good mood.

"The models from Alien Isolation looked better"

In vi bi temu filmu dajali 7/10?


Sad joke bros, sad joke.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

Oprosti M-Power, ti nimaš treh čistih.

Passengers je (opic nisem še gledal) od vseh teh še najboljši.

Life je interesantna sci-fi grozljivka, ampak mu manka tisti edge, da bi ga naredil res dobrega.

Ghost in the Shell, generičen nedeljski action movie, z morda nekaj kjut scenami.

Passengers pa je luštkana, dobro dozirana drama v vesolju. Hell, dokaj inovativna če smo že pri tem.
Bit sam do konca lajfa ali oživet hudo bejbo, pol pa lagat? Več intelektualizma in moralne dileme kot cel Alien Covenant.



Daj oceni filme Pasengers, Ghost in shell in Life z ocenami tako kot si Alien Covenant.

Jaz sem ocenil vse filme, da vidim kako bi jih ti ocenil od 1-10

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Han ::

Aliens je vsakič užitek pogledat, recimo 1× letno.
Alien: 1× na 5 let.
Alien Resurrection in Prometheus: 1× na 7 let.
Alien3: 1× na 10 let.
Alien Covenant: nikoli več, razen če ti nikakor ne potegne, da je na koncu na krovu David.

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

A ta War for the planet of the apes je takšna mojstrovina? Vidim, da ima na IMDB tut kar vredu oceno... tu pa tam sem gledal kakšen random Planet of the apes... na katere se to navezuje, oz. katere moram gledat, da imam podlago, da grem gledat tega, pa da vidim...?


Celoten reboot nove trilogije je odlično zastavljen in posnet. Mene je navdušilo, kako so scenaristi odlično zasnovali zgodbo, povsem na novo postavili temelje in skozi trilogijo odlično prikaže vzpon opic in propad človeštva. Mene je tretji del precej šokiral.

Prejšnji filmi z novio trilogijo nimajo kaj prida skupnega, ker je tam zgodba povsem drugačna. Tudi razlogi, zakaj so opice dobile dar govora in se razvile, ter kaj je pahnilo človeštvo v kameno dobo so tam povsem drugačni.

Me pa zelo čudi, da nisi pogledla niti enega od filmov iz nove trilogije.


Od originala se splača pogledat Planet of the Apes (1968 film) in njegovo nadaljevanje Beneath the Planet of the Apes

In seveda novo trilogijo, ki je vsaj iz mojega stališča prava mala mojstrovina.

oo7 je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

A ta War for the planet of the apes je takšna mojstrovina? Vidim, da ima na IMDB tut kar vredu oceno... tu pa tam sem gledal kakšen random Planet of the apes... na katere se to navezuje, oz. katere moram gledat, da imam podlago, da grem gledat tega, pa da vidim...?


V bistvu morap gledati novo triologijo po vrsti

(2011) Rise of the Planet of the Apes - http://www.imdb.com/title/tt1318514/

(2014) Dawn of the Planet of the Apes - http://www.imdb.com/title/tt2103281/?re...

(2017) War for the Planet of the Apes - http://www.imdb.com/title/tt3450958/?re...

Ta letošnji zadnji film priključi zgodbo tistim starejšim. Ta nova triologija je v bistvu začetek.


Dejansko bi moral človek pogledat najprej prvotno trilogijo in šele nato Planet opic 1968 in potem še njegovo nadaljevanje.

Zadnji film je in ni v bistvu začetek originalnega filma Planet opic iz leta 1968. Več pa ne bom napisal.
Skratka, nekaj je, večina pa ni :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Oprosti M-Power, ti nimaš treh čistih.

Passengers je (opic nisem še gledal) od vseh teh še najboljši.

Life je interesantna sci-fi grozljivka, ampak mu manka tisti edge, da bi ga naredil res dobrega.

Ghost in the Shell, generičen nedeljski action movie, z morda nekaj kjut scenami.

Passengers pa je luštkana, dobro dozirana drama v vesolju. Hell, dokaj inovativna če smo že pri tem.
Bit sam do konca lajfa ali oživet hudo bejbo, pol pa lagat? Več intelektualizma in moralne dileme kot cel Alien Covenant.



Daj oceni filme Pasengers, Ghost in shell in Life z ocenami tako kot si Alien Covenant.

Jaz sem ocenil vse filme, da vidim kako bi jih ti ocenil od 1-10



Passengers...7/10 (zabaven film, ki me je držal do konca, brez da sem se preveč spraševal)
Ghost In the Shell 4-5/10 (dobra 4ka, slaba 5ka)

Children of men, če smo že pri temu...8/10 (dobra 8ka).
The man from earth, več kot 9/10 ne morem. Ker 10/10 je rezervirano za mitološki film of all time, potenitally 100 bilion years in the future!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

To, da si dal film limonadi Passengers večjo oceno kot Zavezi je kriminal ampak vsak ima svoje mnenje.

vostok_1 ::

PIZDARIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

FUCK!!!!!!!!!!!!!!!1


Upam, da me zgolj trolaš, ker če si slučajno resen





Passengers je slab ker je limonada?
Wat the fuck M-Power!?!

"Wagner je slab komponist, ker je živel v 20. stroletju in ne sedaj"

Do you realize how retarded you sound?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Če bi v filmu Passengers spremenil glas v španski jezik bi ven dobil limonado Pasajeros :|

vostok_1 ::

"Mercedes je slab avtomobil, ker sem zadnjič vidu enega roza pobarvanega"

"To jabolko je neokusno, ker je bil zaboj malce zlomljen"

"Emily Blunt je neatraktivna, ker je nekoč oblekla jeans hlače"


You can't be serious. You can't. Please tell me you're just trolling, please!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Pasajeros je vesoljska limonada nič več nič manj.

Še vedno nisi povedal kdo je na koncu v ladji Zaveza David ali Walter?

vostok_1 ::

JA!!! DOBRA VESOLJSKA LIMONADA!!!!!!!!!!!!!!

Jebeni kristus!


Fist guess, David. V bistvu pa sploh ni pomembno, ker Ridleyu je itak vseno, naj kar folk premleva, on gre še enega ruknit raje.

Ampak, kot rečeno...če ti je ta "plot twist" višek pisateljske ustvarjalnosti...gawd damn M-Power.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:



Passengers je (opic nisem še gledal) od vseh teh še najboljši.








Passengers je govno . Sceno iz bara so si nagnusno sposodili iz legende The shining.

Zgodba bi morala biti sledeča.

- zaradi napake se Pratt zbudi,
- ugotovi, da se ne more vrniti nazaj v hibernacijo
- prebudi Jeniffer , ker se mu je ob opazovanju na njo dvignil ( komu se ne bi )
- sledi malce romantike
- Pratt zaradi vesti, da jo je prebudil začne na polno popivat in se izpoveduje robotu
- Jennifer ugotovi, da jo je Pratt prebudil zaradi lastne potrebe
- potem sledi preganjen po ladji z noži , sekirami, laserskimi puškami
- Jennifer ubije Pratta
- nato ugotovi, da se je v tem času zgodilo še nekaj napak, in so vsi ljudje v hibernacijskih komorah mrtvi
- nato se nekaj časa naliva v baru in se odloči, da bo uporabila self destruction mode
- ladjo raznese

Vsi srečni, razen @vostok_1

Evo.. to je

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()
««
28 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254074 (1503) oo7
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219209887 (48553) Gury
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615786 (6122) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214704 (8320) oo7
»

Alien: Covenant vs. Passengers

Oddelek: Sedem umetnosti
396093 (5458) vostok_1

Več podobnih tem