» »

Nadzor nad cenami storitev

Nadzor nad cenami storitev

detroit ::

Kdo nadzoruje cene zobozdravstvenih, pa tudi zdravstvenih (privat) storitev sloveniji? Gospodarska zbornica, trg?
Malo mi gre že na jetrca da se vsak mulac z zobotehniško diplomo in seveda privat storitvijo vozi z avtom v vrednosti stanovanja, medtem ko jst ščijem kri da mu plačam nekaj kar bi mi lahko glede na davke zagotovila država (pa mi ne ker imamo sekret zdravstvo ampak to je druga štorija). Samo zanima me zakaj ni nobene kontrole?

Lp
Skero

MIHAc27 ::

Ker je privat.
Jaz ti lahko privat prodam navaden čigumi za 100€. Če je povpraševanje bom prodal, če ne bom pač spustil ceno. In kot sam veš kje je zdravstvo.... se on lepo vozi v 'stanovanju'.

detroit ::

Point taken:/
Skero

T0RN4D0 ::

Trg.

Da se vozijo s takšnimi avti pa ni čudno, cene storitev z materialom vred so pri hrvatih dvakrat do trikrat cenejše. Če jih material košta približno enako, je njihova urna postavka verjetno petkrat nižja, pa tudi dol ta skupina ljudi ni ravno revna. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

solatko ::

Poglej si cene v A, D, NL, F......, so pa nekajkrat višje kot v SLO. Heba je kupna moč prebivalstva, ki je pri nas realno v upadanju.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski zdravstveni sistem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14224392 (1158) hendriks
»

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10427281 (7791) mat xxl
»

V Tarči so našli rešitev za naše zdravstvo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13028964 (24327) MrStein
»

Mobilna aplikacija, s katero dostopate do svojih zdravniških podatkov!

Oddelek: Mobilne tehnologije
456444 (5049) dejanslo
»

Paysafecard

Oddelek: Loža
71458 (1040) meho7

Več podobnih tem