» »

Novo leto - Bratislava ali Dunaj?

Novo leto - Bratislava ali Dunaj?

betmen ::

Zbiram med tema dvema mestoma, se mi zdijo cenovno tam tam.

Šel bi za 2 noči.

Nisem pa še bil v nobenem mestu, tako da me zanimajo predvsem cene, glede na to, da se bo zunaj jedlo in pilo.

Dunaj ima spet več za pokazati kakor Bratislava, ampak je pomojem tudi "dražji" za živet, kakor Slovaška.. Gledam nekako te ponudbe na kuponkotih, in nekako cene do 150 eur za 2 nočitve s prevozom in zajtrkom se mi zdijo še sprejemljive.

Lahko pa tudi kakšno drugo mesto oz. država.

Če pa je že kdo bil kje za silvestrovo od teh dveh destinacij, pa se priporočam za kakšno poročilo iz prve roke :)

borutz ::

bil v obeh, vendar ne za silvestrovo
dunaj bo mrzel, pa kar drazji
bratislava je poceni, pa bolj na easy.
ce boste zunaj jedli pa pili vsekakor bratislava
pivo je obcutno cenejse kot na dunaju

betmen ::

se mi je kar zdelo nekako tako.

Kaj pa se splača pogledat, občutit, kakšna posebnost Bratislave?

Nekako gledam zdaj viaMichelin in pride pot 60€ v eno smer.. se pravi če bi si sam izorganiziral pot in prenočišča, bi lahko videl oba mesta v lastni režiji, za recimo 300-400 eur. Hm...

MadMicka ::

Dunaj pa Bratislava se ti zdita za jesti in piti zunaj cenovno tam tam?

Če te zanimajo cene, potem ti toplo priporočam Bratislavo. Na Dunaju pa se lahko

ustaviš nazaj grede in imaš cel dan, da si ga vsaj malo ogledaš.

betmen ::

MadMicka je izjavil:

Dunaj pa Bratislava se ti zdita za jesti in piti zunaj cenovno tam tam?

Če te zanimajo cene, potem ti toplo priporočam Bratislavo. Na Dunaju pa se lahko

ustaviš nazaj grede in imaš cel dan, da si ga vsaj malo ogledaš.

Po mojem mnenju je Bratislava cenejša od Dunaja, kako pa je v praksi in za koliko pa ne vem.

Sam spet, kaj dobim v tej ceni? Ok, peljal se bom cca. 6 ur v eno smer, pa je vredno?

Sam recimo imam večjo željo iti v London, Paris, ampak so cene za novo leto napihnjene, tako da bom šel, ko ne bo sezona. Tam pa vem kaj bi si ogledal in me tudi mika vse to, medtem ko Slovaška no ja.

Invictus ::

Novo leto ni najboljši čas za budget ogled mesta ...

Okrasitev ni nič posebnega ... Ima Ljubljana boljšo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fosil ::

tako da me zanimajo predvsem cene, glede na to, da se bo zunaj jedlo in pilo.

Mamo slovenci en sicer že star pregovor, ki pa še vedno drži in pravi: Kdor gre na Dunaj, naj pusti trebuh zunaj.

Na silvestrovo sicer nisem bil, sem pa bil na Dunaju v predbožičnem času in lahko rečem da ni nič posebnega.
Mraz je, zato te zebe in zato se hodiš gret v trgovine, kjer lahko kvečjemu zapravljaš.
Okrasitev nič posebnega. Božični sejmi tudi nič posebnega, pa tudi možno da se zaključijo že z božičem. Preveri.
Bolj se splača it v toplejših časih.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanje

Oddelek: Loža
151642 (1187) uporabnik832
»

Hyperloop želi na Slovaško

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
328497 (5770) cegu
»

Absint v AT

Oddelek: Loža
345024 (4455) ;-)
»

Prenočevanje v Dunaju

Oddelek: Loža
74511 (4411) Caligula

Več podobnih tem