» »

Prosta izbira dijaka

Prosta izbira dijaka

sosed ::

Sem prvi letnik in na naši šoli moraš vsako leto narest ene ure izven šole(glasbena šola, šport, verouk, gasilci ,kino, gledališča ,pohodi...). Mi jih mormo narest 25. Jst pa nevem kam nej grem. Mi lahko kdo pove kkšne možnosti, kaj bi lahko počev.



Lp

GamerBoy ::

Ah to na koncu leta samo dokazila/vstopnice prinesete in res ni problema od nekoga to staknit če že sam nisi kaj zbral...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

SaXsIm ::

Ni čisto tako. Od organizacij moraš prinesti podpisano izjavo z navedenim številom ur. Od tebe je odvisno, kaj boš počel. Kaj pa te zanima? Predvidevam, da tudi šola ponuja neke izbirne vsebine, ki se ti lahko štejejo v to kvoto.
SaXsIm

deadzone ::

To smo tud mi imeli, pa ni noben pregledoval. Pošvinglaj mal :)
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

tony1 ::

Kakšnih krožkov na šoli nimate?

A120 ::

pri nas so nam to steli sportne, kolturne dneve,... sem pa vsako leto do zdaj samo vsepovsod naredil krizec da sem bil, pa ce sem bil ali ne. lani smo celo resevali spletno anketo in sem samo vse obklukal 8-)

mihec87 ::

Ja hudiča no, na izbiro imaš naštete stvari sedaj se pa sam odloč kaj bi ti rad počel oz te veseli oz boš zmogel.Če ti ne ležijo telesne aktivnosti si jih ne izbereš isto velja če si rad zunaj mnda ne boš izbral kina..Če bi rad najbol na izi pršu čez vpraši kerga iz višjega letnika kje ne komplicirajo. Čez dobra 3 leta te čakajo še dosti težje odločitve..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Unknown_001 ::

Ma pejt za prostovoljnega gasilca. Boš vsaj neko koristno znanje dobil, če bo kriza, da boš znal ukrepat. Itak pa pomisl, za kaj se ti zdi vredno cajt zapravljat. V glavnem izber si tako, da bo tebi fajn al pa da boš imel kako korist od tega.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Hayabusa ::

OP
Prosta izbira, nočna mora za ljudi brez lastnega mnenja :D.
Resno pričakuješ, da bodo drugi izbrali namesto tebe ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova tehniška gimazija - izkušnje prosim

Oddelek: Šola
185160 (4402) Unknown_001
»

4. letnik gimnazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6926256 (25025) Smurf
»

Kam po OŠ :S?

Oddelek: Šola
362524 (1768) Gandalfar
»

mladi in računalnik

Oddelek: Loža
402534 (1583) Keyser Soze
»

Dobil sem poziv v vojsko - WTF?!

Oddelek: Loža
433015 (2098) SHARK

Več podobnih tem