» »

program za izris

program za izris

heero ::

pozdravljeni

ker opremljamo hiso me zanima kateri programi so najboljsi za nacrte npr. kuhinja,dnevna,hodnik (ploscice,pohistvo)
program naj bo v 3d in naj izgleda realno nekaj takega kot program visoft (za kopalnice) je odlicen sem dobil od znanca

hvala

dzinks63 ::

lambda ::

Še eden: homestyler

2x'=2 ::

Sam uporabljam SketchUp.

Mietzsche ::

Raje si dobite kakšnega strokovnjaka

heero ::

strokovnjak ne bo delal brezplacno so predragi

hvala za pomoc

Machete ::

Študenti imajo velikokrat dobre ideje. So zagnani, pa še vsakega evra bodo veseli ;)

Invictus ::

Izučen arhitekt ti danes za 100-200 EUR na roke nariše vse potrebno. Celotno notranjo ureditev.

Je pač delo za njih upadlo za 80%.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GALINTECH ::

Cenejša varianta ...
Google SketchUp greš v database in si potegneš željene modele dol da vsaj dobiš neko predstavo kako naj bi vse skupaj izgledalo. Hišo pa itq sam narišeš če veš dimenzije odzunaj in odznotraj

heero ::

Hvala

bom najvrjetneje z sketch up-om risal je se najbolj realna slika in ni tezko risati z tem programom

GALINTECH ::

heero je izjavil:

Hvala

bom najvrjetneje z sketch up-om risal je se najbolj realna slika in ni tezko risati z tem programom


Za mere hiše in ostalega lahko kar preko številčnice vneseš ... klikneš kvadrat in na prazno polje ter potem samo vtipkaš mere. Npr ... kvadrat - klik na prazno polje - 20;14
Mere je še potrebno prej nastaviti v metre, milimetre ali inče po želji

RejZoR ::

Sketchup je kar uporaben. Sam sem si s slednjim izrisal sobo, pobral dimenzije prostora in elementov in si vsaj približno izrisal kako bi se elementi dali skombinirat v prostor in kako bi izgledalo. Nato pa sem dal kamero v stojno višino in prostor pogledal iz prve osebe. In dejansko je potem izpadlo točno tako kot sem si zamislil. Je nekaj dela ampak se da delat super stvari. Pa še zastonj je, tko da ga priporočam.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

heero ::

ja tudi jaz sem narisal kar nekaj omar in stopnic doma z tem programom je se najenostavnejsi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za modeliranje hiše

Oddelek: Programska oprema
265195 (3545) soncek12
»

Google SketchUp - Pomoč

Oddelek: Programska oprema
111785 (727) #000000
»

Program za 3D-model hiše

Oddelek: Programska oprema
2920379 (6836) amigo_no1
»

SketchUp zastonj! (potem, ko je proizvajalca, @last software, kupil Google) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8515083 (11410) Company
»

Ohisje z navdihom Cube

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352315 (1614) m.i.h.a.

Več podobnih tem