» »

Odstranitev SEARCH RESULTS

Odstranitev SEARCH RESULTS

vratar ::

Zanima me, kako bi v internet exlorerju odstranil SEARCH RESULTS namreč gre mi pošteno na živce ker se skos to vklaplja...

  • spremenilo: vratar ()

hojnikb ::

spucaj komp z kakim antivirusnim programom..
#brezpodpisa

Good Guy ::

vratar je izjavil:

Zanima me, kako bi v internet exlorerju odstranil SEARCH RESULTS namreč gre mi pošteno na živce ker se skos to vklaplja...



odstrani nameščene dodatke v IE.

Priporočam tudi čiščenje računalnika s CCleaner (tako balast kot tudi register, ne boj se pripomoček ne bo nikoli zbrisal preveč ,tako kot nekatera ostala orodja). Uporabi tudi MalwareBytes (po namestitvi posodbi bazo in poskeniraj računalnik, odstrani vse kar program najde). Zadnji korak je pa še čiščenje s Spybot S&D (po namestitvi posodobi bazo, odstrni pa tudi vse kar ti program najde)

Lahko uporabiš tudi še čiščenje z Nod online scanner.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

vratar ::

A ta CCleaner ne pobriše tudi uporabne programe? 1x sem imel štalo z njim če se ne motim...

Good Guy ::

vratar je izjavil:

A ta CCleaner ne pobriše tudi uporabne programe? 1x sem imel štalo z njim če se ne motim...


ne. ima tudi add/remove funkcijo vendar moraš sam izbrat kaj boš odstranil, sam po seb pa tega ne naredi
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

vratar ::

TNX za pomoč...

Uporabil sem CCleaner-ja in MalvareBytes, kjer sta mi počistila nesnago...

seba-beba ::

Zdravo!

Oče je na računalnik spravil nekaj virusov ipd. Uporabil sem že Ccleaner, Malwarebytes in Advanced Uninstaller, sedaj pa sem pognal se Aviro.
Problem je, ker se iz Mozille na da odstraniti Luckysearches.com. Verjetno je najbolje odstraniti Mozillo in jo ponovno namestit. Zanima pa me ali je varno sedaj, ceprav je računalnik oz Mozilla zapacana izvažati certifikat za Klik? Luckysearch je tudi v IE.

Oz. imate še kakšno idejo kaj storiti?

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seba-beba ()

seba-beba ::

Ali lahko kar uporabim funkcijo obnovitev sistema? To ne vpliva oz ne bo izbrisalo dokumentov, ki jih imam na d disku?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CCleaner mesec dni stregel malware (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6914970 (10057) Truga
»

Gmail se ne zažene Facebook je popačen

Oddelek: Pomoč in nasveti
5993 (789) Grega_K
»

Počasnost računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
343623 (3136) solatko
»

Pohitritev računalnik

Oddelek: Programska oprema
343097 (2426) Gray_Warden
»

Uninstall programov in čiščenje registra

Oddelek: Programska oprema
172620 (2461) Cold1

Več podobnih tem