» »

Gmail se ne zažene Facebook je popačen

Gmail se ne zažene Facebook je popačen

bortchy1 ::

Zakaj mi noče zagnato Gmail se ustavi nekje 10% pred koncem tako pokaže indiikator, ne napiše nobene napake.
Potem ,FACEBOOK ko ga zaženem je vse zbrkljano in ne morem nikakor pregledati ne sporočil, ničesar. Kaj bi lahko to bilo. Imam pa nameščeno Mozilo in XP-je .
Sem pa na zadnje uporabljal antivirusnik YAK pa se mi zdi da mi od takrat ne dela več ja pa posodobitve za XP so se naložile če bi bilo morda to ?
Zanima me če mi lahko kdo kaj svertuje in pomaga na tem področju.

BorutK-73 ::

wtf je YAK?!.
Prvo to
www.filehippo.com/download_malwarebytes...
posodobi in skeniraj.
YAK ali karkoli je že, vrži dol, namesti to
http://www.filehippo.com/download_comod...

Na koncu pa še lahko to
http://www.filehippo.com/download_comod...
in zbriši ves cache od firefoxa (prva kljukica pri "firefox" opciji)

Good Guy ::

Čiščenje računalnika s CCleaner (tako balast kot tudi register, ne boj se pripomoček ne bo nikoli zbrisal preveč ,tako kot nekatera ostala orodja). Uporabi tudi MalwareBytes (po namestitvi posodbi bazo in poskeniraj računalnik, odstrani vse kar program najde). Zadnji korak je pa še čiščenje s Spybot S&D (po namestitvi posodobi bazo, odstrni pa tudi vse kar ti program najde)

Lahko uporabiš tudi še čiščenje z Nod online scanner.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

bortchy1 ::

Samo ko sem uporabljal CC cleaner sem vedno imel hude težave, Sedaj uporabljam AML cleaner že par let pa nisem imel težav.Giid Guy.
Borut evo sedaj bom zabrisal Yak dol in bom poskusil po tvojih navodilih upam da bo uspelo in da ne bo potrebno računalnika formatirati

a ja Chach kje najdem to Borut a v Možnostih ali kje ?

evo vse to sem storil in nič, ista pesem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bortchy1 ()

Seljak ::

Če delaš varnostne kopije sistema potem ne boš rabil računalnika formatirati. Sicer pa formatiranje sploh ni nek bav,bav. Vzame ti nekaj minut in imaš mir. Ne poznam pa AV YAK. Namesti si eden preizkušen AV(lahko je tudi kak brezplačen ala Avast),požarni zid naj bo vedno vklopljen,redno se naj posodablja operacijski sistem( XP se dolgo ne bo več posodabljal,ker so mu šteti dnevi),za to ti predlagam prehod na novejšo verzijo,ali pa si omisli kak odprto kodni OS.

Grega_K ::

Čisto BTW: YAK antivirus nima spletne strani, Google pa najde samo neke zapise o trojancih ipd. - lahko, da je YAK samo fake AV program, ki je dejansko nek virus.

Ali lahko deliš povezavo, kjer si naložil ta antivirusni program? Ali pa če uploadaš YAK.exe, v kolikor še imaš datoteko v prenosnih?
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avast! problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
233609 (2527) Glugy
»

Problem z Youtube

Oddelek: Pomoč in nasveti
183389 (2472) Daniel
»

AVG free ga ''serje''

Oddelek: Programska oprema
61442 (1205) Han
»

kako se znebiti adware

Oddelek: Pomoč in nasveti
5773 (635) NejcSSD
»

Antivirusni program-požarni zid?

Oddelek: Programska oprema
5706 (600) BorutK-73

Več podobnih tem